Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#201 PostWysłany: 27 Gru 2014 12:39 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Na taki "klasyk" jak AS Roma - Parma można kupić bilet w dniu meczu w kasie? Czy lepiej być przezornym i rezerwować wcześniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#202 PostWysłany: 28 Gru 2014 01:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Już kilka razy na forum pisano, że w Rzymie w kasach Stadio Olimpico nie kupisz biletu, bo kasy w dniu meczu są zamknięte. Bilety na mecze Romy w bieżącym można kupić w dowolnym momencie w wielu miejscach na terenie całych Włoch oraz przez Internet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#203 PostWysłany: 29 Gru 2014 10:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ponowie Juve. Tym razem ligowy mecz z Hellas. Bilety od 50 EUR do kupienia na listickets.com.

WizzAir - 17.01 Warszawa - Turyn 204 PLN
TrenItalia - 19.01 Turyn - Mediolan 9 EUR
OrioShuttle - 19.01 Mediolan - Bergamo 5 EUR
Ryanair - Mediolan Bergamo - Warszawa Modlin 14.99 EUR
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#204 PostWysłany: 29 Gru 2014 13:22 

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 181
Loty: 57
Kilometry: 99 151
Z Gruponem Shuttle na Bergamo 3,5 EUR, do kupienia jeszcze przez 3 dni. http://www.groupon.it/deals/viaggi/ga-m ... e/51472744
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#205 PostWysłany: 19 Sty 2015 15:43 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Ma ktoś jakieś doświadczenia z zakupem biletów na mecze Udinese :?: Na listicket nie ma na razie żadnych opcji do wyboru, wie ktoś na ile przed meczem zaczynają sprzedaż :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#206 PostWysłany: 19 Sty 2015 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Witam,
bede w Rzymie w ten weekend, Lazio gra z Milanem, podobno na Lazio łatwiej o bilet aniżeli na Rome, no i dziś pojawiły sie bilety, założyłem konto, ale z tego co widze są narazie dla posiadaczy karnetów? Tak przypuszczam bo nic nie mogę zobaczyć, ani kupić. Nawet zorientowac sie jakie sa ceny. Kiedy mozna sie spodziewać ogolnej sprzedazy? Chyba ze nie jarze a One juz wyprzedane ;)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#207 PostWysłany: 20 Sty 2015 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Pytanko odnośnie meczu Roma-Juve

strony oficjalna Juve, oficjalna Romy oraz Listicket.com wskazują na termin meczu 1.03.2015 15:00 natomiast strona http://www.legaseriea.it/ wskazuje termin 2.03.2015 20:45 i pytanie na ile ta strona może być wiarygodna na tle pozostałych stron? Miałem rezerwować bilety na lot do Rzymu na weekend, a teraz juz nie wiem co robić :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#208 PostWysłany: 20 Sty 2015 10:55 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Legion1 napisał(a):
Pytanko odnośnie meczu Roma-Juve

strony oficjalna Juve, oficjalna Romy oraz Listicket.com wskazują na termin meczu 1.03.2015 15:00 natomiast strona http://www.legaseriea.it/ wskazuje termin 2.03.2015 20:45 i pytanie na ile ta strona może być wiarygodna na tle pozostałych stron? Miałem rezerwować bilety na lot do Rzymu na weekend, a teraz juz nie wiem co robić :(


Jest to oficjalna strona ligi wiec oczywiscie jest najbardziej wiarygodna - jako pierwsza podaje konkretne daty i godziny spotkan ustalone pod telewizje.
Po prostu pozostale strony jeszcze nie zaktualizowaly tej informacji.
Roma gra w czwartek w Lidze Europy, a wloskie druzyny grajace w tych rozgrywkach zawsze w takiej sytuacji graly swoje mecze ligowe w poniedzialek. Tym bardziej, ze jest to mecz, ktory moglby decydowac o tytule wiec byloby dziwne gdyby rzymianie dostali tylko 2 dni wolnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#209 PostWysłany: 20 Sty 2015 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
DonCorrado napisał(a):
Witam,
bede w Rzymie w ten weekend, Lazio gra z Milanem, podobno na Lazio łatwiej o bilet aniżeli na Rome, no i dziś pojawiły sie bilety, założyłem konto, ale z tego co widze są narazie dla posiadaczy karnetów? Tak przypuszczam bo nic nie mogę zobaczyć, ani kupić. Nawet zorientowac sie jakie sa ceny. Kiedy mozna sie spodziewać ogolnej sprzedazy? Chyba ze nie jarze a One juz wyprzedane ;)



Do północy 21.01 trwa przedsprzedaż dla posiadaczy kart klubowych. Od 22.01 ruszy ogólna sprzedaż - bilety są w cenie od 20 do 180 euro + koszty rezerwacji - w zależności od ceny biletu. Bilety kupione będziesz mógł wydrukować od razu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#210 PostWysłany: 20 Sty 2015 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
majlech napisał(a):
DonCorrado napisał(a):
Witam,
bede w Rzymie w ten weekend, Lazio gra z Milanem, podobno na Lazio łatwiej o bilet aniżeli na Rome, no i dziś pojawiły sie bilety, założyłem konto, ale z tego co widze są narazie dla posiadaczy karnetów? Tak przypuszczam bo nic nie mogę zobaczyć, ani kupić. Nawet zorientowac sie jakie sa ceny. Kiedy mozna sie spodziewać ogolnej sprzedazy? Chyba ze nie jarze a One juz wyprzedane ;)



Do północy 21.01 trwa przedsprzedaż dla posiadaczy kart klubowych. Od 22.01 ruszy ogólna sprzedaż - bilety są w cenie od 20 do 180 euro + koszty rezerwacji - w zależności od ceny biletu. Bilety kupione będziesz mógł wydrukować od razu.


Dziekuje Ci bardzo za opisanie sytuacji.
Zdradzisz gdzie mozna zobaczyc cene biletow za konkretny sektor? Bilety sa i pokazene ceny, co i za ktory sektor ale stwierdzam ze sa to serwisy posredniczace, i ich ceny do tych co podales sa po prostu duzo wyzsze. Planuje wybrac cos pomiedzy tanioscia a dobrym widokiem, czyli naroznik boiska, przy Curva Nord, czyli fanatykach, pewnie lepiej isc na wyzszy krąg? Jezeli nie kupie po polnocy jutro bo rano mam wylot to najwyzej uderze do oficjalnego sklepu lazio. Wiecie moze czy majac bilet na mecz Lazio np. 3 godziny przed meczem i po meczu ów bilet sluzy tez jako bilet na komunikacje miejska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#211 PostWysłany: 21 Sty 2015 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Ceny masz podane na stronie Lazio: http://www.sslazio.it/news/news/1-news/ ... nnaio.html

Niestety ceny na lepsze sektory sa generalnie dosc wysokie. Jesli bedziesz jutro w Rzymie, to bez problemu kupisz bilety w sklepach Lazio lub w punktach LIS.

Co do wyboru sektora, to wszystko zalezy po co jedziesz i z jakim budzetem ;) Jak kibcujesz Lazio i chcesz poczuc atmosfera a niekoniecznie obejrzec mecz, to Curva Nord bedzie dobrym wyborem. Jesli chcesz obejrzec mecz, to pewnie najlepiej wybrac ktoras z trybun Tevere lub Monte Mario. Jak pewnie sie orientujesz Stadio Olimpico jest dosc stary i jest obiektem wielofunkcyjnym, wiec moim zdaniem chyba nie ma tam miejsca, z ktorego moznaby powiedziec, ze jest swietna widocznosc. Dobrym pomyslem laczacym lepsza widocznosc i przyzwoita cene sa distincti. Wszystko jednak zalezy od Twojego budzetu na wyjazd i oczekiwan.

Co do komunikacji, to niestety nie wiem, ale wydaje mi sie, ze combi-ticket nie sa praktykowane we Wloszech.

Forza Milan!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#212 PostWysłany: 22 Sty 2015 09:10 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Termin meczu Roma - Juve jednak zmieniono na 2/03. Raczej nie będę mogła przedłużyć swojego pobytu w Rzymie i zastanawiam się czy w tej sytuacji jest opcja zwrotu kasy za bilety na mecz, kupione przez Listicket - może ktoś z Was się orientuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#213 PostWysłany: 22 Sty 2015 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Na stronie Listicket jest informacja, ze właściwie jedyna opcja, gdy zwracają pieniądze, jest odwołanie imprezy.
Mi kiedyś zwrócono pieniądze za zmianę terminu imprezy, ale wtedy chodziło o przesunięcie o miesiąc. Bilety na mecze Romy można kupić do końca sezonu. Terminy nie są zaklepane, wiec spotkania mogą zostać rozegrane między piatkiem a poniedzialkiem.
Mimo wszystko Lis zachęca do indywidualnego kontaktu w sprawach ewentualnego zwrotu, wiec warto spróbować. Jak nie to może daj ogłoszenie na forum kibiców każdego z klubów. Może ktoś się skusi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#214 PostWysłany: 28 Sty 2015 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
majlech napisał(a):
Ceny masz podane na stronie Lazio: http://www.sslazio.it/news/news/1-news/ ... nnaio.html

Niestety ceny na lepsze sektory sa generalnie dosc wysokie. Jesli bedziesz jutro w Rzymie, to bez problemu kupisz bilety w sklepach Lazio lub w punktach LIS.

Co do wyboru sektora, to wszystko zalezy po co jedziesz i z jakim budzetem ;) Jak kibcujesz Lazio i chcesz poczuc atmosfera a niekoniecznie obejrzec mecz, to Curva Nord bedzie dobrym wyborem. Jesli chcesz obejrzec mecz, to pewnie najlepiej wybrac ktoras z trybun Tevere lub Monte Mario. Jak pewnie sie orientujesz Stadio Olimpico jest dosc stary i jest obiektem wielofunkcyjnym, wiec moim zdaniem chyba nie ma tam miejsca, z ktorego moznaby powiedziec, ze jest swietna widocznosc. Dobrym pomyslem laczacym lepsza widocznosc i przyzwoita cene sa distincti. Wszystko jednak zalezy od Twojego budzetu na wyjazd i oczekiwan.

Co do komunikacji, to niestety nie wiem, ale wydaje mi sie, ze combi-ticket nie sa praktykowane we Wloszech.

Forza Milan!


Nie kupiłem biletów przez internet bo nawet po sprzedaży dla karnetowców nie były one dostępne, ale bez problemu kupiłem je na miejscu w punkcie LIS, 20 euro za Distincti Nord + 1 euro marży.
Na meczu było fajnie, troche pozno dotarlem, nie wiedzialem ze moj sektor bedzie tak zapchany, pomimo ze to po sasiedzku z Curva Nord :twisted: , myslalem ze nawet nie siade, bo na wyjsciu na sektor duzy tlum stal(swoja droga caly mecz tak stali), na szczescie poszedlem w kierunku mojej miejscowy i spokojnie usiadlem, nie bylo zadnych problemow, jak goscie zobaczyli ze chyba mam bilet na miejsce ktore wlasnie Oni zajmuja to sami sobie poszli :mrgreen: . Zdziwiony bylem ze jest tak fajny widok, myslalem ze jak taki stadion olimpijski to lipa bedzie, a bylo super. Pomimo poczatkowego malego przerazenia, ze moj sektor w zasadzie tworzy calosc z Curva Sud na szczescie wszystko ulozylo sie idealnie, spoko atmosfera plus nie musialem stac a tak sobie pomyslalem w pierwszej chwili gdy wszedlem.

Bardzo rygorystycznie sprawdzaja dane na bilecie, najpierw przed pierwszymi bramkami, potem po tych bramkach co sie kasuje bilet tak samo. Bylem moze na 4-5 meczach w zyciu ale jeszcze takiego sprawdzania nie widzialem.

Z tym Lazio faktycznie krucho, chodzac po miescie co chwile sklepy z suvenirami w ktorych sa do kupienia koszulki Romy, Milanu, Juve czy nawet Barcelony, a Lazio to moze ze trzy razy spotkalem.

Bylem na 44AS 56 rzad chyba, dobry widok.
Dzieki za uwagi i sugestie z Twojej/waszej strony, kolejna liga i stadion na koncie :)

P.S, Milan gra dramatyczny piach :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#215 PostWysłany: 30 Sty 2015 01:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Fajnie, ze sie udalo. Ja tez bylem na tym meczu. Bilety byly normalnie sprzedawane przez Internet - z tym, ze sprzedaz uruchomili chyba kolo godz. 9:00. Ja kupilem na Distincti Sud, bo mialem nadzieje, ze mimo kontroli uda mi sie dostac na sektor gosci i udalo sie ;) No coz, to nie jest najlepszy sezon Milanu, ale do 47 min. bylo fajnie, po meczu rowniez, ale to juz temat nie na to forum ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#216 PostWysłany: 05 Lut 2015 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
15.03 o 15:00 jest mecz Interu, powrót tego dnia o 21 z Bergamo do Modlina. Jest szansa na zrobienie trasy z San Siro na lotnisko tak żeby zobaczyć mecz (może nie cały) i zdążyć na lot? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#217 PostWysłany: 06 Lut 2015 01:34 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Marianna777 napisał(a):
Termin meczu Roma - Juve jednak zmieniono na 2/03. Raczej nie będę mogła przedłużyć swojego pobytu w Rzymie i zastanawiam się czy w tej sytuacji jest opcja zwrotu kasy za bilety na mecz, kupione przez Listicket - może ktoś z Was się orientuje?


No masakra, właśnie teraz to odkryłem i jestem totalnie zaskoczony!
Mam kupione 2 bilety (dla mnie i dla ojca) a już dawno bilety kupione na powrót w poniedziałek Ryanem.


Przedłużyć raczej nie będę mógł pobytu więc wychodzi na to, że biletów nie mogę wykorzystać. Nigdy bym nie pomyślał, że przełożą na poniedziałek - Serie A wtedy gra naprawdę bardzo rzadko.

Komuś się udało odzyskać kasę w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#218 PostWysłany: 06 Lut 2015 07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ja mimo wszystko zdecyduję się jednak lecieć na ten mecz Roma-Juve, totalnie mi to nie pasuje (ciężka batalia o urlop, ale wygrana) głównie ze względu na kumpla, którego namówiłem (wielki fan Juve). Sam byłem bardzo zaskoczony nowym terminem meczu :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#219 PostWysłany: 06 Lut 2015 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Legion1 napisał(a):
15.03 o 15:00 jest mecz Interu, powrót tego dnia o 21 z Bergamo do Modlina. Jest szansa na zrobienie trasy z San Siro na lotnisko tak żeby zobaczyć mecz (może nie cały) i zdążyć na lot? ;)

Spokojnie zdazysz, ja w takiej sytuacji zdazylem na lot 20.20 bodajze. Tzn nie tak znowu spokojnie, po meczu juz trzeba sie kierowac prosto na lotnisko, my jeszcze odbieralismy bagaze z przechowalni na Stazione Centrale.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#220 PostWysłany: 06 Lut 2015 08:57 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
rydzo napisał(a):
Przedłużyć raczej nie będę mógł pobytu więc wychodzi na to, że biletów nie mogę wykorzystać. Nigdy bym nie pomyślał, że przełożą na poniedziałek - Serie A wtedy gra naprawdę bardzo rzadko.

Komuś się udało odzyskać kasę w takiej sytuacji?


Rzadko ale zawsze po Lidze Europy graja w poniedzialek - taka zasada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group