Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 25 Sty 2012 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
apacino napisał(a):
Kolejne udogodnienia Citi: po kliknięciu w obrazek karty pojawia się komunikat "Wszelka wymiana punktów możliwa jest na stronie wizzair.com." I nic więcej nie możemy zrobić. Na stronie Wizza nie znalazłam opcji zlecenia przelania pkt.


Czy wie ktoś coś więcej na nowy sposób przelewania punktów? Na stronie Wizz nie ma żadnego narzędzia do ich przelewania.
Czy to jakaś wojna pomiędzy Citi a Wizz? Może to już koniec sensowności posiadania tej karty przy takiej opłacie rocznej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#442 PostWysłany: 25 Sty 2012 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Wczoraj przelewałem pkt na wizz przez infolinie.
Podają Ci ilość punktów które masz, a ty deklarujesz ile przelac.
Wszystko pozniej widoczne na rachunku.
Wg inf. konsultanta ponownie czas oczekiwania na zaksiegowanie pkt w wizz 3 tygodnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 25 Sty 2012 16:38 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Witam, pragnę podziękować wszystkim użytkownikom forum, którzy dzięki swym sugestiom i radom a także wskazówkom i postom pomogli mi przejść prez proces otrzymania karty Wizz Air. Jednym słowem ostatnie kilka dni to BAJKA ;) Dziś miałem okazję pomóc innej osobie tak jak wy mi. Pierwszy bilecik zarezerwowany. Pełen sukces.

Dziękuję za pomoc i życzę wam szerokich lotów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 26 Sty 2012 00:28 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
digi1 napisał(a):
sylwia_pl napisał(a):
digi1 napisał(a):
Pytanie do osób które przelewały pkt na konto wizzair - czy kwota na koncie wizzair jest zawsze równa pelnej sumie tzn: przelałem 1129pkt - czyli wychodzi 112,90zł a na koncie jest 112zł. Czy te 90gr wcieło i sie nie pojawia czy pojawia sie przy najstepnych przelanych pkt tez nie pełnych? Dzieki za wyjasnienie .Pozdrawiam


raz tez przelałam coś z końcówką 2pkt, ale na koncie wizz pojawiły się tylko pełne PLN, drugi raz nie próbowałam i zawsze przelewam pełne 10tki
teraz tak naprawdę nie masz dużo do stracenie, bo wystarczy, że przelejesz 11pkt i zobaczysz czy Ci zaksięgują 1zł czy 2zł (w znaczeniu, czy wizz gdzieś pamięta te 90gr), jeśli oczywiście masz ochotę zaryzykować kolejne 10 gr
Może nawet byłby to dobry test dla naszej wiedzy, ale pozostawiam to Twojej decyzji.



Dzieki za odpowiedz , przelałem jeszcze 11pkt i dam znac czy wpłynie 2zł / łacznie z tymi 90gr nie zaksiegowanymi/ czy tylko 1zł. Kazdy bedzie wiedział czy lepiej przelewac pełna ilosc pkt czy cząstkowa. Pozdrawiam


!! Dzis na koncie Wizz zaksiegowało mi 2zł !! Czyli ich system pamieta o nie pełnych sumach - jednym słowem niewazne czy przelewa sie 10pkt czy np: 13 lub wiecej. Te grosze w pln system zapamietuje i przy kolejenym ksiegowaniu przelewa sume całkowita. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 26 Sty 2012 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Pkt z city na wizz via konsultant przesłane dn. 24/01/2012 na koncie wizz zaksiegowane juz 26/01/2012
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 27 Sty 2012 21:12 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
A ja mam takie małe pytanie. Dostałem 1000 pkt powitalnych na sam początek ;) , potem zostało mi doliczonych 13 punktów za płatność bezgotówkową na stacji paliw. Obecnie w przeciągu tygodnia zakupiłem dla 3 osób bilety w Wizz Air. Wszystko odbyło się w przeciągu około 4 dni. Tylko dziwi mnie to, że stan punktów się nie zmienił ??? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak długo się czeka na naliczenie punktów za zakup biletów na koncie Wizz Air ?? Dodam od siebie, że punkty za płatność kartą przy pierwszej transakcji dość szybko mi wpadły w przeciągu około 2 dni. Jestem trochę zdziwiony tą sytuacją :(

Jeszcze raz prosiłbym użytkowników forum o wsparcie w tej dziwnej sytuacji :( Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 27 Sty 2012 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
krzynio108 napisał(a):
A ja mam takie małe pytanie. Dostałem 1000 pkt powitalnych na sam początek ;) , potem zostało mi doliczonych 13 punktów za płatność bezgotówkową na stacji paliw. Obecnie w przeciągu tygodnia zakupiłem dla 3 osób bilety w Wizz Air. Wszystko odbyło się w przeciągu około 4 dni. Tylko dziwi mnie to, że stan punktów się nie zmienił ??? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak długo się czeka na naliczenie punktów za zakup biletów na koncie Wizz Air ?? Dodam od siebie, że punkty za płatność kartą przy pierwszej transakcji dość szybko mi wpadły w przeciągu około 2 dni. Jestem trochę zdziwiony tą sytuacją :(

Jeszcze raz prosiłbym użytkowników forum o wsparcie w tej dziwnej sytuacji :( Pozdrawiam wszystkich forumowiczów


punkty są naliczane w chwili zaksięgowania transakcji na koncie
dopóki transakcja jest w blokadach punktów nie masz
więc sprawdź czy transakcje, o których wspominasz są już zaksiągowane na koncie Twojej karty
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#448 PostWysłany: 27 Sty 2012 21:28 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Zapytałem Citka o co chodzi z brakiem możliwości wymiany punktów, to co odpisali:

W nawiązaniu do przesłanego zgłoszenia informujemy, że odnotowaliśmy problemy z funkcjonowaniem zakładki "Katalog nagród" w serwisie bankowości elektronicznej. Obecnie prowadzone są prace naprawcze mające na celu usunięcie niedogodności związanych z brakiem możliwości przelania zgromadzonych punktów poprzez serwis Citibank Online. Niestety ich złożoność powoduje, że nie możemy jeszcze określić terminu rozwiązania opisywanego problemu.

Rozumiem złożoność problemu gdy czegoś nie ma wcale albo coś wiecznie nie działa. Ale internetowe przelewanie pkt działało przecież... długo to trwało ale punkty się w końcu pojawiały. To co, krasnoludki zepsuły?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 27 Sty 2012 21:38 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
sylwia_pl napisał(a):
krzynio108 napisał(a):
A ja mam takie małe pytanie. Dostałem 1000 pkt powitalnych na sam początek ;) , potem zostało mi doliczonych 13 punktów za płatność bezgotówkową na stacji paliw. Obecnie w przeciągu tygodnia zakupiłem dla 3 osób bilety w Wizz Air. Wszystko odbyło się w przeciągu około 4 dni. Tylko dziwi mnie to, że stan punktów się nie zmienił ??? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak długo się czeka na naliczenie punktów za zakup biletów na koncie Wizz Air ?? Dodam od siebie, że punkty za płatność kartą przy pierwszej transakcji dość szybko mi wpadły w przeciągu około 2 dni. Jestem trochę zdziwiony tą sytuacją :(

Jeszcze raz prosiłbym użytkowników forum o wsparcie w tej dziwnej sytuacji :( Pozdrawiam wszystkich forumowiczów


punkty są naliczane w chwili zaksięgowania transakcji na koncie
dopóki transakcja jest w blokadach punktów nie masz
więc sprawdź czy transakcje, o których wspominasz są już zaksiągowane na koncie Twojej karty


Aha rozumiem. Właśnie wszedłem na stronę Citi. Jest tam tylko pokazana transakcja na stacji paliw którą kilka dni temu dokonałem, a pozostałych 3 na stronie Wizz Air po prostu nie ma. Czyli po prostu czekać.

Dziękuję sylwia_pl ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 27 Sty 2012 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
mucha napisał(a):
Zapytałem Citka o co chodzi z brakiem możliwości wymiany punktów, to co odpisali:

W nawiązaniu do przesłanego zgłoszenia informujemy, że odnotowaliśmy problemy z funkcjonowaniem zakładki "Katalog nagród" w serwisie bankowości elektronicznej. Obecnie prowadzone są prace naprawcze mające na celu usunięcie niedogodności związanych z brakiem możliwości przelania zgromadzonych punktów poprzez serwis Citibank Online. Niestety ich złożoność powoduje, że nie możemy jeszcze określić terminu rozwiązania opisywanego problemu.

Rozumiem złożoność problemu gdy czegoś nie ma wcale albo coś wiecznie nie działa. Ale internetowe przelewanie pkt działało przecież... długo to trwało ale punkty się w końcu pojawiały. To co, krasnoludki zepsuły?


Ależ przez konsultanta jest dużo lepiej. Może nie wygodniej, ale odkąd używam konsultanta to punkty pojawiają się na koncie wizzair w 2-3 dni, a nie 2-3 tygodnie :) Mam wrażenie, że konsultanci robią to od razu, a punkty przelewane internetowo trafiały na jakąś listę, którą konsultant realizował raz na jakiś czas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 28 Sty 2012 18:14 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Już punkty zaczeły mi się powoli naliczać. Proszę państwa pierwszy sukces. W ciągu tygodnia udało mi się pomóc w rezerwacji 4 biletów w Wizz Air :D Mam nadzieję, że za parę miesięcy uda mi się je wymienić na bilet lotniczy w jakieś fantastyczne miejsce ;) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 28 Sty 2012 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
krzynio108 napisał(a):
Już punkty zaczeły mi się powoli naliczać. Proszę państwa pierwszy sukces. W ciągu tygodnia udało mi się pomóc w rezerwacji 4 biletów w Wizz Air :D Mam nadzieję, że za parę miesięcy uda mi się je wymienić na bilet lotniczy w jakieś fantastyczne miejsce ;) Pozdrawiam


Każdy na to liczy, ale zbierając samą pomocą rezerwacji biletów to ciężko :-)

Ja osobiście płacę nią na codzień, zobaczymy jakie będą efekty;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 28 Sty 2012 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
ja również płacę codziennie za zakupy nawet małe kwoty.. potem raz na 2-3 dni uzupełniam kartę z konta zerując saldo. Przez 2 tygodnie normalnego użytkowania uzbierałem około 160 pkt, więc 16zł na bilecik :)

ps. inną sprawą jest .. może komuś się przyda takie info. Można wymienić dowolną kartę kredytową Citi na Kartę Wizzair płacąc za wymianę 30zł,plusem jest to że nie trzeba dzielić limitu lub wyrabiać karty od nowa. Punkty powitalne również się otrzymuje.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 29 Sty 2012 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 258
srebrny
Więc w chwili obecnej nie można przelać zgromadzonych punktów przy pomocy zakładki "Katalog nagród" na konto wizzair?

Czy ktoś wie, jak można usunąć konto na stronie wizzair? Mam jedno niepotrzebne, które założyłem przed wydaniem karty kredytowej i chciałbym je usunąć. Nigdzie nie widzę informacji jak mogę to zrobić.
_________________
Czyżbym jednak nie miał omamów?
https://warszawa.naszemiasto.pl/narkotykowe-centrum-warszawy-brzeskiej-boi-sie-nawet/ar/c11-9505435
https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/sam-po-nocach-sie-tam-nie-szlajam-prezydent-warszawy-o-brzeskiej-6963352260762368a?amp=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 29 Sty 2012 23:38 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Pełen sukces 5 biletów w ciągu tygodnia, a punkty lecą - Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 31 Sty 2012 20:35 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Wczoraj umieścili mi punkty na koncie City Wizz. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 01 Lut 2012 13:08 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
u mnie tak samo - tydzień minął i mam ponad 1600 punktów na koncie :D strach pomyśleć ile mi się uzbiera przez rok :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 01 Lut 2012 16:07 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
Pojawiła się nowa promocja - podwójne punkty startowe w "lotniczych" kartach Citi czyli zamiast 1000 dostaje sie 2000 punktów:
https://www.citibankonline.pl/retail/fi ... edkosc.pdf

Ciekawe jak to ma się do tej oferty grouponowej:
http://www.groupon.pl/in/.iq6mvC?nlp

Myślicie, że korzystający z groupona dostaną też 2000?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 01 Lut 2012 16:41 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Jak dzwonił do mnie facet o wypełnienie wniosku o kartę z groupona to mówił coś o 2000 punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 01 Lut 2012 17:16 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Myślę, że ten zapis przesądza wszystko: 4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 109  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group