Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Kwi 2015 15:01 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Skąd
  • WAW, WMI, LUZ

Dokąd
  • Hiszpania, Portugalia, Grecja, Sycylia...

Data wylotu
  • 31.05.2015

Data powrotu
  • 10.06.2015

Długość pobytu
  • 7-10 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • BCN za 400 zł; Trapani za 420 zł, Larnaka 440 zł; Alicante za 500 zł; czarter Ibiza 597 zł

Dodatkowe informacje
  • Nawiazujac do rozmowy w innym dziale - moze ktos jeszcze cos podrzuci.

    Wyjazd wakacyjny na 7-10 dni (bardziej 7 niz 10). Kierunek - cieplo, morze itp. Fajnie jakby byl region w ukladzie fajne miejsce na plazowanie + fajny region/miasto do pozwiedzania. W gre wchodzi byc moze wynajecie auta - jesli region temu sprzyja. Czyli uklad - wypoczynek i ze 2 wypady na zwiedzanie okolicy.

    To co znalazlem to loty bezposrednie (ceny za osobe) - nie wykluczam lotu z przesiadka, ale nie chcialem tutaj wrzucac pomyslow, gdyz nie mam w tym temacie doswiadczen (latam dotad bezposrenio). Widzialem, ze mozna ustrzelic Faro np. ale przesiadki w 2 strony to moze byc troche meczace.

    Moze ktos ma jeszcze jakas idee - albo opcje z nieglupia przesiadka.

    No i moze ktos poradzi po prostu gdzie fajniej jest poleciec na poczatku czerwca - biorac pod uwage moje wymagania.

    Dzieki :)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 29 Kwi 2015 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
zobacz na azair.cz i jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-1,8,57900
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Kwi 2015 15:28 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Dzieki za porade, ale wlasnie tam szukam i to co znalazlem jest z wyszukiwarki :) Napisalem wyraznie, ze moze ktos poradzi jakas inna opcje (w tym przesiadkowa, w ktorych nie mam doswiadczenia).

Chyba ten dzial nie sluzy do tego, by na zapytanie odpowiadac "zobacz sobie azair", zwlaszacza, ze akurat swoj watek nie uwazam za jakis glupawy w stylu "szukam czegos taniego na wakacje, sam znalazlem Barcelone LOTem za 2749 zł"...

Chcialem sie poradzic - moze pomijam jakis kierunek, moze ktos trafil cos ciekawego, np. w czarterach.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Kwi 2015 16:35 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 42
W kwestii biletów za bardzo nie pomogę ale odnośnie miejscówki.
My lecimy w czerwcu do Barcelony z Poznania ale trochę później bo 10 czerwca. Mogę polecić tą destynację na wakacje. Pogoda już powinna być zadowalająca. Byłem kilka lat temu tam w połowie czerwca i czuło się z każdym dniem większy gorąc. Jedyny minus to nie nagrzana woda w morzu (ale i tak o wiele cieplejsza niż Bałtyk). Nie mieszkaliśmy w samej Barcelonie tylko w nadmorskim kurorcie Calella i nie tylko. Super połączenie z Barceloną. Dojazd z lotniska wygodny i dość tani (jeśli przylot masz o ludzkiej godzinie). Z Poznania wizzair w tym roku wylatuje o 7;10 więc wprost idealnie.
Pewnie Poznań Ci nie pasuje ale widziałem tani lot z Barcelony do POZ za 119 zł 10 czerwca.
Jak byś potrzebował więcej szczegółów odnośnie hoteli, dojazdu itp. to pisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2015 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Najcieplej powinno być na Cyprze. Ale wszystkie inne miejsca, które wymieniłeś będą w porządku. Kupuj bilety i leć. Nie ma się nad czym zastanawiać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Kwi 2015 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
A może Lazurowe Wybrzeże? :) Przy 2 osobach 576 zł

Załączniki:
Marsylia2.JPG
Marsylia2.JPG [ 77.14 KiB | Obejrzany 1286 razy ]
Marsylia1.JPG
Marsylia1.JPG [ 35.5 KiB | Obejrzany 1286 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Kwi 2015 14:33 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
O wlasnie - o czyms takim w ogole nie pomyslalem - wlasnie dlatego warto na forum cos napisac, bo zawsze ktos sie znajdzie, kto zainspiruje. Musze przekopac temat Lazurowego Wybrzeza (glownie pod kosztem cenowym, bo cos mi smierdzi drozyzna) i w sumie uprzedzen nie mam :)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Kwi 2015 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Z Marsylii jest kilka możliwości - można popłynąć na Korsykę albo np. zrobić sobie wakacje na północy Włoch - Liguria. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Maj 2015 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
Cooper84 napisał(a):
Skąd
  • WAW, WMI, LUZ

Data wylotu
  • 31.05.2015

Data powrotu
  • 10.06.2015


31-05 - 10.06 - Warszawa - Larnaca 228 zł RT z WDC

Załączniki:
Larnaca.png
Larnaca.png [ 28.98 KiB | Obejrzany 1193 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Cooper84 uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Maj 2015 10:45 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 40
Ja na Twoim miejscu poczekałbym na czartery TUI, zawsze znajdzie się jakiś kierunek w ofercie last minute. W zeszłym roku (w połowie lipca-sezon wysoki) leciałem na Corfu za niecałe 200zł z bagażem i ubezpieczeniem. W czerwcu na pewno będzie już sporo czarterów, więc może warto zaczekać. W najgorszym wypadku trafisz na lot za ok 500zł. Grecja to chyba najtańsza destynacja z tych, które wymieniłeś, a równie ładna i ciepła jak pozostałe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Maj 2015 10:57 

są jeszcze poza TUI, warto czekać, a nuż do tego bezpośrednie loty z bagażem rejestrowanym
http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/
Góra
 PM off
Cooper84 uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 02 Maj 2015 08:29 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 138
Czarter w dobrej cenie w czerwcu to raczej pewniak, w poprzednim roku w tym okresie intensywnie obserwowałem też travelplanet, oczywiście tui i rainbowtours też :)
http://www.travelplanet.pl/czartery/
Góra
 Profil Relacje PM off
Cooper84 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 05 Maj 2015 10:51 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Czy tylko u mnie wyszukiwarka na rainbowtours dziala tak beznadziejnie (kazdy kierunek musze sprawdzac oddzielnie), czy moze czegos nie zauwazylem?
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Maj 2015 13:11 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Niestety strona RainbowTours ma dużo niedoróbek, fajnie by było gdyby czarterów można było szukać jak w TUI - wybierasz tylko datę i wszystkie lokalizacje i masz najniższe ceny lotów.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 05 Maj 2015 13:14, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Asiaaar lubi ten post.
Asiaaar uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 05 Maj 2015 13:43 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 71
czy można dopytać skąd ten czarter na ibizę?
zastanawiam się na przyszły rok nad tą wyspą...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Maj 2015 13:48 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
tui.pl

https://www.tui.pl/rezerwacja-oferty?id ... in_count=0
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Maj 2015 11:10 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Obserwujac czartery i zmieniajace sie ceny wychodzi na to, że najpewniej do wyboru pod koniec maja beda nastepujace kierunki (odrzucilem, to co mnie nie interesuje):

Ibiza
Faro
Catania
Karpathos
Kos
Zakhyntos
Teneryfa
Gran Canaria

Cos z tego bede sie staral celowac, ale poniewaz data wylotu prawdopodbnie troche mi sie przyspieszy zaczalem sie zasatanwiac nad pogoda. Tak wiem - mozna ja sprawdzic w internecie :) Bardziej chodzi mi jednak o spostrzezenia typu - w maju na Kanarach wieje, wiec niekoniecznie.

Moim faworytem jest Faro i Portugalia, wyglada dobrze prognozowo (ok. 24 C), Kanary tez chyba ok (22), obawy mam troche do wysp greckich. Bylem kiedys na Korfu na poczatku czerwca i byl skwar, ale teraz patrze w dlugoterminowa i jakos te wartosci temperatur nie powalaja.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Maj 2015 11:17 

Rejestracja: 06 Maj 2015
Posty: 1
Ja rozpoczynam polowania :) dopiero wchodze w temat! Wcześniej nigdy nie lataliśmy ale znajomi nas tym ostatnio zainteresowali. Kurde zabierm się za wyszukiwanie jakichś dobrych okazji, srsly podjarałem się może szczęście początkującego się uda coś :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 06 Maj 2015 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 126
Loty: 19
Kilometry: 36 462
Cooper84 napisał(a):

Moim faworytem jest Faro i Portugalia, wyglada dobrze prognozowo (ok. 24 C), Kanary tez chyba ok (22), obawy mam troche do wysp greckich. Bylem kiedys na Korfu na poczatku czerwca i byl skwar, ale teraz patrze w dlugoterminowa i jakos te wartosci temperatur nie powalaja.


Ogólnie Portugalię polecam bo wybrzeże jest przepiękne, ale jeśli się nastawiasz na plażowanie to zwróć uwagę na temperaturę wody - jak dla mnie była okrutnie zimna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Maj 2015 12:00 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Ja tam sie w morzu nie kapie, ale dzieki za spostrzezenie - moja dziewczyna bedzie zachwycona :)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group