Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lis 2013 17:23 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Panowie ktoś się orientuje jak jest na Legii?? są zawsze bilety przed meczem w kasie??
Chcę jechać w marcu na legia- lech. Nie mam karty kibca i mieszkam daleko od wawy - także kupno w nece odpada...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 27 Lut 2015 06:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 07 Lis 2013 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
To może być problematyczne, bo na Lecha pewnie sporo ludzi będzie chętnych więc grozi to kompletem, choć zazwyczaj jakieś bilety zostają, jakbyś wpadł kilka godzin przed meczem to coś możesz trafić.

No chyba, że jesteś w Wielkopolski (adres w dowodzie), bo jak tak to nie wyrobią Ci karty kibica przed meczem z Lechem, a co za tym idzie nie kupisz biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Lis 2013 18:01 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Nie, jestem z Opolszczyzny także z tym luz. Jeszcze nie ma dokładnej daty ale licze, że bedę ok. 6 godz przed meczem także mam nadzieję że się uda.
Prześledziłem frekwencję z kilkunastu meczy i rzadko jest komplet.
Jak ktoś z Wawy jest bardzo zorientowany to proszę o info.
Dzięki kiev;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lis 2013 18:16 

NakatePL napisał(a):
Nie, jestem z Opolszczyzny także z tym luz. Jeszcze nie ma dokładnej daty ale licze, że bedę ok. 6 godz przed meczem także mam nadzieję że się uda.
Prześledziłem frekwencję z kilkunastu meczy i rzadko jest komplet.
Jak ktoś z Wawy jest bardzo zorientowany to proszę o info.
Dzięki kiev;)


Za to zdanie "Jeszcze nie ma dokładnej daty ale licze, że bedę ok. 6 godz przed meczem także mam nadzieję że się uda." masz u mnie dużego plusa
Poniżej link do strony z frekwencją z poprzedniego sezonu, wybrałeś sobie mecz z tych mission impossible
http://mojalegia.pl/frekwencja-kibicow- ... nkowskiej/
oraz terminarz oczywiście bez podanej daty zakres piątek - poniedziałek
http://ekstraklasa.net/legia-warszawa/terminarz/
Jedyna szansa to odzew od jakiegoś kibica Legii, który jest w stanie pomóc
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lis 2013 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Trochę przesadzasz gorny77. Problem to jest kupić bilet na Borussię, a nie Legię. W zeszłym sezonie na Lechu nie było komplet i bilety można było kupić do końca, jak na wszystkie mecze generalnie.

Oczywiście nie ma co mówić o wybranym sektorze, czy kilku (nawet 2) miejscach obok siebie, ale bilet jakiś powinien się znaleźć. Sprawę trzeba będzie śledzić na bieżąco jak będzie blisko meczu, ale myślę że jak wieczór przed będzie info że bilety jeszcze są to można jechać.

I nie ma też co liczyć na pomoc jakichś warszawiaków, bo sprawa jest prosta 1 bilet = 1 karta kibica. A karty kibica tylko osobiście. Także tutaj nic nie pomoże. Jeśli Ci naprawę zależy to możesz poświęcić weekend na zdobycie KK. Akurat świeża pula PolskiegoBusa była na luty/marzec, poszukaj sobie z Katowic lub Wrocławia (gdzie Ci bliżej), weź dobrą książkę, film na komórkę czy co tam lubisz i jedź. Obskoczysz to w jeden dzień, a PB Cię wyjdzie pewnie maks 20zł, a jak poszukasz to może i jeszcze coś za 2 zł znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lis 2013 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
kiew napisał(a):
Trochę przesadzasz gorny77. Problem to jest kupić bilet na Borussię, a nie Legię. W zeszłym sezonie na Lechu nie było komplet i bilety można było kupić do końca, jak na wszystkie mecze generalnie.

Oczywiście nie ma co mówić o wybranym sektorze, czy kilku (nawet 2) miejscach obok siebie, ale bilet jakiś powinien się znaleźć. Sprawę trzeba będzie śledzić na bieżąco jak będzie blisko meczu, ale myślę że jak wieczór przed będzie info że bilety jeszcze są to można jechać.

I nie ma też co liczyć na pomoc jakichś warszawiaków, bo sprawa jest prosta 1 bilet = 1 karta kibica. A karty kibica tylko osobiście. Także tutaj nic nie pomoże. Jeśli Ci naprawę zależy to możesz poświęcić weekend na zdobycie KK. Akurat świeża pula PolskiegoBusa była na luty/marzec, poszukaj sobie z Katowic lub Wrocławia (gdzie Ci bliżej), weź dobrą książkę, film na komórkę czy co tam lubisz i jedź. Obskoczysz to w jeden dzień, a PB Cię wyjdzie pewnie maks 20zł, a jak poszukasz to może i jeszcze coś za 2 zł znajdziesz.


Kiew,ale byłeś na Pepsi Arenie? Czy tak sobie od czasu do czasu popatrzysz na Ekstraklase bo jedynym meczem na którym będzie komplet to własnie pewnie Lech. Inne Wisly, Widzewy nie zapewnią takiej frekwencji, na poprzednim meczu Legia - Lech, który odbywal się w sobotę, biletów nie było już w srodę/czwartek, więc na wszystkie inne bilety przed meczem da się kupić, ale nie na Lecha.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Lis 2013 22:36 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Dzięki Panowie za info.
Generalnie problem polega na tym, że organizuje taki wyjazd dla 5 osob wiec wyrobienie wczesniej kart raczej odpada.
Trudno pojadziemy w ciemno... najwyzej przebalujemy 1 dzien w Wawie.
Myślę, że bilety będą
Lech też nie jest teraz w formie, a marzec też nei jest super miesiącem na wyjście rodzinką na mecz:)
Polski bus zarezerwowany - teraz mieć tylko nadzieję, że mecz odbędzie się 29;)

A patrząc na te zestawienie trzeba zauważyć, że to była 27 kolejka - była fajna pogoda i mecz wtedy arcy-ważny...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lis 2013 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
NakatePL napisał(a):
Dzięki Panowie za info.
Generalnie problem polega na tym, że organizuje taki wyjazd dla 5 osob wiec wyrobienie wczesniej kart raczej odpada.
Trudno pojadziemy w ciemno... najwyzej przebalujemy 1 dzien w wawie.
Myślę, że bilety będą lech też nie jest teraz w formie,a marzec też nei jest super miesiącem na wyjście rodzinką na mecz:)
Polski bus zarezerwowany - teraz mieć tylko nadzieję, że mecz odbędzie się 29;)

A patrząc na te zestawienie trzeba zauważyć, że to była 27 kolejka - była fajna pogoda i mecz wtedy arcy-ważny...


Wiadomo, że była inna sytuacja jednak Lech to Lech, i to dużo znaczy dla kibiców Legii.
Poza tym, zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja w tabeli w marcu, no, ale mimo wszystko to mogą być naprawdę ostatki. Poza tym karte można chyba wyrobic nie będąc w punkcie, pogadaj z nimi telefonicznie, oni mają jakąs procedurę na takie sytuacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Lis 2013 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
byłem, nawet na Legia - Lech. I bilety się wyprzedały, a potem do kas trafiły zwroty i widziałem ludzi przed meczem przed kasami.

Poza tym podejrzewam, że marcowy mecz będzie mniej oblegany niż ostatni majowy, bo :
a) gorsza pogoda w marcu niż w maju
b) nie będzie to decydujący mecz, bo będzie tak naprawdę o 1,5 punktu i będę mieli w zapasie jeszcze jeden mecz
c) może nie być to nawet mecz na szczycie jak Lech nie zacznie grać na jakimś przyzwoitym poziomie

Jak to się zwykło mawiać "We will say what time will tell" :) Za 4 miesiące życie pokaże jak to będzie z biletami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Lis 2013 15:42 

Rejestracja: 24 Paź 2013
Posty: 4
Spokojnie na Legia - Lech nie zabraknie biletów tuż przed, mój brat regularnie bywa i bileciki są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Paź 2014 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Pogoń ma teraz ciekawą akcję w związku ze zbiórką pieniędzy na odzyskanie sztandaru. Za każda cegiełkę otrzymujemy konkretny upominek.
Od 15 są bilety na mecze, ale z ciekawszych przy wsparciu za ~65 zł nasza pociecha wyprowadzi piłkarzy na boisko w meczu z Legią lub Lechem. Dla młodego kibica przeżycia niezapomniane.
Do wzięcia są też treningi z zespołem i poszczególnymi piłkarzami, konferencje prasowe itp.
Kilka fajnych, nietypowych opcji dla fanów naszej piłki.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Paź 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
jutro wielkie derby Śląska, idzie ktoś ?:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Paź 2014 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Hej.
Legia nie tak dawno wprowadziła możliwość wyrobienia karty kibica przez neta z tego co ki wiadomo. Aplikujesz w sieci, dostajesz scan karty na maila, na tej podstawie kupujesz bilet na mecz a potem na spokojnie odbierasz karte i bilet w wyznaczonych miejscach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Lut 2015 09:45 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Od rundy wiosennej Legia Warszawa znosi obowiązek posiadania Kart Kibica,oznacza to że każdy turysta będzie mógł kupić bilet normalnie w kasie po okazaniu dokumentu tożsamości :)
-bilet w formie papierowej tylko dostępny w kasie
-nie będzie można kupić biletu na żyletę
-taki bilet bez karty kibica będzie droższy o 5 zł

więcej---> http://legionisci.com/news/61860_Legia_ ... iowym.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Lut 2015 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Każdy turysta może kupić bilet w kasie, ale kibiców Jagiellonii na tyle się Legia obawia, że na wszelki wypadek poprosiła o zamknięcie sektora gości ;) Co ciekawe wniosek o zamknięcie sektora gości złożyła ta sama drużyna, która wcześniej przez kilka tygodni próbowała niemal na kolanach przekonać całą Europę, że na ich stadionie jest bezpiecznie i żeby łaskawie otworzyć im stadion na mecz z Ajaxem - totalna obłuda !!!

-- 11 Lut 2015 09:01 --

Razem napisał(a):
... taki bilet bez karty kibica będzie droższy o 5 zł ...

Co warto wiedzieć, koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł, więc cała sprawa opłaca się w zasadzie tylko wtedy, jeśli ktoś chciałby obejrzeć rzeczywiście tylko jakiś jeden mecz, bo na przykład przypadkowo w dniu jego rozgrywania jest w Wawie i nie ma co ze sobą zrobić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Lut 2015 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Czy w związku z powyższym posiadacz karty kibica Jagiellonii może kupić bilet na Legię pod warunkiem że usiądzie na sektorze piknikowym? :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Lut 2015 10:08 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Łukasz napisał(a):
Czy w związku z powyższym posiadacz karty kibica Jagiellonii może kupić bilet na Legię pod warunkiem że usiądzie na sektorze piknikowym? :P

Tak może...Tylko gwarantuje Ci że dopóki Leśny będzie w (L) o tym fakcie będą wiedziały odpowiednie osoby :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 11 Lut 2015 10:26 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 106
Loty: 10
Kilometry: 5 872
Pacyfa napisał(a):
Każdy turysta może kupić bilet w kasie, ale kibiców Jagiellonii na tyle się Legia obawia, że na wszelki wypadek poprosiła o zamknięcie sektora gości ;) Co ciekawe wniosek o zamknięcie sektora gości złożyła ta sama drużyna, która wcześniej przez kilka tygodni próbowała niemal na kolanach przekonać całą Europę, że na ich stadionie jest bezpiecznie i żeby łaskawie otworzyć im stadion na mecz z Ajaxem - totalna obłuda !!!

No chyba jednak nie do końca...
Cytuj:
Ekstraklasa S.A. i Legia złożyły wniosek do wojewody mazowieckiego o zamknięcie sektora gości na niedzielne ligowe spotkanie Legii z Jagiellonią - poinformowała PAP. Powodem jest "możliwe wystąpienie celowego i zorganizowanego zakłócenia porządku publicznego przez kibiców". Po kilku godzinach Legia zaprzeczyła tym informacjom.

Pierwszy komunikat prasowy informował, że prezes Legii spotkał się w tej sprawie z wojewodą i poparł wniosek Ekstraklasy. Teraz ryzyko analizuje policja. Decyzja zostanie podjęta najwcześniej w środę.

- Nie wnioskowaliśmy o zamknięcie trybuny. Zostaliśmy jedynie poproszeni o zajęcie stanowiska w tej sprawie i prawdopodobnie jeszcze we wtorek zostanie ono przekazane - poinformowała rzeczniczka prasowa stołecznego klubu Izabela Kuś.

Z naszych informacji wynika, że klub nie chciał zamykania żadnego sektora, a tę informację tę potwierdza pismo Ewy Gawor z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM St. Warszawy przesłane do wojewody.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Lut 2015 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 55
Loty: 29
Kilometry: 45 500
Pacyfa napisał(a):
Każdy turysta może kupić bilet w kasie, ale kibiców Jagiellonii na tyle się Legia obawia, że na wszelki wypadek poprosiła o zamknięcie sektora gości ;) Co ciekawe wniosek o zamknięcie sektora gości złożyła ta sama drużyna, która wcześniej przez kilka tygodni próbowała niemal na kolanach przekonać całą Europę, że na ich stadionie jest bezpiecznie i żeby łaskawie otworzyć im stadion na mecz z Ajaxem - totalna obłuda !!!



Bardzo proszę o nie pisanie głupot.

"- Pod żadnym wnioskiem się nie podpisywaliśmy, niczego nie popieraliśmy. Dostaliśmy zgodę na imprezę masową z kibicami gości. Jasno powiedziałem to na spotkaniu z władzami miasta. My chcemy, żeby kibice Jagiellonii obejrzeli mecz - stwierdził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Bogusław Leśnodorski, prezes Legii."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 11 Lut 2015 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Skoro sam Wielmożny Pan Prezes prostuje sprawę na łamach PS, to nie piszę tu żadnych głupot, tylko powtarzam informację, która w bardzo wielu mediach była wielokrotnie powtarzana i wygląda na to, że do bardzo wielu osób (w tym do mnie) owe sprostowanie dotychczas nie dotarło. Jest jeszcze kilka dni i zobaczymy, czy sektor będzie otwarty, czy nie... A prawdy kto ów wniosek pisał, kto podpisał, a kto z tym ma niewiele wspólnego, zapewne nie dowiemy się w ogóle ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group