Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#761 PostWysłany: 24 Lis 2015 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
mucha napisał(a):
yoshi napisał(a):
@mucha: zapytaj z ciekawości o powód decyzji negatywnej. Bank powinien takiej informacji Ci udzielić.

W liście napisali że chodzi o obecną sytuację finansową. Mam sporo kart na ogromne limity więc pewnie dlatego.

Z ciekawości, możesz podać te ogromne limity ?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#762 PostWysłany: 24 Lis 2015 12:18 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Nie mogę. Ale 2.5% sumy limitów o których mówi yoshi to mniej więcej kwota dochodu jaka widnieje na zaświadczeniu o zarobkach które im przesłałem. Więc pewnie algorytm odrzucił.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#763 PostWysłany: 24 Lis 2015 12:32 

mucha napisał(a):
yoshi napisał(a):
@mucha: zapytaj z ciekawości o powód decyzji negatywnej. Bank powinien takiej informacji Ci udzielić.

W liście napisali że chodzi o obecną sytuację finansową. Mam sporo kart na ogromne limity więc pewnie dlatego.


- jeśli nie musisz, możesz podobnie jak ja skontaktować się z infolinią banków, gdzie masz obecnie karty kredytowe i limity do potrzebnego minimum zmniejszyć
- jak pisałem mam 3 karty w rodzinie, nigdy nie występowaliśmy o żadne zaświadczenia z zakładu pracy czy ZUS: drukowałem i wypełniałem druk o kartę na stronie BPH wpisując dane co do posiadanych np. oszczędności (jedynie przy wniosku dla osoby zatrudnionej na 3/4 etatu poprosili o pełny wyciąg z konta osobistego za 3 ostatnie miesiące), do wniosku dołączałem każdorazowo tylko wyciąg z konta osobistego wyłącznie z ostatnimi 12 wpływami pensji, emerytury,
- jak ci zależy za kilkanaście dni po spełnieniu w/w warunków ponownie wyślij, poza znaczkiem nic to nie kosztuje
Góra
 PM off  
      
#764 PostWysłany: 24 Lis 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
mucha napisał(a):
Nie mogę. Ale 2.5% sumy limitów o których mówi yoshi to mniej więcej kwota dochodu jaka widnieje na zaświadczeniu o zarobkach które im przesłałem. Więc pewnie algorytm odrzucił.


No dokładnie. Większość banków przyjmuje 2,5% z limitów i kart kredytowych. Pamiętaj też, że bank przyjmuje dodatkowo minimalne koszty prowadzenia gospodarstwa domowego (każdy bank liczy inaczej, jednak minimum dla singla to około 1000 PLN).
Dodatkowo według rekomendacji komisji nadzoru finansowego maksymalnie kwota zobowiązań miesięcznych może wynosić maksymalnie 50% względem dochodów (jeżeli poniżej zarobki poniżej średniej krajowej), 65% (jeżeli powyżej średniej krajowej).
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#765 PostWysłany: 25 Lis 2015 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Sorry za post pod postem.

Czy ktoś w ostatnim okresie 3 miesięcy wnioskował o kartę i prowadzi działalność gospodarczą? Ja wnioskowałem przeszło rok temu i nie mam już kopii tego czego wysyłałem.

Z tego co pamiętam:
- CEIDG;
- zaświadczenia ZUS i US o niezaleganiu;
- PIT ubiegły ROK z załącznikami;
- KPiR (no właśnie nie pamiętam, czy z 3 czy 6 miesięcy)

Coś jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#766 PostWysłany: 26 Lis 2015 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Hej,
Ja wnioskowałem ok. miesiąca temu. W międzyczasie jeszcze musiałem coś poprawiać o dosyłać na maila. Ogólnie proces przyznawania karty jest tragiczny.
KPiR chcieli za cały rok ogólny + szczegółowo za ostatni miesiąc. No i jeszcze potwierdzenia zapłaty ZUS.

Aha, na koniec jeszcze zabawna sytuacja. Przyznali mi 17 tys. zł, chciałem zmniejszyć do 10 tys. zł wypełniając odpowiedni druk. A tu karta przychodzi z limitem 1 tys. zł. Konsultant potwierdził, że na dokumencie widnieje kwota 10 tys. zł. Złożona reklamacja i od prawie dwóch tygodni nic się nie dzieje. Poziom obsługi bardzoooo niski.
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
#767 PostWysłany: 27 Lis 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Darku, prosili Cię o zaświadczenia ZUS i US? Był PIT?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#768 PostWysłany: 27 Lis 2015 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Nie musiałem brać żadnych dokumentów z ZUS, wystarczyło oświadczenie o niezaleganiu ze składkami + potwierdzenia zapłaty ZUS i podatku. Oczywiście PIT'a wraz z potwierdzeniem UPO (składałem przez e-Deklaracje) też musiałem przekazać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#769 PostWysłany: 10 Gru 2015 13:59 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Dostałem bon powitalny dla 1 osoby. Wpisuję go w odpowiednie pole na stronie Ryanair, podaje imię i nazwisko osoby (właściciela karty) i wyskakuje mi błąd. Spróbowałem na innej przeglądarce Google Chrome w wersji angielskiej nadal nie wchodzi kod i opis jest troszkę bardziej rozwinięty - nie zgadzają się dane osoby z właścicielem bonu. Dodam że sprawdzałem na wielu kierunkach i terminach. Wszystkie terminy mieszczą się w okresach dozwolonych. Co radzicie kontakt z BPH, czy z Ryanair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#770 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:10 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Radzę się trochę wstrzymać, jeśli nie spieszy Ci się z realizacją kuponu. Być może za jakiś czas "magicznie" zacznie działać Wg regulaminu jedyna możliwość jego realizacji to infolinia, więc ew. za jej pośrednictwem próbowałbym coś rezerwować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#771 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:27 

Krzysztof76 napisał(a):
Dostałem bon powitalny dla 1 osoby. Wpisuję go w odpowiednie pole na stronie Ryanair, podaje imię i nazwisko osoby (właściciela karty) i wyskakuje mi błąd. Spróbowałem na innej przeglądarce Google Chrome w wersji angielskiej nadal nie wchodzi kod i opis jest troszkę bardziej rozwinięty - nie zgadzają się dane osoby z właścicielem bonu. Dodam że sprawdzałem na wielu kierunkach i terminach. Wszystkie terminy mieszczą się w okresach dozwolonych. Co radzicie kontakt z BPH, czy z Ryanair?


odpowiedź co robić masz np. w poście 397 na 20 stronie tego tematu (choć przed proponuję jeszcze wyczyścić historię ciasteczek, uruchomić ponownie komputer i zalogować się np. na przeglądarce firefox na starej stronie Ryanair)
http://legacy.ryanair.com/pl/


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 10 Gru 2015 15:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
#772 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@gorny77 Ty te numery postów przydatnych jakoś sobie zapisujesz czy coś? Bo to nie jest pierwszy wątek, który tak doskonale znasz na pamięć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#773 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:37 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
pewnie ma te najbardziej potrzebne posty w głowie. Podobno sam wujek Google prosi o pomoc gornego.
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
#774 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:39 

przeszukaj temat + pw z korespondencją z osobami z podobnymi problemami j/w

Załączniki:
f4f.PNG
f4f.PNG [ 4.87 KiB | Obejrzany 1417 razy ]
Góra
 PM off  
      
#775 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Krzysztof76 napisał(a):
Dostałem bon powitalny dla 1 osoby. Wpisuję go w odpowiednie pole na stronie Ryanair, podaje imię i nazwisko osoby (właściciela karty) i wyskakuje mi błąd. Spróbowałem na innej przeglądarce Google Chrome w wersji angielskiej nadal nie wchodzi kod i opis jest troszkę bardziej rozwinięty - nie zgadzają się dane osoby z właścicielem bonu. Dodam że sprawdzałem na wielu kierunkach i terminach. Wszystkie terminy mieszczą się w okresach dozwolonych. Co radzicie kontakt z BPH, czy z Ryanair?

Jak masz to co ja mialem z powitalnym Goski to od razy pisz reklamację do BPH. Na angielskim czacie ryanaira uzyskasz info na kogo jest wystawiony kupon. Jak są dane innej osoby to problem w przekazanych danych z banku i tylko reklamacja pomoże.
Bujalismy sie z tym grubo ponad miesiac, czat Ryana, infolinia Ryana, infolinia banku i tak w kolo Macieju. W koncu ktos w Ryanie poradzil napisac reklamację do banku i po miesiacu przyslali z banku dzialajacy numer bonu. Historia opisana w tym temacie w okolicach sierpnia - wrzesnia.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
#776 PostWysłany: 10 Gru 2015 15:01 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Dzięki za pomoc.
Pomogło wejście na starą stronę Ryanair przez Mozillę i czyszczenie ciasteczek. Kod zadziałał. Wcześniej próbowałem czyszczenia ciasteczek i nowej strony Ryanair ale kod nie działał.
Jeszcze raz wielkie Dzięki

Dodam że sprawdzałem Gran Canarię z Krakowa i obniżyło lot do 0 zł z 608zł. Nie rezerwowałem bo czekam na na bon za wykonany obrót 3500 zł w drugim półroczu. Mam nadzieje że nadal można połączyć dwa kody zniżkowe na jednej rezerwacji.

A właśnie, jak myślicie kiedy można spodziewać się że będą rozsyłali kody za wykonanie obrotu w drugim półroczu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#777 PostWysłany: 10 Gru 2015 15:29 

Krzysztof76 napisał(a):
Mam nadzieje że nadal można połączyć dwa kody zniżkowe na jednej rezerwacji.

A właśnie, jak myślicie kiedy można spodziewać się że będą rozsyłali kody za wykonanie obrotu w drugim półroczu?


jak dotąd:
- do 4 kodów podczas jednej rezerwacji
- 1-10 luty 2016r.

już miałem napisać, że będziesz pierwszy, dzięki któremu sprawdzimy co daje kod za obrót 3500 zł w ciągu półrocza, ale jak myślisz o zakupie za niego biletu/ów dla osoby innej niż dla właściciela karty, to radzę np. z pomocą żabki zrobienie obrotu 6500 zł/6 miesięcy (większość kodów rozpoznaje czy na rezerwacji jest właściciel, a pouczenia są precyzyjne: 3500 punktów, by otrzymać jeden bonusowy bilet dodatkowy,  6500 punktów, by otrzymać dwa bonusowe bilety dodatkowe dla Ciebie i osoby towarzyszącej.)
Góra
 PM off  
      
#778 PostWysłany: 10 Gru 2015 15:39 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
czytałem, że już ktoś korzystał z takiej opcji wpisując kody z bonu powitalnego i tego za 3500 zł na jednej rezerwacji (jeden kod po drugim) Ten pierwszy powitalny na mnie drugi na żonę. na 1 bilecie ma być osoba na którą jest karta i będzie z powitalnego.
Nie wiem czy dobrze to rozkminiłem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#779 PostWysłany: 10 Gru 2015 15:49 

Krzysztof76 napisał(a):
ktoś korzystał z takiej opcji wpisując kody z bonu powitalnego i tego za 3500 zł na jednej rezerwacji (jeden kod po drugim) Ten pierwszy powitalny na mnie drugi na żonę. na 1 bilecie ma być osoba na którą jest karta i będzie z powitalnego.



Z tego co napisałeś wynika, że:
- masz kartę ty i żona
- w tytułu założenia i wykonania obrotu powyżej 700 zł otrzymałeś kod powitalny, ale nie wykonasz w półroczu obrotu 3500-6499 zł
- żona ma już kartę, ale w tym półroczy wykona obrót 3500 zł-6499 zł

Przy tych warunkach to tak, oba kody spokojnie powinno odliczyć za bilety dla was
KONIECZNIE, przy rezerwacji dla was dwojga jako pierwszy wpisz kod ten za 3500 zł, zrób screen lub napisz tu jak odliczyło
Góra
 PM off  
      
#780 PostWysłany: 10 Gru 2015 16:03 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Może źle się wyraziłem mam 1 kartę, żona nie ma karty chcę wykorzystać mój bon powitalny i bon z obrót powyżej 3500 zł
Chciałbym to zrobić na 1 rezerwacji dla 2 osób wpisując obydwa kody w jednej rezerwacji.
wiem że ktoś już tak próbował dla 3 osób powitalny i za 6500 zł
cytując:

greg1291 napisał(a):
[quote="Grzegorz Firlit"(Rozumiem, że oba bilety będę mógł wykorzystać tylko na siebie?)


Przeciwnie da się połączyć voucher startowy z tym za 3500, obrotu, jeden bilet musi być na Ciebie drugi na dowolnego pasażera. Oba kody trzeba wpisać w ramach jednej rezerwacji - czyli od razu kupujesz bilety dla 2 osób.Mnie udało się połączyć startowy z tym za 6500 zł. Zbiło cenę dla 3 pasażerów.[/quote]

Myślę że analogicznie uda się 2 kody (bony) wykorzystać przy jednej rezerwacji dla 2 osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group