Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 12 Wrz 2013 16:35 

Rejestracja: 08 Wrz 2013
Posty: 9
Wszystko rozumiem.

Ostatnie pytanie: Kontrolowali Wam kiedykolwiek pojemność tego worka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#342 PostWysłany: 12 Wrz 2013 16:39 

Sławek Desperski napisał(a):
Wszystko rozumiem.

Ostatnie pytanie: Kontrolowali Wam kiedykolwiek pojemność tego worka?


Tak, podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku Londyn Stansted wręczano za darmo właściwe prosząc o ich zmianę, gdy ktoś miał o niewłaściwej pojemności lub nie posiadał w ogóle.
Góra
 PM off  
      
#343 PostWysłany: 12 Wrz 2013 17:17 

Rejestracja: 08 Wrz 2013
Posty: 9
W Anglii to zrozumiałe. Gdzieś indziej w EU też tacy rygorytyczni są?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 12 Wrz 2013 18:27 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Mnie na trzydzieści-kilka lotów w tym roku spotkało coś takiego tylko na Stansted.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 12 Wrz 2013 23:46 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 4
witam serdecznie:)

domyslam sie, ze zakladam temat w zlym watku - przepraszam, ale nie widze odpowiedniego...

Mam pytanie do ekspertów..
mam wykupiony lot ze sztokholmu arlanda na sri lanke (wylot o godzinie 17:20 ze sztokholmu - turkish airlines)
znalazlam lot z krakowa do sztokholmu arlanda (przylot do sztokholmu 14:20) - liniami Norwergian
moje pytanie brzmi: czy starczy mi czasu w sztokholmie na odebranie bagazu z norwegian i ponowna odprawe w Turkish A. w 3h?
czy ktos lata moze czesto norwegianem i jest w stanie powiedziec, czy sa to linie ktore czesto sie spozniaja, czy raczej nie.

Ogolnie - czy mam szukac innego polaczenia /wczesniejszego/ czy tez nie powinno byc problemu z przesiadka?

Bardzo, batdzo dziekuje za pomoc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 12 Wrz 2013 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Nigdy nie leciałem przez Sztkoholm ale ogólnie jeśli Twój samolot do Sztokholmu nie spóźni się to 3h spokojnie Ci wystarczą (jak oddasz bagaże 1,5-2h przed odlotem to będzie ok!).

Gorzej jeśli Twój samolot się spóźni i dolecisz z ok 1,5h opóźnieniem. Wtedy będziesz miał duży problem. Jeśli masz opcję kupić lot 2-3h wcześniej niż zakładany z Krakowa to dla św. spokoju bym sam ta zrobił :-)

pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 13 Wrz 2013 00:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Raczej ryzykowne na taki lot długodystansowy, zawsze coś może pójść nie tak... Na 90-95% zdążysz - zależy, jaki masz "próg bólu" i jaką żyłkę hazardzisty w sobie nosisz. 5-10% ryzyka dla niektórych jest akceptowalne, dla innych nie...

http://flightaware.com/live/flight/NAX4902 - tutaj powinnaś mieć statystyki, jak połączenie stoi z punktualnością, w tej chwili serwis nie działa... Ale powinien niedługo powrócić do żywych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 16 Wrz 2013 16:16 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 14
izuuu123 napisał(a):
Czy płacąc kartą debetową Synca przy zakupie biletów KLM przez internet transakcje przechodzą bez problemu? Czy zwrot za transakcje internetowe się należy ?

tak, przyznają 5% zwrot wartości transakcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 16 Wrz 2013 20:32 

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 8
Loty z Poznania do Barcelony zarowno w Ryanair jak i Wizzair dostepne sa tylko do pazdziernika. Planuje wybrac sie do BCN w styczniu. Myslicie ,ze z czasem doloza loty PZN>BCN na dalsze daty ? czy linie w tym okresie nie beda kursowaly na trasie PZN>BCN ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 16 Wrz 2013 20:48 

niunias napisał(a):
Loty z Poznania do Barcelony zarowno w Ryanair jak i Wizzair dostepne sa tylko do pazdziernika. Planuje wybrac sie do BCN w styczniu. Myslicie ,ze z czasem doloza loty PZN>BCN na dalsze daty ? czy linie w tym okresie nie beda kursowaly na trasie PZN>BCN ?


wizz od listopada do wiosny nie lata z poznania do Barcelona El Prat (nic nie wskazuje by w 2014r. zaprzestali latać), natomiast ryanair zaprzestaje z Poznania lotów do Barcelona El Prat, przenosząc loty do Girona (Barcelona) obecnie loty są dostępne
Góra
 PM off  
      
#351 PostWysłany: 17 Wrz 2013 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Biuletyn – wrzesień WIZZAIR


NOWOŚĆ! Zaawansowana odprawa na 30 dni przed odlotem

Chcesz dokonać odprawy tak szybko jak to możliwe? Teraz możesz dokonać odprawy na stronie wizzair.com lub za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym na pełne 30 dni przed odlotem.

Odwiedź stronę wizzair.com lub aplikację w telefonie komórkowym przed odlotem, aby wybrać swój bagaż oraz oszczędzić czas i pieniądze!

Do zobaczenia na pokładzie.

Zespół WIZZ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 20 Wrz 2013 21:43 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Takie szybkie pytanie,czemu nie mogę wybrać miejsca w samolocie na lot krajowy?Próbuję przez "preferencje dotyczące miejsca/posiłków" ale zero reakcji.Wolałbym teraz sobie zarezerwować a nie w trakcie odprawy.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 21 Wrz 2013 00:50 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
zakino napisał(a):
Takie szybkie pytanie,czemu nie mogę wybrać miejsca w samolocie na lot krajowy?Próbuję przez "preferencje dotyczące miejsca/posiłków" ale zero reakcji.Wolałbym teraz sobie zarezerwować a nie w trakcie odprawy.

przez stronę lufthansy próbowałeś? zwykle nie ma tam żadnych problemów ze zmianą nawet "zablokowanych" miejsc.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 21 Wrz 2013 01:06 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
maciejwroclaw napisał(a):
zakino napisał(a):
Takie szybkie pytanie,czemu nie mogę wybrać miejsca w samolocie na lot krajowy?Próbuję przez "preferencje dotyczące miejsca/posiłków" ale zero reakcji.Wolałbym teraz sobie zarezerwować a nie w trakcie odprawy.

przez stronę lufthansy próbowałeś? zwykle nie ma tam żadnych problemów ze zmianą nawet "zablokowanych" miejsc.

Tak,próbowałem i tam wgl nie ma opcji:/
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 21 Wrz 2013 17:27 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Dostałem maila,że przydzielili mi miejsce przy oknie (3D),więc nie będę nic zmieniał.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 24 Wrz 2013 18:52 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 18
Loty: 66
Kilometry: 140 308
Lece do Bangkoku majac na jednej rezerwacji polaczenia Warszawa-Berlin-Abu Dhabi-Bangkok-Abu Dhabi-Berlin-Budapeszt. Podczas lotu powrotnego chcialbym nadac bagaz i wysiasc w Berlinie bez ostatniego lotu do Budapesztu. Dostalem sprzeczne informacje. Jedna ze moge to zrobic bez problem, duga ze jak wysiade w Berlinie to bede narazony na kare paruset zlotych za przerwanie podrozy... Ktos orientuje sie co w takiej sytuacji? Moje linie lotnicze to AirBerlin i Etihad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 24 Wrz 2013 19:49 

sativa465 napisał(a):
Lece do Bangkoku majac na jednej rezerwacji polaczenia Warszawa-Berlin-Abu Dhabi-Bangkok-Abu Dhabi-Berlin-Budapeszt. Podczas lotu powrotnego chcialbym nadac bagaz i wysiasc w Berlinie bez ostatniego lotu do Budapesztu. Dostalem sprzeczne informacje. Jedna ze moge to zrobic bez problem, duga ze jak wysiade w Berlinie to bede narazony na kare paruset zlotych za przerwanie podrozy... Ktos orientuje sie co w takiej sytuacji? Moje linie lotnicze to AirBerlin i Etihad.

Na żadną karę nie jesteś narażony. Zawsze możesz się źle poczuć albo mieć inny powód by zmienić plany. Inna kwestia czy pozwolą Ci nadać bagaż do Berlina, niestety nie byłbym tego taki pewny choć szanse są. Zależy czy masz gadane, czy obsługa na lotnisku ma dobry humor i czy w razie czego będziesz miał dobry powód ku takiej zagrywce.
Góra
 PM off  
      
#358 PostWysłany: 24 Wrz 2013 20:06 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 1
Witam,
jestem w trakcie planowania ok. 3 miesiecznej podrozy do Ameryki Pld. optymalny dla mnie bilet to opcja multicity WAW-Buenos Aires i powrot Lima-WAW. kosztyr takiego biletu ksztaltuja sie w okolicach 4700-5000PLN. to troche duzo, dlatego kombinuje jak troche zaoszczedzic.

planowana dlugosc podrozy (3 miesiace) uniemozliwia mi skorzystanie z promocji i kupienie taniego biletu np. WAW-Buenos Aires. wpadlem na taki pomysl - planuje ustrzelic dwa loty promocyjne np. cos w stylu WAW-Buenos Aires i WAW-Lima. gdyby udalo sie kupic takie bilety w cenach po ok 1500-2000 i tak byloby to spora oszczednoscia.
tu pojawia sie moje pytanie do bardziej doswiadczonych podroznikow: czy niestawienie sie na lot w jedna strone (chodzi tu o moj lot 'powrotny' z ameryki pld, np. WAW-Lima) spowoduje anulowanie biletu powrotnego (np. Lima-WAW)???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 24 Wrz 2013 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
Czy istnieje możliwość sprzedaży/przekazania biletu Wizzair kupionego jako członek WDC, osobie która nie ma wykupionego WDC. Czy wtedy opłata wynosi tyle samo co w przypadku kiedy zarówno osoba która oddaje bilet i osoba na którą będzie zmieniony bilet nie ma WDC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 24 Wrz 2013 23:10 

tadziu04 napisał(a):
Czy istnieje możliwość sprzedaży/przekazania biletu Wizzair kupionego jako członek WDC, osobie która nie ma wykupionego WDC. Czy wtedy opłata wynosi tyle samo co w przypadku kiedy zarówno osoba która oddaje bilet i osoba na którą będzie zmieniony bilet nie ma WDC?


Posiadanie wdc pozwala jedynie taniej kupić bilet/y wizz, cała reszta w tym opłata za zmianę nazwiska na bilecie dla wszystkich jest taka sama niestety
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group