Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 28 Lip 2010 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kosa napisał(a):
rw30 napisał(a):
kosa napisał(a):
Najprościej odpowiadając - karta daje możliwość rezerwacji biletów w Ryanair bez prowizji.


a czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i przybliżył mi 'jak to działa' ? [w sensie karty od kokosa]

u nich na stronie brak w zasadzie jakiegokolwiek info nt. karty

pozdrawiam


Zadaj konkretne pytanie, bo na takie to mogę napisać że działa jak każda inna karta, ale nie jest z niej pobierana prowizja.


ok, spox

po pierwsze: jakie są opłaty za wyrobienie / prowadzenie karty
po drugie: jak załatwiane jest zasilanie konta / karty
po trzecie: gdzie można nią płacić, poza ryanair ?
po czwarte: czy masz jeszcze jakieś inne uwagi odnośnie tej karty ? jakieś szczególne zalety / wady ? [powiedzmy że sam program pożyczek / inwestycji w ramach tego programu KOKOSowego nie interesuje mnie] ; )

thx & pozdr

edit:
pogooglałem trochę i oto co mam:
http://dobranowina.biz/2010/07/karta-ko ... -wrazenia/
http://www.bankier.pl/wiadomosc/BZWBK-w ... 73338.html

czyli w sumie wszystko wiadomo - to po prostu karta bzwbk tylko 'brandowana'

także drogi kolego już nie musisz odpowiadać na moje pytania, bo w zasadzie wszystkie odpowiedzi są w linkowanych artykułach


yo !
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#122 PostWysłany: 03 Sie 2010 13:27 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Mam jedną kartę PrePaidową do pozbycia się, jakby ktoś była zainteresowany to proszę o PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 03 Sie 2010 13:45 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Łasica napisał(a):
Mam jedną kartę PrePaidową do pozbycia się, jakby ktoś była zainteresowany to proszę o PW.



Długo wahałem się, czy to napisać więc Łasica nie bierz tego do siebie, proszę

Dla chętnych na takie okazje
przemyślcie od kogo bierzecie takie karty (pewnie Łasicy można zaufać) ale ktoś kto wam daję kartę ma wszystkie jej dane potrzebne do płacenia w necie. Więc trzy razy się zastanówcie zanim skorzystacie z okazji żeby potem nie było płaczu że pieniądze z karty znikają.
Chyba że jest fabrycznie zapakowana (choć nie pamiętam jak była pakowana BZWBK MC PP)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 07 Sie 2010 13:10 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
A no masz rację ;) Nie wpadłem na to. Ale jak tylko dostanę kartę to pozostawię ją w oryginalnej kopercie - wtedy nie będzie żadnych podejrzeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 07 Sie 2010 14:08 

Rejestracja: 06 Sie 2010
Posty: 3
Łasica napisał(a):
A no masz rację ;) Nie wpadłem na to. Ale jak tylko dostanę kartę to pozostawię ją w oryginalnej kopercie - wtedy nie będzie żadnych podejrzeń.


Karty kokosa dostarczane są oryginalnie w zamkniętych kopertach i tylko taką kartę można bez obaw brać.
A co do kosztów - karty Kokos.pl rozdawane są za darmo i jak na razie firma nie wie, co będzie się działo po zakończeniu okresu ważności. Albo trzeba będzie zapłacić jak za normalną pre-paid BZWBK, albo po prostu wycofać kasę. I tu uwaga: za wycofanie kasy pobierana jest opłata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 07 Sie 2010 20:01 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Wystarczy kasę wydać w sklepie - najprostsze rozwiązanie. Raczej milionów tam nie trzymamy skoro to kasa na loty Ryanem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 08 Sie 2010 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Chętnie przyjmę kartę, tylko nie mogę wysyłać PW :) Jesli to aktualne to napisz proszę na luxyfer@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 16 Sie 2010 22:28 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 48
Niech mi ktos napisze instrukcje, jak sie robi przelewy z WBK na poczet Karty Pre-paidowej. W polu "odbiorca" wpisuje WBK? Czy przelew realizuja natychmiast czy po kilku godzinach, jak miedzy obcymi kontami, bo u mnie wlasnie jest w oczekujacych...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 16 Sie 2010 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
rustical napisał(a):
Niech mi ktos napisze instrukcje, jak sie robi przelewy z WBK na poczet Karty Pre-paidowej. W polu "odbiorca" wpisuje WBK? Czy przelew realizuja natychmiast czy po kilku godzinach, jak miedzy obcymi kontami, bo u mnie wlasnie jest w oczekujacych...?


polecam w google hasło 'sesje elixir', dowiesz się z grubsza tego i owego o przelewach międzybankowych ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 16 Sie 2010 23:25 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 48
Wpisze zaraz. A nie moglbys prosto napisac, czy to powinno przejsc od razu?

Powiedzmy miedzy mBankiem a mBankiem ida natychmiast, a mBank - inne wplywaja w zaleznosci od godziny wysylki i odbioru przelewow, ktore to bank ma podane chocby w swoim FAQ. Na WBK na razie nie wiem, czy jest tak samo.

PS. No nawet ladna tabelka jest - http://www.money.pl/banki/elixir/ , nie mniej moje pytanie nadal aktualne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 17 Sie 2010 08:57 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
Z tego co kojarzę, to w BZWBK w godzinach roboczych banku przelewy są księgowane natychmiast , a jak wyślesz wieczorem lub w weekend to w następnym dniu roboczym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 17 Sie 2010 10:27 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 48
Dzieki. Potwierdzam, ze tak rzeczywiscie jest w przypadku tej Karty. Wpisalem jako dane odbiorcy swoje imie i nazwisko i tez doszlo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 19 Sie 2010 11:34 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 65
Ale jaja, 10 razy odrzuciło mi rezerwację kiedy wpisywałem imię i nazwisko w tym polu koło numeru karty a kiedy wpisałem 'karta premium' poszło!
Tak jakby ktoś miał kiedyś takie problemy z rezerwacją jak ja... Może się przyda :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 19 Sie 2010 11:36 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
ja tam bilety kupuje "na mojego psa" wpisujac w polu imie i nazwisko: "Pies Cherry" :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 19 Sie 2010 12:14 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Mleko, a szczepienia mu zrobiłeś? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 19 Sie 2010 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ja zawsze karta premium, nie bylo nigdy problemow ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 19 Sie 2010 18:55 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
osiek napisał(a):
Mleko, a szczepienia mu zrobiłeś? ;)


Cherry ma wszystkie szczepienia, czipa, paszport

ba - ma nawet profil na facebooku:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000282206889
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 20 Sie 2010 11:41 

Rejestracja: 09 Lip 2010
Posty: 20
jakie dane należy podać przy rezerwacji?? wczoraj dostałem kartę i chcę zabookować swój pierwszy bilet.

pomożecie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 20 Sie 2010 11:43 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Swoje. Wypełniasz po kolei formularz rezerwacyjny i tyle. Chyba że komuś chcesz kupić bilet to wtedy jego dane. Jako właściciela karty wpisujesz swoje nazwisko lub zmyślone (dotyczy jedynie karty pre-paid)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 20 Sie 2010 11:46 

Rejestracja: 09 Lip 2010
Posty: 20
a ile mniej wiecej trwa przelew z mojego konta (mbank) na konto karty mc prepaid paypass?? bo z mojego konta kasa zniknęła od razu. i nie wiem czy już jest - wysyłałem sms, żeby sprawdzić stan konta ale nie dostałem odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group