Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 20 Sie 2014 13:01 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Kierowcę busa miałem na myśli :)

albo użyj/doładuj/ skyCash w smartfonie
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
#642 PostWysłany: 20 Sie 2014 22:51 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Abcn napisał(a):
Kierowcę busa miałem na myśli :)

Chcesz powiedzieć, że kierowcy Grodzia bilety sprzedają? Jak nie dotknę, to nie uwierzę. Ostatnio odsyłali do punktu sprzedaży. A kierpociów KM sobie już dawno odpuściły. Jakie to niekolejowe! I rusza bez sygnału...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#643 PostWysłany: 20 Sie 2014 23:13 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Abcn napisał(a):
Bartek, chyba szansa jest bardzo mala,
nawet jest jesli Modlinbus przyjedzie na czas (a duzo wczesniej raczej nie przyjedzie), jest to godzina kiedy bramka moze zostac zamknieta. Nawet najmniejsze nieprzewidziane wydarzenie i...
Nie wiem kiedy jest lot ani czy sa jakies inne w tym czasie, ale przejscia kontroli bezpieczenstwa nie da sie pominac.


No nic, trudno. Pojadę wcześniej.

Czy ktoś zna rozkład jazdy autobusów z dworca Modlin na lotnisko obowiązujący od września? Udało mi się znaleźć tylko do końca sierpnia, a już widzę że rozkład pociągów jest ciut inny, więc i autobusy pewnie poprzestawiane...
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#644 PostWysłany: 20 Sie 2014 23:29 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Wygląda na to, że jeszcze KM jeszcze nie umieściły nowego rozkładu na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#645 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:47 

Rejestracja: 21 Sie 2014
Posty: 3
Ja mam takie podejrzewam dość nie mądre pytanie, ale jako że strona transluda nie działa to wole się upewnić. Czy translud kursuje z twierdzy modlin do warszawy z tego samego przystanku ? Bo muszę się dostać jutro z Modlina do Warszawy, a translud choć wydaje się być najlepszy i najtańszy, to jednak ma niedziałającą stronę an chwile obecną.

Pozdrawiam
Artur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#646 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:59 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
U mnie strona działa.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#647 PostWysłany: 22 Sie 2014 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3409
srebrny
obibok napisał(a):
Abcn napisał(a):
Kierowcę busa miałem na myśli :)

Chcesz powiedzieć, że kierowcy Grodzia bilety sprzedają? Jak nie dotknę, to nie uwierzę. Ostatnio odsyłali do punktu sprzedaży. A kierpociów KM sobie już dawno odpuściły. Jakie to niekolejowe! I rusza bez sygnału...

A można tą wypowiedź przetłumaczyć na język polski ?
Jeszcze raz proszę o sprawdzoną informację. Jak przyjeżdżam do Modlina pociągiem (nie z Warszawy, tylko z północy), to jakie mam możliwości kupienia biletu na autobus lotniskowy - w kasie, budce, automacie, u kierowcy, a może w ogóle wcześniej przez internet ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#648 PostWysłany: 22 Sie 2014 09:43 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
W kasie na pewno. Automat chyba też, jest ale tego nie jestem pewien na 100%. Możesz też kupić za pośrednictwem Skycash.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#649 PostWysłany: 22 Sie 2014 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3409
srebrny
vincenz napisał(a):
W kasie na pewno. Automat chyba też, jest ale tego nie jestem pewien na 100%. Możesz też kupić za pośrednictwem Skycash.

To już coś wiem, niestety jestem z gatunku nie-smartfonowców, więc Skycash odpada. Najbardziej interesuje mnie informacja, czy kierowca na pewno sprzedaje bilety, bo jak będzie w kasie kolejka, to najlepiej pobiec i kupić u kierowcy (będę miał mało czasu na przesiadkę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#650 PostWysłany: 22 Sie 2014 10:56 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
maczala1 napisał(a):
To już coś wiem, niestety jestem z gatunku nie-smartfonowców, więc Skycash odpada. Najbardziej interesuje mnie informacja, czy kierowca na pewno sprzedaje bilety, bo jak będzie w kasie kolejka, to najlepiej pobiec i kupić u kierowcy (będę miał mało czasu na przesiadkę).

Automatów tam na stacji jest chyba nawet kilka, do tego kasa, natomiast teoretycznie jak ta relacja jest wprowadzona do systemu kolejowego, to każda inna kasa (np. w Malborku) powinna to sprzedać. Ale to bardzo teoretycznie - dziś mamy w tej materii totalny upadek i nic mnie nie zdziwi, a jak nie podasz pani numeru oferty, to niewiele biletów będzie Ci potrafiła sprzedać. Witamy w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#651 PostWysłany: 22 Sie 2014 11:22 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Myślę, że 90% pasażerów nie będzie kupowała biletu, bo zakupiła go już w Warszawie wraz z biletem na kolej. Raczej ciężko o kolejki.
Poza tym to przejażdżka 10-cio minutowa  ;)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#652 PostWysłany: 22 Sie 2014 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3409
srebrny
Dzięki za informację, jak są automaty to jestem już w domu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#653 PostWysłany: 04 Wrz 2014 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 4 761
Witam. Jechał może ostatnio ktoś z Transludem z Warszawy do Modlina na lotnisko i mógłby napisać, ile trwała podróż, czy były jakieś problemy? Byłam zdecydowana na tego przewoźnika ze względu na cenę, ale negatywne opinie kilka stron wcześniej mocno mniej zniechęcają i chciałabym się dowiedzieć, ile w nich prawdy ;)


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 04 Wrz 2014 12:46, edytowano w sumie 1 raz
zła nazwa firmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#654 PostWysłany: 09 Wrz 2014 09:19 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Ja właśnie zaliczyłem przejażdżkę "zapociągiem" i "kierpoć" w nim był. A ostatnio już nie spotykałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#655 PostWysłany: 26 Wrz 2014 00:32 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2168
srebrny
Są jakieś opóźnienia ostatnio w transludzie?
Mam samolot o 10:15, a chce wsiąść w transluda o 8:00 z centrum. Powinienem się wyrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#656 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:40 

Rejestracja: 26 Wrz 2014
Posty: 1
Witam, o 7.50 przylatuję Ryanairem do Modlina. Czy zdążę bez problemu na ModlinBus o 8.15 (jestem bez bagażu, lecę z Wrocławia)? Czy gdybym nie zdążyła jest możliwość przejazdu następnym autobusem bez dodatkowych opłat?
Czy jadąc z Warszawy na lotnisko o 16.00 ModlinBusem zdążę na samolot do Wrocławia bez bagażu o 17.35 ? Czy lepiej pojechać o 15.15 pociągiem, który jedzie 01:05. Będzie to 31 października, czyli w przeddzień Wszystkich Świętych. Nie wiem, jak o tej porze i w taki przedświąteczny dzień wyglądają ulice Warszawy, a zależy mi na tym, aby jak najdłużej zwiedzać miasto. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#657 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Chyba żadnych innych przylotów o tej godzinie nie ma (ale nie sprawdzałem) i wydaje mi się że ten ModlinBus jest zsynchronizowany z Twoim lotem, więc co do przylotu to się nie przejmuj.

Ale co do wylotu to radziłbym pociąg. Pół Warszawy będzie wyjeżdżać w piątek po południu do siebie do domów na wsie i wyjazdówki prawie na pewno będą zablokowane. A autobus o 16 to nawet bez tego byłby dosyć ryzykownym rozwiązaniem jak na odlot półtorej godziny później. Wybierz kolej.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#658 PostWysłany: 03 Paź 2014 06:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Hej pytanie.

Czy Ryanair skrupulatnie kontroluje w Modlinie WAGĘ bagaży podręcznych?
Na karcie pokładowej są tylko podane wymiary, bez limitu wagi 10kg tak jak pisali kiedyś.

W regulaminie jednak chyba nadal jest zapis o bagażu podręcznym max 10kg, ale przy "torebce" już nie ma takiego zapisu.
Jak to jest w praktyce? Ważą/mierzą w Modlinie? Lot do CRL

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BAGAŻ PODRĘCZNY

Każdy pasażer* może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W tym drugim jakby nie ma limitu wagi prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#659 PostWysłany: 03 Paź 2014 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
mateusz323 napisał(a):
Są jakieś opóźnienia ostatnio w transludzie?
Mam samolot o 10:15, a chce wsiąść w transluda o 8:00 z centrum. Powinienem się wyrobić?


Możesz wsiadać... będziesz jechał "pod prąd", czyli bez korków... powinieneś się wyrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#660 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 109
Wybieram się Modlinbusem w styczniu do Modlina - wyjazd o 17.35 w czwartek (samolot o 19:50). Na stronie szczycą się, że dojazd jest niby w 40 min. Biorąc pod uwagę lokalne korki w Centrum Warszawy w godzinach popołudniowych (korpo wychodzi z pracy :-) ) - ile realnie w przybliżeniu może zajmować przejazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1380 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group