Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#161 PostWysłany: 17 Paź 2014 14:26 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Przy płatności wpisywałem pochodzenie Polonia i dalej z automatu ustawiał się region, coś na "E" ... data urodzenia, imię i nazwisko i już OK.[/quote]

Wymiana maili z Listicket pozwoliła ustalić gdzie był błąd i dlaczego nie można było sfinalizować transkacji - chodziła o literę Ł w nazwisku. Pomimo, że próbowałam też wpisywać bez użycia polskich znaków to i tak nie było efektu, dopiero jak pogrzebali i coś tam zmienili to udało się przejść do płatności. Swoją drogą bardzo sprawny kontakt z ich obsługą poprzez formularz kontaktowy - bardzo szybki czas reakcji. I wielkie dzięki @lahcimmm2 za tę propozycję - mam teraz boski prezent dla mojego partnera. Uściskam za to Twoją żonę w pracy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#162 PostWysłany: 17 Paź 2014 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Dobra bilety na Roma-Juve kupione ;) oby tylko z terminem nie mieszali :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#163 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:06 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 7
drodzy moi, tylko szczerze – czy kupowaliście na viagogo bilety na ligę włoską i/lub polecacie tę stronę jako wiarygodną i nieawaryjną?
tak, chyba jestem zdesperowana, ale zastanawiam się i nad tą opcją przy derbach Mediolanu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#164 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:35 

tifosissima napisał(a):
drodzy moi, tylko szczerze – czy kupowaliście na viagogo bilety na ligę włoską i/lub polecacie tę stronę jako wiarygodną i nieawaryjną?
tak, chyba jestem zdesperowana, ale zastanawiam się i nad tą opcją przy derbach Mediolanu...

Viagogo jest ok ale uwzględnij fakt, że lubią sprawdzać dowody osobiste przed wpuszczeniem na stadion.
W każdym razie jeśli skorzystasz, to napisz potem na forum jak poszło (z wejściem na stadion).
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#165 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:52 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 7
Anonymous napisał(a):
tifosissima napisał(a):
drodzy moi, tylko szczerze – czy kupowaliście na viagogo bilety na ligę włoską i/lub polecacie tę stronę jako wiarygodną i nieawaryjną?
tak, chyba jestem zdesperowana, ale zastanawiam się i nad tą opcją przy derbach Mediolanu...

Viagogo jest ok ale uwzględnij fakt, że lubią sprawdzać dowody osobiste przed wpuszczeniem na stadion.
W każdym razie jeśli skorzystasz, to napisz potem na forum jak poszło (z wejściem na stadion).

czyli kupując przez ten serwis, nie będę miała danych osobowych na bilecie, przez co nie będzie mi się to zgadzało z dowodem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#166 PostWysłany: 17 Paź 2014 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Kupowałem przez viagogo na Milan. Było dla mnie oczywiste, że moje dane będą na bilecie i tak było. Zresztą przy wejściu musiałem pokazać dowód.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#167 PostWysłany: 17 Paź 2014 19:05 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Mam zamiar wybrać się na mecz Lazio-Juve dnia 22.11.2014. Czy doświadczenia wiecie kiedy ruszy sprzedaż biletów? Raczej wydaje mi się, że w dniu meczu pod stadionem/w lasach/ swobodnie kupię bilety ale jak będzie okazja kupię wcześniej. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#168 PostWysłany: 17 Paź 2014 19:13 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
tifosissima napisał(a):
czyli kupując przez ten serwis, nie będę miała danych osobowych na bilecie, przez co nie będzie mi się to zgadzało z dowodem?


U mnie wyglądało to tak: Po zakupie sprzedawca zmienił dane na bilecie i miałem na nim swoje imię i nazwisko. Przynajmniej tak twierdził. Ja jednak podejrzewam, że po prostu gdy kupiłem u niego bilet na viagogo, to po prostu poszedł z moimi danymi do punktu sprzedaży i kupił bilet na moje dane. Jest to możliwe gdyż na część meczów w internecie jest wystawiana jedynie niewielka pula biletów, a na niektóre mecze można kupić bilety jedynie w punkcie sprzedaży pokazując dokument tożsamości. Dlatego gdy patrzymy w internecie to wydaje się, że biletów nie ma, a na prawdę można je jeszcze kupić w kasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#169 PostWysłany: 17 Paź 2014 19:28 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
orfik11 napisał(a):
Witam. Mam zamiar wybrać się na mecz Lazio-Juve dnia 22.11.2014. Czy doświadczenia wiecie kiedy ruszy sprzedaż biletów? Raczej wydaje mi się, że w dniu meczu pod stadionem/w lasach/ swobodnie kupię bilety ale jak będzie okazja kupię wcześniej. Pozdrawiam


Sprzedaż jeszcze nie ruszyła. Możesz kupić przez Internet, sprawdzaj na bieżąco: http://www.listicket.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#170 PostWysłany: 18 Paź 2014 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Marianna777 napisał(a):
Przy płatności wpisywałem pochodzenie Polonia i dalej z automatu ustawiał się region, coś na "E" ... data urodzenia, imię i nazwisko i już OK.


Wymiana maili z Listicket pozwoliła ustalić gdzie był błąd i dlaczego nie można było sfinalizować transkacji - chodziła o literę Ł w nazwisku. Pomimo, że próbowałam też wpisywać bez użycia polskich znaków to i tak nie było efektu, dopiero jak pogrzebali i coś tam zmienili to udało się przejść do płatności. Swoją drogą bardzo sprawny kontakt z ich obsługą poprzez formularz kontaktowy - bardzo szybki czas reakcji. I wielkie dzięki @lahcimmm2 za tę propozycję - mam teraz boski prezent dla mojego partnera. Uściskam za to Twoją żonę w pracy ;)[/quote]
potwierdzam żona uściskana,
gratuluje wyboru meczu, pozostałe zespoły we włoskiej lidze są na tą chwile krok do tytłu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#171 PostWysłany: 18 Paź 2014 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Muton napisał(a):
orfik11 napisał(a):
Witam. Mam zamiar wybrać się na mecz Lazio-Juve dnia 22.11.2014. Czy doświadczenia wiecie kiedy ruszy sprzedaż biletów? Raczej wydaje mi się, że w dniu meczu pod stadionem/w lasach/ swobodnie kupię bilety ale jak będzie okazja kupię wcześniej. Pozdrawiam


Sprzedaż jeszcze nie ruszyła. Możesz kupić przez Internet, sprawdzaj na bieżąco: http://www.listicket.com


W Rzymie od kilku lat w kasach stadionowych nie sprzedaje się biletów - zarówno przed meczami Lazio jak i Romy nie ma więc możliwości nabycia wejściówek pod stadionem, nawet jeśli trybuny świecą pustkami. Najwygodniej bilety na mecze tych drużyn kupić przez Internet, w ich sklepach - których kilka jest w całym Rzymie lub w punktach Lottomatiki - wszystko jest na stronie internetowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
orfik11 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#172 PostWysłany: 21 Paź 2014 10:31 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Mam problem z zakupem biletu dla dziecka na mecz AC Milan. Bilety chcę kupić na oficjalnej stronie Milanu. Po uzupełnieniu danych i wyborze miejsc, kiedy chcę przejść do płatności wyskakuje mi napis LOCALITA' POLONIA NON RICONOSCIUTA ALLA DATA 25/03/2003 czyli, że wymieniona data, a jest to data urodzenia dziecka, nie jest rozpoznana dla Polski. Nie ma żadnej adnotacji, że nie wolno kupować biletów dla nieletnich ani też opcji zaznaczenia, że bilet jest dla małolata. Nie mam pojęcia jak to obejść. Spotkał się ktoś z czymś takim przy zakupie biletu na Serie A? Mecz z Violą już w niedzielę, ostatecznie kupię bilet pod stadionem. Pozdrawiam wszystkich
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#173 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Spróbuj w wersji ENG, mi testowo przed chwilą bez problemu doszło do płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off
Joozek25 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#174 PostWysłany: 25 Paź 2014 14:19 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Mecz Romy z Bayernem zaliczony. Bilet kupiłem na listicket. Na pierwszej bramie sprawdzali dokumenty i porównywali dane na bilecie i dowodzie osobistym, później delikatna kontrola osobista, odbierali butelki z piciem. Wystarczył czarno biały wydruk biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#175 PostWysłany: 25 Paź 2014 15:40 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
beskidnik napisał(a):
Mecz Romy z Bayernem zaliczony.


U mnie również :) Dodam, że byłem pierwszy raz na meczu piłki nożnej na żywo i wrażenia rewelacyjne :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#176 PostWysłany: 26 Paź 2014 17:36 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 124
Kilometry: 221 068
niebieski
23 listopad derby Mediolanu.Wybiera się ktoś?Ktoś może załatwić bilety?pomyślałbym o takim wypadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#177 PostWysłany: 28 Paź 2014 00:28 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 124
Kilometry: 221 068
niebieski
77kylo napisał(a):
23 listopad derby Mediolanu.Wybiera się ktoś?Ktoś może załatwić bilety?pomyślałbym o takim wypadzie.

nie mogę edytować więc piszę post pod postem.Wybiera sie ktoś na te derby Mediolanu.Ja mam zamiar I chetnie bym z kims wyruszył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#178 PostWysłany: 29 Paź 2014 01:58 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Krótki opis wizyty na Milan - Fiorentina 2 dni temu. Dojazd do San Siro czerwoną linią metra, wysiadka na stacji Lotto i z buta ok 20 minut lub darmowym autobusem. Szaliki po 5 euro, piwo pod stadionem po 4 euro. Wejście do młyna Milanu od drugiej strony stadionu, dokładna kontrola dokumentów. Każdy fanatyk grzecznie pokazuje dowodzik lub paszport. W młynie dość gorąco, ale czuć, że Tifosi tęsknią za dobrymi wynikami. Doping dość szarpany, cichnący z każdą minutą. Bez problemu można palić i pić piwo. Sporo kibiców z Polski (Milan club Polonia) i z innych krajów. Bilet kupiony przez net, wydrukowany i skanowany przy bramkach. Kumpel nie mógł kupić biletu dla syna 11 lat przez net (nie wiem czemu, w klubie też nie wiedzieli. Odpisali, że wszystko powinno działać, jednak nie przeszło). Ostatecznie kupił bilety pod stadionem przed meczem bez problemu za 21 euro sztuka. Powodzenia dla wszystkich.którzy odwiedzą San Siro. Prawdziwa mekka futbolu i wrażenia ok. Derby z Interem powinny zadowolić najbardziej wybrednych fanów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#179 PostWysłany: 29 Paź 2014 02:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ja mam pytanko do tych którzy byli na meczu Romy na Stadio Olimpico, ktoś może powiedzieć, na której trybunie siedzą zagorzali fani, a na której pikniki.Planuje isc, ale raczej w spokojne obszary i sobie szukam taniego i dobrego miejsca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#180 PostWysłany: 29 Paź 2014 09:21 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Ultras Roma siedza na Curva Sud, ultrasi Lazio na Curva Nord :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group