Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1181 PostWysłany: 12 Lut 2016 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Moja propozycja to każdego kto zadaje podstawowe pytania odsyłać do przeczytania wątku i nie odpowiadać. Czasem podziwiam Cie gorny77 za to jak odpowiadasz grzecznie niektórym użytkownikom i zazdroszczę cierpliwości. Kto nie umie czytać ze zrozumieniem może tylko zaszkodzić.

P.S. A rozmowa sebam135.. po prostu ręce opadają.. Dobra promocja może zostać zabita przez tego typu działania :/
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off
KIA_80 lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#1182 PostWysłany: 12 Lut 2016 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Ja tez uważam, że ten temat powinien być w jakiś sposób ukryty. Może nie tyle pytania odnośnie otrzymania karty ale jednak rezerwacji. Jak można mieć pretensje ze rezerwacja przez strone nie działa do FR? Jak tak dalej pójdzie to ktoś się jeszcze powoła na czacie na forum fly4free... Przypomina mi się coś takiego że jakiś młody użytkownik jakiejś gry zapytał na oficjalnym fanpage twórców dlaczego mu gra nie działa skoro poinstalowal wszystkie cracki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1183 PostWysłany: 12 Lut 2016 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Cytuj:
Podstawowe zasady dotyczące karty kredytowej Ryanair BPH
1. Transakcje bezgotówkowe wykonane kartą dają punkty w wys. 1pkt za każdy wydany 1zł. Transakcje rozliczają się oddzielnie i liczą się pełne złotówki, np. za 2 transakcje w wys. 1,99zł i 0,99zł otrzymamy 1 pkt.
2. Za zdobycie 3500 / 6500 pkt w okresach 1 stycznia - 30 czerwca i 1 lipca - 31 grudnia otrzymuje się bony do wykorzystania na zakup biletów Ryanair.
3. Za 3500 pkt otrzymujemy bon do wykorzystania na loty OW lub RT obniżający koszt przelotu dla jednej osoby - posiadacza karty
4. Za 6500 pkt otrzymujemy bon do wykorzystania na loty OW lub RT obniżający koszt przelotu dla dwóch osób - posiadacza karty i osoby towarzyszącej
5. Bony przysyłane są w terminie do 40 dni od końca okresu rozliczeniowego, z reguły jest to między 1 -10 lutego i 1 - 10 sierpnia.
6. Na dzień dzisiejszy maksymalna zniżka za bony wynosi 734zł niezależnie od użytego bonu. W zależności od okresu, obłożenia lotu, wykorzystania bonów na dany lot wartość zniżki może być niższa. Jeśli zniżka cię nie satysfakcjonuje, próbuj na innych trasach lub terminach.
7. Jedyną regulaminową drogą rezerwacji biletów jest infolinia Ryanair. To, że bony działają na stronie to dodatkowy bonus dla nas, nieprzewidziany przez BPH / Ryanair. Dlatego w kontaktach z bankiem lub Ryanair pod żadnym pozorem nie wspominamy o rezerwowaniu / testowaniu wartości bonów itp na stronie Ryanair!!! gdyż może to doprowadzić do zablokowania tej drogi rezerwacji.
8. Podczas rezerwacji na stronie można użyć maks. 4 bonów.
9. Bony są ważne przez 8 miesięcy od ich przesłania. W tym czasie trzeba dokonać zarówno rezerwacji jak i odbyć loty.
10. Bony nie działają w okresach okołoświątecznych i w wakacje. Zdarzają się sytuacje, że zadziałają ale jest to sytuacja wyjątkowa i nieregulaminowa. Jeśli ci się uda to ok, ciesz się. Jeśli nie, to nie dzwoń do Ryanaira i nie pytaj dlaczego jak sprawdzasz bony na stronie to w czerwcu działa a w lipcu nie, tylko znajdź sobie inny termin.

Może niech ktoś władny przyklei takiego wikiposta. Pomyślcie co jeszcze dopisać. A modzi niech dowalają krechy śmiało jak ktoś zada pytanie na które odpowiedź jest w wikipoście albo bredzi o rzeczach, których nie powinien robić.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1184 PostWysłany: 12 Lut 2016 19:47 

@Tomek Zien też na to wpadłem, @zbyhu jest na wyjeździe, w wolnej chwili zapewne porówna, uzupełni, i coś zamieści, być może to pomoże, choć jest tu spora grupa, co myśli, że za 6500 pkt z tytułu obrotu bezgotówkowego "złapało byka za rogi", do tego oburzeni czy zdziwieni "że nie działa", a że wykorzystuje niezgodnie z zaakceptowanym regulaminem to już nieważne "ma działać i to online", byle po takich figlach nadal i jak najdłużej
Góra
 PM off
heniek lubi ten post.
 
      
#1185 PostWysłany: 12 Lut 2016 19:57 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Nie jest to z pewnością wątek na TS, ale może chociaż udałoby się zrobić, by wątek był widoczny dla zalogowanych użytkowników. Są przecież na forum, których przeglądanie tego wymaga choćby nadgorliwi administratorzy w luźnych gadkach. Dobrze by wątek nie był widoczny z poziomu google. Teraz cały jest na tacy w 5 wyniku wyszukiwania wpisu visa bph ryanair :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1186 PostWysłany: 12 Lut 2016 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
U mnie voucher nie chce działać na stronie mimo sprawdzenia wielu różnych tras i terminów. Pozostaje infolinia. Swoją drogą na stronie ryanaira w dziale kontakt podane jest:

Aby rozmawiac z konsultantem zadzwon na ponizszy numer:
703 203 100 - 1.29 PLN/min incl VAT. Dostawca uslugi jest Ryanair.

Ktoś próbował przez niego wykorzystać voucher? Zawsze to trochę taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1187 PostWysłany: 12 Lut 2016 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Dzwonilem. Odsyłają na ta za 2.08 PLN. Szkoda kasy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
PiotrekS lubi ten post.
PiotrekS uważa post za pomocny.
 
      
#1188 PostWysłany: 13 Lut 2016 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
Fajnie, że ta cała infolinia działa tylko w dni robocze...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1189 PostWysłany: 13 Lut 2016 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@greg1291, dobry pomysł.
Koledzy moderatorzy można ukryć wątek i zrobić tylko dla zalogowanych ? Coś dużo tu ostatnio oszołomów się uaktywniło.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#1190 PostWysłany: 14 Lut 2016 15:59 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, żeby było jasne nie czepiam się bo nie ma o co, proszę tylko o info czy dobrze robię, sprawdzam, rozliczenie płatności w Hiszpanii, data płatności 30.01 data księgowania 31.01, wartość 10.81E, bank rozliczył 50.07PLN, wrzucam do kalkulatora https://www.visaeurope.com/making-payme ... ange-rates, podaję datę księgowania, prowizję banku 3% i wychodzi 49,84PLN, skąd ta różnica 23 grosze?? ktoś ostatnio płacił za granicą? i jak mu rozliczyli? dla zwykłego kowalskiego jak ja to nie ma znaczenia, ale jak dodamy wszystkich kowalskich to bank może chyba extra zarobić, z góry przepraszam wszytskich kowalskich, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1191 PostWysłany: 14 Lut 2016 16:24 

santech napisał(a):
prowizję banku 3% i wychodzi 49,84PLN, skąd ta różnica 23 grosze?? ktoś ostatnio płacił za granicą?


z tego co pamiętam to od 01.01.2016r. prowizja jest w wysokości 3,5%

@santech dzięki za kalkulator, zgadza się idealnie 670 euro 03 lutego z prowizją to 3063,52 zł i tyle zaksięgowało
Góra
 PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#1192 PostWysłany: 15 Lut 2016 14:06 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 177
Loty: 166
Kilometry: 276 623
Może ktoś z doświadczonych osób podpowie jak jest z kwestią biletu powitalnego, który najpierw mi w ogóle nie przysłano, później po reklamacji bank BPH przesłał mi nr vouchera, który jednak nie był aktywny tzn. pokazuje hasło "błędna nazwa kuponu", więc 7.02. złożyłem kolejną reklamacje do banku i odpowiedzi nie ma, wczoraj wysłałem ponaglenie, bo nie za bardzo rozumiem, że to tak długo trwa, kiedy można taki voucher szybko zweryfikować i ew. wysłać nowy, tym bardziej że kwestie biletów dodatkowych rozwiązano błyskawicznie, przysłano 8.02.2016 nowy voucher na dwie osoby, który działa prawidłowo.
Oczywiście wiem że bank ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, czytałem tez cały tekst w tym wątku i może ktoś podpowie ile bank z Ryanairem może rozwiązywać tak prozaiczny problem, ew. co można jeszcze zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1193 PostWysłany: 15 Lut 2016 16:48 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
sytuacja tak jak u mnie, bank przekieruje cie do ryanaira z reklamacja a tam powiedzą ci że bilet możesz zarezerwować tylko przez kontakt z ich infolinią -

P.S.nie zadawaj takich pytań na forum bo zabijesz promocję hehehe


Ostatnio edytowany przez Roku, 15 Lut 2016 18:54, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1194 PostWysłany: 15 Lut 2016 17:39 

@jerzy5

1. sprawdzenie strona legacy, czyli stara strona po wyczyszczeniu ciasteczek i ponownym uruchomieniu komputera rezerwacji z bonem na jakimś innym kierunku, dacie itp

http://legacy.ryanair.com/

Jak nadal nie działa:

2. kontakt z czat Ryanair:

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... -z-Ryanair

"Dzień dobry, chciałbym sprawdzić czy posiadany przeze mnie bon powitalny nr. 21....... (podajemy pełny numer) z tytułu użytkowania Karty Kredytowej BPH Ryanair działa, jest przypisany do mojego imienia i nazwiska i jaka jest jego data użytkowania, pytam, bo na Państwa specjalnej infolinii nie ma polskiego konsultanta

3. Po informacji, że działa, a nadal nie pomoże pkt 1, wtedy niestety rezerwacja telefoniczna:
- tel:
0703 303 023 (koszt 2,08 minuta, obecnie konsultanci angielskojęzyczni, czasami są mówiący po polsku)
0044 871 2460003 (koszt np. u mnie 1,56 zł minuta, konsultanci angielskojęzyczni)

- jak uzyskasz na czacie, że bon jest błędnie wystawiony poproś o pomoc, by inny właściwy pracownik Ryanair wystawił prawidłowy
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
jerzy5 uważa post za pomocny.
 
      
#1195 PostWysłany: 15 Lut 2016 18:08 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 177
Loty: 166
Kilometry: 276 623
dziękuje za pomoc, jeżeli dobrze zrozumiałem gorny 77 to moje reklamacje w BPH nic nie pomogą, jestem skazany na Ryanair, na podany przez Ciebie sposób działania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1196 PostWysłany: 15 Lut 2016 20:27 

oczywiście pomogą, przy czym zapewne oni są zawaleni tego typu reklamacjami, a liczba ludzi rozpatrujących nikła, do tego jak dla mnie zacząłeś nie w takiej kolejności jak trzeba (w poście wcześniej napisałem co i jak, reklamacja do BPH na równi z tą do Ryanair powinna być jako pkt 3, wcześniej to co w pkt 1 i 2, przynajmniej ja tak zrobiłem i odpowiedź z BPH otrzymałem)
Góra
 PM off
jerzy5 lubi ten post.
jerzy5 uważa post za pomocny.
 
      
#1197 PostWysłany: 16 Lut 2016 13:41 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 177
Loty: 166
Kilometry: 276 623
gorny 77, jeszcze raz dziękuje za pomoc, zastosowałem się do twojej instrukcji i pełen sukces, bon zrealizowany,
naprawdę jesteś niesamowity w tym wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1198 PostWysłany: 16 Lut 2016 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
@jerzy5 Czyli zadzwoniłeś na infolinie czy poszło na stronie legacy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1199 PostWysłany: 17 Lut 2016 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Wpadla dzisiaj na rachunek karty

Załączniki:
11.JPG
11.JPG [ 12.52 KiB | Obejrzany 1658 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1200 PostWysłany: 17 Lut 2016 08:47 

correos napisał(a):
Wpadla dzisiaj na rachunek karty


to chyba powinno być zamieszczone tu

bph-3-zwrotu-za-wszystkie-zakupy,1499,66770&p=712123&hilit=bph#p712123

ktoś jeszcze pomyśli, że zwracają różnicę niewykorzystaną z bonu
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group