Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 21 Gru 2014 09:46 

Jeżeli posiadacz/ka vouchera jest na rezerwacji to obie wersje są możliwe (o ile voucher wejdzie w rezerwacji online bo ja np. ostatnio niezłą mam z tym zabawę bo ciągle wyskakuje 'voucher jest już wykorzystany')
Góra
 PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
#242 PostWysłany: 03 Sty 2015 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Czy voucherem da rade obniżyć także bagaż rejestrowany i wybór miejsca?
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 03 Sty 2015 11:27 

Voucher nie obejmuje podatków i opłat dodatkowych, choć pisano w tym temacie, że po wyborze taryfy "Business Plus" z:
Kod:
 Taryfa Business Plus obejmuje:

    Wiadomość SMS z planem podróży
    Elastyczność w modyfikacji biletów
    Bezpłatna odprawa na lotnisku
    Bagaż rejestrowany o limicie 20 kg
    Ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku*
    Pierwszeństwo wejścia na pokład
    Opcje miejsc premium**


voucher też zadziałał i do zapłaty zastały mu podatki równowartości 7 euro (ale nie ma stałej sumy odliczeń i trzeba sprawdzać o ile voucher wejdzie, bo na stronie internetowej często jest w tym kłopot)
Góra
 PM off  
      
#244 PostWysłany: 03 Sty 2015 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Tak jak pisze gorny, vouchery działają na biz+.
Image
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 03 Sty 2015 19:32 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Czy komuś udało się na biznesie przekroczyć te 700 zł limitu na voucher?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 04 Sty 2015 14:08 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 24
pytanie: voucher jest ważny 8 miesięcy, to wiem. Ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na moja wątpliwość: czy w czasie tych 8 miesięcy muszę odbyć podróż czy kupić bilet (np. na 10ty miesiąc od dnia otrzymania vouchera).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 04 Sty 2015 14:47 

Kod:
   Bon jest ważny przez 8 miesięcy od daty jego wydania, a bonusowy bilet/bilety muszą być zarezerwowane i wykorzystane przed datą upływu ważności Bonu, nawet jeśli w tym czasie występuje Okres wyłączony z oferty. Oferta lotów może zostać rozszerzona w przypadku otwarcia nowych tras


ale trzeba próbować, a nuż się uda na loty po tych 8-miesiącach (przed chwilą próbowałem bon z lipca: wszedł do rezerwacji na styczeń, ale na maj już nie czyli raczej pilnują tego co wyżej napisano)
Góra
 PM off  
      
#248 PostWysłany: 04 Sty 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
na jakieś naście prób nie udało mi się ani razu uzyskać obniżki na lot wykraczający poza ośmiomiesięczny okres ważności vouchera
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 04 Sty 2015 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
możecie wskazać na jakiej przeglądarce i czy jeszcze jakieś dodatkowe zabiegi stosujecie do wykorzystania Vouchera? u mnie niestety info że jest wykorzystany mimo prób na rożnych kompach i czyszczeniu ciastek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 04 Sty 2015 23:00 

z tego tematu, u mnie daje radę tylko n/w sposobem:

Anonymous napisał(a):
...(mi przechodzą rezerwacje na przeglądarce internet explorer, z wyczyszczeniem historii ciasteczek i ponownym uruchomieniu czasami z odczekaniem kilku godzin, gdyż potrafi wyskoczyć przy kilkakrotnym sprawdzaniu, że vouchery już zostały wykorzystane).


Tomek Zien napisał(a):
Firefox 32 na Win7 64bit. Bez żadnych trybów prywatnych itp. Po 2-3 sprawdzeniach wywala, że kod zużyty. Wchodzę w menu (3 poziome paski), opcje, prywatność, wyświetl ciasteczka. W szukaj wpisuję "ryanair" i je zjadam hurtem. Potem nowe szukanie na stronie francy po ponownym zalogowaniu i znów mogę dokonać 2-3 sprawdzeń.
EDIT: Dla terminów ponad 8 miesięcy wywala kod zużyty i tego póki co nie przeskoczyłem.
Góra
 PM off  
      
#251 PostWysłany: 06 Sty 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Zrealizowałem voucher odjęlo mi ponad 600zł i do zapłaty wyszło 266zł, niestety na blokadzie w mbanku widnieje pełna kwota 866zł.
W potwierdzeniu też widnieje ta wyższa kwota, co mam w tej sytuacji robić?
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 06 Sty 2015 12:34 

Kontakt z Ryanair:
http://www.ryanair.com/pl/pytania/czat- ... z-ryanair/

lub telefonicznie chyba dopiero jutro tak jak jest w opisie vouchera:
Kod:
zadzwonić na infolinię Ryanair pod numer telefonu 0703 30 30 23


choć problemem w uznaniu może być ten warunek:
Kod:
Bonusowy bilet/bilety muszą zostać zarezerwowane, zgodnie z opisem na Bonie pod wskazanym numerem telefonu


na razie nic nie pisz i nie mów jak nie zapytają jak go zrealizowano
Góra
 PM off  
      
#253 PostWysłany: 06 Sty 2015 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
a moze zadzwonic do mbanku i zastrzec karte, ze skradziono itp?
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 06 Sty 2015 12:42 

Jak dla mnie to głupi pomysł, ale rób co chcesz. Podważać transakcji też nie masz jak, bo póki co masz status biletów "potwierdzony" i żadnego zapewne screenu, że po odliczeniu było do zapłaty 266 zł (swoją droga bardzo dziwne, może wcześniej sprawdzałeś bez odliczenia i nie wyczyściłeś ciasteczek na co system rezerwacyjny Ryanair jest bardzo czuły).
Góra
 PM off  
      
#255 PostWysłany: 06 Sty 2015 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Ostatecznie sprawa zakończyła się tak, że na infolinii skasowałem rezerwacje, kasę zwrócą na konto karty.
Konsultant dodatkowo powiedział, że te vouchery mogą być tylko użyte przez rezerwacje tel., i na ten dzień co chciałem nie zrobi mi już rezerwacji bo coś tam została tylko taryfa regular ale powiedział, że na inny może, wiec podziękowałem.
Sam wszedłem drugi raz na stronę i na ten sam dzień zrobiłem rezerwacje z użyciem vouchera, tym razem przeszło bez problemu.
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 06 Sty 2015 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Próbował ktoś otrzymać tą kartę kredytową prowadząc działalność gospodarczą od ok. 6 miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 07 Sty 2015 07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Tym razem na wyciągu wszystkie informacje są ;)
Kod:
Gratulujemy ! Otrzymujecie Państwo nagrodę w ofercie „Bonusowe bilety dodatkowe”. Szczegóły będą przesłane do Państwa przez Ryanair drogą e-mailową na ostatni wskazany przez Państwa adres.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 07 Sty 2015 09:07 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Darek M. napisał(a):
Próbował ktoś otrzymać tą kartę kredytową prowadząc działalność gospodarczą od ok. 6 miesięcy?


hey, odpowiadając na pytanie, nie, ale ja miałem odmowę na działalności wieloletniej z miarę przyzwoitymi dochodami, dlatego wątpię czy ci się uda, ale próbuj to nic nie kosztuje (znaczek), pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 07 Sty 2015 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Darek M. - probowalem i walke zakonczylem zwyciestwem z tym ze mam dzialalnosc od 8 lat. Zadzwon na infolinie i zapytaj bo moim zdaniem minimalny okres to 12 miesiecy jak nie 24.

2 sprawa: BPH wysyla poleconyn podpisana umowe. A karte?

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 07 Sty 2015 21:43 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 9
Witajcie, ja na jesień zamówiłam kartę i 5 stycznia przyszedł mi voucher powitalny.
Mam ważne pytanie: w jakim terminie od zakończenia półrocznego okresu rozliczeniowego przychodzi kolejny voucher?
Ja wydałam dużo ponad 13 tys za pomocą karty i spodziewam się dwóch voucherów.
Kartę zakładałam specjalnie po to, by móc dostac te 2 vouchery na wyjazd 30 wrzesnia 2015 roku.
Jeśli jednak dostane te bony przed 7 lutego, nie zakwalifikują się na tamten lot... (są ważne 8 miesięcy od daty przesłania) Niby bank ma 40 dni na przesłanie tych bonów, ale tak mi zależy żeby to było co najmniej 35 dni po 31, grudnia...
Jak to u was było?
Czy myslicie, że można poprosić BPH o pomoc w tej kwestii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group