Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 07 Lut 2016 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Dziwne, mój stary voucher jeszcze w styczniu działał. Teraz męczy mnie, że kupon został już zrealizowany. Na nowym info o niepoprawnych danych... W piątek odpuściłem BPH ale chyba jutro z rana się nie obejdzie. Swoją drogą czyściłem cookies w IE, powinienem przeczyścić we wszystkich przeglądarkach na kompie? Cookies są uniwersalne dla przeglądarek? Fachowcem nie jestem więc pytam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#1062 PostWysłany: 07 Lut 2016 23:14 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Zrob czyszczenie cookies dla kazdej przegladarki. Jak to zrobic podpowie wujek google.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1063 PostWysłany: 07 Lut 2016 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
To akurat ogarniam. Po prostu ciekawilo mnie czy cookies z IE są wspólne z tymi z chrome.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1064 PostWysłany: 08 Lut 2016 00:44 

Rejestracja: 30 Sty 2014
Posty: 57
Nie są wspólne. Każda przeglądarka ma swoje cookies.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1065 PostWysłany: 08 Lut 2016 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
@yoshi

Miałem ten sam problem po kilku testowych próbach, dwa razy z jednym voucherem. Na infolinni bez problemu sprawdzili go i "ponownie" aktywowali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 08 Lut 2016 09:30 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Złożyłem reklamację w BPH, oczywiście do 30 dni na odpowiedź. Na szczęście bony chcę wykorzystać na WMI-MAD dopiero na termin wrześniowy, który i tak jeszcze jest za drogi, więc mogę czekać na odp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 08 Lut 2016 10:47 

Rejestracja: 07 Sty 2014
Posty: 9
Loty: 43
Kilometry: 59 860
szczotek99 napisał(a):
@yoshi

Miałem ten sam problem po kilku testowych próbach, dwa razy z jednym voucherem. Na infolinni bez problemu sprawdzili go i "ponownie" aktywowali.


Na infolinii Ryanaira czy BPH :)?

ed. Przysługiwał mi voucher 2 osobowy za obrót 6500, na czacie Raynair dostałem info, że kod vouchera który mam jest dla jednej osoby. Zadzwoniłem do BPH, zgłosiłem reklamację. W banku mają info, że voucher powinien być 2-osobowy, więc klasyczna wina Ryanair. Czekam na rozwój wypadków :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1068 PostWysłany: 08 Lut 2016 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
na infolinii BPH , po wcześniejszym chat-ie z Ryanair.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1069 PostWysłany: 08 Lut 2016 12:35 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Maraj1 napisał(a):
więc klasyczna wina Ryanair.


Jednak raczej wina banku, skoro osoby z obrotem 6500 zł dostały bony dla osób z obrotem 3500 zł, a te z obrotem 3500 zł bony z datą zamiast osiemnastu cyfr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1070 PostWysłany: 08 Lut 2016 12:45 

Rejestracja: 07 Sty 2014
Posty: 9
Loty: 43
Kilometry: 59 860
Tylko, że wysyłką bonów zajmuje się Ryanair. Zresztą czy to ważne czyja wina - niech to odkręcą wszystko. W reklamacji dodatkowo poprosiłem o wydłużenie możliwości skorzystania z bonów z uwagi na niedogodności - zobaczymy co na to odpowiedzą.

@szczotek99
Czyli dobrze rozumiem, że u Ciebie wystarczyła rozmowa na infolinii BPH i od razu po tym masz już działający nowy voucher bez czekania na rozpatrzenie reklamacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1071 PostWysłany: 08 Lut 2016 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
maciek88 napisał(a):
Maraj1 napisał(a):
więc klasyczna wina Ryanair.


..., a te z obrotem 3500 zł bony z datą zamiast osiemnastu cyfr.


Osoby z obrotem 6500 tak samo dostaly bon z data .
to na moim przykładzie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1072 PostWysłany: 08 Lut 2016 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
Przysługiwał mi voucher 2 osobowy za obrót 6500, na czacie Raynair dostałem info, że kod vouchera który mam jest dla jednej osoby.


Kolega pisał na chacie Ryanaira i napisali mu, że tylko na infolinii Ryanaira dot. rezerwacji z voucherem może sprawdzić na ile jest osób ten bon promocyjny :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1073 PostWysłany: 08 Lut 2016 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
Maraj1 napisał(a):
Tylko, że wysyłką bonów zajmuje się Ryanair. Zresztą czy to ważne czyja wina - niech to odkręcą wszystko. W reklamacji dodatkowo poprosiłem o wydłużenie możliwości skorzystania z bonów z uwagi na niedogodności - zobaczymy co na to odpowiedzą.

@szczotek99
Czyli dobrze rozumiem, że u Ciebie wystarczyła rozmowa na infolinii BPH i od razu po tym masz już działający nowy voucher bez czekania na rozpatrzenie reklamacji?



inaczej, pani po zweryfikowaniu danych poprosiła o nr vouchera , sprawdziła go i powiedziała ze rzeczywiście jest z nim problem , coś poklikała i następnie kazała sprawdzić ale tylko na przeglądarce IE . I rzeczywiście działał już normalnie.

Tylko u mnie najpierw był problem z użyciem (informacja ze kod został użyty)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1074 PostWysłany: 08 Lut 2016 14:15 

@szczotek99

troszkę mieszasz, a w temacie zrobił się od piątku bałagan vel bajzel

W moim poście 997 na stronie 50 tego tematu jasno wyjaśniłem jak wygląda kontakt z BPH w sprawie weryfikacji otrzymanego bonu (w skrócie przedstawiasz problem, wysłuchujesz przez kilka minut głównie melodyjki, w tym czasie z twoim problemem konsultant BPH konsultuje się z kimś z Ryanair i de facto pośredniczy ty - Ryanair w załatwieniu sprawy

Jak komuś nie działa powinien skontaktować się z BPH (telefon,e-mail, fax) i złożyć reklamację, że na infolinii uzyskał informację, że otrzymany bon za 6500 pkt działa dla jednej osoby (inne reklamacje w ten sam sposób, z BPH jest normalny kontakt czego nie można powiedzieć o kontakcie z Ryanair, do tego oni więcej potrafią niż my z osobna - SPRAWDZONE osobiście w styczniu)

Anonymous napisał(a):
Zadzwoniłem do BPH:
- po weryfikacji danych osobowych konsultantce i przedstawieniu sprawy w jakiej się dzwoni konsultantka prosi o podanie pełnego otrzymanego kodu 21................ i prosi o poczekanie bez rozłączania się
- po dobrych kilku minutach oczekiwania (jak dla mnie BPH nie ma żadnego wglądu, po prostu dzwoni zapewne do Ryanair i w odpowiednim dziale pracownik podaje co i jak) otrzymałem informację, że kod/y otrzymane są prawidłowe i są ważne do 02.10.2016r.
Co najważniejsze: dwukrotnie z przerwą na konsultacje z kimś, zapewne z pracownikiem Ryanair byłem pytany, czy na pewno próbowałem rezerwować pod wskazanym w e-maili nr. telefonu 0703303023, potwierdziłem (przekazałem że tak, ale rezerwacji nie można było wykonać, ponieważ kody są przypisane do innych danych osobowych i mam kontaktować się z BPH ;), bo co też mogłem innego powiedzieć)
- na koniec konsultantka zapytała, czy składam oficjalną reklamację w w/w sprawie..........
Góra
 PM off  
      
#1075 PostWysłany: 08 Lut 2016 14:20 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@szczotek99 jeśli grzecznie można prosić, to proszę pisz dokładniej bo robi się zamieszanie, czy dobrze rozumiem, że twój voucher "tylko" zaczął działać ale w dalszym ciągu masz voucher (zakładam, że za obrót 6500 - bo tego nie napisałeś) który odlicza tylko połowę? pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1076 PostWysłany: 08 Lut 2016 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Jestem po kontakcie z infolinią. Trochę się zdenerwowałem bo mam wrażenie, że Pani mnie zbywała mówiąc że to błąd Ryanaira i BPH czeka na ich stanowisko. W ciągu kilku dni mając ustalić co robić. Ja powiedziałem Pani, że daje im tydzień i będę nękał codziennie telefonem. Dzisiaj za poradą kolegi Górny, wrzucam reklamacje mimo wszystko.

Reasumując:
Wiedzą o problemie - Pani była super zorientowana;
Zrzucają winę na FR - Pani poradziła dzwonić do FR :D :D :D
Mają rozwiązać lada dzień problem - tak obiecują chociaż słowa nie dotrzymają zapewne.
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#1077 PostWysłany: 08 Lut 2016 15:16 

Troszkę trzeba zrozumieć BPH (mają zawaloną zapewne infolinię i inne drogi kontaktu, a problem nie jest de facto "bankowy"), choć nie damy się zbyć, bo to dla nas jedyna droga kontaktu w profesjonalnym załatwieniu sprawy (zresztą "produkt oferta" ma nazwę Karta Kredytowa BPH RYANAIR)
Góra
 PM off  
      
#1078 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
@gorny77 Mi już nawet przestał działać voucher wysłany 6.08.2015. Nie wiem co oni kombinują. Chciałem kupić jeden odcinek na Teneryfę na 4.04.2016 a jest informacja, że voucher został już zrealizowany. Nie wiem już co z tym robić. Stary nie działa, nowy obniża o połowę nie odpuszczę tego ale na Teneryfę polecieć chce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1079 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:20 

Dwie strony wcześniej masz przykład jak "zjeść ciastko i mieć ciastko" też Teneryfa (tak jak pisze szczota może w Internet Explorer po wyczyszczeniu ciasteczek, ponownym uruchomieniu zadziała)

Ryanair pokiełbasił dogłębnie bony z 03.02.2016r. i nie wiadomo jak to rozwiążą, obecnie mi też nie wchodzą i ja czekam (na legacy dane, na nowej błędny kod)
Góra
 PM off  
      
#1080 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:27 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 20
Mi też już voucher za 6500 pkt z 3 lutego nie działa (rano jeszcze działał - obniżał cenę jednego biletu), zatem mam nadzieję, że rozwiązują problem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group