Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#2901 PostWysłany: 04 Wrz 2015 21:30 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
maczala1 napisał(a):
Transakcje nadal niepoksięgowane od tygodnia. Pozytywne w tym bajzlu jest to, że "saldo" i "dostępne środki" zgadzają się. Przez parę dni nie robiłem żadnych transkacji więc mogę dokładnie potwierdzić, że jest OK. Co dziwne miałem nawet w tym okresie zwrot na kartę i pierwszy raz automatycznie zostało to uwzględnione zarówno w saldzie jak i dostępnych środkach.
Dzisiaj w nocy mają przerwę techniczną, może potem będzie widać wszystkie transakcje w zaksięgowanych :)

-- 04 Wrz 2015 09:43 --

walerek napisał(a):
Niestety zrobili to i przez to mam saldo równe zero.

No przecież jak masz saldo zero to jest OK, nie siej zamieszania :)
Saldo i dostępne środki są pewnie dobre, tylko nie widać transakcji, wszyscy tak ostatnio mamy ...


Miałem na mysli dostępne środki a nie saldo.
Pisałem że poprzez odświeżenie konta wyczyścili mi dostępne środki do zera.
Powinienem mieć prawie połowę limitu kredytu a mam zero.
Dodatkowo zrobiłem natychmiastowy przelew na 600zł i znowu mi to wcięło.
Czuje że na kolejny weekend odstawię kartę do szuflady,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2902 PostWysłany: 04 Wrz 2015 21:37 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 124
Loty: 57
Kilometry: 116 084
@walerek

Masz dokładnie to co ja miałem. Tydzień walki o przywrócenie stanu rzeczy do porządku. i oczywiście nikt nic nie wie. A na koniec telefon z prośbą o ocenę pracy konsultantów.
_________________
Pozdrawiam

Marek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2903 PostWysłany: 05 Wrz 2015 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Tak jak przewidywałem na poprzedniej stronie, po nocnej przerwie technicznej wszystkie zaległe transakcje się pojawiły i jest OK. Musieli mieć jakiś problem tylko oczywiście sami tego nie potwierdzą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2904 PostWysłany: 05 Wrz 2015 13:16 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
correos napisał(a):
posiadaczom karty kredytowej z automatu przedluza sie na kolejny rok waznosc wizz clubu
czy tez trzeba dzwonic, przypominac, reklamowac etc ?


Przedłuża się z automatu, nie ma z tym żadnego problemu. Ważność WDC jest liczona od daty aktywacji karty, więc jak np. zgubisz/ukradną/po prostu zastrzeżesz swoją kartę i zamówisz nową, WDC będzie liczone od daty aktywacji tej nowej karty :)
Dodatkowo jakiś czas temu moja narzeczona aktywowała kartę dodatkową i otrzymała maila od Wizza, że witają w WDC itd. :P
Więc są też plusy tego bałaganu w Raiffie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
#2905 PostWysłany: 05 Wrz 2015 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
W przypadku tego banku powiedzenie "pewne jak w banku" nabiera nowego znaczenia :)
Od dwóch miesięcy nie mogą mi wyprostować salda..
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2906 PostWysłany: 05 Wrz 2015 18:34 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
nadal widze w systemie blokade z wczoraj - czyzby naprawili blad i wreszcie bedziemy widziec wszystkie blokady az do ich rozliczenia?


I sprawdzcie sobie wyciagi - mi podstawili nowy, poprawny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2907 PostWysłany: 05 Wrz 2015 18:53 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Również widzę nowy wyciąg.
Czy mogą oni tak sobie go poprawiać w trakcie kolejnego miesiąca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2908 PostWysłany: 05 Wrz 2015 19:06 

Mogą, o ile był niezgodny ze stanem faktycznym choć powinni i zapewne cię o tym powiadomili (ja tam byłem zainteresowany i zleciłem ponowne wygenerowanie poprawnego wyciągu, bo mi zgubili wpłatę z 31.08.2015r.)
Co do nie zniknięcia dzisiaj blokady z wczoraj, to raczej jak dla mnie jest to kwestia wolnej soboty, ale oby...
Ponadto pkt. wizz po zleceniu tej operacji tez nie przelewają już z dnia na dzień, trwa to dłużej (ja czekam 3 dzień), w temacie saldo z środkami dostępnymi obecnie zgadzają mi się co do grosza
Góra
 PM off  
      
#2909 PostWysłany: 05 Wrz 2015 19:16 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Własnie że nie poinformowali.
Dzwonię do nich od poniedziałku trzy razy dziennie.
Reklamacja za reklamacją.
Wczoraj dokonali oświeżenia konta a dzisiaj przywrócili mi kwotę mniejszą o 3500zł.
Nic o tym oczywiście nie wiedzą.


Czy ktoś się orientuje czy opłata 79zł za użytkowanie w drugim roku tej karty może być zwolniona poprzez wysokość obrotów lub transakcji?

Mnie chyba dopadł pech.
Kolejny ich błąd to naliczyli mi tę opłatę pomimo tego, że mam obrotu ponad 7k miesięcznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2910 PostWysłany: 06 Wrz 2015 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Anonymous napisał(a):
Co do nie zniknięcia dzisiaj blokady z wczoraj, to raczej jak dla mnie jest to kwestia wolnej soboty, ale oby...

Z blokadami faktycznie nic się nie zmieniło, z dwóch sobotnich blokad, dzisiaj mam już tylko jedną, a druga stała się niewidzialna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2911 PostWysłany: 06 Wrz 2015 15:46 

Anonymous napisał(a):
Ponadto pkt. wizz po zleceniu tej operacji tez nie przelewają już z dnia na dzień, trwa to dłużej (ja czekam 3 dzień), w temacie saldo z środkami dostępnymi obecnie zgadzają mi się co do grosza


Księgują również w niedzielę, zlecono 02.09.2015r., na koncie mywizz dziś czyli 06.09.2015r.
Góra
 PM off  
      
#2912 PostWysłany: 06 Wrz 2015 22:58 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
walerek napisał(a):
Własnie że nie poinformowali.
Dzwonię do nich od poniedziałku trzy razy dziennie.
Reklamacja za reklamacją.
Wczoraj dokonali oświeżenia konta a dzisiaj przywrócili mi kwotę mniejszą o 3500zł.
Nic o tym oczywiście nie wiedzą.


Czy ktoś się orientuje czy opłata 79zł za użytkowanie w drugim roku tej karty może być zwolniona poprzez wysokość obrotów lub transakcji?

Mnie chyba dopadł pech.
Kolejny ich błąd to naliczyli mi tę opłatę pomimo tego, że mam obrotu ponad 7k miesięcznie

- DLA UMÓW ZAWARTYCH OD 19 MAJA 2014 R
Opłata roczna za prowadzenie Konta karty w kolejnych latach obowiązywania Umowy karty:
0 PLN pod warunkiem dokonania średnio miesięcznie transakcji na kwotę 1 000 PLN w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w przeciwnym wypadku 79 PLN

0 PLN pod warunkiem dokonania min. 4 transakcji miesięcznie, w przeciwnym wypadku 4,50PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2913 PostWysłany: 07 Wrz 2015 01:32 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
Ten bank to chyba najwieksza porazka na rynku - szkoda ze tylko oni maja tak fajna karte :(
Góra
 Profil Relacje PM off
marmur lubi ten post.
 
      
#2914 PostWysłany: 07 Wrz 2015 06:32 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 79
rolka13 napisał(a):
Ten bank to chyba najwieksza porazka na rynku - szkoda ze tylko oni maja tak fajna karte :(



Szanowni Państwo,

Informuję, że z dniem 7 września 2015 r. zmianie ulegają:
(...)
wycofanie z oferty Banku karty debetowej MasterCard Debit Wizz Air – od dnia 7 września 2015 r. Bank nie będzie wydawał nowych kart debetowych MasterCard Debit Wizz Air do kont osobistych. Karty debetowe wydane przed dniem wprowadzenia zmian nadal będą obsługiwane na zasadach określonych w Regulaminie i Tabeli.

początek przeprowadzki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2915 PostWysłany: 07 Wrz 2015 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Cytuj:
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż na podstawie par. 62 Regulaminu kart kredytowych w Raiffeisen Bank Polska S.A., z dniem 01.11.2015 zmianie ulega Tabela oprocentowania, opłat, prowizji i limitów transakcyjnych w Raiffeisen Bank Polska S.A. dla kart kredytowych. Zmiany dotyczą:
- zniesienia opłaty rocznej za prowadzenie konta karty i zastąpienie jej stałą opłatą miesięczną,
- zniesienia opłaty za administrowanie kartami.

Pozostałe opłaty i prowizje dla karty Wizz Air MasterCard nie ulegają zmianie. Nowa Tabela dostępna jest na stronie http://www.raiffeisenpolbank.com pod linkiem http://raiffeisenpolbank.com/klienci-in ... o+pobrania

Jeżeli nie zgadzają się Państwo na wprowadzenie proponowanych zmian przysługuje Państwu, w terminie 2 miesięcy od daty otrzymania informacji o zmianach, prawo do wypowiedzenia Umowy karty ze skutkiem natychmiastowym lub prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec tych zmian (wniesienie sprzeciwu spowoduje wygaśnięcie Umowy karty z dniem poprzedzającym dzień wejścia w życie proponowanych zmian). Wypowiedzenie lub wygaśnięcie Umowy skutkuje koniecznością spłaty kwoty całego zadłużenia z tytułu Umowy karty.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc pomocą w oddziałach Banku oraz w Serwisie Telefonicznym pod numerami telefonów: 22 549 99 99* oraz 801 180 801* (*koszt połączenia wg taryfy operatora). 

Poważaniem,
Raiffeisen Polbank
Czyli mamy od 1.11 6 zł miesięcznie opłaty.

http://raiffeisenpolbank.com/documents/ ... 1.2015.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2916 PostWysłany: 07 Wrz 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Czyli jak zrobiłem już obrót 12 tyś, co było warunkiem, aby nie uiszczać opłaty rocznej na rok 2016 to i tak będę musiał płacić 6 zł miesięcznie? Przecież to jakieś chore jest :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2917 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
krótko mówiąc: za 300 zł wydanych w każdym miesiącu - nie będzie punktów :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2918 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:15 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Na to wygląda, że nie ma opcji uniknięcia opłaty. Jak im trochę osób wypowie - może dadzą opcję uniknięcia opłaty miesięcznej. Przy stałej miesięcznej opłacie bardziej się opłaca większy obrót. Ale dalej dość sporo kasy 'wraca'.

Jak ktoś brał kartę głównie dla punktów wizz - to raczej nie ma dużej straty. Ale jeżeli ktoś brał ze względu na przeliczniki walutowe zagranicą i możliwość uniknięcia opłat, a punkty wizz były miłym bonusem, to musi się zastanowić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2919 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Może da się wynegocjować zwolnienie przez infolinię, jak w Citi, gdzie też oficjalnie były opłaty roczne, potem miesięczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2920 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:25 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Jest to opłata nie za kartę ale za prowadzenie konta karty.
Sądzę, że nie do obejścia.
Mamy płacić za ten bajzel, któy nam serwują.

-- 07 Wrz 2015 14:27 --

smatekk napisał(a):
krótko mówiąc: za 300 zł wydanych w każdym miesiącu - nie będzie punktów :(



300zł to za zakup biletów w Wizzair.
Jeżeli gdzieś indziej to 600zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group