Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Wrz 2014 17:47 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 3
cześć!

planuję ze znajomymi wyjazd do Gruzji, chcemy wynająć samochód 5-osobowy (bez kierowcy, chcemy jeździć same). Czy ktoś z Was miał dobre doświadczenia z wypożyczalniami samochodów i mógłby się podzielić namiarami?

Nie chcemy jeździć po górach (najdalej to Kazbegi i Vardzia), więc nie planujemy auta terenowego. Chyba osobówka zwykła da radę, co?

Dzięki za wszelkiej maści informacje i porady :)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 25 Wrz 2014 03:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 7
ewaagata

Bez kierowcy to przygoda i bohaterstwo :D
http://www.bprc.ge - Kaha, właściciel mówi po angielsku, ma koleżankę (?) Polkę, która czasem odpowiada na maile. Cena ze strony do uzgodnienia.
Warto się dogadać co do auta - my dostaliśmy anglika, ale braliśmy kierowcę, więc było nam wszystko jedno.
Poza wyjazdem z Tbilisi, GPS jest raczej niepotrzebny, bo do większości zabytków wiedzie jedna droga, a jak coś można się spytać tubylców.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Bohaterstwo, bo takie akcje na drogach to norma.
IMG_1625.jpg
IMG_1625.jpg [ 152.9 KiB | Obejrzany 14992 razy ]
_________________
http://www.filipdutka.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Wrz 2014 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No to mój mąż jest bohaterem i mieliśmy przygodę :)
Poza granicami Tbilisi jazda nie stwarza problemów. W Tbilisi - z uwagi na fakt, że nie działają żadne znane nam przepisy jest to dosyć trudne.

ewaagata napisał(a):
Nie chcemy jeździć po górach (najdalej to Kazbegi i Vardzia), więc nie planujemy auta terenowego. Chyba osobówka zwykła da radę, co?!

Nie wybrałabym się do Kazbegi osobówką. Chyba, ze coś się zmieniło od maja 2012. Droga na ostatnim odcinku do Kazbegi jest w takim stanie, że osobówką byśmy na 100 % nie przejechali. Ale to był okres deszczowy wróciliśmy 11 maja tuż przed powodzią więc może dlatego wspomnienia są akurat takie.
Natomiast do Dawid Garedża - nie ma problemu. A do Wardzi nie jechałam więc nie wiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Wrz 2014 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Moim zdaniem do Kazbegi spokojnie dojechać można osobowym, poza okresami ekstremalnymi: ulewy, powodzie, opady śniegu. Są gorsze odcinki drogi, wjazd i zjazd z przełęczy, gdzie jechać trzeba powoli i ostrożnie.
Do Wardzii droga bardzo dobra, bezproblemowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Kwi 2015 15:00 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Ja korzystałem właśnie z cars4rent.ge i polecam w 300% ! Świetny kontakt mailowy przed wyjazdem, spotkanie w centrum handlowym Pixel w Tbilisi, skan dowodu, podpisanie umowy i można ruszać. Ustaliliśmy że za wynajem Toyoty Land Cruiser z GPSem zapłacimy 60Euro za około 30h wynajmu. Ostatecznie mieliśmy 7h spóźnienia, ale nie obciążyli nas żadnymi dodatkowymi kosztami i nie było problemem, że przyjechaliśmy o 2 w nocy. Nawet zawieźli nas pod nasz hotel. Cały czas świetny kontakt telefoniczny, pracownicy potrafią angielski perfekt, marzenie po prostu :D Nawet przy zdawaniu auta było tylko jedno krótkie pytanie - is everything with the car ok? żadnych oględzin, doszukiwania się rysek itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Cze 2016 10:09 

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 68
Loty: 40
Kilometry: 94 407
Czy ktoś zna tbilisiautorent.com? Bardzo dobra cena, bo za 8 dni z zostawieniem auta w Kutaisi chcą 300$ ( Mitsubishi Pajero 4x4). Tylko jako rezerwację chcą zdjęcie paszportu i prawa jazdy, nie wiem czy wysyłać. Mial ktoś z nimi jakąś styczność?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: wynajem auta
#7 PostWysłany: 15 Kwi 2017 10:21 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
Cześć,
Byliśmy już w zeszłym roku w Gruzji i korzystaliśmy z transportu publicznego - busy, marszrutki, taxi. Tym razem zastanawiam się nad wynajęciem samochodu, czy ktoś z Was miał doświadczenia w tym zakresie - przykładowe ceny, najlepsze agencje, potencjalne problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Cze 2017 20:24 

Rejestracja: 18 Lut 2016
Posty: 4
Loty: 25
Kilometry: 55 211
Ponawiam pytanie eleles :) Wylatujemy za kilka dni, jakieś źródło taniej rezerwacji autka mile widziane.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2018 03:06 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
Wypożyczyliśmy auto (Mitsubishi Pajero IO, 2008) z tej lokalnej firmy: http://www.carrental.ge/en/ ze względu na niższą cenę (32EUR/dzień w czerwcu na 11 dni) niż w pozostałych miejscach (chcieliśmy terenówkę, a z innych wypożyczalni nie było nas stać). Auto w niezłym stanie, w automacie (fajna sprawa w ciężkich warunkach, można też wymusić jedynkę albo dwójkę przy podjazdach albo do zjeżdżania), nie działało nam gniazdko zapalniczki. Z dziwnych informacji, to była to oryginalnie wersja japońska, z kierownicą po drugiej stronie, ale Gruzini często przekładają ją na drugą stronę i na szczęście wszystko działało. Sprawdziło się nawet w Tusheti (droga super, ale dla odważnych, i zatankujcie do pełna). Biuro mają w centrum starego miasta, rezerwowaliśmy przez mejla.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Paź 2018 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
4x4carrental.pl

Ja polecam tą firmę. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Wszystko było takie jak się umawialiśmy. Zura może załatwić nam co tylko chcemy. My braliśmy potężnego Patrola 4x4. Spokojnie może podróżować nim 7 osób. Istnieje możliwość zainstalowania bagażu na dachu. Ja wypożyczalem z Tbilisi i zapłaciłem 1500 GEL za 8 dni (w sumie to wyszło 9).

Samochód wygląda jak na wpisie. Polecam podróżownie samochodem po Gruzji.
https://chyllout.com/2018/10/14/chewsur ... nstwo-4x4/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Kwi 2019 10:42 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Korzystał ktoś może z Surprice Car Rent lub GTG Cars w Kutaisi? Ewentualnie jakieś namiary na to co zawsze szukamy czyli dobrze i niedrogo. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Maj 2019 14:35 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 37
-- 01 Maj 2019 14:35 --

Uważajcie na cars4rent.ge, rezerwacja zrobiona online, cena dawno potwierdzona i ustalona przez obie strony, nagle na koniec przy odbiorze auta okazuje się, że na umowie widnieje inna stawka, o 100€ więcej. Po krótkiej dyskusji i pokazaniu dwóch potwierdzeń nagle stwierdzili, że to był błąd drukarki. Wnioski pozostawiam Wam. Poza tym serwis był ok, nie mam nic do zarzucenia poza próbą wykorzystania naszej nieuwagi w nowym miejscu dla nas.

-- 01 Maj 2019 14:35 --

Uważajcie na cars4rent.ge, rezerwacja zrobiona online, cena dawno potwierdzona i ustalona przez obie strony, nagle na koniec przy odbiorze auta okazuje się, że na umowie widnieje inna stawka, o 100€ więcej. Po krótkiej dyskusji i pokazaniu dwóch potwierdzeń nagle stwierdzili, że to był błąd drukarki. Wnioski pozostawiam Wam. Poza tym serwis był ok, nie mam nic do zarzucenia poza próbą wykorzystania naszej nieuwagi w nowym miejscu dla nas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Maj 2019 11:55 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Korzystałem w tym i zeszłym roku z ich usług w Kutaisi I było w miarę OK.
W jakim mieście się to zdarzyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Maj 2019 12:34 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
-- 02 Maj 2019 12:32 --

Ja byłem 2x w Gruzji i zawsze wynajmowałem 16-osobowego wygodnego busa wraz z kierowcą, mimo że było nas raz 7 osób, za drugim razem 8 osób.
Cena jest taka, że nie opłaca się wynajmować samochodu. Za dwudniową wycieczkę do Batumi zapłaciliśmy 400GEL, za wycieczkę jednodniową wycieczkę Okatse, Martvili i okolice - 250GEL
Cena za jaką wynajmuje tego busa jest podobna do ceny wynajmu samochodu, biorąc pod uwagę , że można (ale nie trzeba) jechać w 16 osób, paliwo i kierowca w cenie, uważam że jest to cena bezkonkurencyjna. Kierowca mówi po rosyjsku, po polsku też trochę rozumie, ale przede wszystkim jest SPRAWDZONY, bardzo sympatyczny i pomocny.
Kontakt do kierowcy, proszę bardzo:

Georgij +995598851818
najprościej skontaktować się z nim za pomocą komunikatora Viber.
Można dzwonić, ale nie mówi po polsku, choć dużo rozumie,
po angielsku wcale.
dobrze po rosyjsku





-- 02 Maj 2019 12:34 --

A swoją drogą:
Lecimy do Kutaisi 25.05.2019 Wizzairem z Warszawy.
Wynajmujemy na w.w. busa z kierowcą , a jest nas tylko 6 osób.
W planach -
jazda do Batumi, po drodze czarna plaża Ureki, Miniature Park, powrót na drugi dzień wieczorem
jeden dzień Okatse Canyon,Martvili and Bagrati cathedra
jeden dzień jaskinie Promethe,Sataplia i Motsameta

koszt wszystkich przyjazdów wychodzi 1000GEL , przy 6 osobach to wychodzi 167GEL na osobę, ale gdyby chciały z nami pojechac jeszcze:
2 osoby - 125 GEL/os.
4 osoby - 100 GEL /os.
6 osób - 84GEL /os.


dodatkowo w cenie transfer z lotniska do Kutaisi i powrót

jest ktoś chętny na wspólne zwiedzanie ???
Góra
 Profil Relacje PM off
grazyna12321 lubi ten post.
iwcok uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:23 

Rejestracja: 16 Cze 2019
Posty: 1
Można namiary na tego kierowcę Poproszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 16 Cze 2019 16:50 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
A czy ktoś wypożyczał auto w Kutaisi na lotnisku w Dollar?

Jeszcze pytanie - ktoś wypożyczał może w Avis (w Kutaisi - miasto) ?
Jakieś opinie?

_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Sty 2022 10:43, edytowano w sumie 1 raz
2w1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Sie 2019 07:55 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 196
niebieski
Niedawno wróciłem z Gruzji. Wynajmowałem Toyotę LandCruiser 4x4 (7 miejsc) z http://4x4carrental.pl/en/
Wszystko świetnie poszło, kontakt z właścicielem bardzo dobry, szybko odpisywał na maile i dostosował sie pod nasze potrzeby.
Auto dowiózł nam za dopłatą 50 USD pod hostel w Kutaisi. Oddaliśmy w Tibilisi. Za 4 doby w środku sezonu zapłacililiśmy razem z 3 fotelikami dla dzieci 340 USD
Auto czyste, zadbane.
Mogę szczerze polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Paź 2021 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Dziś zdałem auto w Kutaisi, wypożyczane w Tbilisi w wypożyczalni Sofis Car Rental. Dużo niższa cena niż u konkurencji. Auto podstawili mi pod same drzwi Ibis Styles. Symboliczna kwota 50 lari za OW. Pan z wypożyczalni był przede mną na lotnisku i bez problemów odebrał auto. Cała procedura trwała 5min.

Miałem 7 letnią hybrydową toyotę avensis w automacie. Spalanie 4,8l na 100km.

Brak kaucji. Zdanie auta z taką samą ilością paliwa jak przy odbiorze z wypożyczalni.

Telefon do Sofii +995 557 50 53 02,
poprawnie mówi po angielsku i rosyjsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Paź 2021 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ja korzystałem z jej usług.
REWELACJA, pełna profeska.

https://rent.martynazgruzji.pl/
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
bartinkopl lubi ten post.
bartinkopl uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 09 Paź 2021 22:13 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 111
@eskie
Potwierdzam, najlepiej uderzyć do Martyny na fanpage przez FB, zawsze ma jakieś ciekawe oferty cenowe ;)
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group