Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#21 PostWysłany: 04 Cze 2013 22:43 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 18
od czeskiego klimatu i piwa w wawie to jest Szwejk - polecam, byłem wczoraj na piwie po 3.30 !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#22 PostWysłany: 29 Lip 2013 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Jak na centrum Warszawy to w restauracji Podwale25 ceny są dość przystępne.
Do tego mają menu dnia które robi ich ofertę naprawdę ciekawą (mi najbardziej pasują poniedziałki) ;)

http://www.podwale25.pl/index.php/promocje

chyba że z orientalnych klimatów dla fanów ostrego azjatyckiego jedzenia 100 metrów dalej jest Micha-Pycha, też dobra ;)

http://www.micha-pycha.pl/

Mod.: Edytowalem Twoj post, nie zaczepiaj ludzi.

odp: dobrze że edytowałeś, to ja zostałem zaczepiony przez użytkownika BusinessClass :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#23 PostWysłany: 24 Paź 2013 14:06 

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 3
Zbanowany
Ja bedąc w Warszawie zawsze odwiedzam Kamienne Schodki i jestem bardzo zadowolona.Kaczka pyszna,nastrojowo i jest klimatyzacja. Polecam.Jest tez na Podwalu restauracja gdzie serwują wspaniałą golonkę, ale nie pamiętam jak się nazywa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#24 PostWysłany: 24 Paź 2013 14:22 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Pewnie chodzi o Podwale 25.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#25 PostWysłany: 02 Lis 2013 15:34 

Rejestracja: 02 Lis 2013
Posty: 5
jako mieszkaniec WWA gorąco polecam Bazyliszka.

http://www.bazyliszek.waw.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zibid uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#26 PostWysłany: 08 Lis 2013 15:08 

Rejestracja: 24 Paź 2013
Posty: 4
bleiddwnPL napisał(a):
jako mieszkaniec WWA gorąco polecam Bazyliszka.

http://www.bazyliszek.waw.pl/


Potwierdzam :) ilekroć bywam w Wa-wie zawsze chętnie zaglądam.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zibid uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#27 PostWysłany: 18 Lis 2013 11:08 

Rejestracja: 18 Lis 2013
Posty: 3
Bazyliszek całkiem fajny i przystepny cenowo:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zibid uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#28 PostWysłany: 27 Gru 2013 15:56 

Rejestracja: 27 Gru 2013
Posty: 1
My to ze znajomymi lubimy wpaść na coś polskiego do Zapiecka na starówce. Ceny dobre, a i na jedzonko tez narzekać nie można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#29 PostWysłany: 27 Gru 2013 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Zapiecek wcale nie jest przystępny cenowo: za zupę + główne danie + napój ciężko tam zostawić mniej niż 50 złotych, a jak na polskie warunki to nie tak mało za 1 obiad.

Do tego minus za brak ofert lunchowych (przynajmniej nie było jak tam byłem przed wakacjami, poprawcie mnie jeśli się mylę) czego wielu z użytkowników tego forum by oczekiwało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Warszawa - Ursynów
#30 PostWysłany: 23 Mar 2014 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Pyszne i tanie jedzenie, lepiej rezerwować, znana restauracja z gronem wiernych klientów :
http://www.malybelgrad.pl/index.html
ul. Belgradzka, najbliżej z metra Natolin. Jedyny minus, że najczęściej dostępnym piwem jest książęce, ale bywa też bułgarska Zahorka

Niezła jest restauracja chorwacka przy KEN 53 (między metrem Natolin a Imielin), znów minusem piwo - żywiec z beczki

Dobrze ostatnio zjedliśmy w restauracji Bałkański Kocioł:
http://www.balkanskikociol.pl/
metro Stokłosy, i jest Pilsner :) ten sam właściciel, co Mały Belgrad.

Przy metrze Kabaty za to mamy Ale Burger
https://www.facebook.com/pages/ale-burg ... 0559250942
Zjeść można za kilkanaście zł ale najlepszy jest red angus za 35, warto!

i przebój, rezerwacja konieczna, najlepsze włoskie jedzenie w Stolicy:
http://basilia.pl/ metro Kabaty
duży wybór win, wiele wspaniałych dań, roladki z kurczaka - najlepsze, makarony konkret, z przystawek szynka parmeńska z mozzarellą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 23 Mar 2014 16:51 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Mały Belgrad, Papalina i Basilia nie są złe. Ja na Ursynowie polecam czerwone curry z kurczakiem w knajpie Horapa (inne dania odstają, ale to jest moim zdaniem świetne). Hamburgery jadam w Burger Mama, chociaż ostatnio są ciut słabsze niż jeszcze kilka miesięcy temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#32 PostWysłany: 24 Cze 2014 10:51 

Rejestracja: 24 Cze 2014
Posty: 1
Na starówce to ceny są duże i ludzi multum, wolę spacerować gdzieś indziej np. w Łazienkach a potem pójść do Rozdroża i tam zjeść tani i dobry, polski obiad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#33 PostWysłany: 24 Cze 2014 10:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Czy poleci ktoś z was jakąś gruzińską restauracje w Warszawie gdzie podają dobre jedzenie?
Byłem w "Gruzińskim Chaczapuri" w Krakowie i mi nie smakowało więc zastanawiam się czy w stolicy można coś smacznego dostać :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Cze 2014 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Saberity napisał(a):
Na starówce to ceny są duże i ludzi multum, wolę spacerować gdzieś indziej np. w Łazienkach a potem pójść do Rozdroża i tam zjeść tani i dobry, polski obiad.
26 zł za obiad + 1 litr piwa to dużo?

Wysłane z mojego P780 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#35 PostWysłany: 24 Cze 2014 11:07 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Bardzo polecam Gaumarjos. Właściciele to gruzińskie małżeństwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#36 PostWysłany: 06 Lip 2014 14:44 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
Dokładnie gruzinskie to tylko Gaumarjos - na alejach KEN (metro imielin o ile dobrze pamietam). Ja moze cos z fastfooda polece bo w tym mam najwieksze rozeznanie;) : Barn Burger w centrum mistrzowskie burgery;) cenowo ok 25zl za burgera z frytami i coleslawem, pho14 przy politechnice - chinczyk ale lepszy jakosciowo od innych ktore jadlem w waw. Ceny rozsadne 20zl za pho i kurczaka w lunchu. Po lunchach ok 15zl za danie.
Fritarie najlepsze frytki jakie jadlem w zyciu plus calkiem smaczne burgery sa na Hozej. A z knajp to zdecydowanie moge polecic Make i Wode na chmielnej - mega mega pizza. Moze nie najtaniej ale za to przepysznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#37 PostWysłany: 09 Lip 2014 17:57 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Temat dotyczy jedzenia na Starówce ale nie będę zakładała kolejnego tematu dla innej dzielnicy - będę w Warszawie w piątek i szukam jakiejś fajnej restauracji (oczywiście niedrogiej) - okolice stadionu, Saska Kępa, Praga - Południe - hotel mam przy Omulewskiej. Polećcie coś proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#38 PostWysłany: 09 Lip 2014 18:23 

Marianna777 napisał(a):
Temat dotyczy jedzenia na Starówce ale nie będę zakładała kolejnego tematu dla innej dzielnicy - będę w Warszawie w piątek i szukam jakiejś fajnej restauracji (oczywiście niedrogiej) - okolice stadionu, Saska Kępa, Praga - Południe - hotel mam przy Omulewskiej. Polećcie coś proszę.

Pikanteria, ul. Walecznych 68A, Warszawa, 22 616 02 02, www.pikanteria.waw.pl
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#39 PostWysłany: 10 Lip 2014 06:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Marianna777 napisał(a):
Temat dotyczy jedzenia na Starówce ale nie będę zakładała kolejnego tematu dla innej dzielnicy - będę w Warszawie w piątek i szukam jakiejś fajnej restauracji (oczywiście niedrogiej) - okolice stadionu, Saska Kępa, Praga - Południe - hotel mam przy Omulewskiej. Polećcie coś proszę.


Jeśli lubisz meksykańską kuchnię to polecam jedną z najlepszych opcji lunchowych w centrum w Warszawie -
restauracja Dos Tacos na 5. piętrze w wieżowcu Millenium Plaza na Rondzie Zawiszy Al. Jerozolimskie 123A.

Codziennie inna zupa, drugie danie (dwie potrawy do wyboru w tym jedna z kurczaka) + lemoniada za 18,90 PLN.
Lunch od 12 do 16 od poniedziałku do piątku.
Aktualne menu lunchowe publikują codziennie przed południem na facebooku:

http://www.facebook.com/DosTacos.MexicanGrill?fref=ts

Przykładowe dania z wczoraj:

Zapraszamy na zestawy lunchowe - zupa + II danie + lemoniada w cenie 18,90, a w nich:

Rosół

Burrito con pollo - pszenna tortilla z kawałkami grillowanej piersi kurczaka z pastą z czarnej fasoli, papryką, cebulą i serem żółtym, serwowana z sałatką ze świeżych warzyw oraz salsą do wyboru
lub
Schab w złocistej panierce podawany z puree ziemniaczanym i mizerią

Ze stadionu masz 6 lub 7 przystanków tramwajem wzdłuż Alei Jerozolimskich :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#40 PostWysłany: 13 Lip 2014 10:30 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Anonymous napisał(a):
Marianna777 napisał(a):
Temat dotyczy jedzenia na Starówce ale nie będę zakładała kolejnego tematu dla innej dzielnicy - będę w Warszawie w piątek i szukam jakiejś fajnej restauracji (oczywiście niedrogiej) - okolice stadionu, Saska Kępa, Praga - Południe - hotel mam przy Omulewskiej. Polećcie coś proszę.

Pikanteria, ul. Walecznych 68A, Warszawa, 22 616 02 02, http://www.pikanteria.waw.pl


Don_Bartoss - dziękuje pięknie za to polecenie - jedliśmy w piątek, wróciliśmy też w sobotę :) Naprawdę dobre i tanie jedzenie w nieoczywistym miejscu ale warto trochę zejść z głównej drogi, żeby znaleźć to miłe miejsce. Jeszcze raz dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group