Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 240
Była oferta z głównej, cena powróciła. Podobne daty.
Melbourne: 2515zł (edreams.fr)
Sydney: 2680zł (flipo.pl)
Adelaide:2550zł (edreams.it)

Załączniki:
624,87 wqpnfvki.png
624,87 wqpnfvki.png [ 13.9 KiB | Obejrzany 658 razy ]
633,84.png
633,84.png [ 18.65 KiB | Obejrzany 685 razy ]
2680zł.png
2680zł.png [ 117.22 KiB | Obejrzany 805 razy ]
_________________
http://thebadpilotsblog.blogspot.com/
Mój lotniczy blog po angielsku.


Ostatnio edytowany przez cavalierjan 19 Kwi 2015 11:50, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
#2 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Nie, że się czepiam, ale screeny z fluege ostatnio często pojawiają się na forum we wrzutach różnych osób. Fakt, mają najniższe ceny, czasem sporo niższe niż konkurencja. Ale faktem też jest, że wiele osób - również z forum - miało już z nimi nie lada problemy. fluege-de-problem-z-karta,181,39931&p=558839
Sporo również niepochlebnych komentarzy w internecie można znaleźć.

Dlatego, mimo faktycznie konkurencyjnych cen, osobiście polecam wstrzemięźliwość w reklamowaniu tego OTA we wrzutach na forum. Nie mogę zabronić, ale mogę mieć nadzieję, że wrzucający zrozumieją mój punkt widzenia. Mi też się kiedyś po łbie dostawało za screeny z Travelgenio, choć to inna sytuacja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
z drugie strony ja wlasnie placilem karta bez problemow
wiec to klopot z kartami jest a nie z posrednikiem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Myślę, że internet się z Tobą nie zgodzi. Nie chodzi o kłopoty z wykonaniem płatności, raczej o dość kontrowersyjne zapisy w regulaminie jej dotyczące i naliczanie dodatkowych opłat w dziwnych sytuacjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
svalbald napisał(a):
Generalnie polecam czytać dokładnie to co oni piszą po niemiecku. Np. na stronie głównej fluege.de jest napisane, że forma płatności jest uzależniona od tego, czy dana linia lotnicza akceptuje tego typu płatność. Jeśli przesłali maila że jest problem z płatnością i proszą o kontakt z nimi telefoniczny to trzeba do nich natychmiast zadzwonić (można się z nimi dogadać choćby po angielsku) - wówczas pomoże wybranie innej karty lub formy płatności. Jeśli anulujemy rezerwację gdyż płatność nie chce przejść to oni to traktują jako anulację z naszej winy i dokładają za to opłatę manipulacyjną.

W przypadku opisanym powyżej proponuję zadzwonić do nich, być może trafi się na ogarniętego konsultanta który coś doradzi - obsługę mają miłą i pomocną. Chociaż szanse są raczej niewielkie, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi..

to nie linia jest problemem tylko bariera jezykowa
jak mi wizir zakwestionuje wielkosc bagazu to kto jest winien?
pewnie zapis w regulaminie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Idąc Twoim tokiem myślenia: Skoro chcąc być fair zawsze dodajemy w tekście jakie są wymiary podręcznego w wizzie, tutaj chcąc być fair powinniśmy zaznaczyć, że możliwe jest pobranie dodatkowych 100 EUR z konta. I tyle. To nie jest standardowy zapis każdego regulaminu, tylko wymysł tego konkretnego OTA, dlatego jeśli chcemy je na forum polecać, byłoby fair informować potencjalnych kupujących o ryzyku. Simple as that.

Ale oczywiście to tylko moja opinia i mogę w niej być odosobniona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
to moze badzny fair i napiszmy zeby uzywac sparwdzonych kk a nie podrobek typu mbank?w necie jest pelno opisanych problemow z tymi kartami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Image

Nie bardzo rozumiem, do czego pijesz w tym momencie, co chcesz udowodnić i w jaki sposób jest to chociaż z daleka powiązane z tematem. Może, gdybyśmy byli forum finansowym, lub o kartach kredytowych... Moglibyśmy również zacząć ostrzegać przed źle wykonanymi modelami pralek oraz sprzątaczkami, które niedokładnie wycierają okna.
Jesteśmy forum o tanich lotach. Piszemy jak kupić tanie loty. Nie jak tanio i łatwo dać się przy okazji nabić w butelkę.

Edit: Jeszcze raz. Nie chodzi mi o to, żeby czegoś zakazywać lub coś polecać. Chodzi mi wyłacznie o to, żeby przekazywać informację i doświadczenia (od tego jest forum!) , żeby kupujący podjęli świadomego wyboru tudzież ryzyka. Nie mam zamiaru robić tu jakiejś krucjaty przeciwko fluege, ale moim zdaniem powszechne reklamowanie ich we wrzutach tylko dlatego, ze mają najtaniej, mając świadomość dziwnych zapisów w ich regulaminie, nie do końca jest fajne.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group