Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Na Wizzairowy bagaz polecam ogromne walizki w Carrefour - 180-250zl. Naprawde solidne, ale takze ladne i pakowne. W swoja upchalam 28kg, 4kg to sama walizka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#42 PostWysłany: 08 Cze 2015 14:34 

Rejestracja: 08 Cze 2015
Posty: 1
Witam
Wyjeżdżam za granicę i potrzebuję bardzo dużej walizki. Wszystkie, które oglądam na stronach nie są tymi której szukam. Może ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić gigantyczną walizkę. Może jakieś centra chińskie, bazary?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Cze 2015 14:41 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Np. tzw. hipermarkety.

Szukasz jakichś konkretnych wymiarów? Bo 32 kg (ciuchów, butów, itp.) da się spokojnie upchać w 28-calowych walizkach. Własnoręcznie przetestowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Cze 2015 15:18 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Jeśli masz dostęp, to polecam Makro, mają duży wybór. Choć w hipermarketach też można znaleźć dobre duże walizki, np. w Tesco.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Lip 2015 19:34 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Znów jest promocja w sklepie Wittchen (do dzisiaj). Interesujące moim zdaniem dwa modele (oba z poliwęglanu):
http://allegro.pl/wittchen-walizka-na-k ... 13746.html
http://allegro.pl/wittchen-walizka-na-k ... 93013.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Jaki bagaż kupić?
#46 PostWysłany: 26 Paź 2015 15:57 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Witam.
Chce kupić sobie bagaż, taki dość duży - rejestrowany. Szukam takiego, który bez jakichkolwiek rzeczy będzie najlżejszy i bezpieczny. Jaki polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Lis 2015 15:45 

Rejestracja: 15 Lis 2015
Posty: 2
wiater napisał(a):
Witam.
Chce kupić sobie bagaż, taki dość duży - rejestrowany. Szukam takiego, który bez jakichkolwiek rzeczy będzie najlżejszy i bezpieczny. Jaki polecacie?

Główne pytanie jest na jak długo chcesz jechać z takim bagażem i do jakiego kraju :) Bo powiedzmy że alaska to trochę inaczej się będziesz pakował niż do powiedzmy Hiszpanii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Sty 2016 20:01 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
http://allegro.pl/okazja-40-duza-lekka-mocna-walizka-5xkol-i5636525533.html

Będę zadowolony czy to podejrzanie tanio jak na dużą walizkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Mar 2016 00:54 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 3
[quote="adrian.bielewicz"]Poważnie zastanawiam się nad zakupem walizki Samsonite Cosmolite. Wymiary łączne to 157 cm, więc pasuje mi idealnie a do tego waży niewiele. Mam jednak kilka pytań:

[quote="jok"][quote="ralfer"]Cześć, szukam dużej torby/walizki na kółkach - chciałby przewieźć w bagażu rejestrowanym sporo lekkich, ale zajmujących dużo miejsca rzeczy. W Wizzair limit wagi to 32 kg, a jeśli chodzi o rozmiar to maks. szerokość: 1,499 m, wysokość: 1,194 m, długość: 1,715 m.
Wiecie może gdzie szukać torby/walizki o rozmiarze 120-150 x 60-80 x 30-40 cm?

Kurcze, proszę wyjaśnijcie mi jak Wy to liczycie -wymiary podanie na stronie Wizz Air: Szerokość: 1,499 m
Wysokość: 1,194 m
Długość: 1,715 m
nie bardzo rozumiem - myślałam, że takie wymiary może max. mieć bagaż i trochę mnie to zdziwiło bo to musiałby być BARDZO DUŻY bagaż i myślałam, że ogranicza mnie tylko waga - w moim przypadku kupiłam 32kg
Będę wdzięczna za odp:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 01 Mar 2016 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Wszystko się zgadza, akurat w Wizzair bagaż może być BARDZO DUŻY.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
klarka lubi ten post.
klarka uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 01 Mar 2016 01:17 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 3
Wow! Tak szybkiej odpowiedzi się nie spodziewałam :o
Dziękuję.
Taki gabaryt nie wejdzie mi do auta :mrgreen:...chyba że z lawetą przyjadę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Maj 2016 12:31 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
ja po kilkunastu podróżach mogę polecić walizki David Jones. Jak dla mnie ogromna różnica w porównaniu do zwykłych z marketu. Na korzyść walizek DJ przemawia ząbkowana klapa która ją usztywnia. Z doświadczenia mogę polecić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Lip 2016 09:54 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 2
Hej,
Mam teraz udać się na rocznego erasmusa do Szwecji i stoję przed problemem kupna walizki. Jak największej walizki. Tak jak było już wcześniej pisane na forum, wszędzie widzę największe walzki jako 28'', max około 120l pojemności. Pytanie teraz brzmi czy spotkał się ktoś z Was z większymi opcjami dostępnymi na rynku? Lecę wizzairem, więc wymiary graniczne bagażu rejestrowanego są dużo większe niż wymiary walizki 28''. Ktoś coś wie w tej kwestii? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 25 Lip 2016 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Zawsze możesz dwie walizki/plecaki wsadzić albo do dużego worka i okleić taśmą pakową albo owinąć folią/strechem.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 25 Lip 2016 19:44 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 2
Gorzej już wtedy z transportem takiego worka, bo po samolocie czeka mnie jeszcze przesiadka na pociąg :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 26 Lip 2016 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Przecież na lotnisku możesz to rozpakować. Jak złączysz razem na przykład walizkę i plecak (pamiętaj żeby nie przekroczyć wagi!) to potem plecak na plecy a walizkę ciągniesz za sobą.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 04 Wrz 2016 18:02 

Rejestracja: 27 Sie 2016
Posty: 4
ale to mozna przepakowac z torby do plecaka albo np z torby wziac cos w reke ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 10 Wrz 2016 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Cześć,

czy w związku z końcem sezonu wakacyjnego spotkaliście się z jakimiś atrakcyjnymi ofertami wyprzedaży solidnych walizek? Na razie widziałem, że jest coś takiego w Wittchen, ale może widzieliście jeszcze gdzieś indziej?

Po latach korzystania z walizek sztywnych, zastanawiam się, czy nie kupić jednak materiałowej na 4 kółkach. Jak się Wam sprawują tego typu walizki? Mają tą zaletę, że nie pękają, ale jak wygląda wytrzymałość materiału po iluś tam lotach? Jeśli się tylko mechaci, czy strzępi to pół biedy, gorzej jeśli się rwie na wylot...

Chciałbym kupić dużą (wys.pow. 75 cm) w cenie ok. 200 zl. Może rzuciło się Wam coś w oczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 13 Wrz 2016 19:28 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1642
niebieski
Który materiał bardziej polecacie na dużą sztywną walizkę: polipropylen, czy poliwęglan?

Jak sprawdzają się sztywne walizki zamykane na klamerkę w porównaniu do suwaka?
Chodzi o coś takiego:
http://fabrykawalizek.pl/3352-thickbox_ ... e-55cm.jpg
http://fabrykawalizek.pl/3355-thickbox_ ... e-55cm.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 14 Wrz 2016 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Moim zdaniem poliwęglan jest lepszy, bo ma pewną elastyczność. Jakiś czas temu kupiłem zestaw 2 takich walizek w Lidlu i większa z nich (mniejsza używana bardzo sporadycznie) wytrzymała znacznie dłużej, niż typowe "skorupy" (w każdym razie te z niższej półki cenowej). Niestety, podróży do Indonezji już nie przetrwała - wgniótł się narożnik i powstały pęknięcia, wiec do podroży lotniczych się już nie nadaje. Za pieniądze otrzymane od Cathay Pacific zamówiłem wczoraj to:
http://apeks.pl/product-pol-4325-Ultral ... lizka.html
Zobaczymy, jak będzie się sprawować walizka miękka.

A co do zamknięć klamrowych, to od ok. 20 lat mam Samsonite z takowym (dostałem od ówczesnego Multibanku, gdy startowali i zachęcali do otwierania kont u nich :-D ) i działa bez zarzutu. Niestety, w porównaniu z nowoczesnymi walizkami na 4 kółkach i wysuwaną rączką, mój Samsonite to przeżytek, więc praktycznie go już nie używam.

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group