Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Sty 2015 23:26 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Czy przy karcie dodatkowej przysługuje rownież PP z wejściami 4*4?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#22 PostWysłany: 24 Sty 2015 19:57 

Rejestracja: 19 Gru 2014
Posty: 4
bbartekk2 napisał(a):
Czy przy karcie dodatkowej przysługuje rownież PP z wejściami 4*4?

tylko do głównej, niezależnie od ilości kart dodatkowych PP będzie jedna z jednym limitem darmowych wejść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Sty 2015 00:29 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Ale te PP mogą byc użyte bez właściciela karty głównej czy nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Lut 2015 11:36 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 35
Loty: 85
Kilometry: 216 783
Do karty głównej dostajesz osobno kartę PP czyli wchodząc do saloniku pokazujesz kartę PP a nie Visa. Myślę, że nie powinno być problemu, żeby ktoś z niej skorzytał chociaż pewien nie jestem.

Napisałem do BZWBK i dostałem odpowiedź a w kolejnym liście potwierdzenie, że darmowo przysługują nam tylko 4 osobo-wejścia czyli 4x1 v 2x2... w sumie to nie dziwne bo jakby musieli opłacić 16 wejściówek(4x4) to nawet przy preferencyjnych stawkach z 1500zł.

Które banki oprócz mbank, bzwbk i diners club dają za darmo PP?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Lut 2015 11:43 

@damianssj661

Może być problem, bo sprawdzają przecież przed wejściem do saloniku kartę pokładową. A ta będzie wystawiona na inna osobę niź widnieje na karcie PP.
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 04 Lut 2015 11:46 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
damianssj661 napisał(a):
Napisałem do BZWBK i dostałem odpowiedź a w kolejnym liście potwierdzenie, że darmowo przysługują nam tylko 4 osobo-wejścia czyli 4x1 v 2x2... w sumie to nie dziwne bo jakby musieli opłacić 16 wejściówek(4x4) to nawet przy preferencyjnych stawkach z 1500zł.



Czy ktoś ma już tą kartę i może napisać jak jest na prawdę?
Wygląda na to, że BZWBK przedstawia różne informacje na ten sam tamat.
Wcześniej tropikey informował o takiej wykładni:

"W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, że zgodnie §3 pkt 7 Regulaminu [...] ma Pan prawo do czterech darmowych wejść do saloników samemu, bądź z max. czterema osobami towarzyszącymi (czyli czterech wejść 1 do 4 osób każdorazowo). Tym samym potwierdzam Pańską interpretację ww. przepisu".

Reasumując, z powyższej odpowiedzi wynika, że w przypadku każdego z czterech bezpłatnych wejść, salonik mogą odwiedzić maksymalnie 4 osoby (oczywiście, łącznie z posiadaczem karty). W tej sytuacji jestem ukontentowany :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Mar 2015 16:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
hej sluchajcie czy promocja jest nadal aktualna ?
bo... az sobie pomyslalem ze karte wyrobie i jak mi sie znudzi po wykorzystaniu 4 wejsc poprostu karte zamkne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 08 Mar 2015 16:48 

jak masz dochód 10000-15000 zł netto/miesięcznie (warunek konieczny niestety) to w każdym oddziale BZWBK przyjmą cię z otwartymi rękami
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 26 Mar 2015 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
a jak jest z przeniesieniem karty? idzie zamienić np. platinium w citi na platinium w bzwbk bez zaświadczenia o dochodach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Mar 2015 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 49
Loty: 77
Kilometry: 160 859
mam ta kartę - Priority pass tylko do głównej, żona ma dodatkową ale PP nie dostała. W regulaminie jest jasno ze 4 wejscia gratis rocznie, kazde wejscie do 4 osób maksymalnie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Mar 2015 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Jak ja chciałem przenieść, to powiedzieli mi, że nie ma problemu - mają procedurę ułatwiającą przenoszenie. Aczkolwiek nie obejdzie się bez zaświadczenia o dochodach... Więc darowałem sobie tą kartę.
Ale może to dlatego że mam platynę z mBanku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Mar 2015 23:46 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
walen78 napisał(a):
mam ta kartę - Priority pass tylko do głównej, żona ma dodatkową ale PP nie dostała. W regulaminie jest jasno ze 4 wejscia gratis rocznie, kazde wejscie do 4 osób maksymalnie

aha a co sie dzieje jak chce wziac ze soba 4 osoby ?to musze wejsc z trzema, potem wyjsc i znowu wrocic z 4ta osoba ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 27 Mar 2015 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Jeśli ktoś nie spełnia kryterium dochodowego w WBK:

1. Wyrabiamy najwyższą kartę na jaką zezwalają nasze dochody.
2. Staramy się używać jej jak najczęściej.
3. Po paru miesiącach idziemy do banku żeby z niej zrezygnować.
4. (tu sporo od bajery zależy) tłumaczymy, że zamiast rezygnacji przyjmiemy upgrade do najwyższej.

To działa, trzeba tylko trochę fantazji i dużo tupetu w punkcie 4tym :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 27 Mar 2015 19:18 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
zgadzam się ,
warto jeszcze trochę pospóźniać się ze spłatami ( banki lubią takich klientów, to jest dla nich ważne, a nie obroty) i mieć jakieś ubezpieczenie , potem przy platynie można zrezygnować z ubezpieczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 27 Mar 2015 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
art77 napisał(a):
( banki lubią takich klientów, to jest dla nich ważne, a nie obroty) i mieć jakieś ubezpieczenie


Tu się nie zgodzę. Wszystkie swoje karty zdobywałem cwaniactwem, nie spełniając warunków a zawsze miałem spłatę w terminie i nigdy dodatkowych usług, ubezpieczeń itp. Obroty mają znaczenie - bank ma procentową prowizję od transakcji więc im większy obrót, tym więcej zarabia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mucha lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 27 Mar 2015 23:48 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
oczywiście ,że obrót ma znaczenie, ale przy ostatnich poobniżanych prowizjach mniejsze
natomiast odsetki to już prawie czysty zysk , (do niedawna sprzed obniżeniem stóp nawet 20-22 % )
zresztą wiem to z pierwszej ręki że banki lubią wiarygodnych zapominalskich
a myślisz z czego żyje karta kredytowa z interchargu poniżej 0,5 % przy wypłacanym równocześnie 2 % bonusie jak np Wizz???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Mar 2015 08:46 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
michcioj napisał(a):
walen78 napisał(a):
mam ta kartę - Priority pass tylko do głównej, żona ma dodatkową ale PP nie dostała. W regulaminie jest jasno ze 4 wejscia gratis rocznie, kazde wejscie do 4 osób maksymalnie

aha a co sie dzieje jak chce wziac ze soba 4 osoby ?to musze wejsc z trzema, potem wyjsc i znowu wrocic z 4ta osoba ?


Myślę, że będzie to policzone jako kolejne wejście.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 31 Mar 2015 12:54 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Zrezygnowałem z Dinersa. Decyzję przyspieszyły ostatnie zmiany w aktywacjach ubezpieczeń ale głównym powodem było to, że miałem wejście do saloników tylko dla siebie. A jak już leciałem z rodziną to nie.

Trafiłem na ten wątek i mnie bardzo zaciekawiła ta karta. Wejścia dla 4 osób - super.

A jak jest z ubezpieczeniem. Mam na myśli KL. Dzięki Dinersowi przestałem kupować dodatkowe ubezpieczenia. Jak wygląda kwestia w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 03 Kwi 2015 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 49
Loty: 77
Kilometry: 160 859
michcioj napisał(a):
walen78 napisał(a):
mam ta kartę - Priority pass tylko do głównej, żona ma dodatkową ale PP nie dostała. W regulaminie jest jasno ze 4 wejscia gratis rocznie, kazde wejscie do 4 osób maksymalnie

aha a co sie dzieje jak chce wziac ze soba 4 osoby ?to musze wejsc z trzema, potem wyjsc i znowu wrocic z 4ta osoba ?

zgadza sie - naliczą jak za 2 wejscia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 07 Kwi 2015 14:37 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Mam pytanie dotyczące aktywacji ubezpieczenia...
co oznacza zapis "opłacenie w całości"?

Jeżeli mam lot z Pragi, a kartą BZWBK zapłaciłem tylko za paliwo w Polsce albo tylko za pociąg z Ostrawy do Pragi - to ubezpieczenie jest aktywowane?
Albo jak mam w planie 14 noclegów i tylko za jeden z nich zapłaciłem przez booking.com kartą BZWBK - jest aktywowane?

Warunkiem objęcia Ubezpieczonego ochroną ubezpieczeniową
w zakresie, o którym mowa w ust. 1, jest opłacenie w całości
za pomocą Karty
wystawionej na nazwisko Ubezpieczonego co
najmniej jednego z następujących kosztów:
1) biletu na Podróż zagraniczną odbywaną środkiem transportu
Przewoźnika zawodowego lub
2) opłaty za zakwaterowanie za granicą, lub
3) wycieczki zagranicznej, lub
4) wynajęcia samochodu za granicą, lub
5) zatankowania samochodu, którym Ubezpieczony udaje się
w Podróż zagraniczną w dniu, w którym wyjeżdża z Rzeczypospolitej
Polskiej lub z Kraju rezydencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group