Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Cze 2013 14:07 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 57
Loty: 161
Kilometry: 221 089
niebieski
We Wrzesniu planujemy swoja pierwsza wyprawe za granice z naszym synem ktory bedzie mial wtedy 5 miesiecy. Nie ustalilismy jeszcze gdzie polecimy, ale w rachube wchodza: Wyspy Kanaryjskie, Portugalia wraz z Madera, Chorwacja lub Wyspy Greckie. Czy ktos moglby polecic jakies hotele w ktorych pobyt z dzieckiem bedzie przyjemnoscia a nie udreka?

Przy okazji proponuje stworzyc liste sprawdzonych przez Was hoteli w Europie, ktore sa przyjazne dla dzieci.
Chodzi mi glownie o rozne udogodnienia typu brodzik przy basenie, plac zabaw lub lozeczka / kolyski dla dzieci.

Moja propozycja to Vallian Village, na wyspie Rodos
http://www.booking.com/hotel/gr/vallian-village.en.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 24 Cze 2013 16:09 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Popieram, a dla osób planujących swój wyjazd pod trochę innym profilem niż wskazano powyżej może być to dobra przestroga w doborach hoteli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Cze 2013 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
mod: offtopic o tym czy warto podróżować z małym dzieckiem i w jakim wieku wydzieliłam tutaj viewtopic.php?f=184&t=31462&p=255588#p255588

Na koniec tego mojego przydługiego wywodu zaproponuję hotel BEST WESTERN PREMIER Hotel Cappello D'Oro. Nie jest tani (w czerwcu płaciliśmy 90 EUR za pokój rodzinny/noc za 2 os. dorosłe + dziecko, z rewelacyjnym śniadaniem). Pokój rodzinny składa się w rzeczywistości z 2 połączonych ze sobą pokoi (dla rodziców i dzieci), w jednym jest duże łóżko podwójne, w drugim dość szerokie pojedyncze, są dwie łazienki, a w części dla dzieci jest konsola PS3, czajnik, herbata, kawa. Podczas zameldowania córka dostała zabawkę Littlest PetShop (w merlinie kosztuje ponad 25 zł). Położenie hotelu też jest super. Autobus nr 1 z Lotniska zatrzymuje się po drugiej stronie ulicy (wystarczy przejść przez przejście dla pieszych), przystanek nazywa się Porta Nuova. Po późnym przylocie do Bergamo ni musieliśmy daleko iść do hotelu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Cze 2013 11:27 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, najpierw na temat: http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Revi ... lucia.html
a teraz parę zdań, dzieci płakały, płaczą i będą płakać, czy to z powodu braku cukierka, lotu samolotem, czy bez powodu, z dziećmi latam (obecnie 9 i 14 lat) od urodzenia córki (9), fakt na początku było słabo, pierwsze dwa wyloty dały nam w kość w samolocie, a potem już z górki, mamy ich nie brać bo komuś w samolocie będzie przeszkadzać ich płacz? bo nic nie zapamiętają? bzdury, pamiętają więcej niż u nas z wyjazdów nad morze (też co roku jesteśmy na Bałtykiem), fakt mi też przeszkadzają obecnie dzieci płaczące w samolocie, ale cóż taka jest kolej rzeczy, myślę, że wszyscy CI narzekacze to osoby które nie mają jeszcze dzieci, czas zweryfikuje ich myślenie, pozdrawiam, Nie Zostawiajcie Dzieci w Domu!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Cze 2013 11:43 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
Amcio napisał(a):
Teraz wiemy że można już polecieć ale w naszym przypadku wiemy co musi być na miejscu: morze, basen, piasek i lot do max 3 godzin.
Właśnie, jak się człowiek przygotuje na wyjazd z dzieckiem, na wyjazd z przyjemnościami dla dzieci, to dzieci nie będą marudzić.
A jak ktoś pojedzie z małym dzieckiem na przykład do Rzymu aby obejrzeć Watykan, to niech się nie dziwi, że będzie mu marudzić i płakać. Z małym dzieckiem nie jedzie się, żeby coś zwiedziło.
Amcio napisał(a):
To z zagranicznych, a krajowe to nasze góry: Karkonosze, Świeradów Zdrój sprawdzony hotel z aquaparkiem Malachit na zimę i na lato- polecam dla rodzin z dziećmi.
Mercure (ex-Orbis) Skalny w Karpaczu też jest niezły, ma niezły basen z brodzikiem i jest przystosowany do rodzin z dziećmi.
I po przeczytaniu tego wątku jestem pewien, że znajdą się ludzie, którzy w takim Malachicie czy Skalnym będą narzekać na to, że pojechali do tego hotelu z basenami i udogodnieniami dla dzieci i niespodzianka, pełne zaskoczenie, jest tam sporo rodzin z dziećmi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Cze 2013 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Na wypoczynek z brzdącem polecam może nie hotel ale pensjonat w Wetlinie, Bieszczady.
Atrakcje w ogrodzie - dzieci zajmują się sobą:)
http://www.modryna.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Lip 2013 22:04 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 3
A jakiś hotel, abym mogła z dzieckiem półrocznym zamieszkac w Pradze polecicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Lip 2013 22:11 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
hanna napisał(a):
A jakiś hotel, abym mogła z dzieckiem półrocznym zamieszkac w Pradze polecicie?

jakie masz wymagania w związku z tym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Lip 2013 22:16 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 3
Wiem, że większość hoteli jest przystosowanych dla dzieci w każdym wieku. Ale może jest jakis specyficzny w centrum, no i tani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Lis 2013 22:56 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 3
santech napisał(a):
witam, najpierw na temat: http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Revi ... lucia.html
a teraz parę zdań, dzieci płakały, płaczą i będą płakać, czy to z powodu braku cukierka, lotu samolotem, czy bez powodu, z dziećmi latam (obecnie 9 i 14 lat) od urodzenia córki (9), fakt na początku było słabo, pierwsze dwa wyloty dały nam w kość w samolocie, a potem już z górki, mamy ich nie brać bo komuś w samolocie będzie przeszkadzać ich płacz? bo nic nie zapamiętają? bzdury, pamiętają więcej niż u nas z wyjazdów nad morze (też co roku jesteśmy na Bałtykiem), fakt mi też przeszkadzają obecnie dzieci płaczące w samolocie, ale cóż taka jest kolej rzeczy, myślę, że wszyscy CI narzekacze to osoby które nie mają jeszcze dzieci, czas zweryfikuje ich myślenie, pozdrawiam, Nie Zostawiajcie Dzieci w Domu!!!

Masz rację!

Chcemy jechać do Tunezji, ale zastanawiamy się czy wziąć ze sobą 4 letniego synka czy też nie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Lis 2013 11:24 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Brac! Tylko pamietajcie, zeby dobrze sie przygotowac i zapalnowac wypoczynek z glowa ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Lis 2013 16:40 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 1
W okolicach Lublina znajduje się miejsce o nazwie Łubinowe Wzgórze, którego personel potrafi zająć się dziećmi (animowanie rozrywek) i które ma specjalny pokój rozrywek dla nich i plac zabaw w ogrodzie. A okolica jest bajeczna! Dziewicze lasy z lessowymi wąwozami - idealne na relaksujące spacery.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Gru 2013 08:25 

Rejestracja: 26 Lis 2013
Posty: 3
tom971 napisał(a):
Na wypoczynek z brzdącem polecam może nie hotel ale pensjonat w Wetlinie, Bieszczady.
Atrakcje w ogrodzie - dzieci zajmują się sobą:)
http://www.modryna.pl

Polecam też Wołkowyja nad Jeziorem Solińskim. Góry i jezioro w jednym miejscu, łatwe szlaki,wypozyczalnia sprzętu wodnego i rowerów. Dzieciaki nie beda sie nudzić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Sty 2014 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 36
Loty: 35
Kilometry: 141 692
Może dopiszę garść swoich hotelowych odkryć przeżywanych z córą przez ostatnie 2,5 roku.
Na Maderze (5 mies.dziecko) mieszkaliśmy w hotelu aktualnie nazywanym Hotel Vidamar Resort Madeira. Dla takiego malucha nie potrzebowałam specjalnie dużo zabawek ale: jest super salka zabaw, mnóstwo gier, zabawek, do jeżdżenia, pchania, zjeżdżalnie itd; jest ogrzewany basen i brodzik kryty, obsługa i wszyscy wokół nadskakiwali nam jak mogli i stawali na głowie żeby moje dziecko było zadowolone, slow foodowe jedzenie pozwalało mi matce-karmiącej bez stresów karmić po tych specjałach, co dla mnie ważne: łóżeczko było drewniane z porządnym materacem i opuszczanym boczkiem no i wanna pełna nisko osadzona

Kreta (12 mies.dziecko): Astir Beach: przy plaży, plaża piękna i czysta, płytka woda, duży plac zabaw dla dzieciaków dość brudny ale raczej w piachu na terenie hotelu: mnóstwo zjeżdżalni, huśtawki itp., dla starszych super animacje, dzieciarnia leciała jak szalona więc chyba było warto, basen zimna woda i zbyt głęboki jak dla mojej małej, w okolicy kilka knajp z placami zabaw, wszędzie niezłe chodniki-deptali więc z wózkiem idealnie

Berlin: tak bywamy b.często i zdecydowanie najlepszy hotel jaki udało nam się "mieć" z dzieciakiem to Holliday Inn West. Dzieci są tam traktowane na równi z dorosłymi, jest basen, sala zabaw, w jadalni jest spory kącik dla maluchów, krzesełka do karmienia, a śniadanie b.obfite więc każdy znajdzie coś dla malca.

Polska: Z maluszkiem kilku tygodniowym byłam w hotelu na jez. białym w Hotelu Rusałka (Okuninka), dla starszych dzieci boskie miejsce ale dla mojej córki nie mieli nawet łóżeczka, nie mieli czajników do pokoi co z takim maluchem jest niezbędne, no ale przy samej plaży, a sama miejsca nastawiona na rodziny

Gdańsk-Jelitkowo: wynajmowaliśmy apartament w nie tanim miejscu ale pięknym, nowe mieszkania, 150 metrów od plaży, plac zabaw, mnóstwo dzieciaków na terenie, ogromne tarasy no i święty spokój a na wyposażeniu kuchnia ze sprzętem, mieliśmy nawet rowery. Oferty można znaleźć w necie bez problemu.


Ostatnio edytowany przez sylwia_pl 29 Sty 2014 18:31, edytowano w sumie 2 razy
Pogrubienie lokalizacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Sty 2014 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Moja mała ma 19m-cy i już 12 razy leciała samolotem. Poniżej moje polecane obiekty:
Rzym (spaliśmy na campingu Flaminio Village, mała miała wtedy 6m-cy), duże domki, blisko kolejki podmiejskiej, supermarket, basen, dobrze wyposażona kuchnia. Malaga (w zasadzie 36km na południe w pueblo El Faro - hotel 4* Los Amigos Beach Club - najlepszy hotel dla dziecka, sala zabaw, animacje, 50m od plaży, basen, obiekt nastawiony na rodziny i do tego tani. Byłem tam 14dni w grudniu'12 - cena 12euro za dobę w apartamencie z dodatkową sypialnią, mimo iż mieliśmy zarezerwowane tylko studio). Antibes na Lazurowym Wybrzeżu (hotel 4* Resideal). Duże pokoje z dodatkową sypialnią, wyposażona kuchnia, 2 baseny, ok. 400m do portu i 700m do plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Lut 2014 02:01 

Rejestracja: 19 Gru 2013
Posty: 2
Zbanowany
Szukam jakiegoś właśnie w Berlinie, dzięki wielkie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Lut 2014 12:01 

Rejestracja: 22 Lis 2013
Posty: 4
jeśli dopuszczasz wyjazd na wakacje w polsce, mogę polecić ci hotel anders - http://www.hotelanders.com.pl/dzieciom - mają świetną ofertę dla dzieci, moje dzieciaki nie mogą się doczekać kiedy pojadą, znają to miejsce bo jeździmy często. ale oczywiście to nie zagranica...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Mar 2014 12:19 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 1
Witam :) nie wiem czy komuś się taka informacja przyda ale ostatniego lata wraz z moją rodziną, czyli żona, 4 letni syn, 6 miesięczna córeczka i ja byliśmy w Bieszczadach w ośrodku wypoczynkowym Solny, jeżeli szukacie fajnego miejsca do spędzenia kilku dni w górach to sprawdźcie ten link http://www.solny.com.pl/imprezy-integracyjne.html. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Mar 2014 10:35 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
To i ja polecę świetny hotel dla dzieciaków na Kos:
http://www.holidaycheck.pl/hr/7057bd72- ... ewsOrder=0

Osobny płytki basen i brodzik, plac zabaw z animatorką (może nie najlepszy ale daje rady), blisko do rewelacyjnej plaży z łagodnym zejściem do morza i trochę zwierzyny w okolicy (osiołki, barany, krowy, kaczki), co dla naszego synka było niesamowitą, gratisową atrakcją:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Mar 2014 10:14 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
a może polecić ktoś hotel na Krecie - Chania bądź bardziej na zachód. Maluszek 3 latka szuka czegoś na wakacje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group