Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 26 Wrz 2014 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Płotów nie ma. Dochodzisz do samej trybuny. Niebieski market.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
H778 lubi ten post.
 
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 29 Wrz 2014 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
wybiera się ktoś na FC Barcelona - Atletico w styczniu?
ciągle są bilety dostępne na stronie Barcy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 29 Wrz 2014 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Ja wybieram się do Barcelony w terminie meczu Real - Barca (w Madrycie). Dam znać czy uda się kupić bilety (będę próbował na miejscu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 13 Paź 2014 09:39 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Witam
W listopadzie będę w Alicante i tak się składa, że gra Elche - Cordoba czy może był ktoś z Was na meczu Elche?
Mam kilka pytań:
-jak wygląda sprawa z kupnem bilety - do radę kupić bezpośrednio przed meczem?
-z tego co widzę na mapie stadion jest trochę daleko od centrum czy po meczu są jakieś autobusy do centrum?
-wiecie jak najtaniej dostać się z Elche do Alicante,
-i jak myślicie ile może kosztować bilet, teraz na Sewille najtańszy bilet 18euro

Dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 15 Paź 2014 14:29 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 125
Kilometry: 222 311
niebieski
W okresie świąt bożego narodzenia I nowego roku gra primera division?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 15 Paź 2014 14:37 

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 91
z tego co widze kolejka jest
21 grudnia 2014 a następna 4 stycznia 2015
mod + http://pl.lmgtfy.com/?q=kalendarz+%20me ... radivision
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 17 Paź 2014 23:04 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Donovaninho napisał(a):
Byłem na tourze, nie polecam. Jeden z mniej ciekawych tourów stadionowych.
Grupa była malutka, chyba 4-osobowa, przewodnik tylko do mnie mówił po angielsku, ale i tak mi się nie podobało. Mówił nieciekawie, tour krótki, a stadion jak wiadomo nowy i też dość przeciętny.


Zupełnie się nie zgadzam, świetny tour, z indywidualnym podejściem do gościa i z pasją w opowieściach :) Może nie było tam muzeum z koszulką Scottiego Pippena i pucharem Przeglądu Sportowego, ale i tak lepiej niż na Camp Nou. AMF!

A jeśli chodzi o Barcelonę, polecam mecze mniej popularnych sportów, np. ja byłem na ręcznej, a są jeszcze hokej i futsal - atmosfera pierwsza klasa, zero komercji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 17 Paź 2014 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
AMF na nowiutkim stadionie za kilkaset mln euro? :mrgreen: A tour zawsze zależy od przewodnika, mój był marny.
A inne sekcje FCB wiadomo, że fajne, choć w Barcelonie naprawdę fajny klimat jest na niższych ligach - na Europie albo w Badalonie, polecam. CE L'Hospitalet gorsze. Ale skoro mówisz, że na koszu FCB jest zero komercji, to nie mam pytań.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 17 Paź 2014 23:24 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
Fajny klimat, tzn. ?
Myślę gdzie się wybrać, Barca gra z Realem na wyjeździe i waham się czy jechać do Madrytu i odbić się od bramy, czy kupić Espanyol + coś jeszcze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 17 Paź 2014 23:31 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Donovaninho napisał(a):
AMF na nowiutkim stadionie za kilkaset mln euro? :mrgreen: A tour zawsze zależy od przewodnika, mój był marny.
A inne sekcje FCB wiadomo, że fajne, choć w Barcelonie naprawdę fajny klimat jest na niższych ligach - na Europie albo w Badalonie, polecam. CE L'Hospitalet gorsze. Ale skoro mówisz, że na koszu FCB jest zero komercji, to nie mam pytań.


Gdzie ja o koszu napisałem? :wink: Jasne, że nowy stadion koło centrum handlowego nie przekonuje, ale ludzie pracujący w środku jak najbardziej.

Kamnowacki - na meczu niestety tym razem nie udało się być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 17 Paź 2014 23:42 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Prawdopodobnie w czasie Derby Madrytu będę w Madrycie. Czy możecie powiedzieć jak nabyć bilety na sektor kibiców Realu na mecz na stadionie Atletico? Dodam, że mam kartę madridista besic. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 18 Paź 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Meduzy napisał(a):
A byłeś na hokeju? Są tam koszulki tej sekcji do kupienia? Poluję na taką :>

Chodzi o hokej na wrotkach? Koszulki są w botidze. Niektórzy je kupują, bo mimo, że kosztują jakieś 90 euro, to wyglądają tak jak koszulki piłkarskie, ale nie mają z przodu katarskiej reklamy, tylko małą hokejową naszywkę na rękawie.

kamnowacki napisał(a):
Fajny klimat, tzn. ?
Myślę gdzie się wybrać, Barca gra z Realem na wyjeździe i waham się czy jechać do Madrytu i odbić się od bramy, czy kupić Espanyol + coś jeszcze :)

Image
Kasy w Badalonie
Image
Krzesełek niewiele, siada się na betonie. Nie jest to coś wyjątkowego, ale dla mnie mecz Tercera Division to było fajne doświadczenie
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 20 Paź 2014 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
To ja mam trochę inne pytanie, zwiedzanie Santiago Bernabeu, czy kupując bilet kupuje się go na konkretną godzinę, czy to nie ma znaczenia? Bo jakoś na stronie albo jestem ślepy albo nie ma informacji o, której godzinie organizowane są wycieczki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 20 Paź 2014 23:35 

Nie ma określonej godziny poza określeniem od kiedy do kiedy (specjalne warunki w dniu meczu), nie ma też żadnego przewodnika idziesz wyznaczoną trasą (rozpoczynasz od samej góry stadionu, następnie przechodzisz do pomieszczeń z pucharami, meczami na ekranach legend Realu, a kończysz na boiskowych ławkach trenerskich, szatni Realu i sklepie firmowym (bilet kupujesz w specjalnej kasie stadionowej płacąc euro lub kartą, nie ma sensu kupować wcześniej, ale jak chcesz to kupuj)
Góra
 PM off
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 21 Paź 2014 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1886
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Anonymous napisał(a):
Nie ma określonej godziny poza określeniem od kiedy do kiedy (specjalne warunki w dniu meczu), nie ma też żadnego przewodnika idziesz wyznaczoną trasą (rozpoczynasz od samej góry stadionu, następnie przechodzisz do pomieszczeń z pucharami, meczami na ekranach legend Realu, a kończysz na boiskowych ławkach trenerskich, szatni Realu i sklepie firmowym (bilet kupujesz w specjalnej kasie stadionowej płacąc euro lub kartą, nie ma sensu kupować wcześniej, ale jak chcesz to kupuj)



Ok wielkie dzięki za info ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
wrzucają pojedyncze sztuki, w ciągu godziny było co najmniej 15,
od 70 euro, ciężko to w ogóle dodać do koszyka, ale jak już się uda to Norwegian 1100 PLN:) i wio,
a wiem, ze tez są tacy co i tak są w Madrycie,

Załączniki:
realbarca.PNG
realbarca.PNG [ 160.98 KiB | Obejrzany 1328 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:38 

to jest bardziej koszmar, bo w 99,9% otrzymujemy po kliknięciu:
Kod:
 Lo sentimos, las entradas estan agotadas. La disponibilidad aumenta a medida que los abonados liberan localidades. Si lo deseas, puedes intentarlo mas tarde..

Niestety, bilety są wyprzedane.Zwiększa się dostępność wolnych miejsc w abonentów. Jeśli chcesz, możesz spróbować później ..


ale jak ktoś bardzo chce ciągle odświeżając to się da (skutecznie zakupione 2 bilety na poprzednie marcowe Gran Derbi vel El Clasico)
Powodzenia
Góra
 PM off  
      
#118 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
przed chwilą było 28 sztuk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:45 

z nudów przez kilka minut sprawdzam na jedynej stronie, gdzie tak naprawdę da się kupić
http://www.realmadrid.com/entradas

i widziałem ...... 1

spróbuj coś włożyć do koszyka i wtedy daj znać
http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.ph ... start=1050
Góra
 PM off  
      
#120 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
przecież napisałem w temacie - zabawa dla cierpliwych:)

Załączniki:
realbarca1.PNG
realbarca1.PNG [ 182.52 KiB | Obejrzany 1247 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group