Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Sty 2014 23:26 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Jeżeli ktoś chce w okolicach centralnego dobrze zjeść i odpocząć w spokoju - dodatkowo skorzystać z WiFi to polecam Vapiano na Emilii Plater - vis a vis Marriott.

Pizza po 15 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 12 Lut 2014 20:38 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 18
Bobby Burger jest w porządku.

Ja w Warszawie mogę zdecydowanie polecić naleśnikarnię 'Manekin' na Świętokrzyskiej (zresztą jest znana z Torunia, Gdańska i Łodzi). Pyszne jedzenie, niskie ceny i fajny wystrój sprawiają, że ostatnio strasznie ciężko tam znaleźć miejsce, ale warto, jeśli ktokolwiek jeszcze nie był.
A jeśli ktoś jakimś cudem pojawi się na Pradze Południe to przy Rondzie Wiatraczna otworzyło Loco Mexicano. Jedzenie tam jest po prostu obłędne, mam nadzieję, że się utrzymają.
_________________
http://ania-patryk.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Lut 2014 10:48 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
W sobotę jadłem w barze mlecznym bambino na ul. Hoża 19.
Ceny: http://www.barbambino.pl/pr02.htm

Ogólnie jak za taką cenę było ok + jest szybka obsługa :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Lut 2014 12:37 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
luxyfer napisał(a):
maxima napisał(a):
obok Złotych Tarasów jest teraz bobby burger, dobre burgery po ok 13-16zł :) z frytkami podają. lemoniada 6zł

bez obrazy ale chyba dobrego burgera nie jadłeś :) Dobrych burgerów w Warszawie nie brakuje, ale Bobbyego zdecydowanie do nich nie można zaliczyć no i kosztują raczej 25-30 zł a nie 15



Co konkretnie polecasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Lut 2014 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Z barów mlecznych też polecam Mleczarnię i Bambino.
Za to nie polecam nowopowstałego baru na Dworcu Centralnym, obok McD, nie pamiętam nazwy, ale powinien nazywać się Mikrofalówka. Jedzenie bardzo marnej jakości, a barszcz z torebki, podawany w kubeczku. Już chyba lepiej zjeść w McD bądź kupić kanapkę.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Mar 2014 15:46 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Co możecie polecić w Warszawie w okolicy Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki? We wcześniejszych postach znalazłem Vapiano (pizza & pasta)

Szukam czegoś gdzie można się załapać na jakąś promocję w stylu druga pizza za pół ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Mar 2014 16:50 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
W temacie polecam: http://www.gosciniec.net/obiady-rodzinne/ , wada daleko od centrum i tylko niedziele ,ale bardzo smacznie. Blisko Pałacu - http://www.babooshka.pl/ , bardzo lubię, ale nie jest jakoś tanio ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Maj 2014 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Zawitałem wczoraj na Warszawską Pragę do lokalu Babalu http://www.babalu.pl/. Kłopotowskiego niedaleko Targowej. Można dojechać od autobusem lub tramwajem od Starego Miasta do "Miśków"/Floriana i 3 minuty piechotą w kierunku Kina Praha.

Za 30 złociszy można jeść do oporu, żarcie różne: i mięsa pieczone, duszone, w panierce, i coś dla vegetarian (towarzystwo zachwycało się krokietami ze szpinakiem - ja tam "wodorostów" nie jadam :mrgreen: ), niezły chłodnik, kapuśniak, sporo surówek i dodatków, pieczone ziemniaczki, pierogi, kluski śląskie, generalnie sporo tego i co jakiś czas obsługa donosi kolejne propozycje więc menu się zmienia. Dla tych co lubią żarcie w woka (taki w stylu bardziej tajskim) jest stół z "wkładem" z którego każdy wybiera sobie to co chce w proporcjach dla nas odpowiednich a następnie "sternikowi woka" podajemy tylko numer jednego z 6 smaków w jakich ten wkład ma być podany.

Generalnie nie można narzekać. Bristol to nie jest ale w tygodniu za 30 zł można jeść ile tylko się da i ile raz kto może. Sala duża, obsługa miła, kilka godzin przy piwie i żarciu można spędzić. Organizowane są "imprezy" np. 30.05 - 1.06 Festiwal Muli i Krewetek

Minusy:
- "muzyczka" to jakiś dżingiel trwający kilkadziesiąt sekund, który leci w kółko, po jakimś czasie człowiek popada w ostrą depreche z tego powodu
- w głębi sali trzeba lubić zapach woka, komu to przeszkadza może siąść bliżej wejścia i nie ma problemu
- wczoraj browar był o smaku przypominającym wszystko tylko nie piwo ale może to wypadek przy pracy lub takie było wczoraj ciśnienie.

W skali 1-10 dał bym 7 może 8.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Lip 2014 15:32 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
A ja polecałbym śniadania i kawę w ogrodzie w Och-Café czyli w Och Teatrze przy Grójeckiej 65.

Śniadania pyszne, kawa wyborna i spokojna atmosfera, której nie spotkalem w innym miejscu Warszawy.
Załącznik:
ImageUploadedByTapatalk1405258342.258375.jpg
ImageUploadedByTapatalk1405258342.258375.jpg [ 138.67 KiB | Obejrzany 3965 razy ]
Załącznik:
ImageUploadedByTapatalk1405258318.592983.jpg
ImageUploadedByTapatalk1405258318.592983.jpg [ 174.26 KiB | Obejrzany 3965 razy ]



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Lip 2014 16:36 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
bruce09lili napisał(a):
Co możecie polecić w Warszawie w okolicy Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki? We wcześniejszych postach znalazłem Vapiano (pizza & pasta)

Szukam czegoś gdzie można się załapać na jakąś promocję w stylu druga pizza za pół ceny.


10 min spacerkiem przez Emilii Plater na ulicę Grzybowską do http://www.fiverestaurant.eu
ewentualnie 5 min od dworca w kierunku Cosmopolitan http://mleczarniajerozolimska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Lip 2014 16:48 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 101
Polecam Amrit Kebab http://www.amrit.pl/pl/kontakt.html ja byłam na ul. Grójeckiej , oczywiście mają w ofercie nie tylko kebab. Porcję są tak ogromne, że mężczyźni ledwo dają radę zjeść, wszystko bardzo smaczne, szczególnie polecam falafele :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 17 Lut 2015 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ganesh indyjskie miał/ trzeba sprawdzić czy aktualne - w poniedziałki po 17 - jesz ile chcesz.
Dalej:
Kawki na Stawki - bufet śniadaniowy od 9 do 14.00 , kiedys było za 20 zł /25 zł. Sniadanie raczej w stylu śródziemnomorskim, bagietka, szynki ,serki, muesli itp.
Latawiec (armii Luduowej) - niedzielny brunch - jesz ile chcesz: 27 pln, od 11 godziny. Zazwyczaj coś sie zmienia, ale tak to wygląda u nich menu:
W rolach główych:
-Zupa:
*serowa z pieczarkami
-Danie wege:
*tagliatelle ze szpinakiem i serem kozim
*grillowane warzywa w pomidorach z parmezanem
-Danie mięsne:
*udka kurczaka w miodzie + kasza gryczana

W pozostałych rolach:
Pasty: guacamole; hummus; serowo- ziołowa
Sałaty: kuskus garam masala; rukola, ser kozi, prażone pestki dyni
oczywiście jak zwykle świeże owoce i warzywa, wędliny, sery, wrapy, jajka z sosem majonezowo- jogurtowym, ciasto, croissant'y, muffiny pieczone przez Zdzisia o poranku :)
Dodatkowo w cenie BRUNCH'U można zamówić jajecznicę z dwóch jaj :)

Dalej.
Tekeda Sushi - co niedziele jesz ile chcesz
http://www.sushitekeda.pl/jesz-ile-chcesz-weekend/
Sushi w Tekedzie jadłem i jest bez szału, ale wszyscy polecają Ramen.

Babalu - to nie bede się powtarzał bo wiadomo.

I jeszcze jedna opcja ale taka bardziej wykwintna:
L'arc ul. Puławska
Co sobotę jesz ile chcesz - owoce morza za 119 zł. Tylko tutaj kuchnia proponuje 8 - 9 dań, każde danie możesz powtórzyć do woli. Gdzies po sieci krąża opisy tych dań.
Ew. w niedziele za 99 zł - cały homar, gdyby ktoś miał ochotę spróbować.

To na tyle. Mam nadzieje, że przyda się nie tylko turystom.
Zaznaczam, ze ja miałem tylko stycznośc z Tekeda i Ganeshem.
Aczkolwiek z tego jak czesto mijam Latawiec i Kawki na Stawki to raczej też tam ludzie nie narzekają na jedzenie, więc powinno być ok.

Dochodzi jeszcze Hummusbar:
Ale póki co promo na luty:
http://hummusbar.pl/promocje/
Niedziele i poniedzialki za 19 zł - jesz ile chcesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Najciemniej pod latarnią :D

Teraz JESZ ILE CHCESZ w smacznej i przyzwoitej cenowo opcji macie tuż przy Dworcu Centralnym w restauracji WOOK w budynku hotelu Mariott na dole w przejściu podziemnym (można dojść pod ziemią). Do wyboru do koloru jest 6 kuchni świata (meksykańska, hinduska, chińska, wietnamska, włoska, tajska, zupy, desery), napoje wliczone w cenę w formie dolewki gratis.

w godz. 12-15 w dni powszednie jest najtaniej i kosztuje bodajże 24,90 PLN po 15tej 27,90 PLN w weekendy 31,90 PLN z tego co pamiętam.

WOOK w Warszawie już nie oferuje dań z karty tylko w całości przeszli na "Jesz ile chcesz".

http://www.wook.pl/content/jesz-ile-chcesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 14 Mar 2015 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
EDIT: W Wooku przy centralnym mają niestety jakąś awarię (wisi kartka na drzwiach) i jest zamknięte do odwołania.
(przechodziłem tamtędy wczoraj)


Ostatnio edytowany przez kittycate, 15 Mar 2015 15:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Mar 2015 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Restauracja Przystawki przy ul. Stawki, w weekendy organizuje brunche, w soboty i niedziele pomiędzy 10 a 14. Podobnie jak w "Kawki na Stawki" szwedzki stół, jakieś szyneczki, oliweczki, masełko, pasty, hummusy itp. :) można dodatkowo zamówić coś z jajecznicy, sadzonego jajka, omletu lub frankfurterek na ciepło Cena dla osoby dorosłej 25zł, dziecko chyba 15. Dodatkowo za 7zł - zupka. Jakby ktoś mieszkał w Wawie w Ibisie na Muranowskiej to jest to jakaś opcja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 20 Mar 2015 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
kittycate napisał(a):
EDIT: W Wooku przy centralnym mają niestety jakąś awarię (wisi kartka na drzwiach) i jest zamknięte do odwołania.
(przechodziłem tamtędy wczoraj)


Od jutra Wook znowu otwarty :) Ze swojej strony bardzo polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 30 Kwi 2015 23:24 

Jestem zszokowany ilością potraw w ofercie Wooka pod Marriottem. Nie dałem rady spróbować wszystkiego. Do tego desery i napoje. I wszystko od 24.99zł :D Jedzenie na poziomie Sfinksa a więc daje radę. Ogólnie rewelacja.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group