Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Mar 2014 11:36 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
gunner napisał(a):
Witam wszystkich ;) To mój pierwszy post na forum, chociaż przeglądam je już od dłuższego czasu. Szukam ludzi, którzy byli na meczu Sevilli, Betisu albo Realu Sociedad albo takich, którzy się na ich mecz wybierają.
Chchciałbym dowiedzieć się jak wyglada sprawa zakupu biletu na mecze, któregoś z tych klubów.


Byłem na meczu Betisu już dawno, bo w sezonie 2009-2010, jak jeszcze grali w secunda division. Stadion wypełniony w około 60%, bilet można było kupić bez problemu w kasie przed meczem, bez żadnej rejestracji, karty kibica etc.
Wtedy (nie wiem jak teraz) można było zagadać z facetami co kręcili się niedaleko kasy i "kupić" od nich bilet, nawet jak w kasie byłyby wyprzedane...Polegało to na tym że oni mieli specjalne karnety dla socios na które można było wejść przez bramki kilka razy - oczywiście wtedy nie miało się numerowanego siedzenia ale i tak na trybunie za bramką nikt na numery nie patrzył. Przechodziłeś przez bramkę i ostatnia osoba oddawała dyskretnie karnet sprzedawcy który stał za tobą - ochrona udawała że tego nie widzi choć stali 1 metr obok...

Pod względem kibicowskim szału nie było, może teraz jest lepiej ;) Ale generalnie chyba lepiej iść na Sevillę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#62 PostWysłany: 20 Mar 2014 07:44 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 24
eleles napisał(a):
gunner napisał(a):
Witam wszystkich ;) To mój pierwszy post na forum, chociaż przeglądam je już od dłuższego czasu. Szukam ludzi, którzy byli na meczu Sevilli, Betisu albo Realu Sociedad albo takich, którzy się na ich mecz wybierają.
Chchciałbym dowiedzieć się jak wyglada sprawa zakupu biletu na mecze, któregoś z tych klubów.


Byłem na meczu Betisu już dawno, bo w sezonie 2009-2010, jak jeszcze grali w secunda division. Stadion wypełniony w około 60%, bilet można było kupić bez problemu w kasie przed meczem, bez żadnej rejestracji, karty kibica etc.
Wtedy (nie wiem jak teraz) można było zagadać z facetami co kręcili się niedaleko kasy i "kupić" od nich bilet, nawet jak w kasie byłyby wyprzedane...Polegało to na tym że oni mieli specjalne karnety dla socios na które można było wejść przez bramki kilka razy - oczywiście wtedy nie miało się numerowanego siedzenia ale i tak na trybunie za bramką nikt na numery nie patrzył. Przechodziłeś przez bramkę i ostatnia osoba oddawała dyskretnie karnet sprzedawcy który stał za tobą - ochrona udawała że tego nie widzi choć stali 1 metr obok...

Pod względem kibicowskim szału nie było, może teraz jest lepiej ;) Ale generalnie chyba lepiej iść na Sevillę.


Dzięki za odpowiedź. Osobiście najchętniej wybrałbym się na derby Sevilli, ale niestety Betis chyba spadnie z ligi. Powoli zaczynam planować wyjazd na mecz z Realem Madryt w przyszłym sezonie. Jestem ciekaw jak z dostępem do biletów na taki mecz, bo w tym sezonie frekwencja na stadionie Sevilli nie powala. Nawet na derbowym meczu z Betisem widać było dużo wolnych miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 24 Mar 2014 16:27 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Rozglądam się za biletami na mecz Espanyol-FCB, ale chyba sprzedaż dla zwykłych kibiców będzie prowadzona od 29.03. od godziny 11.00. Czy znawcy tematu mogą to potwierdzić? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Lip 2014 07:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Domyslacie sie moze kiedy Primera Division oglosi terminarz 2014/15?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Lip 2014 08:30 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Ostatnio była mowa o 24 lipca

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 24 Lip 2014 14:56 

Dokładnie, dzisiaj było losowanie terminarza wstępnie jeśli chodzi o najważniejsze mecze wygląda to tak:
Kod:
Zakończyło się losowanie terminarza rozgrywek Primera División 2014/15. Wiadomo już, że pierwsza kolejka zostanie rozegrana 24 sierpnia, ostatnia – 24 maja. Real Madryt ominie 16. kolejkę, gdyż w dniach 10-20 grudnia będzie rozgrywał klubowe mistrzostwa świata. Stracony mecz nadrobi 4 lutego. Finał Pucharu Króla został zaplanowany na 30 maja, a Liga Mistrzów zakończy się 6 czerwca.

Już w 3. kolejce rozgrywek krajowych (13-14 września) Real Madryt podejmie u siebie aktualnego mistrza Hiszpanii, Atlético. Pierwsze El Clásico zobaczymy za to w ostatni weekend października także na Santiago Bernabéu. Rewanże odpowiednio 7-8 lutego i 21-22 marca.


ważne, bo chętni mogą planować i szukać tanich okazji cenowych na loty do/z Madrytu, Malagi i Barcelony. z wariantem obejrzenia meczów ulubionej drużyny
Góra
 PM off
orfik11 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Derby Madrytu.
#67 PostWysłany: 24 Lip 2014 22:25 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. W lutym wybieram się na wycieczkę do Madrytu. Dzisiaj poznaliśmy terminarz i akurat w okresie kiedy tam będziemy nasz ukochany Real Madryt gra mecz na wyjeździe. Ha ha będą derby Madrytu na Vicente Calderon. Mam pytanie czy podpowiecie jak dokonać zakupu biletów na mecz, najlepiej na sektor kibiców Realu Madryt? Zdaję sobie sprawę, że zakup biletów to oczywiście jeszcze nie teraz a za kilka miesięcy. Dodam że od kilkunastu dni jestem madridista to znaczy mam wykupione członkostwo. Czy można z rodziną bezpiecznie w koszulkach Realu chodzić w okolicach stadionu Atletico ? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#68 PostWysłany: 24 Lip 2014 22:34 

bilety tydzień przed meczem zapewne kupisz tu:
http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... servicaixa

karta madridista na mecze wyjazdowe kompletnie do niczego ci się nie przyda, poniżej link do tematu na stronie polskich fanów Realu Madryt
http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.ph ... start=1860

(cholernie ciężko będzie o bilety, a i karta z 3D secury jest potrzebna)
Góra
 PM off
orfik11 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#69 PostWysłany: 24 Lip 2014 22:50 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witaj. Serdecznie dziękuję. Myślisz, że karta się nie przyda? Nawet żeby dokonać zakupu z puli przeznaczonych dla naszych kibiców? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#70 PostWysłany: 24 Lip 2014 22:59 

Kompletnie NIE jeśli chodzi o mecz na stadionie Atletico (z kartą masz zniżkę na Tour Bernabeu i zakupy w sklepie klubowym przy stadionie), karta się przyda jak będziesz jechał do 12-miesięcy od wydania karty na kolejny mecz na Santiago Bernabeu, wtedy kupisz bilet/y na mecz od niedzieli poprzedzającej mecz, cała reszta od poniedziałku (nie dotyczy Gran Derbi, z kartą na marcowy mecz br. 3-dni kwitłem przed komputerem by kupić 2 bilety i tak udało się cudem)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#71 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:01 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 23
Witaj,
miałem przyjemnosc byc dwa razy na Atletico(a w kolejce planowanej na 25-26.10 wybieram sie na Valencie lub/i na Espanyol jesli wizz po raz czwarty w ostatnim kwartale nie zmieni mi daty lotu,tym razem do Barcelony :)i było rewelacyjnie.Ale osobiscie nie poszedłbym w koszulce Realu na mecz Atletico wraz z rodziną.Mówiąc pół żartem pół serio tam sa nieco bardziej "żywiołowi" kibice niz w za przeproszeniem "burżuazyjnym" Realu i Twoja koszulka mogłaby sie nie wszystkim spodobac :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#72 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:05 

swiety73 napisał(a):
Witaj,
miałem przyjemnosc byc dwa razy na Atletico(a w kolejce planowanej na 25-26.10 wybieram sie na Valencie lub/i na Espanyol jesli wizz po raz czwarty w ostatnim kwartale nie zmieni mi daty lotu,tym razem do Barcelony :)i było rewelacyjnie.Ale osobiscie nie poszedłbym w koszulce Realu na mecz Atletico wraz z rodziną.Mówiąc pół żartem pół serio tam sa nieco bardziej "żywiołowi" kibice niz w za przeproszeniem "burżuazyjnym" Realu i Twoja koszulka mogłaby sie nie wszystkim spodobac :)

Pozdrawiam


Kompletnie nie stanowi to żadnego problemu, całkiem inny poziom kibicowania, w związku z poziomem cen na mecze z Barceloną i Atletico kibice tych dwóch klubów siedzą koło siebie i co najwyżej krzywo spojrzą na siebie (na marcowym Gran Derbi siedziałem koło kibica Barcelony i tyle z tego wynikało, że on cieszył się 4 razy, ja 3 a wrażenia z kategorii tych BEZCENNE!)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#73 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:12 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. W marcu będąc w Barcelonie wraz z dorosłą córką rano/specjalnie ok. 7.00/ udaliśmy się z naszymi szalikami i w koszulkach pod stadion Barcelony żeby sobie zrobić fotki przy głównym wejściu na stadion i...tylu fucków w życiu nie słyszałem i nie widziałem, nawet na zielonym świetle zatrzymywały się samochody i nas ....pozdrawiali podróżni. Ale nie wiem jak to jest w Madrycie. Ok. Z uwagi na fakt iż będę tam chyba od czwartku czy da się kupić bilety w kasach lub inaczej ale normalnie jako kibic z puli udostępnionych biletów? Kibice Atleti chyba trochę faszyzują więc nie wiem czy bezpiecznie będzie paradować w naszych barwach? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#74 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:19 

Początek sezonu, Derby Madrytu z nowymi gwiazdami w składzie, jak dla mnie bez szans (chyba, że od koników, ale oczywiście z narzutem) - odsyłam na strony i fora kibiców Realu oraz Atletico
http://forum.realmadryt.pl/

http://www.atleticopoland.com/
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#75 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:27 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 23
Mam nadzieje,ze masz racje :) Swoja opinie oparłem tez na nastepujacej obserwacji:na stoiskach koło Camp Nou widziałem tylko jeden wzór szalika-anti madritista.Natomiast wokół Calderon zaobserwowałem dość szeroki wybór szalików wyrażających "sympatię" dla kibicow Realu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#76 PostWysłany: 24 Lip 2014 23:38 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Ja wybieram się w lutym, nie teraz. Liczyłem na szczęście w losowaniu i mecz 8-9.02.2015 r. na Santiago Bernabeu ale cóż muszę coś zrobić, żeby być na Vincent Calderon albo w lokalu gdzie będą kibice Realu Madryt. Mam jeszcze jedną szansę chyba we wtorek 8 lutego będzie mecz Pucharu Króla może to wejdzie. Dałeś też pod rozwagę np. mecz w Maladze ale to nie to samo jednak wezmę pod uwagę. Trzeba śledzić ceny biletów na loty do Madrytu może wcześniej na jakiś mecz da się wyskoczyć. Teraz już znam terminarz więc...trzeba wierzyć. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Derby Madrytu.
#77 PostWysłany: 25 Lip 2014 06:06 

Witaj, jak na lutowy to zapewne ci się uda na wskazanej stronie tickemaster.es jednak kupić(koniecznie śledź jak i ile jest biletów na inne wcześniejsze mecze, potem wiedza pozwala na zakup biletów z wydrukiem w domu). Warunek konieczny to Tour Bernabeu z obejrzeniem LA DECIMY czyli pucharu za 10 wygraną Ligi Mistrzów. Ja byłem 2 razy w Madrycie, w maju 2013r. przełożyli kolejkę ligową w maju i nie udało mi się kupić biletów na finał Pucharu Król Real - Atletico bo nie było otwartej sprzedaży i teraz w marcu na Gran Derni Na Santiago Bernabeu (tego się nie da opisać jakie to przeżycie, przegrali, ale siedziałem tuż przy stadionie (280 euro za bilet na oficjalnej stronie Realu!). Ja będę we wrześniu w Maladze i mam szczęście bo gra liga, bo chcę być na Malaga - Levante, nie jest to Real ale trudno chyba że Sevila lub Betis(nie pamiętam która drużyna spadła) będzie grał z kimś ciekawym to te 200 km zrobię . Powodzenia
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Derby Madrytu.
#78 PostWysłany: 25 Lip 2014 08:17 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
orfik11 napisał(a):
Witam. W marcu będąc w Barcelonie wraz z dorosłą córką rano/specjalnie ok. 7.00/ udaliśmy się z naszymi szalikami i w koszulkach pod stadion Barcelony żeby sobie zrobić fotki przy głównym wejściu na stadion i...tylu fucków w życiu nie słyszałem i nie widziałem, nawet na zielonym świetle zatrzymywały się samochody i nas ....pozdrawiali podróżni. Ale nie wiem jak to jest w Madrycie. Ok. Z uwagi na fakt iż będę tam chyba od czwartku czy da się kupić bilety w kasach lub inaczej ale normalnie jako kibic z puli udostępnionych biletów? Kibice Atleti chyba trochę faszyzują więc nie wiem czy bezpiecznie będzie paradować w naszych barwach? Pozdrawiam


Wypada tylko pogratulować wybitnego debilizmu, macie jedynie szczęście, że nie trafiliście na nikogo z BN, bo na tych "fuckach" by się nie skończyło.

Atleti to w przeciwieństwie do większości innych hiszpańskich klubów ekipa aktywna na wielu polach (przynajmniej jak na tamtejsze standardy), więc o ile na jakimś zwykłym sektorze nie będzie (niestety) problemu, to w okolice sektora Frente nie polecam się udawać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 25 Lip 2014 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
W dniach 8-12 sierpnia będę przebywał w Madrycie.Pytanie do kibiców obu madryckich klubów:czy w tych dniach będzie sie działo ciekawego na stadionach obu klubów(sparing,trening,itp).Mam w planach zwiedzić stadiony tych klubów:jaka cena,ile czasu zajmuje zwiedzanie,itp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Lip 2014 08:40 

kaviorwiki napisał(a):
W dniach 8-12 sierpnia będę przebywał w Madrycie.Pytanie do kibiców obu madryckich klubów:czy w tych dniach będzie sie działo ciekawego na stadionach obu klubów(sparing,trening,itp).Mam w planach zwiedzić stadiony tych klubów:jaka cena,ile czasu zajmuje zwiedzanie,itp?



Co do meczów masz pecha:
Kod:
2014.08.12   Superpuchar Europy - Cardiff   Real Madryt - Sevilla FC
2014.08.16   Super Mecz - Warszawa   Real Madryt - ACF Fiorentina


czyli po powrocie 16.08 na Narodowy i zobaczysz Real (ja tam polecam gorąco Tour Bernabeu, czyli zwiedzenie stadionu z szatniami, ławkami rezerwowych i sklepem firmowym)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group