Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 25 Sie 2014 16:56 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
lanses napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Płatność przelewem?

Tak, przelewem.
To ma jakieś znaczenie? :?

Zgodnie z Regulaminem Wizz Discount Club nie można płacić za członkostwo przelewem.
Musisz napisać e-mail do Wizzair z prośbą o korektę - zrobią to bez dodatkowych opłat, ale nie od ręki.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 27 Sie 2014 20:27 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 5
maciejwroclaw napisał(a):
Musisz napisać e-mail do Wizzair z prośbą o korektę


Jedyne co udało mi się odszukać to formularz reklamacji... email nie widzę. Dostałam automatyczną odp zwrotną, że mój problem jest rozwiązany gdzieś w FAQ

Tzn, że pozostało mi jedynie się tam dodzwonić, ale czy załatwię to telefonicznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 28 Sie 2014 14:04 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
lanses napisał(a):
maciejwroclaw napisał(a):
Musisz napisać e-mail do Wizzair z prośbą o korektę


Jedyne co udało mi się odszukać to formularz reklamacji... email nie widzę. Dostałam automatyczną odp zwrotną, że mój problem jest rozwiązany gdzieś w FAQ

Tzn, że pozostało mi jedynie się tam dodzwonić, ale czy załatwię to telefonicznie?

"Skrót myślowy" - oczywiście miałem na myśli wysłanie przez formularz reklamacji. Musisz zaznaczyć inną opcję w wyborze problemu, tak żeby nie dostać automatycznej odpowiedzi. Przez telefon ZTCW od ręki tego nie załatwią.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 31 Sie 2014 18:53 

Rejestracja: 04 Paź 2012
Posty: 3
Mam pytanie, czy jeżeli wykupuję członkostwo razem z biletami to od razu te bilety są po niższej cenie? Czy dopiero od następnego zakupu mnie obowiązują zniżki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 31 Sie 2014 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
sunprince napisał(a):
Mam pytanie, czy jeżeli wykupuję członkostwo razem z biletami to od razu te bilety są po niższej cenie? Czy dopiero od następnego zakupu mnie obowiązują zniżki?


od razu
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 31 Sie 2014 18:58 

Trzeba ponadto pamiętać, że wdc wykupujemy opłacając je wraz z rezerwacją biletów kartą kredytową lub debetową (przelewem zabrania wizzair i choć takie wdc tak opłacone przyzna, ale jak kilka postów opisano z problemami)
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
Góra
 PM off  
      
#107 PostWysłany: 31 Sie 2014 19:33 

Rejestracja: 04 Paź 2012
Posty: 3
dzięki wielkie za odpowiedzi:)

nie wiem co się stało, ale już prawie byłam przy płatności i nagle usunęły mi się loty, po wyszukaniu ich ponownie ceny już są wyższe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 01 Wrz 2014 18:24 

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 1
Mam pytanie czy jesli nie mam karty wizz air discount club, jest mozliwosc by ktos (posiadacz karty) kupil mi bilet?! jestem w wielkiej potrzebie!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 01 Wrz 2014 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Jest taka możliwość, ale osoba wtedy musi kupić również bilet dla siebie (co nadal się czasem opłaca). Tutaj temat, w którym można poprosić kogoś o pomoc mam-czlonkostwo-w-wizz-air-discount-club-wdc-i-pomoge,181,38807
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 92
Mam pytanie bardziej szczegółowe.

Przyjmijmy że chce lecieć w dwie osoby do powiedzmy mediolanu. Przyjmijmy że bilet do, kosztuje 99zł (54zl WDC) i z powrotem również 99zł (54zł WDC)

1. Czy WDC działa tylko w jedną stronę dla obu osób, czy w obie ?
2. Czy jakbym poprosił kogoś o zakup przez WDC 2 biletów to płacę za 3ci dla tej osoby w jedną stronę czy w obie ? (pytam na wypadek jak zniżka WDC działa tylko na 1 odcinku)
3. Czy dobrze kalkuluję w związku z powyższym ? 3x 54zł w jedną strone 2x 99zł w powrotną, całość daje 360zł Bez pomocy kolegów z WDC 4x 99zł = 396zł

Dopytuję bo jeśli WDC działa na 1 odcinku to chyba nie opłaca mi sie kupić dla siebie WDC bo nie wiem czy polecę choćby drugi raz w ciągu roku z Wizzair, żeby na tym skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:20 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 201
Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
1. w obie
2. w obie (nie da się kupic 1 biletu na którym jest ja 2 osób w dwie strony a dla 3 osoby tylko w jedną)
3. jeżeli lecą 2 osoby w dwie strony to warto żeby jedna z nich zakupiła wdc - będzie zniżka dla obu, w obie strony
Góra
 Profil Relacje PM off
jazzin lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
1. w obie
2. w obie
3. masz albo 3x(54x2)=324 albo 2x(54x2)+130=346 (130 za WDC dla Ciebie) albo 2x(99x2)=396

najtaniej Ci wyjdzie kupić z czyjąś pomocą, ale najlepiej kupić od razu WDC dla siebie - 22zł różnicy a na pewno się przyda
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
jazzin lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 92
Dzięki wielki, nie wiem czemu wydawało mi się że zniżka działa na jednym odcinku.
W przypadku zniżki w obie strony, zdecydowanie lepiej kupić sobie WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 04 Wrz 2014 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
czy można opłacić bilet grupowy z konta WDC? Chcemy w 11 osób kupić bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 04 Wrz 2014 14:23 

mahalnet napisał(a):
czy można opłacić bilet grupowy z konta WDC? Chcemy w 11 osób kupić bilet.


Nie, było wcześniej podane, że rezerwacja z wdc działa tylko do 9 osób, a z wykorzystaniem zgromadzonych pkt wizz do max. 5 osób wraz z posiadaczem wdc będącym na rezerwacji
Góra
 PM off
mahalnet lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 30 Wrz 2014 18:44 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 80
kupiłam bilety ze zniżką na kartę. Wszystko opłacone itp. Czy teraz mogę dokupić bilet na ten sam lot na moją kartę? Czy tez będzie ze zniżką? Bo próbuję zarezerwować jeszcze komus bilet i nigdzie nie mam pola do wpisania tego kogoś danych osobowych(widnieją tylko dane posiadacza karty). Czy posiadacz karty musi nie tylko lecieć jednym przelotem, ale być też "członkiem danej rezerwacji"? (choć to chyba byłoby mega słabe...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 30 Wrz 2014 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
tak to wygląda niestety.

albo kupujesz od razu wszystkim ze zniżką, albo kolega doczepia się w normalnej cenie, albo kupujesz mu ze zniżką, ale dla siebie musisz kupić drugi bilet
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 30 Wrz 2014 18:51 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
maa821 napisał(a):
kupiłam bilety ze zniżką na kartę. Wszystko opłacone itp. Czy teraz mogę dokupić bilet na ten sam lot na moją kartę? Czy tez będzie ze zniżką? Bo próbuję zarezerwować jeszcze komus bilet i nigdzie nie mam pola do wpisania tego kogoś danych osobowych(widnieją tylko dane posiadacza karty). Czy posiadacz karty musi nie tylko lecieć jednym przelotem, ale być też "członkiem danej rezerwacji"? (choć to chyba byłoby mega słabe...)

Mega słabe? W takim wypadku posiadacze WDC mogliby otwierać DG i oferować kupno biletów 10 euro taniej niż na stronie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Monty lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 15 Paź 2014 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Pytanie za 100 punktów - jak aktywować członkostwo w Wizz Discount Club jeżeli otrzymało się kartę kredytową Raiffeisen Polbank?
Złożyłem ostatnio wniosek w banku o taką kartę kredytową (karta kredytowa WizzAir). Kartę otrzymałem bez problemu, bank przysłał mi kartę, którą następnie (tj. po kilku dniach) aktywowałem przez internet nadając PIN, itd.
Następnie (jakoś po 2 dniach od aktywacji konta) założyłem konto na stronie WizzAir. Wskazałem tego samego maila co w banku starając się o kartę kredytową. Jednakże na swoim profilu na stronie WizzAir mam taką informację:
"Obecnie nie jesteś zarejestrowanym członkiem Klubu WIZZ Discount. A warto!
Jak zostać członkiem Klubu WIZZ Discount?
Członkostwo w Klubie nie jest dostępne jako osobny produkt. Możesz je dodać podczas dokonywania kolejnej rezerwacji. Zaznacz cenę klubową przy wyborze lotu!"

Dzwoniłem na infolinię WizzAir i powiedziano mi, że wniosek o aktywację konta WIZZ Discount musi złożyć bank wysyłając stosowną informację do WizzAir. Byłem w banku i w banku odpowiedzieli mi (po konsultacji z kilkoma osobami), iż po otrzymaniu karty kredytowej i po jej aktywowaniu to WizzAir powinien przesłać automatycznie jakiegoś e-maila z linkiem, który będzie aktywował członkostwo w WIZZ Discount. Znów przedzwoniłem do WizzAir, przekazałem informację z banku i powiedzieli mi to samo co wcześniej...

Ktoś potrafi wyjaśnić/powiedzieć jak to w końcu aktywować!?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 15 Paź 2014 21:59 

poszwin napisał(a):
Pytanie za 100 punktów - jak aktywować członkostwo w Wizz Discount Club jeżeli otrzymało się kartę kredytową Raiffeisen Polbank?
Złożyłem ostatnio wniosek w banku o taką kartę kredytową (karta kredytowa WizzAir). Kartę otrzymałem bez problemu, bank przysłał mi kartę, którą następnie (tj. po kilku dniach) aktywowałem przez internet nadając PIN, itd.
Następnie (jakoś po 2 dniach od aktywacji konta) założyłem konto na stronie WizzAir. Wskazałem tego samego maila co w banku starając się o kartę kredytową. Jednakże na swoim profilu na stronie WizzAir mam taką informację:
"Obecnie nie jesteś zarejestrowanym członkiem Klubu WIZZ Discount. A warto!
Jak zostać członkiem Klubu WIZZ Discount?
Członkostwo w Klubie nie jest dostępne jako osobny produkt. Możesz je dodać podczas dokonywania kolejnej rezerwacji. Zaznacz cenę klubową przy wyborze lotu!"

Dzwoniłem na infolinię WizzAir i powiedziano mi, że wniosek o aktywację konta WIZZ Discount musi złożyć bank wysyłając stosowną informację do WizzAir. Byłem w banku i w banku odpowiedzieli mi (po konsultacji z kilkoma osobami), iż po otrzymaniu karty kredytowej i po jej aktywowaniu to WizzAir powinien przesłać automatycznie jakiegoś e-maila z linkiem, który będzie aktywował członkostwo w WIZZ Discount. Znów przedzwoniłem do WizzAir, przekazałem informację z banku i powiedzieli mi to samo co wcześniej...

Ktoś potrafi wyjaśnić/powiedzieć jak to w końcu aktywować!?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


poczytaj
karta-kredytowa-wizz-raiffeisenpolbank,181,50034&start=1080

wdc aktywuje Wizzair na wniosek Raiffeisen do wskazanego mywizz z wskazanym Raiffeisen adresem e-mail po aktywacji i nadaniu kodu pin właściwej kk Raiffeisen Wizzair i zaksięgowaniu pierwszej bezgotówkowej płatności
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group