Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Maj 2015 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Witam!

Tak jak w tytule,wybieram się do Wilna.Wyjazd PB z Gdańska 11 maja o 23.30 do Warszawy,a tam 1,5 godziny przerwy i dalej PB do Wilna.Może ktoś też z forumowiczów będzie w tym samym czasie w Wilnie?W planach zwiedzanie,smakowanie litewskich specjałów,trunków...Wracam w taki sam sposób czyli wyjazd z Wilna PB w nocy z 13 na 14 maja do Warszawy,potem 1,5 godziny przerwy i PB do Gdańska....
Można by było wybrać się na wieczorne piwko 12 maja jeśli znajdzie się ktoś chętny,heh.

Ps.Porady,wskazówki mile widziane,chociaż plan zwiedzania już jest od dawna przygotowany,mapki off-line gotowe i teraz pozostaje cierpliwie oczekiwać dnia wyjazdu,aby poznać wschodnie tereny :D
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 03 Maj 2015 18:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
My jedziemy 15 maja i wracamy 18 wiec się troszkę miniemy, ale chętnie poczytam o Twoich wrażeniach na gorąco.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Maj 2015 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Japonka76 napisał(a):
My jedziemy 15 maja i wracamy 18 wiec się troszkę miniemy, ale chętnie poczytam o Twoich wrażeniach na gorąco.



No,miniemy się...Po powrocie planuję zamieścić relację z pobytu i całego wypadu,ale z racji braku czasu,to może trochę trwać,hehe...Mam kilka wypadów za sobą,a relacji jakoś dotąd nie napisałem,a chyba szkoda,bo wiele wskazówek,porad by się innym podróżnikom przydała.....Ale postaram się w tej kwestii poprawić jak tylko znajdę trochę czasu ;)
A więc życzę Tobie/Wam udanego pobytu w Wilnie.....
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Maj 2015 23:37 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 40
My bedziemy w samym Wilnie od rana 14 maja az do wieczora 17 maja... Nie mam zbyt duzego doswiadczenia w podrozowaniu, wiec chetnie bym przyjal na PW jakies wskazowki, porady albo co tam warto zobaczyc, poza "must see"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Maj 2015 23:53 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Masz nawet odpowiedni wątek, wszystko do wyszukania na forum:
http://www.fly4free.pl/forum/wilno-kompendium-wiedzy,1249,2036
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2015 07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
danteri napisał(a):
My bedziemy w samym Wilnie od rana 14 maja az do wieczora 17 maja... Nie mam zbyt duzego doswiadczenia w podrozowaniu, wiec chetnie bym przyjal na PW jakies wskazowki, porady albo co tam warto zobaczyc, poza "must see"...


Hej!No to też miniemy się...Ja w Polsce będę dopiero 14 maja rano,a w domu po południu,więc nie zdążę napisać do Ciebie wiadomości z poradami...Zajrzyj na wątek,o którym kolega powyżej wspomniał,tam jest dużo wartościowych wskazówek (z których i ja skorzystam ;) ).Pozdrawiam i udanego wypadu - podobno tylko na Wilno,to wystarczy jeden cały dzień,aby zobaczyć to,co jest warte zobaczenia.Gdybym był dłużej,to pojechałbym do Trok i jeszcze w jakieś miejsca,a tak,to tylko Wilno mi zostaje do spenetrowania,hehehe...
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Maj 2015 13:26 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@Krzysiekgd jeśli nie masz noclegu z 12/13 maja, to ja proponuję Ci Comfort Hotel LT - Rock 'n' Roll Vilnius *** ze śniadaniem z 0,00e. Rezerwujesz przez stronę hotelu taryfę Web Price Flex w tej dacie za 145euro z anulacją w dniu przyjazdu, znajdujesz ten sam nocleg na bookingu (żeby się upewnić) za 80e taniej, wypełniasz formularz https://www.nordicchoicehotels.com/campaigns-and-offers/ncc-archive/best-internet-rate-guarantee/ i do dwóch dni czekasz na odpowiedź ze zmienioną ceną, po sprawdzeniu przez nich zgłoszenia.
Warto przeczytać też warunki, to tak dla innych.

Szanse wysokie, choć na Choice Hotels mają chyba jakieś remonty, bo widnieje zapis WE'RE SORRY; OUR BEST INTERNET RATE GUARANTEE CLAIM FORM FUNCTIONALITY IS NOT YET AVAILABLE ON OUR NEW SITE. LOOK FOR A LINK AT THE BOTTOM OF THIS PAGE THAT WILL RETURN YOU TO OUR OLD SITE.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysiekgd lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 09 Maj 2015 07:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
ane.wald dzięki za podpowiedź,ale ja mam nocleg.Chciałem zarezerwować inny hotelik,taki kameralny,a tu trafiła się okazja na Grouponie - jedna noc w hotelu ze śniadaniem za 119 zł i to jest dobry hotel (bezpłatny internet wifi itd).Hotel nazywa się Grata,ma bardzo dobre opinie,więc skusiłem się,a co tam ;)
Ale dziękuję za informację,może ktoś z niej skorzysta,bo jest ciekawa....
Pozdrawiam.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group