Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Lip 2014 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
voucher obniza również od Ceny w WDC prawda /?
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 27 Lip 2014 18:49 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Anonymous napisał(a):
marcinfurm napisał(a):
Ja kupiłem dla całej rodziny łącznie 10 aktywacji co daje 800zł. po miesiącu zrezygnuję i git. I tak się opłaca :)

Nic mi do tego i jak chcesz to kupuj nawet 100, choć rozumialbym gdyby chodziło o jakies inne linie np. Ryanair czy Norwegian bez programu lojalnościowego, bo tu z powodu wdc jak dla mnie gra jest niewarta zachodu, choć każdy zrobi jak uważa


Czyli nie da się połączyć tego kuponu i WDC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Lip 2014 19:33 

Nie o to mi chodziło, a o fakt ze jedna osoba może otrzymać max. 2 vouchery i jak kupuje dla siebie oraz rodziny to według mnie by w ogóle miało to sens każdy musi mieć konto mywizz z wdc. Regulamin oferty nic nie pisze o wykorzystaniu voucheru do zakupu biletów wizzair z wdc i bez, a więc obie opcje są dopuszczalne
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Lip 2014 19:51 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
faktycznie jest to ograniczenie, zważywszy, że chyba nie da się wykorzystać więcej niż 1 vouchera na rezerwację. Przy 2 najtańszych biletach druga osoba skorzysta z WDC pierwszej i jest to chyba optymalne rozwiązanie, przy droższych biletach lub większej ilości osób wielu voucherów nie da się wykorzystać....chyba, że coś mi umknęło, więc skorygujcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lip 2014 20:03 

Rejestracja: 27 Lip 2014
Posty: 2
fakt, przy jednej rezerwacji można wykorzystać 1 voucher jednak bez problemu można połączyć wdc ze zniżką z vouchera - jest jako opcja płatności :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Lip 2014 19:11 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
od niedawna jest wlasnie tylko 1 kod na rezerwacje, wczesniej byly 4. zawsze mozna probowac kupowac osobno TAM i POWROT. wiec da sie z tego pokorzystac majac darmowe (nie licze kosztow do NJU) loty dla cen <40 PLN/odcinek/os w wizz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:13 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 32
JJ2010 napisał(a):
Szkoda tylko, że jak zabraknie kasy na przelot to trzeba dopłacać kartą, bo punktami ani przelewem nie pozwalają....ale to mały pikuś ;)


O co chodzi z ta karta, w regulaminie jest napisane ze doplata karta bankową, czy chodzi po prostu o dowolna karte kredytowa lub debetowa, czy o tę ich citiwizz,reiffwizz, czy cos jeszcze innego.

Nie mam WDC, a na codzien place visą debit wydana do konta. Zaplace nia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Tak, dopłata dowolną kartą.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 31 Lip 2014 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Do vouchera niestety nie można dopłacać punktami wizz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 31 Lip 2014 11:07 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
mam pytanie - czy ten voucher można połączyć i zniżyć cenę już ze zniżką WDC?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 31 Lip 2014 14:23 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
bronek40 napisał(a):
czy tym voucherem mozna zaplacic za dokupienie bagazu do lotu?


Można zapłacić za bagaż, ale tylko w momencie dokonywania rezerwacji. Regulamin podaje, jak poniżej:

Cytuj:
Nie można wykorzystywać bonów do dodawania usług do rezerwacji już po jej
dokonaniu lub do zmiany lotu bądź nazwiska.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 31 Lip 2014 14:52 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Jak oni to przetwarzają? Wysłałem rano zamówienie przez formularz i cisza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 31 Lip 2014 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
witam,
Mam pytanie, jak należy rozumieć zapis "Kupony można wykorzystać do 31 grudnia 2014 roku (okres ważności Kuponu)"?
Według mnie oznacza to, że rezerwację należy zrobić do 31.12, natomiast sama podróż może być w terminie późniejszym.
Tymczasem na stronie http://wizzair.com/pl-PL/useful_information/voucher_conditions
do której odsyła Wizz w mailu reklamowym, jest napisane jednoznacznie "Podróż musi zakończyć się przed upłynięciem daty ważności bonu.",
o czym z kolei nie ma mowy w regulaminie promocji..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 31 Lip 2014 17:00 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
shiver napisał(a):
Jak oni to przetwarzają? Wysłałem rano zamówienie przez formularz i cisza.


Raz jak złożyłem zamówienie wieczorem, to następnego dnia o 9 już było potwierdzone. A kolejne złożone koło 13, potwierdzone następnego dnia po południu. Cierpliwości ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 31 Lip 2014 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Nie ma nic w regulaminie o tym, że bony są spersonalizowane, więc zakładam, że można je odstąpić komuś innemu?
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 01 Sie 2014 14:54 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
worminfested napisał(a):
witam,
Mam pytanie, jak należy rozumieć zapis "Kupony można wykorzystać do 31 grudnia 2014 roku (okres ważności Kuponu)"?
Według mnie oznacza to, że rezerwację należy zrobić do 31.12, natomiast sama podróż może być w terminie późniejszym.
Tymczasem na stronie http://wizzair.com/pl-PL/useful_information/voucher_conditions
do której odsyła Wizz w mailu reklamowym, jest napisane jednoznacznie "Podróż musi zakończyć się przed upłynięciem daty ważności bonu.",
o czym z kolei nie ma mowy w regulaminie promocji..


No właśnie to jest niezła zagwozdka.
Wczoraj przysłali mi maila z tą ofertą i tam jest napisane:

Cytuj:
Rezerwacja musi być wykonana przed upływem terminu ważności Vouchera


Natomiast w regulaminie, do którego jest link,, jak powyżej, że trzeba odbyć podróż do końca roku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 01 Sie 2014 15:50 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 9
Dwa startery kupione. Z jednego normalnie będę korzystał. Zobaczymy jak będzie z tą realizacją bonów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 07 Sie 2014 18:48 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Po jakim czasie od potwierdzenia zamówienia dostaliście Voucher ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Sie 2014 23:39 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1709
Promo musi mieć się dobrze, skoro przedłużono termin składania zamówień do 18 sierpnia :)
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 10 Sie 2014 21:50 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 24
Czy można wykorzystać ten voucher płacąc środkami z konta mywizz z anulacji poprzednich lotów?

O.k. Sorry już znalazłem w regulaminie " Bony nie są ważne wraz z płatnością za pomocą przelewu bankowego lub konta WIZZ."


Ostatnio edytowany przez Pelsonn, 10 Sie 2014 21:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group