Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1121 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:17 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Stara strona wywala błąd serwera ale 2 h temu udało mi sie zarezerwować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#1122 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:23 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 11
Czy ktoś wie jeśli mam bilet powitalny ważny do 02-03-2016 który działał na "starej" stronie Ryanaira działał do wczoraj a dziś nie działa, na nowej w ogóle się nie obudził , to czy jest szansa wykorzystać go jeszcze w lutym? Wg regulaminu rezerwacje trzeba dokonać miesiąc wczesnej - czy to jest rygorystycznie przestrzegane?. Czy jak zadzwonię na info to skorzystam z vouchera powitalnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1123 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:26 

bon jest ważny 8-miesięcy od daty przesłania (+/- 1-2 dni data jest na e-mailu z bonem), ten termin graniczny jest rygorystycznie przez Ryanair przestrzegany (świąt w tym okresie nie ma)
Góra
 PM off  
      
#1124 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:04 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Hmm, zajrzałem na maila, myślę wejdę na forum z mega newsem, nawalę lajków na dożywotniego TSa a tu już pozamiatane :lol:
Btw, Gośka moja maila nowego kodu też jeszcze nie dostała.
Pytanie, działają Wam te poprzednie czy zablokowane? Bo jak zablokowali to niezłego happy deala zrobiłem rezerwując w weekend TFS :D


Twoja druga połowa dostała bilety ? U mnie nadal cisza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1125 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
cisza jak makiem zasiał, nie wiem gdzie się o te bilety dobijac, potrzebne sa mi na wczoraj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1126 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
U Goski też cisza.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1127 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:28 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
a ze starych rezerwowaliście Teneryfę? Przypadkiem podczas rezerwacji nie podawaliście maila żony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1128 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Nie, rezerwacja jest na mnie i mojego maila. Gośki pierwotny voucher był użyty jako pierwszy, mój jako drugi. Nie wiem, może jest odhaczona gdzieś jako osoba, która wykorzystała bon. Reklamacja w banku złożona, więc się nie spinamy ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1129 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:40 

Ja dostałem, ale nie działają online: na "legacy" są jakoby wykorzystane, na nowej niespodziewany błąd - jak zwykle czyszczenie ciasteczek, uruchamianie ponowne komputera, przeglądarki jak zwykle IE i Firefox (byle to nie było z nadmiernej szczerości co poniektórych łatanie systemu)

Na czacie dzisiaj:
-Są to vouchery z banku BPH , zapraszam więc na ich infolinię w celu założenia rezerwacji.

- Z informacji przekazanych na infolinii BPH odsyłają do Ryanair, bo to Państwo finalnie wystawiają te bony

- proszę zadzwonić na infolinię Ryanair pod numer telefonu 0703 303 023, by bony wykorzystać

Ale poprosiłem na koniec o sprawdzenie, jakoby są aktywne

Zapewne jak tak dalej pójdzie na Euro polecę z Wizzair, choć i kiedyś tam jak dalej nie będą działać zadzwonię na ich magiczny drogi telefon, ale jak pisano ponownie wczoraj nie jest tak różowo jak online
Góra
 PM off  
      
#1130 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:44 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja też dostałem wczoraj nowy numer vouchera. Bez problemu odlicza mi 734zł wpisując na stronie (166€ jeśli cena jest w euro) i działa dla 2 osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1131 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:46 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Nie, rezerwacja jest na mnie i mojego maila. Gośki pierwotny voucher był użyty jako pierwszy, mój jako drugi. Nie wiem, może jest odhaczona gdzieś jako osoba, która wykorzystała bon. Reklamacja w banku złożona, więc się nie spinamy ;)

Ja mam podobną sytuację, ze starych zarezerwowałem Majorkę - mój mail był podany i moj voucher jako pierwszy dodatkowo ja jako pierwsza osoba w rezerwacji, żona jako ostatnia i teraz ona dostała a ja nie - wygląda na to że zrobili jakąś weryfikację. Teoretycznie teraz dostaliśmy to co przewiduje regulamin ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1132 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
No to wygląda, że vouchery użyte jako pierwsze przy rezerwacji się odhaczyły i te osoby nowego nie dostają
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1133 PostWysłany: 09 Lut 2016 11:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
I tym sposobem Ryanair i tak zyskał bo w przypadku Majorki musiałem dopłacić za syna i teraz tez dopłacę także polecę w dwa miejsca a Ryanair urwie parę PLN-ów przy okazji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1134 PostWysłany: 09 Lut 2016 13:42 

Anonymous napisał(a):

Ale poprosiłem na koniec o sprawdzenie, jakoby są aktywne

Zapewne jak tak dalej pójdzie na Euro polecę z Wizzair, choć i kiedyś tam jak dalej nie będą działać zadzwonię na ich magiczny drogi telefon, ale jak pisano ponownie wczoraj nie jest tak różowo jak online


@vincenz mnie ukierunkował, czy naświetlił temat i mnie oświeciło: szukałem online i bony chciałem wykorzystać na kierunkach z Polski w datach 15-16 czerwca, zapominając, że posiadaczy tej karty jest kilka-kilkanaście tysięcy, do tego sporo kibiców i zapewne pula została wykupiona

Ostatecznie mam darmowe rezerwacje z bonami z 8 lutego (2 rezerwacje dla 2 osób RT każda łącznie ok. 140 euro), do Paryża lecimy via Bergamo z/do Bratysławy

Podsumowując: ja reklamowałem e-mailem poprawiając faxem do BPH, bez wykorzystania starych i bez kontaktu ze strony BPH wczoraj przesłali ponownie i jak się okazało działają (strona legacy, przed rezerwacją czyszczenie ciasteczek i ponowne uruchomienie, przeglądarka firefox)
Góra
 PM off  
      
#1135 PostWysłany: 09 Lut 2016 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
uf ,dostałam w koncu swój wyteskniony voucher :D
Przed chwila otrzymałam sms od Banku BPH ze na maila wysłano mi odpowiedz na moja reklamacje i cale szczęście ze smsem powiadomili
bo spamie pocztowym znalazłam maila z podanym numerem vouchera .
wyboista droga do tego darmowego szczęścia ,teraz zobaczymy ile na tym zyskam .

-- 09 Lut 2016 13:56 --

mój kupon został już wykorzystany ,Sprawdzone na roznych datach i destynacjach.
i dalej pod górke.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1136 PostWysłany: 09 Lut 2016 17:03 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
A moje powitalne nie działają , komunikaty rózne do wyboru , do koloru, najczęściej błędny numer, albo cos podobnego. Czy próbował ktoś teraz łączyć powitalne ( moje z listopada) z bieżącymi i przeszło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1137 PostWysłany: 09 Lut 2016 17:16 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Mam to samo. Zarówno nowy (dosłany 8.02) jak i powitalny z zeszłego roku nie działają. Na legacy "został wykorzystany", na nowej po wklepaniu nic się nie dzieje. Różne przeglądarki i tryby, ciastka wielokrotnie zjadane. Przed zamieszaniem z początku lutego powitalny działał. Nie chce siać paniki, ale wygląda to jakby zamknęli furtkę rezerwacji online. Na czacie standardowa formułka, o konieczności telefonu na 70*****. Zadzwonię jeszcze do BPH-u.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1138 PostWysłany: 09 Lut 2016 17:24 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Mi nowe działają bez problemu i to na róznych kierunkach bez czyszczenia ciasteczek. odliczaja tylko rózne kwoty, natomiast powitalnych wczesniej nie sprawdzałam, raz mi wszedł jeden powitalny, dał znizke 200 zł :-)

-- 09 Lut 2016 16:24 --

Tzn, sprawdziłam powitalny dopiero jak przyszedł bieżący...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1139 PostWysłany: 09 Lut 2016 17:34 

makra2 napisał(a):
A moje powitalne nie działają , komunikaty różne do wyboru , do koloru, najczęściej błędny numer, albo cos podobnego. Czy próbował ktoś teraz łączyć powitalne ( moje z listopada) z bieżącymi i przeszło?


Na podstawie dzisiejszych doświadczeń, a jeszcze rano miałem tak samo: w poprzednim poście napisałem jak sprawdzam, nie chciały mi wchodzić czerwcowe loty z Polski na wybranych, ale np. wakacyjne kierunki hulają aż miło wszystkie max. 734 zł (osobiście wykorzystałem dzisiaj 2 na loty RT w czerwcu Słowacja - Włochy, Włochy - Francja)

sprawdźcie pojedynczo np. tylko ten z wczoraj, ale jakąś inną trasę np. bardzo popularna Kraków - Gran Canaria, mi weszły na Kraków-Pafos,Gran Canaria, Teneryfa, Alicante,Malaga, Katowice - Korfu, Modlin - Gran Canaria

Ostatecznie infolinia, ale jak napisano wczoraj zamiast rezerwacji za 0 po odjęciu 734 zł, ta sama rezerwacja z dopłatą 50 euro
Góra
 PM off  
      
#1140 PostWysłany: 09 Lut 2016 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
makra2 napisał(a):
A moje powitalne nie działają , komunikaty rózne do wyboru , do koloru, najczęściej błędny numer, albo cos podobnego. Czy próbował ktoś teraz łączyć powitalne ( moje z listopada) z bieżącymi i przeszło?

Ja próbowałem na IE wczoraj, na wersji strony "legacy". Poszło bez problemów. Wcześniej czyszczenie ciasteczek i restart.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group