Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#1 PostWysłany: 04 Lip 2012 11:16 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 39
Czy można spokojnie i bez problemów przenocować na lotnisku kilka godzin? Tylko proszę o info w 100% pewne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#2 PostWysłany: 04 Lip 2012 11:37 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 39
Może być nawet zamykane na noc (tak jak Torp chociażby), ale jeżeli się wejdzie przed zamknięciem, to już będzie można tam zostać do rana :) Lecimy o 6 rano, więc to by było idealne wyjście czasowo i finansowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Sie 2012 18:51 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
10/11.08. miałem nockę
Lotnisko posiada darmowy dostęp do internetu, można tam także znaleźć sporo gniazdek.
Na chwilę obecną brak tam jakichkolwiek sklepów, są tylko 3 automaty.
Spać można na ławkach, są to potrójne siedziska bez barierek.
Na lotnisku co chwilę kręci się ochrona, ale nie robi ona żadnych przeszkód osobom śpiącym.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D


Ostatnio edytowany przez Abcn 04 Mar 2015 22:36, edytowano w sumie 2 razy
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Modlin
#4 PostWysłany: 30 Lis 2012 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
Maciek_Sosnowiec napisał(a):
Spał ktoś z was na lotnisku w Modlinie? Jak wrażenia? w Warszawie będę około 21 wylot o 6.30 wiec zastanawiam się nad taką opcją


Ja spałem i obeszło się bez żadnych problemów.

Pod schodami koło toalety spało kilka osób, ale ja zająłem miejsce na piętrze, które to było praktycznie puste.
Można się rozłożyć na ławkach (są bez podparć pomiędzy siedzeniami), ale tam nie ma dostępu do prądu,

Poszedłem więc kawałek dalej i zrobiłem sobie wyrko, a że wracałem już do domu to nie bardzo mnie interesowało jak brudne będą moje rzeczy po tym (tragedii nie było).
Ochrona kilka razy przechodziła koło mnie, nie zamieniając ze mną ani słowa.

Image

Image
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Kwi 2014 13:39 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 10
Loty: 8
Kilometry: 4 491
Witam.

Chciałbym się upewnić. Czy lotnisko w Modlinie jest czynne całą dobę i czy można tam bez przeszkód przenocować na ławce?
Czy ochrona nie robi problemów?

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Kwi 2014 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
jakub19 napisał(a):
Witam.

Chciałbym się upewnić. Czy lotnisko w Modlinie jest czynne całą dobę i czy można tam bez przeszkód przenocować na ławce?
Czy ochrona nie robi problemów?

Pozdrawiam :)


Otwarte jest całą dobę a śpiących osób nie brakuje. Z tego co wiem nie ma możliwości przenocować w strefie zastrzeżonej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Kwi 2014 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Na airside nie ma jak się dostać wieczorem jeśli nie ma się karty na lot tego samego dnia. Jak byłem ze 2 razy na porannych lotach to sporo koczujących śpi na antresoli w głównej hali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Mar 2015 21:17 

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1
Czy moze ktoś orientuje się czy lotnisko w Warszawie Modlin jest otwarte również w nocy? Zamierzam tam przeczekać jedna noc, ale spać na pewno nie będę. :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Mar 2015 22:20, edytowano w sumie 1 raz
Przeniesione do istniejącego już wątku - może znajdziesz interesujące Cię informacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Mar 2015 21:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jest otwarte, nie ma problemu, zwłaszcza przed security :) luksusów nie ma, ale nie przeszkadzają, więc i komara można uciąć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Maj 2015 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 143
Loty: 2
Kilometry: 1 126
Potwierdzam, można się zdrzemnąć ( z 22.04.2015).
Jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. Polecam ławki na piętrze po lewej stronie, obok są gniazdka, a kawałek dalej toaleta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Maj 2015 23:36 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 8
Ja polecam za to pokój na piętrze, w którym są kanapy i fotele ;) Może ciężko się zmieścić na tych kanapach/fotelach, ale za to spanie na dziecięcych, piankowych[?] puzzlach było bardzo przyjemne w porównaniu do ławek. Nawet można sobie wziąć wygodnego pluszaka pod głowę. Kontakt jest zaraz koło tego miejsca. Do tego w pokoju jest ciemno, więc łatwiej zasnąć. Co prawda, około godziny 6 przyszła Pani, żeby poinformować, że zaraz otwierają kawiarenkę i musimy opuścić to miejsce, ale była bardzo uprzejma i nie miała za złe, że jeszcze kilka minut się zbierałam. Poza tym nikt mnie nie niepokoił w nocy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Maj 2015 02:08 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Tak małym OT: aż mi przypomniałaś dziecięcy salonik w KTW gdzie zasnąłem na jakimś kucyku albo niewiem. Obudziły mnie rano pochrząkiwania innych osób na mój widok (nadal się zastanawiam jak musiałem wyglądać :P )
Góra
 Profil Relacje PM off
Mario21 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Paź 2017 11:10 

Rejestracja: 03 Kwi 2015
Posty: 2
Dzień dobry, jak wygląda teraz sytuacja ze spaniem na lotnisku? Jakie miejsce polecacie do spania? Nadal są tam dziecięce piankowe puzzle o których była mowa wcześniej? Z góry dziękuję za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Dołączam się do pytania.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Lut 2018 15:25 

Rejestracja: 21 Gru 2017
Posty: 16
Spałem przed wczoraj normalnie na ławkach na górze, przy każdej jest gniazdko. po godzinie 24 dokładnie ile nie pamiętam, przygaszają światła i muzykę.
Wszystko było pięknie oprócz mycia posadzki w środku nocy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Lut 2018 00:56 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 1
Wiadomości z nocy 22/23.02.18 - bardzo dobre lotnisko do noclegu. Tuż przed 23 wyłączają muzykę, ruch też ustaje, zostaje tylko cisza (o ile coś takiego istnieje na czynnych lotniskach) oraz kilka nocnych marków. Dostępne są ławki bez podłokietników, a na parterze, tuż obok restauracji i stoiska ModlinBus jest kącik zabaw dla dzieci, i tu można spokojnie się przespać (jest miękka mata). Ja zainstalowałam się na antresoli, w pokoju należącym do lodziarni. Teoretycznie, był już zamknięty i przesłonięty taśmą ale bez problemu można tam wejść. Jest ciemno, dość ustronnie, a przez całą noc nie zaczepiła mnie ani jedna osoba ( po 5:30 ciągle była nieczynna).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Mar 2018 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Dopytuję starszych użytkowników bo osoby piszące powyżej są nowe i mają mało postów a chciałbym mieć pewność.

Czy lotnisko w Modlinie jest czynne przez całą noc ?
Można na nim bez problemu przenocować ?
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Mar 2018 22:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
pomagam

Informacja lotniskowa
dla podróżnych
Skontaktuj się z nami:
+48 22 315 18 80
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 07 Mar 2018 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Dziękuję. Jak będziesz dzwonił pod ten numer to zapytaj czy można się przespać gdzieś u nich na lotnisku przez całą noc i napisz tutaj na forum co ci odpowiedzieli.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Maj 2018 12:14 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 5
Informacje wyżej są aktualne? Mam lot o 6 rano w sierpniu, z dwójką niepełnosprawnych (w tym 7 letnie dziecko) I o tych dwóch podróżników mi chodzi przede wszystkim.
Do której można wejść na lotnisko? Bedzie gdzie te dzieci położyć?
Dziękuje za wszystkie informacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group