Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Warszawa - Lwów
#1 PostWysłany: 05 Mar 2015 00:08 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Lwów

Data wylotu
  • 21.08.2015

Data powrotu
  • 30.08.2015

Długość pobytu
  • 10 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Kayak, airtickets - 422 zł/osobę

Dodatkowe informacje
  • Pytanie czy można się spodziewać niższych cen na tej trasie przez 5 miesięcy czy raczej odwrotnie - te bilety, które są znikną. Na ten moment airtickets podaje 5 wolnych miejsc.

    Mam nadzieję, że uda się zmieścić w bagaż podręczny. Ew. dokupimy jeden rejestrowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#2 PostWysłany: 05 Mar 2015 00:26 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Myślę, że jest szansa, że trochę jeszcze stanieją ale nie spodziewałbym się raczej ceny niższej niż 300zł. więc nie wiem czy gra warta świeczki. W połowie stycznia był Lwów w Szalonej Środzie po 299zł.

Może warto się zastanowić czy to musi być samolot, zerknij pod poniższy link, jest tam kilka opcji dostania się w niskiej cenie do Lwowa.

http://www.fly4free.pl/forum/bilety-do-lwowa-za-5-zl,35,64851

W końcu do Lwowa to nie taka długa podróż autobusem. I nie masz problemu z bagażem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#3 PostWysłany: 05 Mar 2015 01:27 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
W grę może wchodzić czas, a z Warszawy (bez przygód) to ok. 10 h jazdy. Samolot 1h. Czy ten przewoźnik jest sprawdzony? Pierwsze kursy już się chyba odbyły.

Chciałem wstrzelić się w promocję LOT-u. Czy jakieś inne linie latają jeszcze w rozsądnych, bardziej konkurencyjnych cenach na tej trasie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#4 PostWysłany: 05 Mar 2015 01:34 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Bez przesiadek - nie. Raczej sądzę, że LOT może mieć najniższe ceny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#5 PostWysłany: 05 Mar 2015 01:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
To jest chyba trasa, którą najczęściej pokonywałem do tej pory i bardzo polecam.
Leci się 40-55 min, lotnisko we Lwowie jest blisko centrum, więc można się dostać transportem miejskim bądź w rozsądnej cenie taksówką. Zwłaszcza na wypady weekendowe jest to najlepsza opcja. Samochodem można ugrzęznąć na granicy, zwłaszcza przy powrocie.
Autobus ten za 5 zł też z racji taniości można rozważyć. Nie spodziewaj się super komfortu, ale też strasznie źle nie powinno być. Na tej trasie autobusy są i tak już sporo lepsze niż parę lat temu.

Co do cen to raczej bym nie liczył na to, że spadną. Nie licząc Szalonych Śród. Ja większość swoich lotów do Lwowa kupowałem podczas tych promocji. Co pewien czas robią większe promo na więcej kierunków i trwające nie tylko środę ale parę dni. Poszukaj sobie w historii artykułów na F4F jak się układały promocje LOTu na Lwów w ostatnich miesiącach/latach.
Ceny lotów do Lwowa w promocjach to z reguły 299-399 zł.

pozdr
zoli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#6 PostWysłany: 05 Mar 2015 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 248
Loty: 88
Kilometry: 201 994
niebieski
Jak zależy Ci na niskiej cenie to zdecydowanie autobus. Jak wyjedziesz o 19:15 z Warszawy to będziesz o 4 we Lwowie. Przekraczając granicę w nocy nie powinno być problemów - nawet osobówki nie stoją długo. Znajomy regularnie jeździ swoim samochodem na trasie Lublin - Iwano-Frankowsk i nie spotkał się z dłuższym oczekiwaniem na granicy ( przekracza ją w godzinach 00:00 - 03:00). Jak zależy Ci na nieco lepszym komforcie i czasie to zobacz blablacar - sporo osób jeździ na tej trasie w godzinach nocnych - wyjdziesz z Warszawy ok 22 i rano będziesz we Lwowie. Dodam jeszcze że w podobnym okresie przekraczałem granicę w tamtym roku i dłużej niż godzinę nie stałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#7 PostWysłany: 27 Lip 2015 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Najnowsze info ze Lwowa:

Od 2 tygodni jest otwarty lounge. Niestety, nie mają jeszcze z nikim podpisanej umowy i wejść można tylko odpłatnie, za 20 USD.

Taxi z/na lotnisko: słyszałem o 70 UAH, jechałem za 100

Przy stanowisku odpraw linii ukraińskich było info, że na lotach krajowych możliwy jest upgrade do biznesu za 50 USD OW.

Z negatywnych wrażeń - wszędzie Bandera. Jak kolega powiedział, co o nim myśli, to dostał cegłą w głowę...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#8 PostWysłany: 27 Lip 2015 21:34 

BusinessClass napisał(a):
Z negatywnych wrażeń - wszędzie Bandera. Jak kolega powiedział, co o nim myśli, to dostał cegłą w głowę...

Eeee to już Europa. Kiedyś by dostał widły w plecy.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa - Lwów
#9 PostWysłany: 27 Lip 2015 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Ja całkiem niedawno jechałem z Warszawy blablacar. Zajęło nam to 6-7 godzin włączając w to czekanie na granicy. Staliśmy na granicy sumie ok. godziny w godzinach wieczornych ok. 7-8. Byliuśmy w połowie maja ale dużo się tam dzieje obecnie i z dnia na dzień może być gorzej ... lub lepiej oby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group