Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 06 Paź 2015 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Dokładnie, skasowali mnie 85 PLN za kartę przed upływem 12 miesięcy (chyba), ale niech im będzie.
Ktoś pisał, że został zwolniony z opłaty
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#682 PostWysłany: 06 Paź 2015 23:47 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
cypel napisał(a):
Dokładnie, skasowali mnie 85 PLN za kartę przed upływem 12 miesięcy (chyba), ale niech im będzie.
Ktoś pisał, że został zwolniony z opłaty


Przerobiłem kilka kart zarówno kredytowych jak i zwykłych debetówek z różnymi bonusami i żadna nie dawała zwrotu na takim poziomie jak ta karta, póki co na rynku nie ma lepszej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#683 PostWysłany: 06 Paź 2015 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Nie narzekam, nie kwestionuję, ani nie umniejszam jej posiadania. Wręcz przeciwnie.
Stwierdzam fakt, że 85 PLN zostało pobrane za użytkowanie. Tyle
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#684 PostWysłany: 13 Paź 2015 09:43 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 4
Dzień dobry
Przewertowałem forum ale widzę, że odpowiedź się nie pojawiła. Może ktoś ma update? Chodzi o możliwości odliczenia zniżek za voucher 3500pkt

powitalny - działa dla 1 os.
za 3500pkt - ???
za 6500pkt - działa dla >1 os.

testował ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#685 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:01 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
gryzzify napisał(a):
Dzień dobry
Przewertowałem forum ale widzę, że odpowiedź się nie pojawiła. Może ktoś ma update? Chodzi o możliwości odliczenia zniżek za voucher 3500pkt

powitalny - działa dla 1 os.
za 3500pkt - ???
za 6500pkt - działa dla >1 os.

testował ktoś?

Voucher za 3500 pkt leci jedna osobę za pełna kwotę vouchera
Voucher za 6500 pkt lecą dwie osoby za pełna kwotę vouchera czyli dzieli sie ona na dwie osoby.

Przykład:
Lecisz do Londynu i bilet kosztuje 300zl za osobę w obie strony w tym przypadku gdy użyjesz vouchera za 6500pkt oboje nie płacicie nic lub płacicie tylko podatki .

W przypadku gdy bilet kosztuje 700zl od osoby to voucher za 6500pkt obniży wam obojgu cenę biletów o 370 zł ( nie pamietam dokładnie kwoty) czyli rozkłada sie na dwoje ulga .

Jeżeli lecisz sam na Teneryfę i bilet kosztuje 700zl to wystarczy ci voucher za 3500 pkt
Jeżeli lecicie oboje do Londynu i bilety kosztują po 300 zł na głowę to bardziej opłaca sie voucher za 6500pkt.

Voucher powitalny działa tak jak voucher za 3500 pkt jedna osoba na pełna kwotę .
Góra
 Profil Relacje PM off
Gleba3 lubi ten post.
gryzzify uważa post za pomocny.
 
      
#686 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:13 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, nie wiem czy to komuś pomoże, ale ja łączyłem powitalny z tym za 3500 na jednej rezerwacji dla dwóch osób, czyli teoretycznie powinien nie przejść, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#687 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:15 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 4
[/quote]Voucher za 3500 pkt leci jedna osobę za pełna kwotę vouchera.[/quote]

dzięki o to mi chodziło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#688 PostWysłany: 13 Paź 2015 10:20 

gryzzify napisał(a):
Voucher za 3500 pkt leci jedna osobę za pełna kwotę vouchera.[/quote]


[/quote]

co jest oczywiście przekłamaniem, bo nigdy nie wiesz ILE ODLICZY: może odliczyć równie dobrze np. tylko 120 zł, 222 zł itp itd, maksymalnie 734 zł!!!
Góra
 PM off  
      
#689 PostWysłany: 13 Paź 2015 11:05 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Anonymous napisał(a):
gryzzify napisał(a):
Voucher za 3500 pkt leci jedna osobę za pełna kwotę vouchera.



[/quote]

co jest oczywiście przekłamaniem, bo nigdy nie wiesz ILE ODLICZY: może odliczyć równie dobrze np. tylko 120 zł, 222 zł itp itd, maksymalnie 734 zł!!![/quote]

Zgadza sie , dlatego napisałem np o podatkach natomiast w zależności od celu podróży i lokalnych podatków i opłat odlicza rożne kwoty. Dla przykładu mi przy zakupie biletu na Teneryfę odliczyło pełna kwotę biletu 690 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#690 PostWysłany: 13 Paź 2015 11:10 

Trzeba pisać PRECYZYJNIE!, bo potem kolega zarezerwuje i pyta czemu nie 734 zł, a tylko np. 122 zł odlicza...
Tez mam z Krakowa na Kanary bilety za 0 zł RT, ale na pw pisałem z osobą, której do Alicante OW z ceny ok. 600 zł odliczało tylko coś ok. 200 zł i ani grosza więcej, a też Hiszpania i też z Krakowa (kiedyś było łatwiej, bo Ryanair podawał składowe ceny, w tym podatki i inne opłaty)
Góra
 PM off  
      
#691 PostWysłany: 13 Paź 2015 11:21 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Jednym słowem jeśli ktoś nie ma przymusu lotu w danym kierunku trzeba sprawdzać Voucher na rożnych trasach i korzystać tam gdzie jego wykorzystanie może byc najbardziej efektywne i zostanie wykorzystany w największym stopniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomek Zien lubi ten post.
 
      
#692 PostWysłany: 13 Paź 2015 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Czytam, Czytam i czytam... czy komuś udało się pozbyć opłaty rocznej za tę kartę??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#693 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Chyba tylko jednej osobie po 8 czy więcej latach jej posiadania i dużych obrotach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#694 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:15 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Kiedys juz pisałem ze udało mi sie pozbyć opłaty rocznej ale to był dziwny przypadek, chodziło o czas wyrobienia karty i problemy z uzyskaniem dostępu do kanału internetowego. Teraz w listopadzie bedzie mijał rok wlasnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#695 PostWysłany: 18 Paź 2015 00:58 

Rejestracja: 18 Paź 2015
Posty: 2
Witam wszystkich.
Dostałam właśnie swój bon powitalny i próbuję go zrealizować, ale mam problem.
Po wpisaniu kodu bonu, cena schodzi mi do zera i przy płatności nie mam możliwości wyboru rodzaju karty płatniczej. Pole jest szare.
Mogę jedynie uzupełnić pozostałe dane - kraj fakturowania, nazwisko i adres.
Po kliknięciu "kup teraz" wyskakuje błąd :-(.
Czy macie jakieś pomysły?
Dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#696 PostWysłany: 18 Paź 2015 07:37 

mikaaan napisał(a):
Po wpisaniu kodu bonu, cena schodzi mi do zera i przy płatności nie mam możliwości wyboru rodzaju karty płatniczej. Pole jest szare.
Mogę jedynie uzupełnić pozostałe dane - kraj fakturowania, nazwisko i adres.
Po kliknięciu "kup teraz" wyskakuje błąd :-(.


Dziwne, bo opisujesz wszystko jak prawidłowo powinno i to wygląda, a nie finalizujesz transakcji na stronie Ryanair:
- zdarzyło mi się, że przy transakcji z kodem/ami po kliknięciu "kup teraz" nie finalizowało mi transakcji, ale każdorazowo wyskakiwał komunikat co robię źle i co trzeba poprawić, czy uzupełnić
- masz w linku poniżej wytyczne jak dane adresowe, kodu pocztowego itp wpisać, by było ok (wszystko wygląda jak w zapłacie klasycznie kartą, tyle że tak jak piszesz pole do wpisania nr karty jest nieaktywne)
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
- przez zalogowaniem się na klasycznej stronie Ryanair wyczyść ciasteczka, uruchom ponownie komputer domowy, laptop np. na przeglądarce firefox (ważne, gdyż na klasycznej stronie próby rezerwacji z kodem za pomocą smartfona po kliknięciu "kup teraz" u mnie zero finalizowania, choć kody rozpoznawał i kwoty odliczał)
- jak nie uda się online trzeba będzie dzwonić na podany drogi telefon Ryanair, ale jak pisano wcześniej tam nie ma darmowych rezerwacji
Góra
 PM off  
      
#697 PostWysłany: 18 Paź 2015 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Jeśli ktoś ma problem z voucherem lub chce zrobić rezerwację to polecam kontakt z Panią M. bezpośrednio w biurze Ryanaira tel + 353 12481818
_________________
Image

Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 18 Paź 2015 12:22, edytowano w sumie 1 raz
dane osobowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#698 PostWysłany: 18 Paź 2015 09:17 

lukasos napisał(a):
chce zrobić rezerwację to polecam kontakt z Panią Martą G. bezpośrednio w biurze Ryanaira tel + 353 12481818


wszystko super tyle, że:
- gwarantujesz darmowe rezerwacje dzwoniąc?
- otrzymałeś upoważnienie w/w Pani do podawania jej danych personalnych?
mam nadzieję, że nie wspominałeś rozmawiając, że "próbowałem online z kodem, ale wszystkim wchodżą kody, tylko nie mi..."
Góra
 PM off  
      
#699 PostWysłany: 18 Paź 2015 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Anonymous napisał(a):
lukasos napisał(a):
chce zrobić rezerwację to polecam kontakt z Panią Martą G. bezpośrednio w biurze Ryanaira tel + 353 12481818


wszystko super tyle, że:
- gwarantujesz darmowe rezerwacje dzwoniąc?
- otrzymałeś upoważnienie w/w Pani do podawania jej danych personalnych?
mam nadzieję, że nie wspominałeś rozmawiając, że "próbowałem online z kodem, ale wszystkim wchodżą kody, tylko nie mi..."



Wpierw zadzwoniłem na numer telefonu podany przy voucherze, po prostu chcąc zrobić rezerwacje, voucher widniał jako nieważny w systemie, dostałem nowy na maila ważny do czerwca i automatycznie w stopce były dane osoby z którą rozmawiałem.
Oczywiście nic nie wspominałem, że próbowałem online z kodem (choć wiedziałem, że jest problem i nie miałem innego wyjścia jak zadzwonić).
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#700 PostWysłany: 18 Paź 2015 09:33 

lukasos napisał(a):
nie miałem innego wyjścia jak zadzwonić


Oczywiście miałeś, za darmo kontaktujesz się z BPH, oni w twoim imieniu po reklamacji załatwiają to z Ryanair, zresztą jest informacja o tym w tym temacie
Co do danych na tym forum nie praktykuje się podawania pełnego imienia i nazwiska np. pracowników call center itp, chyba, że osoba ta wyrazi na to zgodę


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 18 Paź 2015 10:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Marek Marszolik oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group