Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Kwi 2012 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
mp1980 napisał(a):
jeśli chodzi o dobrego Wietnamczyka polecam "Co Tu"...
O właśnie jeszcze o to chciałem podpytać. Chociaż podobno Mała Azja nas opuszcza, to chyba jedynie w Warszawie można mówić coś o azjatyckich miejscach. A jeśli tak, to gdzie mogę znaleźć atmosferę z azjatyckich bazarów czy zagłębie prawdziwie azjatyckiej kuchni? Jest coś takiego w Warszawie? Bo próbowałem coś guglać, ale jakoś nic wartego uwagi nie znalazłem...
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 22 Kwi 2012 09:35 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 19
Najlepsza kuchnia azjatycka była swego czasu na Stadionie Dziesięciolecia.
W chwili obecnej przeniesiona na ul. Bracką.

Artykuł redaktora Macieja Nowaka:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34888,9867156,Nam_Saigon__Kultowy_bar_ze_Stadionu_otwarty_na_Brackiej.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Sty 2013 13:07 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 170
Czy ktoś zna jakieś bary w pobliżu dworca Centralnego czynne w godzinach nocnych?Muszę czekać na pociąg do Modlina od 23 do 3 w nocy.Znalazłem Mc Donalda ale czynny jest tylko do 1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Wrz 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Wiem, że zapach nie dla każdego może być atrakcją, ale od dziecka uwielbiam okolice Teatru Powszechnego za aromaty mielonych ziaren kakaowca i tychże podczas produkcji czekolady.

W słoneczny, ciepły dzień, jadąc rowerem Grochowską, koło Wedla :D

POLECAM!!!
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Wrz 2014 18:22 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
Niewidzialna wystawa - byłem, polecam.

Znacie jakieś fajne miejsca w okolicach dla mieszkańca? Mówię tutaj o jakims miejscu na spacer etc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Jak najlepiej spędzić czas w okolicach Młocin? Chętnie też zjadłbym coś w okolicy.
Czy może lepiej jechać do centrum?
Będę miał około 4-godzinną przesiadkę na PB.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:34 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 102
Loty: 19
Kilometry: 23 746
W okolicach Młocin może nie do końca, ale polecam przy metrze Słodowiec chinczyka HAMI. Nie będę opisywał jak dokładnie dojść, radzę się spytać kogokolwiek z młodszych o HAMIego - powinni bez trudu wskazać. W lokalu tym wiedzie prym kurczak w cieście i ryż smażony (z warzywami lub jakimś mięskiem). Reszta dań nie powala :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lis 2014 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Macieqx napisał(a):
Jak najlepiej spędzić czas w okolicach Młocin? Chętnie też zjadłbym coś w okolicy.
Czy może lepiej jechać do centrum?
Będę miał około 4-godzinną przesiadkę na PB.


Po drugiej stronie ulicy masz dodatkowo pizzerię Biesiadowo i Żabkę, a kawałek dalej Lidla.
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Lis 2014 15:03 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Jakoś nie zauważyłem we wcześniejszych wpisach:

Warto lekko zboczyć z Traktu Królewskiego do Muzeum Fryderyka Chopina - jednego z najlepiej zorganizowanych muzeów biograficznych w Europie.
Galeria Faras w Muzeum Narodowym ponownie otwarta w dniu 18.10.2014 r. - prawdopodobnie najlepsza na świecie kolekcja sztuki nubijskiej.
Obok na zewnątrz Muzeum Wojska Polskiego, zupełnie za darmo, można sobie obejrzeć imponujący zbiór sprzętu wojskowego.
Od dzisiaj jest lodowisko na Stadionie Narodowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 28 Lis 2014 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Grzegorz40 napisał(a):
Jakoś nie zauważyłem we wcześniejszych wpisach:

[...]

Od dzisiaj jest lodowisko na Stadionie Narodowym.


Lodowisko jest już czynne bodajże 2 tydzień. ;)
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Lis 2014 15:51 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
nosaltres napisał(a):
Grzegorz40 napisał(a):
Jakoś nie zauważyłem we wcześniejszych wpisach:

[...]

Od dzisiaj jest lodowisko na Stadionie Narodowym.


Lodowisko jest już czynne bodajże 2 tydzień. ;)


Ano tak; coś mnie zmyliło ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Gru 2014 16:12 

Ktoś już może odwiedził, nowo otwarte Muzeum Żydów Polskich na Muranowie ?
Warto się tam wybrać ? Bo temat mnie interesuje...
Góra
 PM off  
      
#33 PostWysłany: 02 Gru 2014 16:42 

Anonymous napisał(a):
Ktoś już może odwiedził, nowo otwarte Muzeum Żydów Polskich na Muranowie ?
Warto się tam wybrać ? Bo temat mnie interesuje...

To zależy czego oczekujesz. Dla mnie ekspozycja jest niepełna, nie porusza tematu kolaboracji części elit żydowskich z Niemcami w czasie II WŚ oraz mordów żydowskich na Polakach wchodzących w skład antykomunistycznego podziemia po 1945 r. A szkoda, bo i przykładów i nawet książek poświęconych temu tematowi nie brakuje.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 02 Gru 2014 18:20 

Domyślam się, że niewygodne "epizody" są pominięte. Jednak chcę je odwiedzić, a wnioski wyciągnę sam, w oparciu o rzetelną wiedzę historyczną z innych dostępnych źródeł. Podobno to nie typowe muzealne gabloty, tylko nowoczesny, multimedialny obiekt ?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Muzeum PW
#35 PostWysłany: 02 Gru 2014 19:59 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Z jakim wyprzedzeniem zamawia się bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego? Byłem na jego stronie i wygląda mi to tak, że wyświetla się tylko styczniowy kalendarz z informacją, że już wszystko jest niedostępne. Potrzebujemy 9 biletów na kwiecień.


Ostatnio edytowany przez dyzio1, 02 Gru 2014 20:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:04 

We wrześniu wszedłem tam, w 3 osoby, normalnie z ulicy. Kupiłem bilety w kasie i tyle. Można też kartą.
Pierwsze słyszę, że jest aż taki tłok. Chociaż ludzi było sporo.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Muzeum PW
#37 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:05 

dyzio1 napisał(a):
Z jakim wyprzedzeniem zamawia się bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego? Byłem na jego stronie i wygląda mi to tak, że wyświetla się tylko styczniowy kalendarz z informacją, że już wszystko jest zajęte. Potrzebujemy 9 biletów na kwiecień.

Ale chcesz zwiedzać z przewodnikiem, że pytasz?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Muzeum PW
#38 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:10 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 152
dyzio1 napisał(a):
Z jakim wyprzedzeniem zamawia się bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego? Byłem na jego stronie i wygląda mi to tak, że wyświetla się tylko styczniowy kalendarz z informacją, że już wszystko jest zajęte. Potrzebujemy 9 biletów na kwiecień.


Wejdziesz bez problemów prosto z ulicy. Grupy z przewodnikiem mają trochę trudniej. Muzeum polecam.
_________________
Pozdrawiam Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:17 

Ja sobie poszedłem na Wolę, gdzie jest muzeum, spacerkiem z IC-ka (@ tudrown to też 5 gwiazdkowy, w którym spałem ;) ). Można po drodze zobaczyć, gdzie przebiegał mur getta. Podobnie jak w Berlinie, jest to zaznaczone cegłami w asfalcie.
Góra
 PM off
scorpion1077 lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:19 

Ale on potrzebuje dla 9 osób, więc może faktycznie chce z przewodnikiem. W takim razie terminy na styczeń jeszcze nie weszły do puli, tym bardziej daty kwietniowe. Tak jak przy biletach do teatru na lepsze spektakle - wchodź codziennie i sprawdzaj :)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group