Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Wrz 2011 21:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 5
Witam lece ze Stambulu do Warszawy przesiadke mam W rydze bedzıe na to godzinka - czy to lotnisko jest duze i czy da sie to ogarnac w tym czasie?? Byl ktos najchetniej poslucham tych co latali juz na tej samej trasie z Airaltic - bilet mam caloscıowy nie jest podzilony na odcinki. Bede wdzieczna za odpowiedzi - to pierwszy lot z przesiadka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Wrz 2011 21:46 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Nie będziesz miała żadnego problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Wrz 2011 22:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Nie powinno być problemu - potrzeba trochę czasu na kontrolę bezpieczeństwa i bagażu, bo przylatujesz spoza Unii.
Samo przejście do właściwej bramki, to 5 do 10 minut.
Poza tym jeśli masz jeden bilet na oba połączenia, to liniom zależy, żebyś zdążyła, bo będzie to dla nich dodatkowy koszt.
Więc tylko dobrze się ustawić przy wychodzeniu z autobusu w kolejce do kontroli i... po strachu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Wrz 2011 08:40 

Nie będzie problemu. Tydzień temu leciała tak moja przyjaciółka.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2011 11:46 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 5
Dziekujeee bo bilet wyrwalam za 354 zlotee powrotny a tak jeszcze nie latalam :))) Dziekuje za wszytskie wypowiedzi !!! :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: szymek82 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group