Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 05 Lis 2014 01:08 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 6 893
Dzisiaj w Carrefourze pełna półka Quasarów - ciekawe czy ktoś się skusi za taką cenę... :lol:
"mikrosystemy" odezwij się! Zwrócili ci kasę?

Załączniki:
CameraZOOM-5.jpg
CameraZOOM-5.jpg [ 238.55 KiB | Obejrzany 4776 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#122 PostWysłany: 10 Lis 2014 19:10 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
W sprawie pękających naroży etui. Na jednym z forów podałem sposób w jaki pozbyłem się pękających naroży:
"Zmodyfikowałem dostarczane z tabletem etui zgodnie z konstrukcyjną zasadą - "Jeśli w pewnych miejscach konstrukcji występują nadmierne naprężenia powodujące pęknięcia to należy się takich miejsc pozbyć".
Przy pomocy mini freza walcowego, mini kamienia szlifierskiego oraz wiertarki usunąłem naroża etui na długości ok. 10 mm (do prostego odcinka dłuższych boków) i po wysokości do istniejącej dolnej krawędzi poziomej. Promień przejścia 2,35 mm (średnica freza). Zaokrąglić krawędzie cięcia. Przeszlifowałem zaokrągloną krawędź papierem ściernym 280 i problem z rysami pęknięć znikł. Phablet trzyma się w etui bez zmian."
Przed ponownym osadzeniem w etui założyłem też zakupioną folię "Solid" na ekran (pisałem o niej wcześnie - druga jest zapasowa).
Folia pasuje idealnie (wielkość i wycięcia). Działanie dotyku bez zmian.
Etui zakłada się teraz o wiele wygodniej i szybciej (dłuższe boki są proste bez zagięć na końcach) a trzyma się tak samo pewnie jak poprzednio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 05 Gru 2014 15:50 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
@ankaas, moja przygoda z oddanie tabletu do sklepu trwa do dzisiaj....dużo opowiadania.
To już 3 raz podpisuje papiery do odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.
Wciąż czekam na rozwiązanie tej sprawy. Opisze wszystko jak się to zakończy...oby pomyślnie dla mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
ankass uważa post za pomocny.
 
      
#124 PostWysłany: 12 Gru 2014 04:00 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 6 893
Czekam z niecierpliwością!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 30 Gru 2014 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1475
złoty
A od nowego roku w Carrefour wyprzedaż i Woo za 199 zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 30 Gru 2014 22:46 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Nareszcie adekwatna cena.

-- 05 Lut 2015 19:51 --

Jeśli ktoś jest zainteresowany --> forum techniczne Woo --> http://woo-electronics.foroactivo.com/t ... on-tecnica.
Niestety po hiszpańsku (instrukcja obsługi/j. ang., firmware dla reinstalacji i instrukcja reinstalacji).

-- 05 Lut 2015 19:58 --

Uściślenie --> 2 instrukcje (recovery i reinstalacja).

-- 05 Lut 2015 21:38 --

Instrukcje przetłumaczyłem jeśli ktoś będzie potrzebował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 16 Maj 2015 18:31 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Ukazała się aktualizacja oprogramowania do Quasar SP6020.
Poprzednio była kompilacja v1.0 a jest dostępna v2.3.
Zwiększono wydajność i poprawiono błędy w tłumaczeniu.
Dostępna z telefonu.
Naładować baterię do min. 45%!

P.S.
Ładuję baterię (aktualizację już ściągnąłem na telefon ale muszę podładować baterię).
Na stronie którą podałem we wcześniejszym poście jest do pobrania pełny plik nowej wersji oprogramowania
z narzędziami, sterownikami i instrukcją (niestety nie po angielsku ani po polsku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 26 Maj 2015 21:41 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 4
Jak dokonać aktualizacji kompilacji do wersji 2.3 w przypadku, gdy mam roota? Przy próbie aktualizacji pokazuje się błąd i aktualizacja nie następuje. Czy przed aktualizacją trzeba odrootować WOO? Czy potem będzie możliwe ponowne zrootowanie? A może jest jakiś sposób, aby dokonać aktualizacji z rootem nie tracąc go? Bardzo proszę o wskazówki. Może już ktoś aktualizował WOO quasar mając rota?
Dziekuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 27 Maj 2015 07:54 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 138
Niestety żadnego telefonu z androidem nie da się zaktualizować jeśli masz roota. Najlepiej zrób kopię danych Titanium Backup i później zainstaluj system przez komputer. Soft na pewno znajdziesz na necie. Jeśli będzie wersja starsza, to ją wrzuć, system Ci się sam zaktualizuje, a jak będzie nowsza to lepiej od razu ją wrzuć, nie będziesz musiał aktualizować.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 27 Maj 2015 17:31 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Na stronie którą podałem wyżej - http://woo-electronics.foroactivo.com/t ... on-tecnica - jest FW, sterowniki i instrukcja (po hiszpańsku ale są obrazki ze wskazówkami - w razie czego można użyć tłumacza z Google).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 27 Maj 2015 19:02 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 4
Jakoś nie mogę pobrać tej instrukcji - ukazuje się błąd, choć "smartphone upgrade" pobrałem bez problemu. A czy w ogóle warto aktualizować do tej wersji 2.3? Widać jakieś zauważalne zmiany na lepsze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 27 Maj 2015 20:06 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Instrukcja:
http://www.mediafire.com/view/llfyuh276 ... einstalación_SO_Android.pdf

Autorzy aktualizacji podają, że poprawiono wydajność i tłumaczenia.
Odnoszę osobiście wrażenie, że działa trochę szybciej (ale mam b. mało zainstalowanych programów).
Nadal braki w tłumaczeniu (może to dodane opcje - nie pamiętam czy była np. opcja Quick boot).
Jakim programem zrobiłeś root?
Mam zamiar go zrobić jak minie gwarancja i skorzystać z programu Link2SD (mam ten program w Smart TV Android dongle i działa super).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 27 Maj 2015 20:35 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 4
Bardzo dziękuję za tę instrukcję. Pobrałem.
Jeszcze jedno pytanko. Czy po ewentualnym zaktualizowaniu WOO zachowa wszystkie moje ustawienia, zainstalowane programy, konta itp., czy też będzie "czysty" stan z nowa wersją. Proszę wybaczyć, jeśli pytanie jest laickie, ale wciąż zastanawiam się, czy w ogóle warto kłopotać sie z tą aktualizacją skoro dotychczasowa wersja nie sprawia problemów i działa dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 27 Maj 2015 23:34 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Opis zmian jest bardzo lakoniczny. Też się zastanawiałem bo nie wiedziałem jakie będą skutki.
Ale przeważyła nadzieja (Matka głupich), że jak ma się coś zmienić to chyba na lepsze (w wielu krajach wyższe wersje FW).
Po aktualizacji (PRZEZ TELEFON!) wszystko zostało jak przed - kontakty telefoniczne, programy, ustawienia. Tylko jedną aplikację do obróbki zdjęć z Amazona musiałem zainstalować na nowo. Jak będziesz aktualizował przez komputer z pełnego obrazu to otrzymasz "nówkę". Musisz sobie jak podał Kolega wyżej kopię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:11 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 4
W takim razie sposób przez komputer odpada - nie chcę znowu wszystkiego zaczynać od nowa. Rozważę aktualizacje przez telefon po uprzednim odrootowaniu. Ale raczej skłaniam się do nie aktualizowania. A root robiłem Kingo Root. Poszło bez problemu, na win 7 trzeba było tylko uruchomić go jako administrator.
Dzięki za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 07 Cze 2015 16:11 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
@martel11
Dziękuję za info o programie do rootowania.
Właśnie tego programu użyłem do zrobienia root'a w Modecom FreeTab 2096+ HD X2.
I mam zamiar użyć go w tym przypadku. Prosto, szybko i przyjemnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 09 Sty 2016 20:54 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Po aktualizacji oprogramowania do wersji 2.3 root'a mogłem zrobić tylko przy pomocy programu iRoot v. 1.8.6.1.
Kingo ROOT v. 1.4.3 nie dał rady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 09 Sty 2016 21:23 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 33
Zecik123 napisał(a):
Po aktualizacji oprogramowania do wersji 2.3 root'a mogłem zrobić tylko przy pomocy programu iRoot v. 1.8.6.1.
Kingo ROOT v. 1.4.3 nie dał rady.


Chłopino, pół roku, ten post ma pół roku... Gratuluję, właśnie zdobyłeś złotą łopatę w kategorii odkopywanie starych postów. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 10 Sty 2016 17:50 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
To nie jest wykopalisko lecz kontynuacja postu #136 (należy zakończyć co się zaczęło podaniem sposobu rozwiązania problemu bo może być pomocny innym użytkownikom).
Wcześniejsze wykonanie roota przed upływem gwarancji wymuszone zostało koniecznością usunięcia wielu niepotrzebnych programów aby zwiększyć ilość pamięci do wykorzystania (patrz zgłaszane problemy na forum technicznym Woo). Zgodnie z ostatnią sugestią usunąłem "rs_9103_v20" i faktycznie widać poprawę w działaniu a dostępnej wolnej pamięci mam 274MB po zainstalowaniu niezbędnych programów.
Jeśli ktoś jeszcze szuka sposobu na zrobienie root'a dla wersji oprogramowania 2.3 to może skorzysta z tej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group