Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2013 00:32 

Rejestracja: 03 Mar 2010
Posty: 34
Loty: 76
Kilometry: 87 275
Kupiłem właśnie online bilety na Wieżę Eiffela i pojawił się problem, jako iż zakupiłem dwa, to na obu wydrukowanych już biletach pojawiło się moje imię i nazwisko... Wyczytałem, iż te bilety są imienne ale nigdzie się nie doszukałem miejsca gdzie można by podać dane drugiej osoby...
Miał ktoś z Was z tym styczność, pomocy :?: :)
_________________
Car that runs on water, on water man!!!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 03 Sty 2013 00:49 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 12
Biletami się nie martw. Tam nikt nie sprawdza biletów z dowodami. Po prostu Ty zakupiłeś dwa bilety na swoje nazwisko i wchodzisz specjalnym wejściem bez kolejki, ale wejście masz chyba na określoną godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2013 11:25 

Rejestracja: 03 Mar 2010
Posty: 34
Loty: 76
Kilometry: 87 275
Tak, bilety są na konkretna godzinę tyle że mam dwa rodzaje, dla dorosłego i dla młodzieży więc to jest kapkę dziwne że są na tą samą osobę:)
_________________
Car that runs on water, on water man!!!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:33 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 29
Witam

Postanowiłem że z ciekawości sprawdzę jak dostępność biletów na wieże (pewny siebie...) i okazuje się że na cały maj nie ma biletów online. Będę w Paryżu 23-25 maja. Ma ktoś pomysł jak można zdobyć inaczej bilet (4) ? Być i nie wyjechać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Moim zdaniem za dużo nie stracisz. Lepiej wejść na łuk triumfalny z którego jest lepszy widok - wieżę widać na panoramie ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:44 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 29
Każdy ma swoje zdanie, wiadomo. Parę lat temu wyjechałem tylko na 1 piętro i był niesamowity widok i do tej pory żałuje że nie wyjechałem wyżej. Także jeśli ktoś ma jakieś rady, po proszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Kwi 2013 20:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
skoro nie ma online to.. w kasie?;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Kwi 2013 20:05 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
ledo, bilety w sprzedazy internetowej są udostępniane partiami i w ograniczonej ilosci. Nie ma zadnego grafiku, takze trzeba regularnie zagladac na strone. Jesli nie uda sie online to pozostaje odstac w kolejce i kupic pod wieza.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Kwi 2013 20:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Jak ja byłem (ale to z 10 lat temu), nie było biletów na windę, ale były na schody. Po wejściu na I poziom okazało się, że można się jednak w windę tam włożyć i wyszło nawet wyraźnie taniej, niż windą z samego dołu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Kwi 2013 20:32 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 29
Dzięki za rozwianie moich wątpliwości :) Tak myślałem że ew. w kasach będzie można kupić, ale wiadomo kolejki, a będziemy tylko 2 dni. Będę zaglądał na stronę, a jak nie to coś na miejscu wykombinuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Kwi 2013 21:23 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Hej,

Kupowanie biletów przez stronę to naprawdę kiepski pomysł !!!
Bo:
1) po co przepłacać tyle Eurasow za wjazd od dołu do góry - wejście po schodach na piętro a potem windą już na sama góre jest o niebo tańsza!
(chyba, że jest jakaś osoba niepełnosprawna, to wiadomo, że ta opcja odpada)
2) dostając się w ten sposób do góry, kolejki do kasy biletowej są znikome - kolo 20-30 min (sprawdzone 2 razy w szczycie sezonu - majówka i sierpień), bo większość mośków ustawia się do gigantycznej kolejki do kasy z biletami "z dołu na górę" gdzie czeka się kilka godzin, a to są dwie różne kolejki !!!

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Kwi 2013 22:10 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Najprawdopodobniej nie ma biletów/przez internet/ aż do sierpnia. Sam się zastanawiam jak się dostać na szczyt. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Kwi 2013 22:21 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 29
Janek napisał(a):
Hej,

Kupowanie biletów przez stronę to naprawdę kiepski pomysł !!!
Bo:
1) po co przepłacać tyle Eurasow za wjazd od dołu do góry - wejście po schodach na piętro a potem windą już na sama góre jest o niebo tańsza!
(chyba, że jest jakaś osoba niepełnosprawna, to wiadomo, że ta opcja odpada)
2) dostając się w ten sposób do góry, kolejki do kasy biletowej są znikome - kolo 20-30 min (sprawdzone 2 razy w szczycie sezonu - majówka i sierpień), bo większość mośków ustawia się do gigantycznej kolejki do kasy z biletami "z dołu na górę" gdzie czeka się kilka godzin, a to są dwie różne kolejki !!!

Pozdrawiam!

Dobre wyjście, pod warunkiem że nie bierze się dziadków ze sobą :) Nie jestem pewien czy daliby radę wyjść i czy by chcieli. A mógłbyś napisać coś więcej o tym, jak to wygląda ? W innym temacie czytałem że nie ma na 1 piętrze kas biletowych żeby dostać się do góry. A jeśli są, czy jest jakaś pula ile osób o danych godzinach może wyjechać ? Czy po prostu ile wejdzie do windy tyle jedzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Kwi 2013 16:06 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 46
Byłem w Paryżu na początku kwietnia i z mojego doświadczenia wynika, że stanie w kolejce to nie jest jakiś wielki problem. Kolejka miała mniej więcej długość od jednej nogi wieży do drugiej (a więc dość długa) i poruszała się bardzo sprawnie - stania może na jakieś 20 minut.. Kupując bilet na dole w kasie na TOP nie mamy pewności, że wjedziemy na sam szczyt ponieważ często go zamykają ( nie wiem z jakiego powodu). Tak też się właśnie stało - podczas stania w kolejce wjazd został zamknięty, pani w kasie nic nie wiedziała, a kompetentną osobę w tej sprawie spotkałem dopiero na 2. piętrze. Tam też dokupiłem bilet na szczyt a po pół godziny wejście zostało otwarte.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Kwi 2013 21:24 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ludzie...bardzo Was proszę powiedzcie mi jak zwiedzić tą całą wieżę, jak dotrzeć na górę, jakie koszty bo jak czytam to powoli się w tym gubię. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 13 Kwi 2013 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W sumie masz dwie opcje. Albo z samego dołu na górę windą i to jest opcja droższa. Albo na drugie piętro na nogach, a na górę z drugiego windą. I teraz tak. Opcja numer 1 czyli od dołu go góry windą nazywa się top. Za wejście schodami na 2 piętro też płacisz, ale mniej niż za windę. I na drugim piętrze możesz dokupić bilet na szczyt. Kolejna sprawa :D to to, że jadąc windą od dołu go góry na drugim piętrze i tak wysiadasz i przesiadasz się w inną windę, więc oczywiście drugie też sobie zwiedzisz. Dodatkowo opcjonalnie winda zatrzymuje się tez na pierwszym gdzie możesz wysiąść zwiedzić i wsiąść z powrotem do windy i jechać dalej.

Podsumowując:

Opcja 1: Na nogach na drugie piętro, a z drugiego na szczyt windą (to najtańsza opcja dostania się na szczyt). Tutaj idziesz też przez pierwsze piętro, gdzie jest restauracja, bar...
Opcja 2: Całość windą (opcja droższa). Tutaj możesz wysiąść na pierwszym, ale nie musisz, a na drugim wysiadasz i przesiadasz się w druga windę ;-)

Tutaj masz cennik na sam szczyt. A co co ceny schody + winda, to coś około 4EUR za schody i potem około 7EUR za windę z 2 piętra na szczyt. Dokładnej ceny drugiej opcji nie pamiętam, bo ja korzystałem z opcji dla leniwych, gdyż byłem tam dość późno i schodami już się nie dało :(

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Kwi 2013 10:52 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 46
Pieszo na 2 poziom 5 euro, wyjazd z 2 poziomu na top 6 euro. Przetestowane dwa tygodnie temu.
Pieszo na 2 poziom to około 650-700 schodków, co 10 schodek jest opisany. Osoba, która była ze mną chciała się poddać między 1 a 2 poziomem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Maj 2013 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
mam taką samą sytuację z tym że biletów w sumie mam 3 i wszystkie na moje nazwisko nie będzie problemu? :/
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Cze 2013 23:12 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 11
I jak? Były problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 10 Cze 2013 00:20 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
System sprzedaży biletów na wieżę automatycznie wystawia je na nazwisko osoby kupujacej niezależnie od liczby kupowanych biletów. Dwukrotnie już kupowałem sobie bilety online i tak było. Problemów z wejściem ani też kontroli tożsamości żadnej. Także nie ma się czym przejmować:)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group