Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#2261 PostWysłany: 30 Mar 2015 16:15 

Rejestracja: 29 Mar 2015
Posty: 2
Ok, czyli konto na wizzair trzeba utworzyc recznie? Nikt w banku mnie o tym nie poinformowal. Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2262 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:59 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Czy macie jakieś problemy przy płatnościach w żabce ?. Próbowałem zapłacić jak co miesiąc na to samo konto za "wynajem mieszkania" i niestety konto nie poprawne. próbowałem kila razy, różne dni. Czy tylko u mnie taka przypadłość czy ktoś jeszcze miał problem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2263 PostWysłany: 30 Mar 2015 19:46 

rycerz napisał(a):
Ok, czyli konto na wizzair trzeba utworzyc recznie? Nikt w banku mnie o tym nie poinformowal. Dzieki


Musisz podejść do Oddziału Raiffeisen lub na infolinii ustalić, czy do umowy o kartę nie podałeś adresu e-mail, jak do tego adresu e-mail nie masz przypisanego konta mywizz to trzeba je otworzyć i ponownie skontaktować się z bankiem, by wystąili do wizzair o przydzielenie darmowego wdc standard dla 2 osób 1+1

benybeny napisał(a):
Czy macie jakieś problemy przy płatnościach w żabce ?. Próbowałem zapłacić jak co miesiąc na to samo konto za "wynajem mieszkania" i niestety konto nie poprawne. próbowałem kila razy, różne dni. Czy tylko u mnie taka przypadłość czy ktoś jeszcze miał problem ?


jak dla mnie konto to zostało trwale i na zawsze zablokowane dla płatności kartą bo ujawnili złamanie ich regulaminu płatności (proste do sprawdzenia, wystarczy poprosić personel by sprawdził czy płatność przejdzie przy wybraniu płatności gotówką)
Można pisać do nich reklamację, wtedy się dowiesz co im się nie spodobało

Kod:
Klient składa reklamację do Usługodawcy:
a) pisemnie na adres: Żabka Polska sp. z o.o., Plac
Andersa 7, 61.894 Poznań;
b) faksem na numer (61) 856 39 57
;
c) e.mail’owo na adres
rachunki@zabka.pl
;
d) telefonicznie w godzinach od 8:00 – do 16:00 na
numer (61)856 38 16, w dniach od poniedziałku – do piątku, za wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy
Góra
 PM off  
      
#2264 PostWysłany: 30 Mar 2015 22:36 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
rycerz napisał(a):
Ile czasu czekaliście na aktywację konta WDC po aktywacji karty kredytowej?
Trzeba zakładać konto Wizzair recznie czy robia to z automatu?

Jak się poda w banku adres e-mail, do którego nie jest przypisane konto Wizzair, to automatycznie zostanie utworzone nowe konto po aktywacji karty, o czym zostaniesz poinformowany mailem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2265 PostWysłany: 31 Mar 2015 16:41 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Dotarły do mnie plotki, jakoby za założenie karty na lotnisku otrzymuje się nie 500 pkt, a 2000 pkt(!). Ktoś się z tym spotkał, może to potwierdzić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2266 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
maciek88 napisał(a):
Dotarły do mnie plotki, jakoby za założenie karty na lotnisku otrzymuje się nie 500 pkt, a 2000 pkt(!). Ktoś się z tym spotkał, może to potwierdzić?

Czyżby bank otworzył stoisko na lotnisku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2267 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:19 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Ponoć robią łapanki na lotniskach. Tylko nie wiem, czy to bank, czy jakaś firma zewnętrzna. Zresztą Citi praktykował to samo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2268 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Mnie na lotnisku w Gdańsku już ze dwa razy zaczepiały kobity z pytaniem, czy często latam Wizz i chodziło właśnie o kartę Raiff. Co do warunków to nie wiem, bo kartę już miałem wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2269 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:05 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Anonymous napisał(a):

benybeny napisał(a):
Czy macie jakieś problemy przy płatnościach w żabce ?. Próbowałem zapłacić jak co miesiąc na to samo konto za "wynajem mieszkania" i niestety konto nie poprawne. próbowałem kila razy, różne dni. Czy tylko u mnie taka przypadłość czy ktoś jeszcze miał problem ?


jak dla mnie konto to zostało trwale i na zawsze zablokowane dla płatności kartą bo ujawnili złamanie ich regulaminu płatności (proste do sprawdzenia, wystarczy poprosić personel by sprawdził czy płatność przejdzie przy wybraniu płatności gotówką)
Można pisać do nich reklamację, wtedy się dowiesz co im się nie spodobało

Kod:
Klient składa reklamację do Usługodawcy:
a) pisemnie na adres: Żabka Polska sp. z o.o., Plac
Andersa 7, 61.894 Poznań;
b) faksem na numer (61) 856 39 57
;
c) e.mail’owo na adres
rachunki@zabka.pl
;
d) telefonicznie w godzinach od 8:00 – do 16:00 na
numer (61)856 38 16, w dniach od poniedziałku – do piątku, za wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy


To nie dobrze postaram się ustalić jak jest naprawdę. A jak cos trzeba będzie zrobić konto w żabce na żonę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2270 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:13 

benybeny napisał(a):

To nie dobrze postaram się ustalić jak jest naprawdę. A jak cos trzeba będzie zrobić konto w żabce na żonę.


zostało zablokowane konto bankowe na które dokonano wpłaty i chciano dokonać kolejnej wpłaty - przelewu (utworzenie kilku kart żabki na członków rodziny pomaga w wykonywaniu kilku płatności na dane konto bankowe bez zainteresowania Żabki, każdą kartą żabki wydaną dla Kowalskiego, Nowaka i Iksińskiego można opłacić przelewy w żabce jedną kartą np. Raiffeisen Wizzair)
Góra
 PM off  
      
#2271 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:33 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
czyli jak rozumiem konto nie jest trwale zablokowane tylko zablokowane dla konkretnego nadawcy ? czyli jak ja nie bede mógł zrobić przelewu to bez problemu zrobi przelew na to konto matka,żona,kochanka itp ze swoja kartą tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2272 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Witam.
Mam nową kartę i zauważyłem, że przy każdej transakcji (internetowa, sklepowa, zbliżeniowa) przy blokadzie pojawia się jako rodzaj transakcji "przelew z karty". Niestety jeszcze nie mam rozliczonej pierwszej transakcji ani nie posiadam też pierwszego wyciągu. Czy inni użytkownicy tej karty spotkali się z analogiczną sytuacją ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2273 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:52 

klimas napisał(a):
czyli jak rozumiem konto nie jest trwale zablokowane tylko zablokowane dla konkretnego nadawcy ? czyli jak ja nie bede mógł zrobić przelewu to bez problemu zrobi przelew na to konto matka,żona,kochanka itp ze swoja kartą tak?


nic poza kontem bankowym, które jest dla nich z różnych powodów podejrzane nie zostało zablokowane, a i to tylko dla płatności kartą (zablokowane konto bankowe jest dalej czynne, ale tylko przy opłaceniu przelewu gotówką)

panprofesor82 napisał(a):
Witam.
Mam nową kartę i zauważyłem, że przy każdej transakcji (internetowa, sklepowa, zbliżeniowa) przy blokadzie pojawia się jako rodzaj transakcji "przelew z karty". Niestety jeszcze nie mam rozliczonej pierwszej transakcji ani nie posiadam też pierwszego wyciągu. Czy inni użytkownicy tej karty spotkali się z analogiczną sytuacją ?


jest to normalne, księgowanie następuje z tytułem płatności "Transakcja kartą / Przelew z konta karty"


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 31 Mar 2015 22:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
klimas lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2274 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:53 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Tak.To jest normalna procedura
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2275 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:07 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Dziś znów nowe problemy z kartą. Wyparowało mi z dostępnych środków ~1500zł. Ostatnio kupowałem bilety, ale raczej liczyć umiem i wiem ile powinienem mieć na koncie i ile było wczoraj. R-Online oczywiście nie wyświetla blokad. Telefon do banku - konsultant dostaje błąd wewnętrzny przy próbie przeczytania mi blokad. Odświeżenie salda - brak reakcji. Jak tylko ten program partnerski się skończy spadam z tego banku na 100% ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2276 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Problem nie istnieje po stronie karty ale po stronie systemu banku. To przecież dwie różne sprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2277 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:19 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
shiver napisał(a):
Dziś znów nowe problemy z kartą. Wyparowało mi z dostępnych środków ~1500zł. Ostatnio kupowałem bilety, ale raczej liczyć umiem i wiem ile powinienem mieć na koncie i ile było wczoraj. R-Online oczywiście nie wyświetla blokad. Telefon do banku - konsultant dostaje błąd wewnętrzny przy próbie przeczytania mi blokad. Odświeżenie salda - brak reakcji. Jak tylko ten program partnerski się skończy spadam z tego banku na 100% ;)



Poczekaj do jutra i po 12 będziesz widział te operacje w historii transakcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2278 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:20 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Musisz poczekać ąż zaksięgują Ci ta operację!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2279 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:23 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Nie chcę czekać aż zaksięgują te operacje bo jeśli to nieuprawnione użycie to wypadało by zastrzegać zanim się zaksięguje. A tego właśnie bez listy blokad w Raiffeisen zrobić się nie da. Oczywiście, macie racje, technicznie to nie problem z kartą tylko z bankiem, w tym przypadku na jedno wychodzi.

PS. W Hamburgu nie mogłem zapłacić w automacie za bilety kolejowe. "Niebonie". Inna karta przeszła do strzału.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2280 PostWysłany: 01 Kwi 2015 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
shiver napisał(a):
Dziś znów nowe problemy z kartą. Wyparowało mi z dostępnych środków ~1500zł.


U mnie to samo - brakuje mi 1000 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group