Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Polecane/nie polecone restauracje

Makos Guba

[+] Pokaż
->Makos Guba - pozytywne opinie dotyczące zupy gulaszowej nie były chybione. Za 890 HUF zjedliśmy naprawdę pyszną zupę. Była gęsta i miała w sobie dobre, świeże składniki. Zdecydowanie warto, tym bardziej, że dużą porcję idzie się najeść.

-> Polecana na forum knajpa Makos Guba robi całkiem pozytywne wrażenie wyglądem oraz cenami - nie są wygórowane jak na budapesztańskie standardy.
Zupa gulaszowa kosztuje 890 forintów, jest podana dokładnie tak, jak na poprzednich zdjęciach z tematu. Smak bardzo dobry, do tego podana porcja chleba oraz ostra papryka. Polecić mogę również małe porcje słodkich naleśników.
-> Zupa gulaszowa w Mákos Guba
Zupa była po prostu przepyszna! Dodatki na początku także (pasta paprykowa z chlebem). Do tego kielich lokalnego Blauer Portugieser. Zupa 890 HUF, wino 290 HUF, serwis 116 HUF
-> Makos Guba - fajny klimat tej restauracji, obsługa bardzo miła, możliwość płatności kartą, zupa gulaszowa tam to mistrzostwo świata! Pokaźna porcja chleba do zupy jest gratis. Cena: 890 HUF za dużą, jest i mniejsza porcja ale zamówcie dużą i nie pożałujecie


Oktogon Bisztró

[+] Pokaż
od 8:00 do 10:00 menu śniadaniowe w tej samej formule all-you-can-eat. Co do jakości: skojarzenie z ukraińską Puzatą Chatą, na korzyść Puzatej, niestety (oprócz mięsa pieczonego na żądanie i słodkości). All you can eat 20zł wstęp.
-> Doskonałe mięsa z grilla i dużo Cena 1390 HUF
Godziny sobota i niedziela 8:00-0:00. Śniadania do 10


Retro Langos bufe

[+] Pokaż
-> smaczne langosze w dobrej cenie. Postawiliśmy na klasyk - ser i śmietana. Nie zawiedliśmy się. Cena - 580 HUF.
-> Co do Langosa, polecam Retro Büfé- lángos, dosłownie 15 metrów od wyjścia z stacji metra Arany János (niebieska linia) https://www.facebook.com/retrolangos/


Gelarto Rosa

[+] Pokaż
zent István tér 3 - lodziarnia koło bazyliki św. Stefana. Bardzo dobre lody w oryginalnych smakach, układane w rożku w kształt kwiatów. 800 HUF za duże (4 smaki). Zdecydowanie polecam.


Két Szerecsen

[+] Pokaż
-> przyjemnie miejsce na śniadanie, słonko wlewa się do środka przez duże szyby, dobre rozpoczęcie dnia. Mają wyśmienite, odpowiednio puszyste omlety i świeżutki sok pomarańczowy. Uwaga, napiwek jest doliczany automatycznie.


TiK-TaK Hummus Bár

[+] Pokaż
-> bardzo autentyczne miejsce. Właściciel robi wszystko samodzielnie, więc trochę to trwa, ale hummus pierwsza klasa.


Drum Cafe

[+] Pokaż
–> raczej na forum odradzają już, ze się zepsuło, kiedyś było lepiej. bardzo smaczne dania i całkiem miła obsługa. Właściwie nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie fakt że do rachunku "z automatu" został doliczony napiwek 10%. Nie zrozumcie mnie źle. Sam zawsze staram się dać min. 10% napiwku (jeśli obyło się bez jakiś zgrzytów ze strony obsługi). Tym razem też wyliczyłem już dodatkową kwotę od tego co było na rachunku, po czym zauważyłem że obsługa mnie uprzedziła. Nie lubię sytuacji w której coś się na mnie wymusza, więc trochę popsuło to moją opinię o tym miejscu.
-> Drum Cafe - wielkie TAK. Dwa bardzo dobre desery, kawa, herbata i jedno piwo z bzu to 30 złotych. Smacznie i tanio
-> Drum cafe, smaki nie powalają, zupa gulaszowa, gulasz, langosz z serem, dwa piwa bzowe to 3500 forintow, obsługa średnia i raczej powolna. W Otogon bistro zdecydowanie lepiej i taniej.
->Bywam w Drum Cafe dość często i w ciągu ostatniego 1.5 roku dało się zauważyć spadek jakości potraw. Do tego automatycznie doliczaja 10% napiwku, komu to może przeszkadzać (ale chyba w karcie jest o tym mowa)
-> dzisiaj wróciłem z budapesztu i szczerze polecam Drum Cafe koło synagogi, bardzo dobre typowo węgierskie jedzenie
piwo 390 HUF za 0.5 l 6,5% langosze od 690 a gulasz chyba za 590
-> Update napiwku: doliczają już 12%


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#101 PostWysłany: 10 Gru 2013 03:09 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 41
Jadę ze znajomymi (w 4 osoby) na Sylwestra do Budapesztu. Noclegi już mamy ale szukamy jakiegoś lokalu na przywitanie Nowego Roku. Pub/bar, może z muzyka na żywo, tak żeby można było zarezerwować wcześniej stolik. Nie jakiś megagabarytów klub czy disco...
Ktoś z was jest zorientowany w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#102 PostWysłany: 22 Gru 2013 16:10 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
witam, czy byl ktos moze w restauracji Onyx? prosze o info czy warto bo opinie maja rozne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#103 PostWysłany: 23 Gru 2013 13:34 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 23
Witajcie,
Jeśli odwiedzicie Budapeszt, polecam restaurację Makos Guba, Krisztina körút 65-67, www.makosguba.hu, napotkacie ją schodząc z Góry Gelerta i udając się na Wzgórze Zamkowe. Za obiad dla 6 osób z deserami zapłaciliśmy 10 130 forintów + napiwek, czyli naprawdę tanio a każdy wyszedł najedzony. Poza tym można też odwiedzić sieć restauracji i marketów CBA Gourmand www.cba.hu, ceny troszkę wyższe: za obiad, czyli ziemniaki w serze, kluski z twarogiem, sałatka i piwo 0,3 l., zapłaciłem 1697 forintów.
Jeśli chcecie skosztować piwa węgierskiego, to możecie spróbować Arany Ászok za 189 forintów (w sieci CBA). Mnie nie zachwyciło ale smakoszem piwa nie jestem.
_________________
Pozdrawiam,
Dawid
www.odkrywacswiat.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#104 PostWysłany: 26 Sty 2014 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 28
Loty: 109
Kilometry: 193 212
Moim numer jeden w Budapeszcie, do którego wracam przy każdym pobycie jest niepozorna DRUM CAFE niedaleko żydowskiej synagogi: http://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Re ... ngary.html. Świetne jedzenie w baaardzo konkurencyjnych cenach (zestaw danie + zupa + deser nie więcej niż 20 zł w przeliczeniu), smaczne langosze, rewelacyjne piwo z bzu. Polecałam knajpkę wielu osobom i nie spotkałam się z rozczarowaniem :-).
_________________
http://citybreakpopolsku.blogspot.com
Smakowanie Świata miasto po mieście
Góra
 Profil Relacje PM off
Komornik lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#105 PostWysłany: 26 Sty 2014 03:20 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
W pierwszej chwili wzięła mnie jakaś taka odruchowa złośliwość, jaka tkwi w każdym z nas, taka na zasadzie "co Ty kurna wiesz, lepsza jest X". Potem złagodniałem i chciałem obiektywnie uznać, że każdy ma swoją X. A potem ze zdziwieniem stwierdziłem, że moje X jest takie, samo, jak Twoje. Drum Cafe rządzi!


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 23 Paź 2016 23:59, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#106 PostWysłany: 26 Sty 2014 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 28
Loty: 109
Kilometry: 193 212
obibok napisał(a):
Agna napisał(a):
Moim numer jeden w Budapeszcie, do którego wracam przy każdym pobycie jest niepozorna DRUM CAFE niedaleko żydowskiej synagogi: http://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Re ... ngary.html. Świetne jedzenie w baaardzo konkurencyjnych cenach (zestaw danie + zupa + deser nie więcej niż 20 zł w przeliczeniu), smaczne langosze, rewelacyjne piwo z bzu. Polecałam knajpkę wielu osobom i nie spotkałam się z rozczarowaniem :-).

W pierwszej chwili wzięła mnie jakaś taka odruchowa złośliwość, jaka tkwi w każdym z nas, taka na zasadzie "co Ty kurna wiesz, lepsza jest X". Potem złagodniałem i chciałem obiektywnie uznać, że każdy ma swoją X. A potem ze zdziwieniem stwierdziłem, że moje X jest takie, samo, jak Twoje. Drum Cafe rządzi!


Nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić :-D. Pozdrawiam!
_________________
http://citybreakpopolsku.blogspot.com
Smakowanie Świata miasto po mieście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#107 PostWysłany: 01 Lut 2014 13:54 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 43
Agna napisał(a):
Moim numer jeden w Budapeszcie, do którego wracam przy każdym pobycie jest niepozorna DRUM CAFE niedaleko żydowskiej synagogi: http://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Re ... ngary.html. Świetne jedzenie w baaardzo konkurencyjnych cenach (zestaw danie + zupa + deser nie więcej niż 20 zł w przeliczeniu), smaczne langosze, rewelacyjne piwo z bzu. Polecałam knajpkę wielu osobom i nie spotkałam się z rozczarowaniem :-).



również polecam tą knajpę ,smacznie i tanio! informacja dzięki fly4free;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#108 PostWysłany: 09 Lut 2014 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Hej, może nie tanio, ale bardzo blisko Parlamentu jest lokal prowadzony przez Rocco Siffredi "Rocco's World" :-)

Mieści się przy Alkotmány 19 i jest świetnym miejscem - tak na kawę, jak i na kolację.

Szczerze polecam, zwłaszcza koneserom dobrego kina :-)
(spotkaliśmy tam Rocco, który zarządza lokalem osobiście) :-)

Załącznik:
aaa.jpg
aaa.jpg [ 95.33 KiB | Obejrzany 4340 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#109 PostWysłany: 10 Mar 2014 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Ok odświeżę trochę temat. Macie może jakiś lokal godny polecenia w okolicach trasy wzgórze zamkowe- wzgórze Gellerta? Ponieważ taki mamy plan podróży i wypadałoby coś zjeść, a w tamtych okolicach nie padła żadna nazwa ;)
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#110 PostWysłany: 10 Mar 2014 23:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 23
Szczota1992,

padła już taka informacja :) Sam o niej pisałem. Polecam Ci zatem:

"Jeśli odwiedzicie Budapeszt, polecam restaurację Makos Guba, Krisztina körút 65-67, http://www.makosguba.hu, napotkacie ją schodząc z Góry Gelerta i udając się na Wzgórze Zamkowe. Za obiad dla 6 osób z deserami zapłaciliśmy 10 130 forintów + napiwek, czyli naprawdę tanio a każdy wyszedł najedzony."
_________________
Pozdrawiam,
Dawid
www.odkrywacswiat.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
szczota1992 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#111 PostWysłany: 16 Mar 2014 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Tomo14 napisał(a):
Wczoraj wróciłem z Budapesztu i chciałbym się podzielić informacjami gdzie zjeść i wypić:

Na wino poszliśmy zgodnie z sugestią ze strony: http://wbudapeszcie.pl/najlepsza-winiar ... dapeszcie/
To był bardzo dobry wybór, wino przepyszne, chłodne, klimat miejsca bardzo fajny, dobra lokalizacja (z 500 metrów od Parlamentu i ze 200 do Dunaju).
Wino w cenie 120 HUF za 100 ml - białe, czerwone, pół i wytrawne, pół i słodkie - wina nalewane z takiego dystrybutora z guzikami jak cola w McDonaldzie. Oprócz tego duży wybór win butelkowanych + na wynos w plastikowych butelkach. Standardowo pijemy ze szklanek 200 ml, ale jak ktoś chce to są 100 ml oraz kieliszki na stopce.


Wszystkim polecam Tokaji Borozo. Nigdy w życiu nie piłem tak dobrego wina, a jego koszt to był 220 HUF za 200ml, pracownicy bardzo mili, można wziąć sobie jakieś przekąski itd. Jeśli chodzi o restauracje to w Oktogon bisztro nie ma już opcji z nielimitowanym alkoholem. Teraz płaci się 1400 HUF +koszt picia jak coś zamówisz, albo 1600 HUF jak nic nie pijesz. Nie polecam dawać napiwków, kelnerzy nie rozumieją po angielsku, a obsługująca nas Pani była gburem jakich mało, machała na nas ręką, pospieszała nas itd więc zachowanie nie do przyjęcia.
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#112 PostWysłany: 20 Mar 2014 23:34 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Zna ktoś polską restauracje w Budapeszcie uprzedze ze nie chce tam jeść :-) jadę do Budapesztu w celach naukowych :-) i dotyczyć to będzie promocji kultury polskiej na Węgrzech wiec chciałbym pogadać z właścicielem jeśli takowa istnieje ogólnie jeśli kojarzycie tam coś związanego z Polską będę wdzięczny za sugestie :-)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#113 PostWysłany: 07 Kwi 2014 16:08 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 69
Z całego serca polecam Frici Papa jedzenie przepysznie i świetna obsługa, gdy daliśmy Panu napiwek był wielce zaskoczony-mnóstwo Polaków!
Restauracja Paprika obok Placu Millenijnego trzeba poczekać na stolik ale jedzenie to rekompensuje- trochę drożej za ogromny obiad zapłaciłam 2500 HUF

Nie polecam- Langosza na jarmarkach na Váci utcaa- okropne!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#114 PostWysłany: 11 Kwi 2014 11:23 

Rejestracja: 27 Maj 2011
Posty: 8
Kilka dni temu wróciliśmy ze znajomymi z Budapesztu, w związku z tym, że ostatnio nastawiamy się coraz bardziej na turystykę kulinarną, szukaliśmy na forach internetowych polecanych knajpek (nie ukrywam, że głównie na fly4free :D ).

Grinzingi - świetna winiarnia, fajny klimat, za litr bardzo dobrego białego wina w karafkach płaciliśmy 1400HUF. Byliśmy po 21 i przyznaję, że było bardzo dużo ludzi, ale miejsce się znalazło, więcej Węgrów niż turystów.

Lecso - samoobsługowy bar/bistro, ale jakość i cena rewelacyjne, za zupę gulaszową, naleśnik z cielęciną i 0,5l Coca Coli zapłaciłam 1200 HUF

Frici Papa - zdecydowanie odradzam jedzenie (nikomu z nas nie smakowało), ale wino pyszne i tanie, kieliszek wina 129HUF czyli ok. 2zł, praktycznie sami turyści, widać było, że kelnerzy czekają na nasze wyjście zaraz po zjedzeniu, ale przyznaję, że realizacja zamówienia ekspresowa, nie zdążyliśmy się dobrze rozgościć a jedzenie i wino już były na stole.

DRUM Cafe - pyszne langosze (np. langosz z paprykową kiełbaską za 1350 HUF wyśmienity) i smakowe piwa (z bzu, truskawkowe, imbirowe, jagodowe za 390 HUF), langosz z serem i sosem czosnkowym o ile dobrze pamiętam 600 lub 700HUF. Palinka bodajże 600 HUF. Świetna sprawa z obrazkowym menu - wiesz co dostaniesz na talerzu :)

Szimpla Kert - w dzień chyba nie odważyłabym się tam wejść (obdarte ściany, miejscami brak podłogi, a jedynie ubita ziemia jak u babci w bardzo starym drewnianym domu), ale wieczorem, kiedy jest tam mnóstwo ludzi warto się wybrać, na pewno miejsce to ma swój specyficzny klimat (podwieszony pod sufitem i podświetlony LEDami rower itp.). Piwo Dreher 550HUF za 0,5l.

Gelarto Rosa - lody w kształcie róży za 750 HUF, znajomi byli i mówią, że lody były pyszne
Bob Pizza Restaurant - tego nie polecam, poszliśmy tam, bo DRUM Cafe było dopiero otwierane, więc doszliśmy do wniosku, że wypijemy piwko i pójdziemy zjeść do DRUMa, piwo Dreher 550 HUF ale doliczyli sobie sami po 95 HUF opłaty za serwis więc wyszło na to że za piwo zapłaciliśmy prawie 650 HUF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#115 PostWysłany: 07 Maj 2014 11:30 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 113
Byłem w Budapeszcie w ostatni weekend.Polecam Bisztro 53 niedaleko Frici Papa a jedzenie o niebo lepsze i tańsze,cena 1200 forintów za godzinne jedzenie bez ograniczeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#116 PostWysłany: 25 Maj 2014 09:19 

Rejestracja: 24 Maj 2014
Posty: 11
Zbanowany
bardzo dobry langosz na Centralnej Hali targowej
http://80minutes4world.wordpress.com/20 ... i-powidlo/

oszałamiający sklep/cukiernia:
http://80minutes4world.wordpress.com/20 ... je-cukier/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#117 PostWysłany: 11 Lip 2014 20:08 

Rejestracja: 06 Maj 2014
Posty: 18
Loty: 60
Kilometry: 165 201
Polecam Oktogon Bisztro. Wstęp kosztuje 1190 HUF, piwo 440 HUF. Jedynym haczykiem jest to, że przy braku zamówionego napoju doliczane jest 200 HUF "kary", czyli płacimy 1390 HUF. W takiej sytuacji całkiem logicznym staje się zamówienie piwa, które w ostatecznym rozrachunku kosztuje 240, a zatem bardzo niewiele więcej, niż puszka w spożywczaku.

Jeśli chodzi o jedzenie, to może nie ma ogromnego wyboru w tradycyjnych węgierskich daniach, ale zupa gulaszowa po prostu mnie urzekła i już za nią tęsknię :lol: Do wyboru jest mnóstwo "standardowych" potraw, do tego osobna sekcja grillowa i pizzowa. Jest też lodówka z deserami, czyli kilka rodzajów ciast. Stosunek ceny do jakości - mistrzowski.

Co do Bisztro 53 - nie polecam. Mały wybór jedzenia, część była zimna, a byłem dopiero o godzinie 18. Na korzyść przemawia chyba tylko nieznacznie niższa cena.

Szimpla Kert to obowiązkowy punkt wycieczki. Moim zdaniem, to najbardziej klimatyczny lokal, w jakim byłem. Ciężko to opisać słowami, nawet zdjęcia nijak mają się do osobistej wizyty. To po prostu trzeba zobaczyć. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że piwo nie jest jakoś szczególnie drogie - tyle samo zapłacimy w centrum dużego polskiego miasta. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#118 PostWysłany: 12 Lip 2014 11:24 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
ILCo do Oktogon Bistro warto jeszcze wspomnieć o kolejnym haczyku a mianowicie przy wyjściu nie może być jedzenia na talerzu w dużej ilości bo kasuja dodatkowo tak jest przynajmniej w zasadach. Na zjedzenie jest 2 godziny a w weekend cena za wejście rośnie bodajże o 200 HUF. Jedzenie nie jest wykwintne ale może być jest kilka dań regionalnych jak kiełbasa paprykowa czy gulasz ale też pizza kurczaki w cieście itp

Co do Szimpla Kert tez polecam coś wspaniałego warto podejść wieczorem jak jeszcze jest jasno wyjść jak ciemno bo o każdej porze ma inny klimat w jednej z sal wieczorem grają jacyś grajkowie nie wiem czy codziennie ja akurat. Miejsce ma swój klimat mimo że pojawiły się podobne to jest jednak pierwsze tego typu i chyba najlepsze

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#119 PostWysłany: 20 Lip 2014 21:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 59
Loty: 71
Kilometry: 143 644
Osobiście polecam sieć pizzerii KING PIZZA http://pizza-king.hu naprawdę dużą i smaczną pizzę dla dwóch osób + dwa lokalne piwa zapłaciliśmy już z napiwkiem 8€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#120 PostWysłany: 29 Lip 2014 12:28 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 231
niebieski
Drum Cafe — Dob Utca 2, Budapeszt. Za ok 15 złotych gar gulaszu + 0.5 litra piwa. Przy okazji smacznie. Kupa ludzi, trudno znaleźć stolik wolny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group