Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 03 Sty 2016 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 162
Loty: 106
Kilometry: 194 017
Nie chce tworzyć odrębnego tematu.
Przeglądając siatkę połączeń natrafiłem na pewien "kwiatek". Otóż cena lotu z członkostwem WDC jest wyższa od ceny regularnej.
Przykład: LTN - SZZ 05.03.2016. Czy ktoś kiedyś spotkał się z podobnym przypadkiem?
Załącznik:
Luton.png
Luton.png [ 33.83 KiB | Obejrzany 4041 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#82 PostWysłany: 03 Sty 2016 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
@_Pi0tr_
Zdarza się :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 04 Sty 2016 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
A czy ktoś wie, kiedy mogę się spodziewać rozkładu lotów na 18 listopada na trasie Budapeszt-Warszawa? Oczywiście chodzi o Wizz bo tradycyjne linie już go mają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 04 Sty 2016 21:06 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Zwykle bilety na sezon zimowy pojawiają się w okolicach kwietnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#85 PostWysłany: 15 Sty 2016 00:13 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
szukam jak najtańszego biletu na wakacyjny kierunek w sierpniu ( tak wiem,że nie będzie tanio :D ) ale ceny Wizza to jakaś masakra. czy oni zawsze trzymają takie stawki czy potem im rura mięknie? :) bo 2-3xdrożej niż chociażby Rayan to lekka przegina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 15 Sty 2016 00:15 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Chcesz rezerwować już teraz to płać :D Taka polityka linii nic nie zrobisz.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 15 Sty 2016 00:19 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
tia.... 900 zł Cypr- już się wyrywam :) mam opcję rezerwową ale szukam lotów na jakąś na wyspę - łudzę się ,że będzie tam mniej ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 15 Sty 2016 01:39 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@klimas Rok temu dokładnie 2 lutego rezerwowałam KTW-LCA-KTW za 308 zł/os z WDC na początek sierpnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 05 Lut 2016 21:47 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Nie wiem czy trafiłem w dobry temat, ale pytanie o ceny na Maltę. Chcę lecieć koniecznie w terminie zaraz po 17 lipca i widzę, że Gdańsk->Malta 289 zł, a powrót Malta-Warszawa za 89 euro - ceny bez wdc. Można liczyć jeszcze na spadek cen w tym okresie lub np. że powrót stanieje, a kupować teraz w jedną stronę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 06 Lut 2016 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Mozna liczyc, mozna sie tez przeliczyc :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mlody lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 06 Lut 2016 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@czacza jeśli któraś cena Ci odpowiada to ku w jedną stroną i z drugim biletem trochę poczekaj aż spadnie. Do lipca jeszcze sporo czasu, ceny bedą się wielokrotnie zmieniały. Do tego jeśli w obie strony lecisz Wizz to przemyśl zakup WDC bo może się on zdecydowanie opłacić. Ja też zastanawiałem się nad zakupem, po czym okazało się, że w ciągu roku na dwie osoby zwrócił się koszt zakupu+ zaoszczędziłem (niższe ceny biletów+niższa cena za bagaż). Wizz też co jakiś czas organizuje promocje minus 20% czasem dla wszystkich, a czasem dla tych z WDC. Podsumowując jeśli jakaś cena Ci odpowiada to kupuj, może kiedyś spadnie, ale może nie i co wtedy? sprawdź też Ryanair który lata z Poznania na Maltę i ceny nie zabijają, a zarówno z Gdańska jak Warszawy (nie wiem skąd jesteś) do Poznania łatwo i tanio(czasem nawet bardzo) dojedziesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 06 Lut 2016 19:16 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Dzięki za info, WDC posiadam, termin tylko mnie trzyma i chciałem wiedzieć orientacyjnie jak w poprzednim roku wyglądały ceny. Ciekawe czy na wiosnę zbiją ceny, bo od października wszystko stoi mega drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 06 Lut 2016 19:58 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Warto mieć na uwadze promocje urodzinowe Wizz (19 maja). W poprzednich latach można było kupić dwa bilety w cenie jednego. Sam skorzystałem z tego w 2015 roku kupując 4 bilety na lipiec do Kutaisi (z jednym bagażem rejestrowanym) wyszło nas po 360 zł RT (z WDC). O dziwo cena nie dzień przed promocją nie skoczyła do góry, jak często bywa w Wizz.

Historycznie możesz popatrzeć tu:
https://wizzair.com/pl-PL/about_us/news/wizzpl81 -2015
http://www.fly4free.pl/hit-wizzair-drug ... -za-darmo/ - 2014
W 2013 i 2012 było 20% zniżki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:19 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 21
Kurwix. Zgłupiałem.
We wtorek, 9 lutego kupiłem bilety na majowe loty WAW-EIN i powrót BVA-WAW.
Ponieważ w niedzielę, 29 maja wieczorem musze być w Paryżewie, powrotu szukałem na poniedziałek, 30 maja.
W poniedziałek lata Ryanair, ale po pierwsze cena biletu mało atrakcyjna, po drugie mam awersję do Modlina, po trzecie po coś w końcu posiadam to WDC i po czwarte wreszcie dodatkowy dzień urlopu to jeden dzień mniej w pracy.

No ale do rzeczy.
Dziś się pojawiła walentynkowa promocja Wizz, a ponieważ jestem masochistą, to wszedłem zobaczyć ile przepłaciłem na biletach.
Patrzę i oczom nie wierzę...

Image

A jeszcze dwa dni temu...

Image

No niby fajnie, a jednak dupa.
(Dla mniej spostrzegawczych: we wtorek kupiłem bilety na lot, którego w czwartek już w siatce nie ma. Jest za to lot, którego nie było we wtorek).

Po pierwsze primo to już zaplanowałem sobie poniedziałkowy wieczór kupując bilety do Mulę Róż, a po drugie, to ładafak? Czemu nagle znika z siatki wtorkowy lot i staje się poniedziałkowym?

Żadnego maila o odwołaniu/przeniesieniu lotu nie dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
To pewnie wkrótce dostaniesz.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:42 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 21
Miał ktoś z Was podobną sytuację?
Oddają kasę i anulują bilet, dają możliwość wyboru innego lotu, czy z automatu zmieniają w tym przypadku z wtorku na poniedziałek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:46 

Każda z podanych przez ciebie opcji, zadzwoń na tani nr. 22 351-94-92 (zwrot: w gotówce 100% sumy zakupu lub 120% w pkt wizz)
Na inny lot wizz do Polski z Beuvais nie zmienisz, bo wszystko w niedzielę i środę.
Góra
 PM off
arthuryankovski uważa post za pomocny.
 
      
#98 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Nie pierwszy raz W6 robi korekty rozkładu.Powiadomienie pewnie wkrótce dostaniesz i propozycję zamiany lub zwrotu.31 maja na chwilę obecną nie masz powrotu Wizzem do Polski.Najbliżej do Wilna ale drogo.Raczej już szukaj czegoś innego lub przygotuj się na wydłużenie lub skrócenie pobytu o 1 dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off
arthuryankovski uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 11 Lut 2016 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
arthuryankovski napisał(a):
Miał ktoś z Was podobną sytuację?
Oddają kasę i anulują bilet, dają możliwość wyboru innego lotu, czy z automatu zmieniają w tym przypadku z wtorku na poniedziałek?

Wejdź na swoje konto i tam będziesz miał info i możliwość zarządzania rezerwacją, prawdopodobnie albo akceptacja nowego planu lotów albo zwrot kasy.
Mi jakiś czas temu skasowali w lutym środowe połączenia z Barcelony do Gdańska. Kasiora wróciła na wskazane konto kilka dni po wysłaniu info, że chce zwrot. Żadnych problemów, minimum formalności.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
arthuryankovski uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 12 Lut 2016 12:47 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 21
Cóż. 1 czerwca muszę być od rana w PL, więc powrót środowy był wykluczony.
Przebookowałem więc na poniedziałek, a więc Moulin Rouge poszedł się kochać.
Tam oczywiście za bilety nie zwracają...
Na szczęście bilety mogę wykorzystać na każde inne show pod warunkiem dostępności miejsc. Więc może następnym razem... ;/

Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group