Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 02 Paź 2014 11:06 

Rejestracja: 28 Sie 2014
Posty: 16
Znalal może ktoś inne forum o Woo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#102 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:30 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Wykiełkowało ale czy będzie coś z tego?
http://forum.android.com.pl/f1438/fable ... za-458320/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:33 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
Update:
oddałem pana WOO do serwisu poprzez zgłoszenie reklamacji w sklepie Carrefour dnia 30.09.2014.
Pani w sklepie mnie poinformowała, że mają oni 20 dni roboczych na reklamację.....a nie przypadkiem 14 ??? Coś tu śmierdzi.....
Czekam na odpowiedz serwisu odnośnie fatalnego autofocusa (czyt. brak jakiegokolwiek autofocusa) i strasznie cichego głośnika (przedniego). To tez zgłosiłem jako usterkę. Ledwo słychać rozmówcę pomimo maksymalnego podgłośnienia....
p.s. Faktycznie phablet Lark 6.0 wygląda toczka w toczkę jak WOO :) Ciekaw jestem jakie zdjęcia robi Lark (5MP) w porównaniu do WOO (8MP)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:55 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Jeśli w pobliżu miejsca zamieszkania jest serwis autoryzowany to lepiej oddać tam bezpośrednio -
http://www.ccsonline.pl/index.php?optio ... &Itemid=63
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:57 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
niestety w mojej okolicy brak. Niech się skelp tym zajmie. tam kupiłem, tam oddaję.

-- 10 Paź 2014 14:50 --

Informacja dotyczaca mojego telefonu w serwisie CCS z ich strony www.ccsonline.pl
" Status naprawy urządzenia: proces serwisowy został zakończony
jest przygotowane do wysłania/odbioru
jest przygotowane do odbioru
Opis naprawy urządzenia
WYMIANA GLOŚNIKA RECEIVER, AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA. TELEFON SPRAWNY, PRZESZEDL TESTY W SIECII, PRAWIDLOWO NADAJE I ODBIERA POL!CZENIA. DZIALA ZGODNIE ZE SPECYFIKACJA PRODUCENTA "

Ciekawe ze ani jednego zdania o naprawie aparatu foto.... przeraza mnie to ostatnie ich zdanie "..działa zgodnie ze spercyfikacja producenta.." oby w tym zdaniu nie było haczyka.... Teraz czekam na przesylke i dam znac jak wygląda urządzenie po naprawie.
Pzdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 10 Paź 2014 15:58 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Jak otrzymasz sprzęt podaj nam na czym polegała aktualizacja oprogramowania --> zmiana wersji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:02 

Rejestracja: 28 Sie 2014
Posty: 16
A o który glosnik chodzi? Tez myślę aby oddać do serwisu. Problemem jest glosnik przedni bardzo cichy a jest na Maxa podglosniony. Polowa w języku polskim a polowa po angielsku. No i aparat. WytrYmalosc baterii tez nie jest zachwycają a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 13 Paź 2014 12:13 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
Dzisiaj powinienem odebrać Mr.WOO w Carefour'rze...
Jeśli chodzi o glosnik to reklamowałem ten przedni, tak jak piszesz @pocztalch było bardzo cicho slychac pomimo maksymalnego podglosnienia, poza tym nieco trzeszczał dźwięk w słuchawce.....
Miałem mala dyskusje e-mailowa z pania z BOK firmy CCS odnośnie aparatu, bo jak napisałi ze " działanie aparatu zgodnie ze specyfikacja producenta. jakość zdjęć nie odbiega od innych egzemplarzy tego modelu"(sic!) i nie ma informacji w raporcie serwisowym żeby naprawili aparat!!
Wyslalem im zdjęcia z mojego telefonu i innych użytkowników z tego forum, to na razie mi kazali odebrać telefon i go sprawdzić. Nie wierze ze aktualizacja softu pomoże w naprawie autofocusa....jeśli dalej będzie lipa to jak to dalej reklamować? ma ktoś pomysł ??
Tez mam/(albo miałem) w telefonie czesc opisu w jez.angielskim, czesc po polsku,ale mnie to nie robi roznicy.
Niestety telefon nie zapamietuje zmiany podpisu w e-mailu...Zawsze jest polski podpis "Wslano z mojego telefonu WOO"
p.s. czy w takim urządzeniu można wymienić caly aparat np.z innego telefonu/tabletu? Jest to fizycznie i praktycznie możliwe ? Orientuje się ktoś ??
Zrobie update jak odbiore Mr.WOO :)
PZdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 15 Paź 2014 17:26 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1
Dziś oddałem swojego WOO do reklamacji objawy takie same jak u kolegi"mikrosystemy" ciekawe czy coś zrobią z nim w serwisie :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 19 Paź 2014 18:11 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 6 893
"mikrosystemy" odezwij się!
Kilka razy dziennie sprawdzam forum i nie mogę doczekać się update! Co z aparatem po serwisie???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 20 Paź 2014 13:32 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
Fablet wrocil z serwisu. Natychmiast wyjalem go z pudelka i zrobilem nim fotke jako ze to byl glowny powod reklamowania.
Okazalo sie ze zdjecia nadal są poniżej jakiejkolwiek godności, i przystapilem od razu do napisania pisma Odstąpienia od umowy kupna-sprzedazy i zwrotu pieniedzy 399zl. Telefon wrocil do Carefour'a wraz z pismem. Maja 14 dni na ustosunkowanie sie do mojego pisma od dzisiaj. Czekam na dalszy rozwoj wydarzen.
Kolego @byczek68 - w serwisie nic nie zrobia, napisza ze zdjecia nim robione nie odbiegaja od zdjec robionych tym samym modelem......żenada.
Pzdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 20 Paź 2014 14:06 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 6 893
Dziękuję za odpowiedź!
Mam nadzieję, że dasz znać od razu jakie będzie dalsze postępowanie serwisu. Chyba nie tylko ja czekam na to z niecierpliwością!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 20 Paź 2014 21:00 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Ze sposobu potraktowania mikrosystemy widać jak będą traktowani nabywcy (czytaj natrętni nabywcy) tego sprzętu - zbyć pod byle pozorem.
Podejrzewam, że brak jest umowy potencjalnego serwisu z dostawcą części (potencjalny dlatego, że są gotowi naprawić ale niestety rozumiecie brak części które trzeba sprowadzić z Chin). Przyjmą do serwisu, otworzą, pogrzebią i odeślą ze standardową formułą. Przy grubych sprawach (sprzęt martwy) zaproponują wymianę na nowy jeśli zostały im egzemplarze z promocji a jak się skończą to łaskawie zwrócą kasę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 21 Paź 2014 08:15 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
W ramach "rozrywki", tak wyglądał raport serwisowy z CCS:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 21 Paź 2014 14:17 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Na czym polegała "aktualizacja oprogramowania"?
Jaki masz teraz numer wersji oprogramowania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 22 Paź 2014 09:53 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 12
hm....z tego co pamiętam to dalej tam był android 4.2.1...dokładniej nie jestem w stanie napisac gdyż jak pisalem Mr.Woo został zwrócony do Carefour'a wraz pismem odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 22 Paź 2014 23:49 

Rejestracja: 22 Paź 2014
Posty: 1
Sluchajcie kazdy byl swiadomy wyboru ... ja swojego woo zamienilem na orange reyo ktorego w ostatecznosci tez schowalem do szuflady jako ze wzialem naraty xperie z3 dual i to jest telefon jakiego potrzebuje ... idealne wykonanie dual sim LTE i wszystko inne na najwyzszym poziomie jedno jest pewne nigdy wiecej sie w takie promocje nie bede bawil :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 23 Paź 2014 13:34 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
Jeśli jest ktoś zainteresowany zabezpieczeniem ekranu to dostępne są gotowe folie w e-sklepie - http://folie-ochronne.3mk.pl/pl/searchq ... oo,SP,6020.
P.S.
Po miesiącu użytkowania jako:
1- telefon,
2- korzystanie z internetu (poczta, fora, wiadomości sportowe)
stwierdzam, że phablet spełnia moje oczekiwania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 01 Lis 2014 15:35 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 3
Jak ustawić WOO żeby zapisywał aplikacje na karcie SD a nie w urządzeniu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 03 Lis 2014 21:36 

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 35
jwjwjw2691 napisał(a):
Jak ustawić WOO żeby zapisywał aplikacje na karcie SD a nie w urządzeniu ?

Nie ma takiej opcji.
Możliwość zapisu (instalacji bezpośredniej?) na ZEWNĘTRZNEJ karcie SD wymaga większej ingerencji w system.
Przenoszenie po instalacji standardowej jest możliwe (są do tego specjalne programy) ale niektóre wymagają root'a i/lub przygotowania specjalnej partycji na zewnętrznej karcie SD.
W internecie można znaleźć tyle informacji na ten temat, że głowa boli od samego czytania. Zastosowanie procedur wymaga jednak większego zasobu wiedzy o Androidzie.
Procedury nie zawsze sprawdzają się na wszystkich urządzeniach. Ryzyko zawsze istnieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 139 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bepa22 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group