Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: London Eye
#21 PostWysłany: 14 Lis 2012 00:30 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
ordys1990 napisał(a):
Zauważ, że z biletami nationalrail w promocji 2za1, nie ma London EYE :(


http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
 Temat postu: Re: London Eye
#22 PostWysłany: 15 Lis 2012 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Ja byłem rok temu w listopadzie około godziny 12 w południe to nie czekałem w ogóle. Bilety kupiłem na miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#23 PostWysłany: 16 Lis 2012 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
bobek132 napisał(a):
ordys1990 napisał(a):
Zauważ, że z biletami nationalrail w promocji 2za1, nie ma London EYE :(


http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london

Dzięki :) Nie było tego wcześniej :) a za ponad tydzień będę to skorzystam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#24 PostWysłany: 16 Mar 2013 06:56 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
W zime na London Eye i to jeszcze za to płacic to juz trzeba byc cheerleader.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#25 PostWysłany: 31 Mar 2013 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Dla oszczędnych zamiast London Eye przy jednodniowych wizytach polecam kopułę St. Paul lub Tower Westminster Cathedral.

LE jest warte możliwości zrobienia super zdjęcia na tle parlamentu, ale równie dobrze możemy zrobić porównywalne z mostu lub spod Royal National Theatre.

TIP: Kino 4D w LE jest w zasadzie bezpłatne (nie sprawdzają biletu/nie robią problemu, gdy 'zapomnieliśmy')
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#26 PostWysłany: 29 Kwi 2013 10:48 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 46
Byłam w ubiegłym tygodniu na "oku". Kolejka do kasy 40 minut, kolejka do kapsuły 10 minut. Ogromna strata czasu przy kasach poprzez "dawkowanie" ludzi do poszczególnych kas. Mimo że było otwartych 9 kas to i tak odstałam swoje 40 minut.
W Polsce obrobione byłoby w 20 minut. Jednak Anglicy nie pozwalają aby urzędnik kasowy miał blisko przed sobą kolejkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#27 PostWysłany: 29 Kwi 2013 12:03 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
magda6 napisał(a):
Byłam w ubiegłym tygodniu na "oku". Kolejka do kasy 40 minut, kolejka do kapsuły 10 minut. Ogromna strata czasu przy kasach poprzez "dawkowanie" ludzi do poszczególnych kas. Mimo że było otwartych 9 kas to i tak odstałam swoje 40 minut.
W Polsce obrobione byłoby w 20 minut. Jednak Anglicy nie pozwalają aby urzędnik kasowy miał blisko przed sobą kolejkę.


chodzi Ci o to, że jest jedną kolejka i monitor pokazuje do której kasy trzeba podejść czy też, że do każdej kasy jest osobna kolejka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#28 PostWysłany: 04 Cze 2013 16:52 

Rejestracja: 28 Mar 2013
Posty: 3
Tulcia napisał(a):
magda6 napisał(a):
Byłam w ubiegłym tygodniu na "oku". Kolejka do kasy 40 minut, kolejka do kapsuły 10 minut. Ogromna strata czasu przy kasach poprzez "dawkowanie" ludzi do poszczególnych kas. Mimo że było otwartych 9 kas to i tak odstałam swoje 40 minut.
W Polsce obrobione byłoby w 20 minut. Jednak Anglicy nie pozwalają aby urzędnik kasowy miał blisko przed sobą kolejkę.


chodzi Ci o to, że jest jedną kolejka i monitor pokazuje do której kasy trzeba podejść czy też, że do każdej kasy jest osobna kolejka?


jest jedna kolejka i monitor pokazuje do której kasy trzeba podejść ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#29 PostWysłany: 03 Sie 2014 00:24 

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 3
chcialabym dowiedzieć się jak to jest z tą godziną na ktorą kupuje się bilet? Trzeba o tej godzinie odebrać go czy można się spóźnić lub być wcześniej ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
max180 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: London Eye
#30 PostWysłany: 25 Wrz 2014 19:47 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
Dzastina_yolo napisał(a):
chcialabym dowiedzieć się jak to jest z tą godziną na ktorą kupuje się bilet? Trzeba o tej godzinie odebrać go czy można się spóźnić lub być wcześniej ? :)

Podbijam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#31 PostWysłany: 25 Wrz 2014 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja byłem 9.09. Miałem kupiony bilet na 10:30, ale jak to Londyn... korki. Byłem pod London Eye o 11:20, nie było problemu, mam bilet z godziną wybitą na 11:30. Akurat w ten dzień była super pogoda i zdjęcia wyszły bajkowo.

Co do kolejek... trzeba się kierować do pierwszych 3 stanowisk z napisem "Collect", reszta stoi po bilety, a wy tylko po wydruk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#32 PostWysłany: 30 Paź 2014 12:11 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 288
Loty: 77
Kilometry: 194 843
czy ktoś jest w posiadaniu jakiś informacji na temat promocji do tej atrakcji? :)
_________________
AJki w podróży :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#33 PostWysłany: 04 Lis 2014 17:26 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
http://www.daysoutguide.co.uk/london-eye

Wrzucili kolejną edycję do 30.04.2015 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: London Eye
#34 PostWysłany: 04 Lis 2014 17:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
My byliśmy paręnaście minut przed 10 rano. Tuż przed otwarciem. Zakup biletu i kolejka do wagonika zajęła nam razem ok 20 minut.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: London Eye
#35 PostWysłany: 05 Wrz 2016 20:02 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 5
Loty: 45
Kilometry: 68 368
hej, kupiłam bilet na London Eye przez inernet i mam pytanie czy faktycznie sprawdzają imie i nazwisko z dowodem osobistym ? bo bilet niestety dla kogoś innego a ja odruchowo wpisałam swoje dane. I teraz się boje ,że jej nie wpuszczą...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#36 PostWysłany: 06 Cze 2017 06:42 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Czy macie informacje o jakiś aktualnych promocjach na bilety wstępu do LE?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#37 PostWysłany: 01 Paź 2017 17:54 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Jak chcecie zobaczyć sobie Londyn z góry z równie piękną panoramą jak z London Eye ZA DARMO to polecam wjazd na 35 piętro wieżowca Walkie Talkie (tak wygląda) naprzeciwko (po drugiej stronie Tamizy) The Shard (tego najwyższego wieżowca w kształcie, jak sama nazwa mówi, Odprysku Szkła) niedaleko Korniszona - poza fantastycznym widokiem jest tam fajny ogród i parę restauracji. Jak napisałam jest to wjazd za darmo, wystarczy tylko zarezerwować sobie miejsce do windy na konkretną godzinę na ich stronie internetowej (wpisać do google'a Walkie Talkie i garden, strona powinna wyskoczyć), chociaż mi się udało wjechać 20 minut wcześniej. Czas na górze to ok. 1 h, ale i tak nikt nie sprawdza ile tam siedzicie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kittycate lubi ten post.
kittycate uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: London Eye
#38 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:28 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Mialam napisac dokladnie to samo! Moim zdaniem London Eye jest strasznie przereklamowane, nie warte swojej ceny oraz czasu straconego w kolejkach (Szczegolnie jesli ktos planuje jednodniowke w Londynie). Za te pieniadze lepiej wjechac na Sky Gardens, wypic kawe i wszamac pyszny sernik ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#39 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:38 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
A w Sky Gardens jest otwarty taras zewnętrzny w zimie? Ktoś wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#40 PostWysłany: 29 Gru 2017 16:53 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
O ile mi wiadomo to tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group