Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 07 Sty 2016 14:11 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
lecę do Madrytu 30.01 i na szczęście potwierdził sie termin meczu z Espanyolem (31.01) tylko narazie nie wrzucili biletów na oficjalnej stronie a na viagogo pokazuje mi 235zl najtańszy (potrzebuje 3 biletów), myślicie ze zmieni sie cos czy nie warto czekać i kupować juz przez pośrednika? Nie ukrywam ze zależy mi na tym meczu bo byłby to pierwszy raz na dużym zagranicznym stadionie i dodatkowo świętować będziemy urodziny kolegi :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#362 PostWysłany: 07 Sty 2016 14:12 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Nie bez powodu podają, że data jest jeszcze niepotwierdzona. Kilka razy też kupowałem w ciemno, a potem trza było się gimnastykować z lotami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 07 Sty 2016 14:16 

Na mecze ligowe Barcy i Realu jedyna słuszna opcja: piątek-poniedziałek, jedynie przy podaniu terminarza można pobyt skrócić, ale i tu można się zdziwić bo LA Liga ostro od kilku sezonów miesza w datach
Góra
 PM off  
      
#364 PostWysłany: 07 Sty 2016 14:44 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Tak, świadomy byłem ryzyka, że mecz w najgorszym wypadku może rozpocząć się w niedzielę o 16.00 żeby zdążyć na samolot. Nie wziąłem pod uwagę małego zainteresowania. Bilbao to jednak nie Real czy Atleti. Obecnie nawet na viagogo ceny są atrakcyjne. Wystawiłem na portalach odsprzedaży i próbuje jak najwięcej odzyskać. Co ciekawe drugi raz lecę do Hiszanii na mecz i drugi raz bez powodzenia. W 2009 wybrałem się na Valencia - Santander i mecz w ostatniej chwili przełożyli na poniedziałek, biletów wtedy nie kupiłem na szczęście. Pechowa Hiszpania
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 07 Sty 2016 14:50 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 73
Loty: 9
Kilometry: 23 941
Do konrad91: Ja bym poczekał jeszcze z kupnem biletu przez viagogo,również kupowałem na Barca-Deportivo na tej stronce.Śledziłem ceny od kilku dni i z każdym dniem cena była niższa,w końcu kupiłem na dwa dni przed meczem za około 30% mniejszą cenę niż pierwotna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 07 Sty 2016 15:09 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
@Cumel1977
dzięki, w takim razie będę sprawdzał codziennie viagogo i jeśli rzeczywiście będzie sie zmniejszało to kupię przed samym wylotem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 07 Sty 2016 15:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@konrad91
Nie ma reguły. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że kupisz bez żadnego kłopotu w kasie klubowej na dzień przed meczem bądź nawet w dniu meczu.
Ale - Zizou. Legenda, na którą mogą przyjść większe tłumy niż zazwyczaj. W samej lidze hiszpańskiej w zasadzie tylko mecz z Barcą może sprawić kłopot w zakupie biletu. Espanyol to żaden medialny rywal, więc...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Orientuje się ktoś jak wygląda dostępność biletów na Gran Derbi, które odbędą się na początku kwietnia w Barcelonie? Będę prawdopodobnie w Madrycie w ten weekend i tak przez myśl mi przeszło, że może byłaby szansa skoczyć do Barcelony ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:58 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Winny jestem informację o biletach na Barca - Bilbao. Udało mi się sprzedać na viagago z nieznaczną stratą. Dzień przed meczem opuściłem troszeczkę cenę i poszły od razu, więc jakoś uniknąłem kompromitacji. Frekwencja na meczu jakieś 65 000. Mecze Katalończyków z Baskami do niedawna przyciągały komplety, tym bardziej, że Athletic potrafił postawić się Barcelonie. Tym razem gładkie 6-0... Miejscowi mówią, że jak chcesz pooglądać dobrą piłkę idź na Barcelonę, a jak chcesz fajną atmosferę to na Espanyol. Przy okazji informacja, najtańsze bilety na derby Barcelony na Espanyolu kosztują 95 euro i też bez problemu można je kupić niemal do samego meczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 09 Lut 2016 13:11 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Legion1 napisał(a):
Orientuje się ktoś jak wygląda dostępność biletów na Gran Derbi, które odbędą się na początku kwietnia w Barcelonie? Będę prawdopodobnie w Madrycie w ten weekend i tak przez myśl mi przeszło, że może byłaby szansa skoczyć do Barcelony ;)


Jeśli nie jesteś tzw. Socios nie masz szans na kupno biletów na GD. Pozostaje Ci jedynie viagogo itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 09 Lut 2016 13:22 

tomassi82 napisał(a):


Jeśli nie jesteś tzw. Socios nie masz szans na kupno biletów na GD. Pozostaje Ci jedynie viagogo itp


A przeczytaj posty 238-239 na 12 stronie tego tematu...

Też tak myślałem, a jak się okazało na ostatnie niedzielne El Clasico w Barcelonie nie było biletów na stronie klubu w ogóle, a jak w sobotnie południe wrzucili, to skromne ok. 2000 biletów w normalnych, jak na taki mecz cenach
Góra
 PM off  
      
#372 PostWysłany: 09 Lut 2016 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Anonymous napisał(a):
tomassi82 napisał(a):


Jeśli nie jesteś tzw. Socios nie masz szans na kupno biletów na GD. Pozostaje Ci jedynie viagogo itp


A przeczytaj posty 238-239 na 12 stronie tego tematu...

Też tak myślałem, a jak się okazało na ostatnie niedzielne El Clasico w Barcelonie nie było biletów na stronie klubu w ogóle, a jak w sobotnie południe wrzucili, to skromne ok. 2000 biletów w normalnych, jak na taki mecz cenach


Ok czyli rozumiem, że mimo wszystko należy sprawdzać stronę i tyle. Przy dobrych wiatrach może może coś wpaść. Dzięki za info ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 09 Lut 2016 15:15 

W Barcelonie 2 ostatnie GD ten system sprzedaży, w Madrycie inaczej 1-kilka na chybił trafił nie wiadomo kiedy, o której i co najważniejsze za ile
Góra
 PM off  
      
#374 PostWysłany: 09 Lut 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
tomassi82 napisał(a):
Legion1 napisał(a):
Orientuje się ktoś jak wygląda dostępność biletów na Gran Derbi, które odbędą się na początku kwietnia w Barcelonie? Będę prawdopodobnie w Madrycie w ten weekend i tak przez myśl mi przeszło, że może byłaby szansa skoczyć do Barcelony ;)


Jeśli nie jesteś tzw. Socios nie masz szans na kupno biletów na GD. Pozostaje Ci jedynie viagogo itp

Nieprawda. Temat wałkowany w tym temacie przy okazji tych meczów. Wystarczy sprawdzić.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 09 Lut 2016 20:29 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
ok macie rację ale to raczej rozrywka extremalna czekać do ostatniego dnia na bilet i albo się uda albo nie..Ja miałem na myśli kupno biletu z jakimś zapasem czasowym i wszytko sobie po planować na spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 09 Lut 2016 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
W tym przypadku spokój kosztuje pare stówek, nominalna cena tylko na "wariata" ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 10 Lut 2016 09:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 09 Lut 2016 22:33 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
ok wiadomo, nikt nie śpi na kasie. To suma summarum ktoś planuje wyjazd na GD bo nie ukrywam, że jestem chętny i można by razem się wybrać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 10 Lut 2016 10:35 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Przy obecnym popycie na ligę hiszpańską i słabszej formie Realu bilet na Gran Derbi kupisz dzień przed meczem poprzez stronę FCB/tickets bez większych problemów. Cierpliwość i dobre łącze jest kluczem. Kolejna możliwość to zakup biletów w punktach sprzedaży rozsianych w centrum miasta. W dzień meczu będą mieli najdroższe miejsca dla bogatszych turystów. Cena nominalna tych biletów pozostawia wiele do życzenia, ale dopóki schodzą taka pozostanie. W tym roku powinno być jeszcze łatwiej o zakup. Mam odczucie, że Gran Derbi nieco się już przejadło...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 10 Lut 2016 10:47 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
To ja chyba zarezerwuje sobie już samoloty i hotel i w myśl powiedzenia "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" polecę i w ostatniej chwili będę liczył na bilet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 11 Lut 2016 01:15 

Rejestracja: 11 Lut 2016
Posty: 2
Zajmowałem sprzedażą biletów ale przez własny sklep więc wiem jak wyglądają ceny. Co dzień, dwa ceny na Gran derbi rosną aż nie zostaną wyprzedaże. Nic do puli raczej już nie wraca. Oczywiście przy dużym szczęściu można znaleźć coś taniej, gdy ktoś kupił na początku sezonu. Ale każdy zdaje sobie sprawę po ile chodzą więc... Nie powiedziałbym żeby Gran Derby się przejadły. Jedni się nudzą ale na ich miejsce jest kilku. Jeśli ktoś szuka taniej to tylko w Pucharze króla ale to już nie w tym sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group