Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 10 Cze 2010 14:17 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
TheArt napisał(a):
Tak.

eh, w ogole jakies jaja, bo przez ta strone nie da sie kupic karty, tylko da sie karte zarejestrowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#102 PostWysłany: 10 Cze 2010 14:34 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
Normalnie kupujesz przez BZWBK Market.

http://premiumshop24.bzwbk.pl/899,34049 ... d_PayPass/

Ideą tego instrumentu jest właśnie anonimowość czyli użyteczność na okaziciela.

Teraz wszedłem do marketu i co widzę, dodali zapis:

Cytuj:
KARTA DOŁADOWYWALNA MASTERCARD PAYPASS jest ważna 16 miesięcy.


To już mocno zmniejsza opłacalność tej oferty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 10 Cze 2010 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
TheArt napisał(a):
Cytuj:
KARTA DOŁADOWYWALNA MASTERCARD PAYPASS jest ważna 16 miesięcy.


To już mocno zmniejsza opłacalność tej oferty.

przeciez od poczatku bylo wiadomo ze jest wazna ok póltora roku ;)

a czy zmniejsza opłacalność oferty? Przeciez kupując dwa bilety FR jestes juz 20zł na plus.. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 28 Cze 2010 15:01 

Rejestracja: 04 Cze 2010
Posty: 4
mam problem z kupnem biletów przy pomocy karty
transakcja albo wogóle ie przechodzi albo dostaje taki komunikat:

Numer rezerwacji lotu:
Status: NIEPOTWIERDZONE

Rezerwacja nie jest potwierdzona, dopóki nie otrzymasz wiadomości e-mail z planem podróży.

na początku myślałam, że to przez bład w rubryce nazwisko właściciela karty.
probowałam juz wiele opcji :karta premium , premium, nazwisko +premium
ale teraz się zastanawiam czy czasem karta nie ma jakiejś blokady przed 1 uzyciem?
Czytałam pare stron wcześniej, że ktoś miał podobny problem, ale sytuacja sie nie wyjaśniła...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 28 Cze 2010 15:02 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
Przecież to anonimowa karta prepaid.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 28 Cze 2010 15:07 

Rejestracja: 04 Cze 2010
Posty: 4
tak jasne, ale transakcje nie przechodza. Inne pomysły się skończyły, co może być tego przyczyną.
środki na karcie są itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 28 Cze 2010 23:24 

Rejestracja: 04 Cze 2010
Posty: 4
jako że jakoś nikt sie nie pali do pomocy
znalazłam info że nie jestem odosobnionym przypadkiem, problemy z karta zdarzają się dosyć często

http://www.alertfinansowy.pl/alerty/new ... z-wbk.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 03 Lip 2010 11:55 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Ta karta z BZWBK działa normalnie jak kredytowa i umożliwia rezerwacje i opłacanie noclegów w booking.com?

Wie ktoś może lub sprawdzał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 03 Lip 2010 17:03 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
kosa napisał(a):
Ta karta z BZWBK działa normalnie jak kredytowa i umożliwia rezerwacje i opłacanie noclegów w booking.com?

Wie ktoś może lub sprawdzał?


Na hostelworld.com działa jak karta kredytowa i umożliwia rezerwację po bardzo korzystnym kursie euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 05 Lip 2010 20:46 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 65
http://www.facebook.com/pages/Kokospl/2 ... ref=search
Można otrzymać kartę za darmo, wszystko w zakładce "odbierz kartę". Profil ma niecałe 650 fanów, więc jeszcze trochę kart zostało :)
Edit: Ja swoją już dostałem. Ważna jest aż 3 lata :) Normalnie udało ją się zarajestrować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 24 Lip 2010 16:27 

Rejestracja: 23 Lip 2010
Posty: 4
ExGliwice napisał(a):
zespol_bzwbk napisał(a):
Karty pre-paid Banku Zachodniego WBK można obsługiwać przez SMS lub dedykowany serwis internetowy. Aby sprawdzić saldo karty należy wysłać na numer 2424 smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK S", gdzie RRRRRRRRRR oznacza 10 ostatnich cyfr numeru rachunku technicznego karty, a KKKK 4 ostatnie cyfry numeru karty. Aby sprawdzić historię 5 ostatnich transakcji należy wysłać smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK H".

Od 1 czerwca istnieje możliwość rejestracji dowolnej karty pre-paid naszego banku w serwisie http://www.kartainternetowa.pl, który umożliwia podgląd salda, historii, a także doładowanie, wykup środków z karty i zmianę numeru PIN.

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na:
http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obe ... orach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK


Pytanie z innej beczki
Czy karta pre-paid sprzedawana poprzez http://kartainternetowa.pl/zakup-karty/zakup-karty.html

jest kartą MasterCard Prepaid pass?



Jest tam też oferowana karta internetowa bez plastiku za 1 zł, kod cvv2 przychodzi na SMS a numer karty jest w PDF który trzeba sobie zachować, czy taka karta działa w ryanair bez prowizji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 24 Lip 2010 17:08 

Rejestracja: 13 Lip 2010
Posty: 18
Czy próbował ktoś płacić kartą MasterCard Debit PAYBACK (niestety to nie prepaid)?
http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/do-k ... yback.html
Chciałbym jutro kupić bilety, a do tego czasu nie zakupię sobie prawdziwej MP.

EDIT:
Sam sobie odpowiem. Nie da się zapłacić w/w kartą bez prowizji. Także czekam na prepaida i dopiero sobie zakupie bilety (ciekawe czy jeszcze będą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 24 Lip 2010 19:58 

Rejestracja: 24 Lip 2010
Posty: 1
Szukam chetnej/chętnego do wsparcia osoby w potrzebie, tj. mnie :) Zamówiłam taką kartę na premiumshop24.pl, jednak nim ona dojdzie miną promocyjne ceny biletów. Kwestia kupna kolejne w oddziale wchodzi w grę dopiero w poniedziałek, gdyż żaden z odziałów bzwbk nie był dzis czynny we Wro (sprawdzałam), a do tego czasu promocyjna cena biletów też pewnie będzie nieaktualna. W związku z tym chciałabym zawrzec transakcję wymienna ze szczęśliwym posiadaczem mastercard prepaid paypass, w zamian za możliwość skorzystania z karty (potrzbuję 14 biletów na 3 różne trasy, w obie strony) zobowiązuję sie zabrać na kawę, ewentualnie sprezentować jakieś procenty czy ciasto, a także gdyby ktoś miał taką potrzebę - usługi graficzne (projekt logo, ulotki, itp.).

Liczę, że znajdzie się osobą gotowa wspomóc studentkę w pragnieniach wojaży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 26 Lip 2010 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dzarek napisał(a):
http://www.facebook.com/pages/Kokospl/256156625244?ref=search&v=app_7146470109#!/pages/Kokospl/256156625244?v=wall&ref=search
Można otrzymać kartę za darmo, wszystko w zakładce "odbierz kartę". Profil ma niecałe 650 fanów, więc jeszcze trochę kart zostało :)
Edit: Ja swoją już dostałem. Ważna jest aż 3 lata :) Normalnie udało ją się zarajestrować.


czy dobrze rozumiem ? w sensie, że karta ma ogólnie taką samą funkcjonalność jak ten mastercard paypass prepaid od bzwbk ?
bo info na stronie kokos.pl/karta jest bardzo lakoniczne [pod kątem płatności w necie]

pozdro
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 26 Lip 2010 12:27 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Najprościej odpowiadając - karta daje możliwość rezerwacji biletów w Ryanair bez prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 28 Lip 2010 08:09 

Rejestracja: 09 Lip 2010
Posty: 20
a wie ktoś może czy karta debetowa albo kredytowa z mbank (Master Card Pay Pass) też jest akceptowana w ryanair?

Dzwoniłem do biura obsługi i gościu mbanku mi powiedział, że można nią wykonywać transakcje internetowe, posiada kod CVV - bo spotkałem się z kartami tego typu z ING, które go nie posiadały.
to jest to samo co MC PrePaid dzięki której nie jest naliczana opłata administracyjna przy bookowaniu biletów?

będę wdzięczny za pomoc :)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 28 Lip 2010 08:39 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
tweek napisał(a):
a wie ktoś może czy karta debetowa albo kredytowa z mbank (Master Card Pay Pass) też jest akceptowana w ryanair?

Dzwoniłem do biura obsługi i gościu mbanku mi powiedział, że można nią wykonywać transakcje internetowe, posiada kod CVV - bo spotkałem się z kartami tego typu z ING, które go nie posiadały.
to jest to samo co MC PrePaid dzięki której nie jest naliczana opłata administracyjna przy bookowaniu biletów?

będę wdzięczny za pomoc :)

pozdrawiam



oczywiście że jest akceptowana przez Ryan bo dlaczego miałaby nie być? Skoro masz zapewnienie banku że możesz płacić w internecie to dlaczego miałbyś nie módz użyć jej do zakupu na stronach ryanaira? Jakiś iny internet?
A jeśli pytasz czy można zapłacić bez prowizji 5€/20pln to czy karta MasterCard PayPas to to samo co MasterCard pre-paid?? Zastanów się, użyj trochę logiki a odpowiedz stanie się jasna...

To że BZWBK wydał kartę MC PayPass pre-paid to nie znaczy że każdy PayPass to pre-paid! To dwie różne funkcjonalności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 28 Lip 2010 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kosa napisał(a):
Najprościej odpowiadając - karta daje możliwość rezerwacji biletów w Ryanair bez prowizji.


a czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i przybliżył mi 'jak to działa' ? [w sensie karty od kokosa]

u nich na stronie brak w zasadzie jakiegokolwiek info nt. karty

pozdrawiam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 28 Lip 2010 10:40 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
wg. http://dobranowina.biz/2010/06/kokos-pl ... platnicza/
jest to karta prepaid czyli przy płatności w ryanie nie powinno pobierać 20 zł prowizji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 28 Lip 2010 11:00 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
rw30 napisał(a):
kosa napisał(a):
Najprościej odpowiadając - karta daje możliwość rezerwacji biletów w Ryanair bez prowizji.


a czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i przybliżył mi 'jak to działa' ? [w sensie karty od kokosa]

u nich na stronie brak w zasadzie jakiegokolwiek info nt. karty

pozdrawiam


Zadaj konkretne pytanie, bo na takie to mogę napisać że działa jak każda inna karta, ale nie jest z niej pobierana prowizja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group