Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 05 Lut 2012 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 37
Zgodnie z obietnicą kilka słów na temat Hotel Du Commerce.

Razem z trójką znajomych spędziliśmy 2 dni w wynajętym tam 4 osobowym pokoju. Za 2 doby zapłaciliśmy 288E.

Zaczęło się niezbyt fortunnie przymusowym 1,5h czekaniem na zwolnienie pokoju i posprzątaniem go przez obsługę (dodam tylko, że na miejscu zameldowaliśmy się ok 13:00...)
Nasz pokój z łazienką i prysznicem dość czysty i schludny. Na łóżkach czyste prześcieradła, poduszki powleczone poszewką i koce-bez żadnej poszewki. W hotelu byłem tak krótko że w ogóle zapomniałem zapytać czy z kocami tak powinno być czy zapomnieli o tej dodatkowej pościeli ;)

Lokalizacja Hostelu bardzo dobra (świetna dzielnica łacińska-Quartier latin) chociaż mieliśmy mały problem ze znalezieniem go ale to raczej wypadek przy pracy... ;) Blisko do wielu zabytków.
Bardzo blisko metro (swoją drogą genialne!) dobra pizzeria Roma, i klimatyczny bar z dobrym piwem-w sumie nie jeden ;) Niedaleko komisariat policji. Tymczasowy targ. Sklep z winem, "spożywcze" jeden otwarty do 2:30 rano.

Kuchnia w Hostelu-podstawowy jej minus to fakt, że nie możemy z niej korzystać cały dzień tylko i wyłącznie rano-przygotowując sobie śniadanie. Brak jakiegokolwiek czajnika i miejsca gdzie moglibyśmy zagotować wodę... Działająca mikrofalówka i automat do kupna herbaty (1,05E) i innych napojów.

Internet-WIFI działa w okolicach recepcji/kuchni na piętrze w okolicach pokoju nr.15 (4 osobowy) brak zasięgu. Podczas naszego pobytu w obiekcie trwał remont, ciągnęli jakieś kable więc może coś w tej kwestii ruszy. Widok z okna-brak ;)

Korytarz hotelu jest bardzo wąski z dość stromymi schodami-co może być istotne dla osób z małymi dziećmi.

http://www.commerceparishotel.com/rooms.html
Hotel na zdjęciach wygląda znacznie lepiej, meble i całe wnętrza nie oparły się procesowi starzenia....

W skali 1-5 dałbym chyba 3 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#82 PostWysłany: 18 Lut 2012 13:25 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 41
No więc opcja holidayflat.fr sprawdzona:)
Wszystko było ok. Mieliśmy małą kawalerkę na 7 piętrze w kamienicy (bez windy, ale oni zaznaczyli to w rezerwacji, poza tym chyba większość tych kawalerek znajduje się na poddaszu)
Mieliśmy prysznic oraz aneks kuchenny w środku, więc można było sobie gotować na miejscu. Mieszkanko znajdowało się jakieś 2,5km od wieży Eiffel'a, więc też spoko, choć przy takim metrze jakie ma Paryż nie jest to jakoś istotne bardzo.
Jeśli chodzi o minusy to niewątpliwie jest to odbiór kluczy. Jest kilka opcji: można odebrać klucze u nich w biurze w godzinach UWAGA: 14-14.30 i 17-17.30 :)
Jeśli nie da się rady odebrać kluczy w tym terminie, trzeba przez pośrednika albo na stacji metra albo w jakimś pubie, ale te opcje są płatne 25Euro.
Niektóre mieszkania mają opcję odbioru kluczy 24h na dobę, ale zazwyczaj cena kawalerki jest wyższa o te kilka-kilkanaście euro za noc więc na jedno wychodzi.

Klucze do mieszkania oddaliśmy wrzucając je do skrzynki pocztowej Holiday Flats (adres wcześniej podali). Generalnie wyszło na to, że przez cały pobyt nie gadaliśmy z nikim z obsługi Holiday Flats:)
Jeśli ktoś decydował się na tą opcję to lepiej dobrze sobie poczytać te ich warunki, a wszystko powinno być ok. Warto zaznaczyć, że wszystkie rezerwacje u nich są non-refundable.
Jakby ktoś miał jakieś pytania co do tej opcji to służę pomocą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 03 Mar 2012 13:06 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 15
Józwa mógłbyś wyjaśnić mi kilka szczegółów co do warunków wynajmu lokum? Chcę wynająć w najbliższym czasie mieszkanie dla 4 osób, ale nie do końca rozumiem wszystkich punktów regulaminu. Otóż jak jest z depozytem? Trzeba wpłacać te 150€ czy nie trzeba? Wysyłałeś do nich kopie dowodów osobistych wszystkich osób, które zamierzały tam mieszkać? Odbierałeś klucze w ich biurze czy od pośrednika? Jeżeli w biurze, to nie było jakiś problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 03 Mar 2012 14:23 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 41
digrez napisał(a):
Józwa mógłbyś wyjaśnić mi kilka szczegółów co do warunków wynajmu lokum? Chcę wynająć w najbliższym czasie mieszkanie dla 4 osób, ale nie do końca rozumiem wszystkich punktów regulaminu. Otóż jak jest z depozytem? Trzeba wpłacać te 150€ czy nie trzeba? Wysyłałeś do nich kopie dowodów osobistych wszystkich osób, które zamierzały tam mieszkać? Odbierałeś klucze w ich biurze czy od pośrednika? Jeżeli w biurze, to nie było jakiś problemów?


jest opcja bez wpłacania tego depozytu, ale wtedy daje sie 11euro (mozna zaznaczyc ta opcje przy rezerwacji) i jest to bezzwrotne. Troche bezsesnsu no ale ja wolalem dac te 11 euro i miec spokoj z depozytem.
Jeśli chodzi o dowody osobiste to ja nic im nie posyłałem i nie było problemu, nie dopytywali mnie o to.
Klucze odbierałem przez pośrednika, w pubie niedaleko ich biura. z tego co wiem to ich biuro jest czynne tylko w godzinach: 14-14.30 i 17-17.30 więc trzeba sie wstrzelic:) no chyba ze ma sie 24h opcje odbioru kluczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Mar 2012 16:33 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 15
Próbowałeś się z nimi jakoś skontaktować? Ja wysłałem do nich już dwa maile. Zero odpowiedzi, a minęło już 5 dni od pierwszego maila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Mar 2012 23:47 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 41
wiesz co, ja do nich kilka razy pisałem i bywało różnie, ale najczęściej odpisywali dość szybko.
Jak nie odpisywali kilka dni to ich ponaglałem i skutkowało.
Widać, że te całe holidayflat.fr nie działa w 100% profesjonalnie, no ale mnie cena skusiła ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 30 Mar 2012 14:34 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 15
Po powrocie z Paryża mogę powiedzieć tylko jedno - holidayflat.fr to czysta amatorka i śmiech na sali. Złożyłem zamówienie na kwaterę 4 osobową na 14 dni przed przyjazdem. Nie dostałem żadnego potwierdzenia. Następnego dnia zauważyłem, że z mojej karty nie została pobrana należność za rezerwację. Wysłałem do nich maila. Bez odpowiedzi. W ciągu następnych 5 dni wysłałem kilka kolejnych maili, również odpowiedzi. Postanowiłem więc zadzwonić na numer telefonu podany na ich stronie - bez skutku. W końcu dostałem odpowiedź, na ... jeden dzień przed przyjazdem :D Ręce opadają... W między czasie zarezerwowałem inną kwaterę przez stronę centreparis.com Bardzo dobry serwis. Dobry kontakt, sprawnie przeprowadzona rezerwacja, odbiór kluczy przez całą dobę. Mieszkanie czyste i dobrze wyposażone. Ceny wyższe niż na holidayflat.fr, zaczynają się od 60€ za kwaterę/noc. Mamy jednak pewność za co płacimy. Na necie można doszukać się wielu pozytywnych komentarzy o tym serwisie. Ja również z czystym sumieniem polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Kwi 2012 15:30 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 1
Witam, zarezerwowałam mieszkanie przez holidayflat.fr, niestety nie znam francuskiego, a przez translatora róznie wychodzi. Niestety nie zaznaczyłam w momencie rezerwacji opcji 11euro zamiast depozytu, czy to oznacza ze sciagna mi z karty te 150euro czy na miejscu sie placi? jak pozniej jest to zwracane? czy przed przyjazdem ktos kontaktował sie z wami z informacja gdzie odebrac klucze? bardzo prosze o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 08 Maj 2012 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Witam

Jeśli chodzi o fajny nocleg (tani to sami ocenicie- ok 40 euro/nocleg) to polecam w centrum Paryża u Polki Anny, która wynajmuję kawalerkę w samym centrum Paryża, 4 stacje metrem od Katedry Notre Dame, w pobliżu piekarnia, sklep spożywczy, sklep z owocami, warzywami itp, restauracje. Pobiera kaucje w dniu przyjazdu 700 zł albo 200 euro. Mieszkanie jest przytulne, przy samym metrze st.placide. Więcej informacji i zdjęcia można znaleźć na jej stronie internetowej. Byłem około 3 tygodnie temu i polecam a cena jak na taką lokalizację jest uważam w sam raz.

http://annaimmoparis.jimdo.com/

Pozdrawiam

Jarek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 12 Maj 2012 14:10 

Rejestracja: 12 Lut 2012
Posty: 246
Loty: 61
Kilometry: 102 896
niebieski
Szukamy jakiegoś miejsca do spania dla 5 osób, zupełnie obojętne w jakim standardzie, w zasadzie to możemy też spać na podłodze :D W każdym razie myśleliśmy o wynajęciu jakiegoś pokoiku/mieszkanka i przekimaniu się tam przez 2 nocki, przeglądałem http://centreparis.com/ i tam są mieszkanka za nawet 50e za noc, ale do każdego doliczają ok. 45e za pościel, sprzątanie etc., a prawie 100e nie jest już wcale takie atrakcyjne. Macie pomysły gdzie można by jeszcze coś fajnego znaleźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 15 Maj 2012 00:06 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
Podpinam się pod przedmówcę. 5 osób dwie nocki konkretnie 26-28 czerwca. macie jakieś relatywnie przyzwoite i tanie pomysły na kimę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 15 Maj 2012 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Witam

Znajomi właśnie wrócili z Paryża i mieszkali tutaj http://www.holidayflat-paris.fr/nive030.html ale we 4 więc nie wiem czy starczy miejsca jeszcze dla piątej osoby ale możecie spróbować napisać bo mieszkanie jest tanie. Ja jak byłem w Paryżu to nocowałem w kawalerce, którą Polka wynajmuję ale było drożej ze względu na lokalizacje- http://annaimmoparis.jimdo.com/

Pozdrawiam

Jarek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 17 Maj 2012 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2012
Posty: 10
Mam pytanie odnośnie tego co napisałeś: http://www.holidayflat-paris.fr/nive030.html -> albo jestem śliepy, albo nie widzę ceny. Czy to jest ta podana 22€/noc?
_________________
If you immediately know the candlelight is fire then the meal was cooked a long time ago
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 17 Maj 2012 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
ajMal napisał(a):
Mam pytanie odnośnie tego co napisałeś: http://www.holidayflat-paris.fr/nive030.html -> albo jestem śliepy, albo nie widzę ceny. Czy to jest ta podana 22€/noc?


Właśnie dzwoniłem do znajomej, która tam była to oni spali we 4 osoby 4 noclegi i mówi, że ją to wyniosło 50 euro za całość
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 17 Maj 2012 23:03 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
z tego co wyczytałem to jest dla 4 osób. ciekawe czy dałoby rade wbić w 5 osób. dla nas to nie problem i tak byśmy normalnie zapłacili za 5 osób
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 19 Maj 2012 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
No dla 4 ale nie zaszkodzi napisać i zapytać, czy 5 osoba moze spać. Z tego co koleżanka mi mówiła to we 4 było ciasno bo metraż jest mały a z drugiej strony w mieszkaniu tylko się śpi :)

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 24 Maj 2012 01:15 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 9
Witam,

Zarezerwowałem właśnie przelot do Paryża w terminie 13-18 sierpnia w Szalonej Środzie Lot.

Lecę z dziewczyną i szukam jakiegoś taniego i porządnego hostelu blisko centrum. :)

Zna ktoś może taką opcję?

I przy okazji - jak najlepiej wydostać się z lotniska De Gaulle'a?

Pozdrawiam serdecznie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Maj 2012 08:27 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
redondo napisał(a):
Witam,

Zarezerwowałem właśnie przelot do Paryża w terminie 13-18 sierpnia w Szalonej Środzie Lot.

Lecę z dziewczyną i szukam jakiegoś taniego i porządnego hostelu blisko centrum. :)

Zna ktoś może taką opcję?

I przy okazji - jak najlepiej wydostać się z lotniska De Gaulle'a?

Pozdrawiam serdecznie!


Po raz kolejny polecam Ibis w Issy pod Paryzem. Do wiezy Eiffla w lini prostej 4km, komunikacja miejska 10min piechota na stacje + kilka stacji, tj. gora 15min pociagiem. Alternatywnie bliziutko pod hotelem stacja rowerowa Velib. Kwadrans i jestesmy na polach marsowych. Warto ten hotel rezerwowac jak kosztuje 49EUR za pokoj za noc (69EUR to cena standardowa - 30% za rezerwacje promocyjna lub w ofertcie na 30dni przed przyjazdem). Malo ludzi tam raczej przyjezdza, a super okolica. Alternatywnie - jednak tu zainteresowanie hotelem jest znacznie wieksze - hotel Etap w Issy tez z sieci Accor, polozony 200-300metrow obok. Do przystanku tramwajowego mamy wtedy 30metrow, do stacji Velib takze 30metrow. :-)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 24 Maj 2012 08:42 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 29
dość ciekawa oferta noclegu jak na Paryż pojawiła się dziś na grouponie http://travel.groupon.pl/d-6147085-Francja-Paryz i coś jeszcze http://travel.groupon.pl/d-6142344-Francja-Paryz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 31 Maj 2012 08:22 

Rejestracja: 21 Kwi 2012
Posty: 20
Będę niezwykle wdzięczny za wszystkie opinie na temat powyższej strony(holidayflat.fr) oferującej noclegi w Paryżu.
Jak wygląda kwestia odbioru kluczy?
Na jakiej podstawie wydawane są klucze?(wydruk dokonania płatności,potwierdzenie mailowe od nich)
Jak wygląda punkt w którym wydawane są klucze w godzinach 14:00-14:30 ?Jest jakoś specjalnie oznakowany?
Co kryje się pod pojęciem 24/24?(ktoś czeka na nas o umówionej telefonicznie godzinie???)
Czy istnieje możliwość płatności innej niż przelew?(z informacji na stronie wynika ,że nie)
Czy istnieją jakieś haczyki, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę?
Za wszystkie informacje z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group