Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#101 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
Nie to żebym się czepiał ale mały podręczny Wizz ma 42 cm, a na tym zdjęciu jednak wygląda na sporo więcej ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
 Temat postu: walizka Dunlop
#102 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:31 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Wchodzi do koszyka idealnie, te walizki są robione właśnie pod wymiar kabinówek.
A to 22''
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#103 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:42 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Ok, lista gotowa:

Image

Reszta trafiła na listę rezerwową. Nie do każdego zdążyłem napisać PW, ale każdy kto jest na liście ma gwarancję otrzymania.

Jak już pisałem, gdy walizki dojadą, wyślę każdemu PW z danymi do wpłaty i prośbą o dane do wysyłki.

like a boss :D Na drugim miejscu ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#104 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:42 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
maczala1 napisał(a):
Nie to żebym się czepiał ale mały podręczny Wizz ma 42 cm, a na tym zdjęciu jednak wygląda na sporo więcej ...


ja tez sie przyczepie- wg mnie to juz jest lekkie ryzyko... ostatnio na LTN i WAW znowu powrocili do kontroli bagazy- glownie walizek (nie zauwazylam zeby komus plecak kazali do sizer'a wkladac).
Dzisiaj rano na Okeciu wlasnie przez takie ok. 3cm (wyraznie troche walizka wystawala) pewna pani poleciala ubozsza o 160PLN z hakiem (nie pamietam dokladnie kwoty).
Swego czasu Dunlop mial w ofercie walizki 16" i z takimi sporo osob podrozuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#105 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
pieerx napisał(a):
Wchodzi do koszyka idealnie, te walizki są robione właśnie pod wymiar kabinówek.

O ile o duży podręczny (22") jestem raczej spokojny, to na mały do Wizza (19") raczej bym się nie zdecydował po zobaczeniu tego zdjęcia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#106 PostWysłany: 15 Wrz 2014 16:54 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Dzisiaj w nocy wróciłem z 4 dniowego wypadu do Rygi KTW - TRF - RIX - DTM - WRO wszystko W6 z małym podręcznym.
Tak jak już pisałem sporo wcześniej, 2 razy walizka lądowała w koszyku sprawdzana przez obsługę i bez zarzutu.
Pierwszy test był już w KTW, kontrolowane były praktycznie wszystkie bagaże przed wejście do security.
Oczywiście nie będę nikogo namawiał, zdjęcia obrazują faktyczną wielkość walizek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#107 PostWysłany: 15 Wrz 2014 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
Wszystko pewnie zależy od tego, na jak bardzo skrupulatnego (czytaj - upierdliwego) pracownika obsługi się trafi. Dla jednego, jak walizka wejdzie do sizera, to będzie OK, a drugi powie, że wystaje 3 cm i zaprosi z uśmiechem do kasy :)
Jak dla mnie, to w sumie dobrze, że nie było już dzisiaj tych 19", bo potem miałbym tylko dodatkowy stres przed lotem :)

W każdym razie dzięki za zdjęcia, teraz jest przynajmniej jasność w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#108 PostWysłany: 15 Wrz 2014 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
To zdjęcie jest robione z góry - więc nie jest do końca miarodajne :idea:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#109 PostWysłany: 15 Wrz 2014 19:17 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Wg mnie ta 19'' ma na zdjęciu 44 cm. Przy czym pamiętajmy jak jest skonstruowany koszyk - on nie ma dna lecz konstrukcję z rurek -więc kółka mogą "wystawać" poniżej rurek (walizka opiera się o te rurki swoim dnem) wtedy spokojnie 2-3 cm się zyskuje.

Za każdym razem gdy mierzę walizki w domu to wydaje mi się, że są nieco za duże i na lotnisku od razu lecę do koszyków w które moje bagaże zwykle swobodnie wpadają. Sądzę nawet, że koszyki mają nieco większe wymiary wewnętrzne niż te oficjalnie podawane.

Co innego jeśli się trafi karton, wtedy lipa, ja na szczęście jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem.Może ktoś się wypowie czy w ogóle one są jeszcze stosowane?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#110 PostWysłany: 15 Wrz 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Wizzair miał kartony? Poza tym wydaje mi się że pisaliście (nigdy na karton nie trafiłem), że jak w karton nie wejdzie to do sizera i tam ewentualnie kara.

Tak na marginesie to kilka dni temu na lotnisku w Gdańsku widziałem na sizerze Ryanaira napis żę jest trochę większy niż ich wymiary :)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#111 PostWysłany: 15 Wrz 2014 19:48 

Rejestracja: 31 Lip 2014
Posty: 121
Loty: 13
Kilometry: 21 581
Hej,szkoda,ze walizki się skończyły i mimo,ze zadeklarowałam się już o 17.40-nie ma 1 dla mnie.
Może ktoś z Warszawy lub Wrocławia będzie zamawiał te większe-np.jakąś średnią ? Dołączyłabym się do zamówienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#112 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie róbcie paniki, bo w sumie to małych i tak nie ma, więc nie wiem w czym problem :)

Po drugie jak ktoś pisze, że weszła do kosza to znaczy że weszła :D Sizzery nie są zrobione co do milimetra, np duży podręczny w Ryan ma od około 1 do 4cm luzu na poszczególnych wymiarach w stosunku do podanych na stronie.

Te które zamówiliśmy też niby mają 2cm więcej, a w sizzerach się mieszczą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#113 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:48 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
cichyy napisał(a):
Wg mnie ta 19'' ma na zdjęciu 44 cm. Przy czym pamiętajmy jak jest skonstruowany koszyk - on nie ma dna lecz konstrukcję z rurek -więc kółka mogą "wystawać" poniżej rurek (walizka opiera się o te rurki swoim dnem) wtedy spokojnie 2-3 cm się zyskuje.

Za każdym razem gdy mierzę walizki w domu to wydaje mi się, że są nieco za duże i na lotnisku od razu lecę do koszyków w które moje bagaże zwykle swobodnie wpadają. Sądzę nawet, że koszyki mają nieco większe wymiary wewnętrzne niż te oficjalnie podawane.

Co innego jeśli się trafi karton, wtedy lipa, ja na szczęście jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem.Może ktoś się wypowie czy w ogóle one są jeszcze stosowane?


Tak jak napisał cichyy, 19" siada w koszyku i nic nie wystaje, kółka chowają się poniżej rurek.
W KTW trafiliśmy na upierdliwego gościa i sprawdzał to szczegółowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#114 PostWysłany: 15 Wrz 2014 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Nie róbcie paniki, bo w sumie to małych i tak nie ma, więc nie wiem w czym problem :)
Po drugie jak ktoś pisze, że weszła do kosza to znaczy że weszła :D Sizzery nie są zrobione co do milimetra, np duży podręczny w Ryan ma od około 1 do 4cm luzu na poszczególnych wymiarach w stosunku do podanych na stronie.
Te które zamówiliśmy też niby mają 2cm więcej, a w sizzerach się mieszczą ;)

Przy dużym podręcznym (22") podają na stronie, że jest o 2 cm za duży, a w rzeczywistości jest mniejszy o 2-3 cm i nie ma żadnych wątpliwości, że pasuje do wymiaru Ryana. Przy małym podręcznym (19") na stronie podają, że jest aż o 7 cm za duży. W rzeczywistości jest o kilka centymetrów mniejszy ale formalnie i tak na pewno przekracza te wymagane 42 cm. Skoro jednak jest sprawdzone, że na 100% mieści się w koszu i nie wystaje, to można rozważyć zakup, oczywiście jak będzie dostępny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#115 PostWysłany: 15 Wrz 2014 23:35 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Jak ktoś się interesuje tematem i chce coś sobie dobrać np. do tańszej wysyłki, to polecam koszuzlki Premier League z zeszłego sezonu, kapitalne ceny 8-)
(offtopikując przez chwilę...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#116 PostWysłany: 16 Wrz 2014 00:15 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Kapitalne to raczej nie ;) Ale dobre. ok 150 zł za koszulkę.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#117 PostWysłany: 16 Wrz 2014 00:18 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
150? Villę, Cardiff, Newcastle, Everton, Fulham, do tego Portsmouth czy Rangers ze Szkocji masz poniżej 75. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#118 PostWysłany: 16 Wrz 2014 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
19' bez problemu rozsunięta wchodzi w mały sizer wizz - sprawdzone w Londynie gdzie ją zakupiłem i wróciłem z nią a następnie na kilku innych lotach stosowana.

22" chętnie wezmę, już piszę PW
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#119 PostWysłany: 16 Wrz 2014 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
tabo89 napisał(a):
22" chętnie wezmę, już piszę PW


Do kogo piszesz? Lista wydaje się być zamknięta.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka Dunlop
#120 PostWysłany: 16 Wrz 2014 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
W razie gdyby Szymona zasypali ludzie kolejnymi PW i zamówił drugą partię.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 427 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group