Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 30 Lip 2015 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
p_mario napisał(a):
1. Wyjścia awaryjne są na wysokości skrzydeł (miejsca na nogi dużo więcej), ale polecam miejsce w pierwszym rzędzie (choć chcą za nie więcej).

A ja nie polecam miejsc w pierwszym rzędzie w W6, są tam teraz takie ścianki oddzielające rząd od wyjścia i miejsc na nogi jest chyba mniej niż którymkolwiek innym rzędzie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travosz uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#562 PostWysłany: 31 Lip 2015 15:16 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 68
krasnal napisał(a):
p_mario napisał(a):
1. Wyjścia awaryjne są na wysokości skrzydeł (miejsca na nogi dużo więcej), ale polecam miejsce w pierwszym rzędzie (choć chcą za nie więcej).

A ja nie polecam miejsc w pierwszym rzędzie w W6, są tam teraz takie ścianki oddzielające rząd od wyjścia i miejsc na nogi jest chyba mniej niż którymkolwiek innym rzędzie.



Cena najwyższa a miejsca najmniej to bezsensu to wymyślili...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#563 PostWysłany: 04 Sie 2015 14:16 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 21
Loty: 52
Kilometry: 83 515
Mam do Was pytanie.
Pomyliłem się przy rezerwacji biletow do Londynu na jednodniowy wypad w wrzesniu i zarezerwowalem bilet dla 2,5 letniej chrzesniaczki jako dla dorosłego. Napisałem maila do wizzair i oto co otrzymałem spowrotem:
Cytuj:
Szanowny Panie,
Dziękuję za skontaktowanie się z działem obsługi klienta Wizz Air.
W nawiązaniu do Pana pisma uprzejmie informuję, że linie lotnicze Wizz Air nie przewidują możliwości zmiany oraz zwrotu w sytuacji błędnie dokonanej rezerwacji. Zgodnie z ogólnymi warunkami przewozu zaakceptowanymi w trakcie dokonywania rezerwacji osoba dokonująca rezerwacji internetowej odpowiada za poprawność danych wprowadzanych w plan podróży.
Uprzejmie informuję, że błędnie wpisany status pasażera może być powodem do nie wpuszczenia na pokład samolotu lub pobrania dwukrotnej kwoty za bilet na lotnisku.
Pragnę zaznaczyć, iż w rezerwacji nie można zmieniać typu pasażera z dorosłego na dziecko.
Rozwiązaniem w zaistniałej sytuacji jest zakup odprawy na lotnisku za pośrednictwem Telecentrum, ponieważ Dział Obsługi klienta nie ma uprawnień do wprowadzenia takich zmian.


Co w tej sytuacji mam zrobic? Ktoś ma jakiś pomysł? Z tego co czytałem na forach to wizzar nie raz komus zmienił bez problemu status w przypadku pomylki, a tu taka odpowiedz :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#564 PostWysłany: 04 Sie 2015 14:38 

Twój bilet w wizzair niczym się nie różni od tego dla dziecka 2-16, jedynie wybrałeś złe pole:
- spróbuj zadzwonić na infolinię Wizzair na numer izraelski wizzair - 0097237630911 - przez VoIP HaloNet po 9gr/min rozmowa z konsultantem ... ja dzwonię przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieramy tonowo "6" koszt 0,09 gr/minuta (można ściągnąć na smartfona aplikację mobilną, przez paypal doładujesz w 5 sekund np. 5 zł i rozmawiasz za grosze)
- możesz też napisać ponownie na e-mail z argumentacją z pierwszego zdania mojego postu, z prośbą by jedynie wpisali właściwą datę dziecka 2,5 letniego, byś mógł Was odprawić
customerrelations.pl2@wizzair.com
Góra
 PM off  
      
#565 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:08 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Chce kupic za jednym razem bilet wylot X->Y>-Z np. Poznan - Malme - Bukareszt tak jak to jest w easyjet
Czy w Wizz da sie kupic jeden bilet czy trzeba kupowac dwa osobno?
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:20 

mathew77 napisał(a):

Czy w Wizz da sie kupic jeden bilet czy trzeba kupowac dwa osobno?

NIE DA SIĘ i trzeba kupować osobno, chyba, że lot powrotny jest do tego samego lotniska co wylot tam np. Katowice - Malme - Katowice
Góra
 PM off  
      
#567 PostWysłany: 09 Sie 2015 09:12 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 52
Loty: 8
Kilometry: 2 932
Witam,
Mam takie pytanko. Czemu nie można kupić biletów na przekierowane loty z Poznania do Wrocławia np 3.10 Bergamo - Wrocław?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#568 PostWysłany: 09 Sie 2015 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 748
niebieski
Mam dziwny problem z odprawą. 8 września lecę do Bergamo. Od dziś mogę zrobić odprawę. Na lot "do" zrobiłem rano na komputerze i wszystko bylo ok. Na powrotny lot jeszcze nie mogłem. Dlatego tez chciałem ją zrobić teraz ale już przez aplikacje na telefonie. I ok zrobilem, karta pokładowa jest do wydrukowania. Problem w tym, ze niżej pisze "odprawa na lotnisku", nie wiem czemu skoro za nią nie płaciłem, a odprawa przez aplikacje jest poprawna, bo przecież karta jest dostępna. To samo dla drugiego pasażera. Dodam, że przy locie "do" pisze "odprawa internetowa".

Załączniki:
sketch-1439154604442.jpg
sketch-1439154604442.jpg [ 58.39 KiB | Obejrzany 1114 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 10 Sie 2015 12:42 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Było o tym w tym samym wątku kilkanaście postów wcześniej. Miałem tak samo, dzieje się tak prawdopodobnie za każdym razem jak się robi odprawę na telefonie. Jeśli masz wydrukowaną kartę pokładową lub zapisaną w urządzeniu mobilnym to niczym się nie przejmuj. Sprawdzone w Katowicach podczas lotów z i do Bergamo. Trzy osoby, wszystkie miały odprawę na lotnisku i karty pokładowe zapisane w PassWallet w telefonie. Gdy zapytałem o to na lotnisku przy odprawie to Pani sprawdziła u siebie i też jej wyskoczyło, że odprawa na lotnisku, lekko się zdziwiła, ale jakiś bardziej kumaty gość powiedział, żeby się niczym nie przejmować i jak tylko jest karta pokładowa to wszystko jest OK. I tak rzeczywiście było.
Góra
 Profil Relacje PM off
SJK lubi ten post.
 
      
#570 PostWysłany: 21 Sie 2015 21:04 

Rejestracja: 21 Sie 2015
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 508
Hej, za tydzień mam lot z Hamburga do Gdańska. Odprawiałem się online, w międzyczasie dokupiłem bagaż z małego podręcznego na duży. Mam wydrukowaną kartę pokładową a na stronie w informacjach o rezerwacji jest informacja http://prntscr.com/879qpr Co w takim wypadku zrobić na lotnisku? Czy iść tak jak przykazuje przykazanie od razu do kontroli bezpieczeństwa czy przejść się jeszcze do check -in? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 21 Sie 2015 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Jesli to duzy bagaz podreczny jak na screenie, to isc od razu do kontroli bezpieczenstwa.

Skoro mozesz wydrukowac karte pokladowa, to jestes juz odprawiony. Nie rozumiem o co chodzi z ta odprawa na lotnisku.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez DAD, 21 Sie 2015 21:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 21 Sie 2015 21:10 

Rejestracja: 21 Sie 2015
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 508
Więc to jakaś pomyłka na stronie i od razu udaje się do kontroli bezpieczeństwa?


Ostatnio edytowany przez Roku, 21 Sie 2015 22:41, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 21 Sie 2015 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Wiktor, nic sie nie martw. Najlepiej to zainstaluj sobie aplikacje na tel. Jest funkcjonalna. Nie bedziesz musial nic drukowac, tylko pokazesz kod do skanowania. Jesli sie okaze ze nie jestes odprawiony (nie widze tego) to na miescu z apki sie odprawisz bez dodatkowych kosztow (o ile nie bedziesz torobil na 5 minut przed wylotem ;) ).

btw, zamazujesz imie i nazwisko na screenie, a pozniej sie rejestrujesz na forum imieniem i nazwiskiem :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#574 PostWysłany: 21 Sie 2015 21:21 

Rejestracja: 21 Sie 2015
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 508
haha.. bardzo dziękuje za odpowiedź.
logowałem się przez fb :)


Ostatnio edytowany przez Roku, 21 Sie 2015 22:40, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 22 Sie 2015 02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 8
Chciałbym dokonać zmiany nazwiska na bilecie,
po zalogowaniu na stronie Wizzair, i wybraniu rezerwacji:
mam do dyspozycji:

Zmodyfikuj rezerwację:
Dodaj usługi
Zmień imię i nazwisko
Odprawa
Zmień lot

Wybieram: Zmień imię i nazwisko.
wyświetla się komunikat:
Tutaj możesz zmienić nazwiska lub dodać usługi.
Uwaga: wcześniej dodanych usług nie można anulować.

Jednak nie mam możliwości wpisania nowego nazwiska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#576 PostWysłany: 22 Sie 2015 02:18 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Zmiana nazwiska tylko za opłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#577 PostWysłany: 22 Sie 2015 02:23 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Robiłeś rezerwację przez pośrednika czy na stornie wizza?
Kiedyś nie trzeba było się logować teraz z tego co mi wiadomo po zalogowaniu masz opcje zamiany nazwiska dodatkowo płatne
Kod:
Opłata za zmianę nazwiska

na stronie wizzair.com   Za lot, za pasażera   186,00 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#578 PostWysłany: 22 Sie 2015 02:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 8
Ta, informacja jest me bardzo dobrze znana,
jednak proces dokonywania zmiany jest mi obcy.
W szczegółach rezerwacji nie wiem w jaki sposób
wprowadzić nowe nazwisko.

Opłata za zmianę nazwiska
na stronie wizzair.com Za lot, za pasażera 186,00 zł

Opłata za zmianę nazwiska
przez Telecentrum Za lot, za pasażera 248,00 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#579 PostWysłany: 22 Sie 2015 07:46 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
a bilet kupiony ze zniżką WDC? jeśli tak to chyba wtedy nie da się zmienić nazwiska...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#580 PostWysłany: 22 Sie 2015 13:19 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 25
Cześć,
przed chwilą rezerwowałam bilety na wizz. Chciałam zapłacić kartą kredytową, ale cały czas mi wyrzucało jakiś nieznany błąd (z kartą wszystko ok). Wzięłam więc opcję przelewu. No i niby wyrzuciło mi nr rezerwacji (na dole screena to widać), ale jednocześnie na górze jest jakiś błąd. O co może chodzić? Nie wiem czy opłacać tę rezerwację czy co... Mail mi przyszedł z potwierdzeniem, że czekają na przelew.

Załączniki:
scr.JPG
scr.JPG [ 113.84 KiB | Obejrzany 1480 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group