Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 27 Kwi 2016 22:02 

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 34
Zmniejszyli sektory buforowe, i rzucili właśnie do sprzedaży na kupbilet kilkaset biletów.

Można trafić teraz dowolną ilość biletów, tylko trzeba działać szybko :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#122 PostWysłany: 28 Kwi 2016 08:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wczoraj kupiłem znajomym bileciki,dzieki za wrzutkę :)
PZPN dziś rano wydał wiadomość,że bilety są w sprzedaży :-D To ludzie się obkupią :D
https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosc ... lski-20161
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 28 Kwi 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ech znowu się nie udało...
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 28 Kwi 2016 17:13 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 19
PZPN sobie brzydko pogrywa. Zamiast dać informację o dokładnym terminie rozpoczęcia sprzedaży biletów kilka dni wcześniej, to wrzucają je kiedy im się podoba. Szczytem jest rzucenie biletów o 22, a dodanie informacji na stronie rano...

Wspierajcie dalej koników-skrypciarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 28 Kwi 2016 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Zależy jak na to patrzeć. Tak przynajmniej mają szansę kupić osoby (w tym ja), którym zależy i trzymają rękę na pulsie czy coś jest w systemie. Jak by była konkretna data i godzina to pewnie znowu strona by padła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 28 Kwi 2016 17:37 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Edit: Oddam dwa neutralne bilety po cenie nominalnej. PRIV

Edit2:Okej zgłosiło si kilku chętnych jak sie nie dogadamy wrzucę ogłoszenie jeszcze raz.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez gruby_inversia, 29 Kwi 2016 09:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
Kański uważa post za pomocny.
 
      
#127 PostWysłany: 28 Kwi 2016 21:16 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 19
dworkam napisał(a):
Zależy jak na to patrzeć. Tak przynajmniej mają szansę kupić osoby (w tym ja), którym zależy i trzymają rękę na pulsie czy coś jest w systemie. Jak by była konkretna data i godzina to pewnie znowu strona by padła.

Gdybym coś wyrwał, też pewnie bym tak myślał. A dość regularnie przeklikiwałem wszystkie sektory... Ale trzeba znaleźć czas na szkołę/pracę, sen a w czasie wolnym obejrzeć sobie film/serial a nie siedzieć ciągle na kupbilet.

A na duże zainteresowanie znaleziono rozwiązanie - system kolejkowy.

Albo - w ostateczności - losowanie.

PS Jak teraz PZPN olewa kibiców tak kibice oleją PZPN w razie mniej medialnego finału :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 29 Kwi 2016 02:09 

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 34
Jak ktoś jeszcze poszukujący, to znowu rzucili trochę biletów. Najwięcej na sektory G1 i G2 ale na innych też można dorwać pojedyncze sztuki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 29 Kwi 2016 18:41 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mam jeszcze jedną sztukę, bo jeden kolega z forum się nie odzywa :D sektor neutralny cena nominalna
BEZ możliwości zmiany danych... wygenerowałem już po prostu bilet.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 31 Sie 2016 08:18 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@JarekGdynia - bo niektórzy inaczej podchodzą do tematu. Myślę, że jakbyś się przeszedł po stadionach i popytał aktywnych kibiców czego życzą Legii,to zapewne powiedzieliby Ci, że jak najgorzej ;) Tak po prostu, bez przyczyny. I jestem pewien, że tak samo byłoby z Wisłą, Lechią czy Lechem.

Dlatego ja życzę konsekwentnie - po 0:4 i kompromitującej gry :) . Natomiast w życiu nie życzę zamknięcia stadionu i jakichkolwiek kar - piłka nożna dla kibiców !

I nie jest to kwestia bólu rzyci - a mówię to jako Wiślak. To musiało się kiedyś zdarzyć bo konsekwentnie, rok po roku wypracowywali sobie pozycję do awansu. I tego im zazdroszcze - konsekwencji. Fajnie, że mają ogarniętą ekipę, która im poukładała rzeczy w klubie od najprostszych do najbardziej złożonych. Bez zawiści czy zajadłości. Tak po prawdzie grzeje mnie ta LM bo wystarczająco jest problemów na krajowym podwórku, żeby się tym ekscytować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:37 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Buahahaha komplet na rundzie mistrzowskiej, szczególne z tak wspaniała gra jak w zeszłym roku :D @maciej.moch poprawiłeś mi humor rano niesamowicie?
Jedyne z czym jestem w stanie sie zgodzić to z tym ze atmosfera na naszych stadionach jest jedna z najlepszych w Europie, a kibicowanie jakiejkolwiek lokalnej drużynie w Polsce wymaga wiele konsekwencji i cierpliwości nie tyle dla piłkarzy co dla właścicieli tych ze klubow :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:44 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@gruby_inversia - tylko że kolega ma rację ;) mieli niemal komplet na rundzie mistrzowskiej:

1. Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 15 maja, 18:00 (29 381)\
2. Legia Warszawa 4-0 Piast Gliwice 8 maja, 18:00 (29 258)
3. Legia Warszawa 4-0 Cracovia 22 kwietnia, 20:30 (24 061)
4. Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 15 kwietnia, 20:30 (28 286)

Pojemność stadionu 31k przy czym pewnie nie jest to realna pojemność bo wiadomo że przy kibicach gości zawsze się robi mniejszy czy większy bufor więc pewna część stadionu jest wyłączona z użytkowania nie z winy klubu.

Tylko z Cracovia było trochę mniej. Ale mówimy tu o rundzie mistrzowskiej, w sezonie zasadniczym jak na wielkość miasta, stołeczność, w zasadzie jeden klub to frekwencja nie powalała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@Kravkrk uprzedziłeś mnie co do info o frekwencji ;) Niestety temat frekwencji na meczach ligowych jest problemem w całym naszym kraju.
I raczej ta kwestia prędko się nie poprawi.
@gruby_inversia co to gry to chyba trochę źle oceniasz bo akurat zeszły sezon to jeszcze gra Staśka więc grali mimo wszystko dużo lepiej niż obecnie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:59 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mimo ze nie jestem kibicem Legi to uważam ze z taka drużyna jaka maja to powinni dominować w tej lidze jak PSG we Francji :D
Dobra koniec OT bo o biletach miało byc :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
Tom K napisał(a):
@blasto Inaczej. Cała Polska by tego chciała:) Tego by tak się stało i tego by móc powiedzieć "a nie mówiłem":)


O wypraszam sobie, ja tam życzę Legii jak najlepiej.
Oby niejedną niespodzianke sprawili.
Ale po temacie widać, że niektórych boli ta LM po 20 latach. Zamiast się cieszyć to jak zwykle gorzekie żale.
Powodzenia piłkarzom, bo kibice to wiadomo że nie zawiodą.



Szczerze mówiąc, kibicowanie Legii gdy na co dzień jest się kibicem Śląska, Wisły, Lecha czy innego Piasta jest nieporozumieniem. Sukces Legii to ogromne pieniądze, inwestycja w infrastrukturę, dobre transfery itp. Wszystko to powiększa przepaść między stołeczną drużyną a całą resztą.

Życząc więc dobrze swojemu klubowi, nie można jednocześnie kibicować Legii w pucharach :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:08 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
mikuś napisał(a):
Szczerze mówiąc, kibicowanie Legii gdy na co dzień jest się kibicem Śląska, Wisły, Lecha czy innego Piasta jest nieporozumieniem. Sukces Legii to ogromne pieniądze, inwestycja w infrastrukturę, dobre transfery itp. Wszystko to powiększa przepaść między stołeczną drużyną a całą resztą.

Życząc więc dobrze swojemu klubowi, nie można jednocześnie kibicować Legii w pucharach :roll:


Myślenie w stylu "nie znoszę PiSu, więc niech polski PKB leci na ryj" :roll:
A kiedyś temu Twojemu klubowi zabraknie punktów w rankingu...


Ostatnio edytowany przez blasto, 31 Sie 2016 10:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasim lubi ten post.
 
      
#137 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Dobro Polski jest dobrem nas wszystkich, Legii już niekoniecznie.


P.S. Punkty w rankingu wkrótce stracą na znaczeniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:20 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Ciężko z takim myśleniem polemizować. Można przedstawić całą listę argumentów, zaczynając od tego, że mocniejsza Legia (i inne kluby) to mocniejsza reprezentacja, bardziej atrakcyjna (bogatsza) liga itp., a kończąc na tym, że to zupełnie inne rozgrywki, w których Twój klub nie z Legią nie rywalizuje.

Są tacy w polskim futbolu dla których te 15-20 milionów EUR to niemalże drobne i niewiele z tego nie wynika dla klubów, których są właścicielami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Futbol to pieniądze. Legia bogatsza o kilkadziesiąt milionów złotych ucieknie całej reszcie. Zdominuje ligę i wykosi konkurencje na polskim podwórku. Taką Ekstraklasę chcesz oglądać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 31 Sie 2016 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Jeżeli będzie godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej tak jak ostatnie 5 lat to jestem na tak. Przecież sam napisałeś, że futbol to nie pieniądze. Niech Twoja drużyna wyjdzie i ambicją i zaangażowaniem zdobędzie 3pkt w meczu z Legią. Przecież warszawiacy dużo punktów w lidze tracą, wiadomo że inaczej podchodzisz do meczu z Realem a inaczej do Piasta Gliwice.
Jestem gotów zaakceptować dominacje Legii w Polsce jeśli będzie to porównywalne z FC Baseel na szwajcarskim podwórku oczywiście z zachowaniem należytych proporcji ligi polskiej i szwajcarskiej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bartek Krzemiński lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group