Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Gru 2014 11:30 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
Witam

Poszukuje miejsca noclegowego dla okolo 14 osob we Wroclawiu w terminie 30.12 - 02.01
Jesli ktos by mial namiar na jakies wieksze mieszkanie lub apartament to bylbym wdzieczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Wrocław
#62 PostWysłany: 11 Sty 2015 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 86
Loty: 17
Kilometry: 19 476
Mam zaplanowany wyjazd do Wrocławia do hotelu Ibis Stadion. Jeżeli ktoś był jak ocenia ten hotel i może orientuje się czy w okolicy znajduje się jakiś sklepik/supermarket ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#63 PostWysłany: 11 Sty 2015 18:53 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Ok 3 przystanki tramwajowe w stronę miasta jadąc tramwajem do centrum jest Netto a przystanek dalej Biedronka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#64 PostWysłany: 14 Sty 2015 16:11 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
żeby wam nie przyszło do głowy nocować w motelu rezydent, http://www.motel.rezydent.pl/pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#65 PostWysłany: 14 Sty 2015 21:41 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
dominno napisał(a):
Mam zaplanowany wyjazd do Wrocławia do hotelu Ibis Stadion. Jeżeli ktoś był jak ocenia ten hotel i może orientuje się czy w okolicy znajduje się jakiś sklepik/supermarket ?
15-20 min na piechotę od hotelu jest Lidl, ul. Królewiecka - spacer wzdłuż Stadionu, przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#66 PostWysłany: 21 Sty 2015 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 86
Loty: 17
Kilometry: 19 476
Dziękuje bardzo za informację, na pewno skorzystam albo z biedronki albo z lidla! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#67 PostWysłany: 21 Sty 2015 14:42 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
a co takiego zlego w tym rezydencie, ze taka antyreklame robisz? ja za to moge polecic HP Park Plaza, sam hotel bez mega szalu, ale widok z pokoju na uniwersytet i wyspe Slodowa jest przepiekny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#68 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:37 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 7
Mam zarezerwowany lot do Wrocławia. Zastanawiam się którą opcję z hotelem Ibis wybrać Południe czy Stadion. Jak łatwiej dostać się (pociąg, autobus) z lotniska do hotelu Ibis Południe czy Ibis Stadion ? z góry dzięki za podpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#69 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:42 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
http://wroclaw.jakdojade.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#70 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:44 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
arkadia napisał(a):
Mam zarezerwowany lot do Wrocławia. Zastanawiam się którą opcję z hotelem Ibis wybrać Południe czy Stadion. Jak łatwiej dostać się (pociąg, autobus) z lotniska do hotelu Ibis Południe czy Ibis Stadion ? z góry dzięki za podpowiedź.

Miałem ten sam dylemat i wybrałem Stadion.
Bezpośrednio z lotniska nie dojedziesz ani na Południe ani na Stadion.
Wsiadasz na lotnisku w autobus nr 406.
Musisz się przesiąść w Centrum.
Tramwaj nr 10 i nr 20 z Centrum do Ibis Stadion jedzie jakieś 20min.

Przy okazji polecam bilety czasowe:
24-godzinny kosztuje 11 PLN
48-godzinny kosztuje 20 PLN
72-godzinny kosztuje 26 PLN
7-dobowy kosztuje 46PLN
ulgowe 50% podanej ceny
bilet jest ważny na wszystkie linie

Bilety kupisz w automacie na przystanku autobusowym na lotnisku.


Ostatnio edytowany przez kendi, 04 Mar 2015 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#71 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:50 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 238
Loty: 59
Kilometry: 128 088
Dokładnie - oba hotele nie mają wygodnego połączenia komunikacją. Stadion niby bliżej ale minimum dwie przesiadki, czas dojazdu do tych hoteli podobny ok. 40-50 min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#72 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:52 

kendi napisał(a):
Bilety kupisz w automacie na przystanku autobusowym na lotnisku.


Bilety kupisz także w KAŻDYM autobusie/tramwaju. Ale tylko za pomocą karty VISA/MC.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#73 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:58 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 238
Loty: 59
Kilometry: 128 088
Często zdarza się, że jest kolejka do automatu stacjonarnego i nie wszyscy zdążą kupić bilet przed odjazdem autobusu, a w pojazdach MPK - jak pisze MacKoz - płatność tylko kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#74 PostWysłany: 04 Mar 2015 16:11 

Mazak napisał(a):
Często zdarza się, że jest kolejka do automatu stacjonarnego i nie wszyscy zdążą kupić bilet przed odjazdem autobusu, a w pojazdach MPK - jak pisze MacKoz - płatność tylko kartą.

Ostatnio byłem świadkiem jak kierowca widział chłopaka (1 osoba) kupującego bilet w automacie (a na lotnisku jest automat tuż przy słupku na przystanku), ale kiedy przyszedł czas odjazdu, zamknął drzwi i pojechał :twisted: I weź tu czekaj 30 minut na następny autobus, bo przecież jest tylko jedna linia z lotniska :D
Góra
 PM off
Turndown lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#75 PostWysłany: 04 Mar 2015 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Jeśli szukacie możliwości tanio przenocować w samym centrum WROC a nie interesują Was hotele zerknijcie na to:

http://www.noclegwewroclawiu.pl/

Mogę spokojnie polecić to miejsce. Blisko od Rynku, czysto i dość tanio jak na centrum i osobne pokoje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
limaK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#76 PostWysłany: 05 Mar 2015 11:12 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Zainstalujcie sobie na komie skycash i mozecie kupowac bilety w ponad 20 miastach Polski - bez szukania automatow/kioskow itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#77 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:23 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
http://www.hostelsilesius.pl/

Ja ich polecam, bo mają rewelacyjne śniadanie. Bardzo dobrą lokalizację. 3 min. do arkad. 10 min. od starówki na piechtę. Za każdym razem jak jestem we Wrocku to tam nocuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#78 PostWysłany: 07 Kwi 2015 10:45 

Rejestracja: 30 Lip 2013
Posty: 22
wybieram się z rodzinką (żona + córka) na weekend do Wrocławia. Mógłby ktoś polecić mi jakieś miejsce noclegowe blisko dworca PKP dla 3 osób. Priorytet łazienka i szybkie zameldowanie, późne wymeldowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#79 PostWysłany: 07 Kwi 2015 14:28 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje, ale ja we Wrocławiu zatrzymałam się w Corner Hostel na Świdnickiej - warunki jak za taką cenę moim zdaniem okej (bez luksusów, ale w końcu to hostel), z dworca jakieś 15 minut na piechotę, recepcja 24h, blisko do rynku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#80 PostWysłany: 07 Kwi 2015 17:47 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 128
Na przeciwko dworca PKP ( tam gdzie za komuny był dworzec PKS ) masz Hotel Ibis Styles - Pl. Konstytucji 3 Maja 3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group