Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Cze 2014 09:32 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 3
Podsumowując, jest opcja:
- wchodzę na 2 piętro schodami,
- na 2 piętrze kupuje bilet na górę i jadę windą na top.

Pytanie w przypadku biletu on-line z dołu na sam top, stoję w jakiejś innej kolejce czy jak to wygląda? Rozumiem, że wchodzę na innych zasadach niż grupa stojąca w kolejce za biletami? Proszę o info : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#42 PostWysłany: 11 Cze 2014 09:38 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
Są dwa osobne wejścia:
- dla ludzi wchodzących po schodach,
- dla ludzi wjeżdżających windą: jest kolejka, ale co jakiś czas wołają ludzi mających rezerwację on-line na daną godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Cze 2014 09:41 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 3
1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:)
2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 11 Cze 2014 13:54 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
dexter77 napisał(a):
1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:)
2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:)


1. nie stoisz razem ze wszystkimi tylko przychodzisz na swoja godzine, dzieki temu z gory wiesz kiedy wjedziesz - to korzysc
2. na gorze mozesz zostac tak dlugo az Ci sie znudzi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Sie 2014 14:31 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Witam

Czy to normalne ze patrzac na stronie rezerwacji, nie mozna kupic biletu online na caly pazdziernik ? MYslalem ze kupujac miesiac wczesniej/dwa wczesniej spokojnie zdaze i beda bilety dostepne, czy moze kilka dni przed danym terminem dorzucaja jescze bilety?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Sie 2014 14:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Są w systemie (choć niewiele) bilety np. na przyszły tydzień.

Być może więc dorzucają, ale trudno mi na 100% powiedzieć, bo nie mam porównania ze stanem np. miesiąc temu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Sie 2014 15:41 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
bede w Paryzu 6-8 pazdziernik, myslalem ze bez spiny sobie zarezerwuje miesiac przed a tu taki zonk, dlatego sie pytam doswiadczonych, czyli moge bez rezerwacji wejsc na 2nd floor schodami a potem winda do gory czy tez schodami ? jak to wyglada obecnie cenowo, bo pewnie z roku na rok ceny ida w gore.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 25 Sie 2014 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet).
Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę.
Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 03 Wrz 2014 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
barka napisał(a):
Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet).
Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę.
Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego :)


30-40 minut, zazdroszczę, podczas majówki czekałam około dwóch godzin w kolejce ;/ Chyba najdłużej jeśli chodzi o paryskie zabytki. Jeśli ktoś nie wykupił wcześniej biletu na wieże proponuję ciepło się ubrać, ja zmarzłam jak diabli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 03 Wrz 2014 23:35 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:06 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?
Czy w przypadku braku biletów online, uważacie, że w listopadzie mogę długo czekać na zakup biletu? Mam tylko jeden dzień w Paryżu, nie chciałbym zbyt dużo czasu tracić...
a i pytanie- czy jeśli jestem polskim studentem, przysługuje mi jakakolwiek zniżka, czy muszę zapłacić 30 euro/ osoba?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:18 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Zniżka jest dla osób do 24 roku życia, nie trzeba być studentem.

Wjazd na górę bez zniżki kosztuje 15 EUR/osoba, a nie 30 EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
warsawghoster napisał(a):
Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?

Ja właśnie kupiłem na ten dzień :) 2 tygodnie temu było jeszcze sporo dostępnych... jak mi aft anuluje lot to Ci odstąpię za połowę ceny :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:34 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
adriano84 napisał(a):
warsawghoster napisał(a):
Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?

Ja właśnie kupiłem na ten dzień :) 2 tygodnie temu było jeszcze sporo dostępnych... jak mi aft anuluje lot to Ci odstąpię za połowę ceny :)



Ale kupiłeś wjazd od 2 piętra czy z samego dołu? I takie pytanie, może ktoś wie: ile się wchodzi na to drugie piętro? I czy są duże kolejki na schodach? Bo w tym przypadku bilety online jeszcze są, tylko zastanawiam się ile czasu mi to zajmie.

W razie czego chętnie odkupię ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:36 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tu masz mój wcześniejszy wpis:

Sudoku napisał(a):
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:52 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Sudoku napisał(a):
Tu masz mój wcześniejszy wpis:

Sudoku napisał(a):
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.


OK dziękuję, czyli rozumiem, że dobrą opcją byłoby np. kupić online wjazd od 2 piętra za 9 euro i wejść na 2 piętro spacerkiem w ciągu tych 12 minut i potem wjechać windą. A z samej góry można już zjechać od razu, z przesiadką na 2 piętrze bądź ewentualnie zejść z tego drugiego piętra, w przypadku dużych kolejek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
tu mozna kupic bez problemu
http://www.getyourguide.com/paris-l16/e ... ry-t39930/
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Wrz 2014 21:36 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 13
Wybieramy się z dzieckiem (2lata). Z tego co sprawdziłem to dzieci do lat 4 mają darmowy wstęp. Rozumiem, że przy zakupie on-line muszę także wydrukować darmową wejściówkę. Niestety ciężko z wolnymi terminami i zaczynam kombinować z zakupem biletu już na miejscu.
Czy będąc z dzieckiem, też stoję w kolejce, czy może młodsze dzieci mają jakiś priorytet i "krótsze" kolejki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 30 Wrz 2014 21:54 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8909
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu.

Jest tylko kwestia ewentualnego czekania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 01 Paź 2014 21:03 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 13
luftairways napisał(a):


Tylko czemu ten bilet kosztuje 40€ ?

Sudoku napisał(a):
Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu.

Jest tylko kwestia ewentualnego czekania.


Ok, czyli z dzieckiem idziemy do zwykłej kasy i czekamy. Nie ma kas uprzywilejowanych.

Dzięki, pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group