Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wrocław
#101 PostWysłany: 02 Kwi 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
jajo napisał(a):
Jeśli znacie burgerownie, która dupę urywa to chętnie odwiedzę.


Polecam Sztrass Burger na Kazimierza Wielkiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: Wrocław
#102 PostWysłany: 02 Kwi 2015 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Burger Ltd na ruskiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#103 PostWysłany: 02 Kwi 2015 11:13 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Pasibus naprzeciwko Arkad Wrocławskich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#104 PostWysłany: 02 Kwi 2015 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Jeżeli do zjedzenia na szybko, to Pasibus (przy Arkadach lub koło Pasażu Grunwaldzkiego, bo na Legnicką daleko) albo Rock Burger na skale. Jeżeli to posiedzenia, to Soczewka (Rynek). Dla posiadaczy nieco grubszego portfela - Winners.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#105 PostWysłany: 02 Kwi 2015 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Znowu mam odmienne zdanie, dla mnie od zawsze (tzn. odkąd wystartowali) najlepsze burgery we Wro są w Burger Love na Więziennej, zaraz przy rynku. Pytają o stopień wysmażenia mięsa, mają fajne kompozycje, selfmade sosy, bułki wypiekane specjalnie dla nich, wg. ich receptury i zazwyczaj masz dwie bułki do wyboru. A no i zawsze mieli zimną Cherry Coke w puszce, co traktuję jako wielki plus, bo to właściwie jedyny słodki/gazowany napój jaki spożywam ;) Minusy? Miejsc do siedzenia dla kilku osób dosłownie, więc na posiedzenie się tam raczej nie wybierzesz, ale sama burgery świetne. Swego czasu przerobiłem 90% burgerowni we Wrocławiu i w wielu miejscach jest fajnie (wspomniane tu lokale), ale samo jedzenie najlepsze w Burger Love.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#106 PostWysłany: 02 Kwi 2015 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
To ja odpowiem na pytanie wprost:

polecam "Maka" zjesz ze dwa lub trzy i dupę urywa mnie więcej godzinę po :lol:
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
Wintermute lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#107 PostWysłany: 02 Kwi 2015 14:38 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 239
Loty: 59
Kilometry: 128 088
mihau napisał(a):
twinie96 napisał(a):
To ja gorąco polecam lokal "Zupa" mieszczący się na rogu Szewskiej i Kotlarskiej.


Próbowałem, dobre. Ale dodam też informację o lokalu ZZ Top na rogu ul. Krupniczej i Kazimierza Wielkiego. W menu zupy i zapiekanki. Zupy są świetne - smaczne i z dużą ilością składników, co 2-3 dni nowe menu: https://www.facebook.com/zztopwroclaw?fref=ts. Dużą zupą za 8-11 złotych można się najeść. Zapiekanki - szału nie ma ale fanem tego rodzaju jedzenia nie jestem.



Moim zdaniem "Zupa" jest o poziom wyżej niż ZZ Top, zarówno pod względem smaku, jak i jakości obsługi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#108 PostWysłany: 03 Kwi 2015 11:02 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 16
Dzięki za odpowiedzi odnośnie burgerów. Szukając opinii na ten temat trafiłem też na to: http://wroclawskiejedzenie.pl/2014/12/26/najlepsze-burgery-wroclawiu-ranking/. Może komuś się przyda, jest także sonda, w której można zagłosować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#109 PostWysłany: 12 Maj 2015 13:53 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
po weekendowym pobycie we wro polecam wspomniany wcześniej lokal "U Gruzina"
miejsc niewiele ale smak chaczapuri wspaniały :D
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#110 PostWysłany: 20 Maj 2015 13:30 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Dania z grilla przy użyciu OpenCard w Casa Italiana wychodzą bardzo przystępnie.
Nie trzeba było wcześniej dzwonić, kelner przyjął zamówienie "od ręki".
Bardzo smacznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#111 PostWysłany: 27 Maj 2015 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Jako mieszkaniec Wrocławia ze szczerym sercem polecam Bernarda na Rynku. Jedzenie dla każdego - zarówno tradycyjna czeska kuchnia jak i nowoczesne dania. Serwis na dobrym poziomie. Warto wcześniej zarezerwować stolik ponieważ mimo dużej ilości miejsc potrafią być mocno oblegani.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#112 PostWysłany: 27 Maj 2015 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Ostatni weekend spędziłem we Wrocławiu i szukając miejsca do zjedzenia trafiłem do baru Misz Masz na Nożowniczej (dosłownie ok. 30 metrów od Misia).

http://barmiszmasz.pl/

Ponieważ w maju jest promocja i do każdego zestawu obiadowego powyżej 9,90 PLN dodają napój (w tym piwo) gratis to uważam, że oferta rewelacyjna !

Kurczak z ananasem i żurawiną, do tego frytki i surówka (do wyboru) i zimny 0,5 Piasta za 11,90 :D
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#113 PostWysłany: 06 Lip 2015 19:09 

Do końca września na Nowym Targu między 9 a 16 jest...targ :D A na nim, można zjeść śniadanko na świeżym powietrzu: https://www.facebook.com/targsniadaniow ... u/timeline
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#114 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:11 

Dla tych ktorzy nocuja w Campanille/ Premiere Class albo szukaja taniego I bezpiecznego obiadu w okolicy. Wystarczy podjechac do Aquaparku (glowne wejscie), tam za zupa + drugie (kilka opcji) chca 14 zl. W smaku niezle I porcje duze.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#115 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Wczoraj miałem małą przesiadkę w Wrocku (przylot do WRO i potem Neobusem do Krakowa) i poszedłem na obiad do Brajta. Trzeba przyznać ze jedzenie bardzo dobre :rolada z szynką i serem, surówki i ziemniaczki za 16 PLN, placki ziemniaczane z gulaszem za 14 i piwko po 5. Trzeba przyznać ze porcja była duża a smakowało wyśmienicie :D

A na herbatkę polecam K2, Kiełbaśnicza 2.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#116 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:59 

Na herbate zawsze chodzilo sie na Igielna 16, do Herbaciany Swiat Chin. Nie wiem jak teraz ale kiedys wybor herbat byl ogromny.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#117 PostWysłany: 03 Sie 2015 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Jeśli kto ma mało czasu, przesiadka, autobus/pociąg z Wrocławia i chce zjeść coś szybkiego, dobrego i tanio to przy stacji Statoil jest najlepszy chińczyk we Wrocławiu. Jak wyjdziesz tylnym wyjście z dworca PKP to trzeba kierować się na lewo (jakieś 300 metrów), stacja jest dosłownie przez płot z tymczasowym dworcem autobusowym.

Dania od 11zł, wszelkie dania z kurczaka 13 zł, wołowina 16. Porcje spore, serwowane szybko, bo jeśli nie ma wielkiego tłoku to na jedzenie czeka się 5-10 minut (ale można też zamówić przez telefon wcześniej i przyjść na gotowe). Przede wszystkim jednak smaczne. Chińczyk wystartował od jednego lokalu niedaleko mnie,w miejscu gdzie wcześniej najemca zmieniał się średnio co 6 miesięcy (pizza, kebab, ordynarny fastfood, znowu kebab, sporo biznesów tam nie wyszło). Niedość, że chińczyk utrzymał się tam już 2 lata to międzyczasie otworzył 3 inne lokale w mieście. Menu, ceny, dokładna lokalizacja i nr tel na mailan.pl - na początku paragonów nie dawał, a telefon odbierał wietnamczyk, który jak nie rozumiał co zamawiasz to się rozłączał, także trzeba docenić fakt posiadania strony internetowej! A no i można płacić kartą.

A przy okazji mogę potwierdzić, że K2 całkiem przyjemne, ale wszelkiego rodzaju herbaciarni w około rynku kilka. Ostatnio najlepsze recenzje i zachwyty zbiera chyba Czajownia na Białoskórniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#118 PostWysłany: 04 Sie 2015 22:08 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Ja polecam Bar Karmazyn w Starej Hali Targowej. Śmiesznie tanie jedzenie. Pierogi za 5.50. Schaboszczak z surówką i ziemniakami 10.50. Wchodząc przez główne wejście na prawo. Bardzo dobre, a niepozorne miejsce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#119 PostWysłany: 04 Sie 2015 22:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Warto dodać ze w niedzielę nieczynne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#120 PostWysłany: 05 Sie 2015 17:40 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Dla smakoszy-odkrywcow, 15/08 13-20.00:
https://www.facebook.com/buddhawroclaw
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group