Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 04 Lis 2014 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Mam pytanie, w związku z dzisiejszą promocją FR ;) w styczniowy weekend 17-18 w Londynie 3 drużyny grają swoje mecze:

Tottenham-Sunderland

West Ham-Hull City

QPR-Man Utd

Pytanie do doświadczonych, na mecz której z tych drużyn są największe szanse na złapanie biletu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#202 PostWysłany: 04 Lis 2014 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Też się chce wybrać na QPR - United, w jakiej cenie loty?

Swego czasu jak kiedyś byłem na Spurs to były bilety w kasie, ale było to kilka lat temu kolego..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 04 Lis 2014 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Legion1 napisał(a):
Mam pytanie, w związku z dzisiejszą promocją FR ;) w styczniowy weekend 17-18 w Londynie 3 drużyny grają swoje mecze:

Tottenham-Sunderland

West Ham-Hull City

QPR-Man Utd

Pytanie do doświadczonych, na mecz której z tych drużyn są największe szanse na złapanie biletu?

Myślę, że z tych trzech meczów, najłatwiej będzie się dostać na West Ham.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 05 Lis 2014 16:21 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Legion1 napisał(a):
Mam pytanie, w związku z dzisiejszą promocją FR ;) w styczniowy weekend 17-18 w Londynie 3 drużyny grają swoje mecze:

Tottenham-Sunderland, West Ham-Hull City, QPR-Man Utd

Pytanie do doświadczonych, na mecz której z tych drużyn są największe szanse na złapanie biletu?


Na Tottenham i WHU kupisz bez problemu w internecie jak się zacznie sprzedaż, a będzie to najpóźniej na miesiąc przed meczem. Musisz się zarejestrować na stronach Spursów i WHU, a następnie śledzić kiedy rozpocznie się General Sale, bilet dodajesz do koszyka i płacisz kartą. Ja jak kupowałem bilety to dawałem opcje "wysyłka". Dopłaciłem chyba funta i za 3 dni bilet miałem w domu w Polsce. Można też odebrać w kasie przed meczem, nie pamiętam, czy jest możliwość wydruku w domu. Nie trzeba kupować żadnych membershipów ani innych kart kibica, jak na Crystal Palace, Chelsea czy Arsenal. Co do cen biletów, to zależny od kategorii meczu, bilety na Tottenham są jednak tańsze od WHU, np. za bramką na WHU MC kosztowały 55funtów (prosta 75), a na Tottenham - Newcastle 37 funtów.

https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx?utm_source=top-navigation&utm_medium=thfc-site-new&utm_campaign=buy-tickets
http://www.whufcboxoffice.com/events.aspx?section=eve
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 21 Lis 2014 11:06 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
beskidnik napisał(a):
Legion1 napisał(a):

Na Tottenham i WHU kupisz bez problemu w internecie jak się zacznie sprzedaż, a będzie to najpóźniej na miesiąc przed meczem. Musisz się zarejestrować na stronach Spursów i WHU, a następnie śledzić kiedy rozpocznie się General Sale, bilet dodajesz do koszyka i płacisz kartą. Ja jak kupowałem bilety to dawałem opcje "wysyłka". Dopłaciłem chyba funta i za 3 dni bilet miałem w domu w Polsce. Można też odebrać w kasie przed meczem, nie pamiętam, czy jest możliwość wydruku w domu. Nie trzeba kupować żadnych membershipów ani innych kart kibica, jak na Crystal Palace, Chelsea czy Arsenal. Co do cen biletów, to zależny od kategorii meczu, bilety na Tottenham są jednak tańsze od WHU, np. za bramką na WHU MC kosztowały 55funtów (prosta 75), a na Tottenham - Newcastle 37 funtów.

https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx?utm_source=top-navigation&utm_medium=thfc-site-new&utm_campaign=buy-tickets
http://www.whufcboxoffice.com/events.aspx?section=eve


Na Tottenham wystarczy wydruk biletu - eticket. Jest też darmowa przechowalnia bagażu w stewards room. Poza tym mailowy kontakt z klubem bardzo dobry - odpowiadają szybko na wszystkie pytania.

Jadę 6 grudnia na mecz Spurs - Crystal Palace (bilet już mam), był ktoś na Spursach i ma jakieś porady?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:09 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
eleles napisał(a):
beskidnik napisał(a):
Legion1 napisał(a):

Na Tottenham i WHU kupisz bez problemu w internecie jak się zacznie sprzedaż, a będzie to najpóźniej na miesiąc przed meczem. Musisz się zarejestrować na stronach Spursów i WHU, a następnie śledzić kiedy rozpocznie się General Sale, bilet dodajesz do koszyka i płacisz kartą. Ja jak kupowałem bilety to dawałem opcje "wysyłka". Dopłaciłem chyba funta i za 3 dni bilet miałem w domu w Polsce. Można też odebrać w kasie przed meczem, nie pamiętam, czy jest możliwość wydruku w domu. Nie trzeba kupować żadnych membershipów ani innych kart kibica, jak na Crystal Palace, Chelsea czy Arsenal. Co do cen biletów, to zależny od kategorii meczu, bilety na Tottenham są jednak tańsze od WHU, np. za bramką na WHU MC kosztowały 55funtów (prosta 75), a na Tottenham - Newcastle 37 funtów.

https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx?utm_source=top-navigation&utm_medium=thfc-site-new&utm_campaign=buy-tickets
http://www.whufcboxoffice.com/events.aspx?section=eve


Na Tottenham wystarczy wydruk biletu - eticket. Jest też darmowa przechowalnia bagażu w stewards room. Poza tym mailowy kontakt z klubem bardzo dobry - odpowiadają szybko na wszystkie pytania.

Jadę 6 grudnia na mecz Spurs - Crystal Palace (bilet już mam), był ktoś na Spursach i ma jakieś porady?


Byłem w marcu na meczu z Fulham. Wszedłem na stadion w 10 minut. Nie sprawdzają na bramkach, jedynie steward spytał dlaczego mam tak kieszenie w kurtce wypchane (miałem rękawiczki). Jeżeli chodzi o doping, więcej szumu narobili fani Fulham.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 26 Lis 2014 08:50 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Witam, mam na memberze nabite bilety na 3 mecze, jednak już wiem że ze względów osobistych nie będę mógł być na żadnym z nich, w związku z tym odsprzedam bilety, czyli udostępnię swojego membera na mecze:

LIVERPOOL V WEST HAM UNITED 31.01.2015 godz.15.00

MIEJSCE:MS/MF/20/0266

CENA:45 FUNTÓW

LIVERPOOL V TOTTENHAM HOTSPUR 10.02.2015 godz.20.00

MIEJSCE:AU/224/13/0110

CENA:47 FUNTÓW

LIVERPOOL V BURNLEY 03.03.2015 godz.20.00

MIEJSCE:LC/KM/26/0197

CENA:44 FUNTY


Oczywiście do wszystkiego wyśle potwierdzenie zakupu które dostaje sie na maila, co do sposobu przekazania membera sie dogada (osobiście czy pocztą). Z każdego biletu zjechałem pare funtów, jak wiadomo na Liverpool wchodzi sie "odbijając" membera przy bramkach, karta jest imienna jednak nikt tego nie sprawdza i swobodnie można wchodzić na czyjegoś membera. W razie pytań proszę śmiało na PW. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 17 Gru 2014 20:45 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 34
Okazja na Gruponie QPR-SWANSEA

Wszyscy wybierający się na Sylwestra do Londynu maja okazje 1 stycznia o godz. 15 zobaczyć mecz QPR-SWANSEA. O to właśnie pojawiła się oferta na grouponie http://www.groupon.co.uk/deals/london-special/gl-qpr-fc-2-12/52658303.
Za 30 funtów może sprawdzić jak nasz Łukasz Fabiański wystartuje w nowym roku. Jest to ciekawa oferta obejrzenia Premiership na starcie 2015 roku. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 14 Sty 2015 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
wlasnie trwa generalna sprzedaz (dla wszystkich), na puchar ligi
Liverpool - Chelsea
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 14 Sty 2015 15:58 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Mam pytanie do tych co byli kiedyś na Manchesterze. Moge miec bilety na City-Barca w LM i jak najlepiej doleciec? Ryanair nie lata za często z Krk do Manchesteru. Jedynie Liverpool we wtorek i pociagiem? Szukam opcji żeby nie siedzieć za długo w Anglii:)
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 14 Sty 2015 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Dziewon napisał(a):
Mam pytanie do tych co byli kiedyś na Manchesterze. Moge miec bilety na City-Barca w LM i jak najlepiej doleciec? Ryanair nie lata za często z Krk do Manchesteru. Jedynie Liverpool we wtorek i pociagiem? Szukam opcji żeby nie siedzieć za długo w Anglii:)


W środę po meczu masz W6 do WAW za 96 PLN z WDC o 20:25 a Liverpoolu dojedziesz z Manchesteru National Express za 2 GBP.
A we dzień meczu masz WMI-MAN za 193 PLN Francą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 15 Mar 2015 12:03 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
wiecie jak zdobyć bilety na mecz Manchesteru United nie posiadając członkostwa?
Bo przez portale które bilety sprzedają znacznie drożej jest.

Czy jedynym wyjściem bedzie kupno tego membershipa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:43 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Wszystko zależy na jaki mecz chcesz wejść. Na część meczy bez problemu kupisz bilety na stronie MU. A na niektóre nawet z membershipem jest losowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:11 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
paw37 napisał(a):
wiecie jak zdobyć bilety na mecz Manchesteru United nie posiadając członkostwa?
Bo przez portale które bilety sprzedają znacznie drożej jest.

Czy jedynym wyjściem bedzie kupno tego membershipa?


Warto zadzwonić do klubu, nie wiem czy to na tym forum, ale opisywałem kiedyś podobną sytuację, gdzie przez telefon udało się załatwić bilety teoretycznie niedostępne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 16 Mar 2015 15:18 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ma ktoś doświadczenie z kupnem biletów na Chelsea ?
Będę w Londynie podczas prestiżowego meczu Chelsea - Man Utd. Na sektor gości od koników ceny będą oscylować w okolicach 150 funtów minimum. Szukał ktoś szczęścia pod stadionem podczas takiego meczu ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 16 Mar 2015 15:55 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
paisas napisał(a):
Ma ktoś doświadczenie z kupnem biletów na Chelsea ?
Będę w Londynie podczas prestiżowego meczu Chelsea - Man Utd. Na sektor gości od koników ceny będą oscylować w okolicach 150 funtów minimum. Szukał ktoś szczęścia pod stadionem podczas takiego meczu ?


Warto kupic member - jest tani w porownaniu do innych klubow angielskch, a bilet zakupic poprzez exchange,
nie trzeba wtedy miec loyality points. Ja tak dostalem bilet na Chelsa-Arsenal.
Góra
 Profil Relacje PM off
z0mb3k lubi ten post.
paisas uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 16 Mar 2015 23:52 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Dobry plan, niestety na stronie Chelsea widzę informację że nie sprzedają już memberów na sezon 14/15...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 17 Mar 2015 20:02 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
z0mb3k napisał(a):
Wszystko zależy na jaki mecz chcesz wejść. Na część meczy bez problemu kupisz bilety na stronie MU. A na niektóre nawet z membershipem jest losowanie.



z tego co sprawdzałem, to nawet na słabszych rywali nie było opcji.
Wiem że jakis czas temu mozna bylo tak kupic, tylko z tego co widze to obecnie sie nieda, chyba ze sie myle, i ktos moze powiedziec w jaki sposob moge kupic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 19 Mar 2015 18:24 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
paw37 napisał(a):
z0mb3k napisał(a):
Wszystko zależy na jaki mecz chcesz wejść. Na część meczy bez problemu kupisz bilety na stronie MU. A na niektóre nawet z membershipem jest losowanie.



z tego co sprawdzałem, to nawet na słabszych rywali nie było opcji.
Wiem że jakis czas temu mozna bylo tak kupic, tylko z tego co widze to obecnie sie nieda, chyba ze sie myle, i ktos moze powiedziec w jaki sposob moge kupic?


słuchaj, generalnie teraz już do końca sezonu ciężko będzie o bliet bez membershipa, a nawet z nim. MU gra o TOP4, ostatni sezon był fatalny, jest teraz ciśnienie na mecze aby awansować do LM w przyszłym sezonie.

W przyszłym sezonie można śmiało polować, bo na mecze z rywalami typu Hull czy West Brom można dostać bilet. Jednak general sale jest dopiero w ostatnich dniach przed meczem z reguły.

Jakby ktoś potrzebował bilet na Old Trafford, to mogę pomóc na swojego membershipa kupić, a następnie wysłać kartę do kogoś. Bilet jest nabijany na kartę, wchodzi się przez bramki bez żadnej kontroli tożsamości. Moja kobieta wchodziła na kartę kumpla i nie było żadnego problemu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 20 Mar 2015 18:14 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
Zobaczymy, na tych słabszych rywali widziałem że można zgłosić zainteresowanie biletami.
Czyli na West Brom i Aston Ville, tak tez zrobiłem, ciekawe czy mi coś napiszą.

Jak patrzyłem z 2 miesiące temu to wogóle nie było takiej opcji. Więc może coś z tego będzie.


Ogólnie to sie zastanowie nad tym membershipem, ale pierw to musze byc pewien że będę miał fundusze żeby z 2 razy sie wybrac na mecz w ciągu trwania sezonu, bo kupienie członkostwa a potem nie wybranie sie na żaden mecz byłoby głupotą;d
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group