Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Mar 2013 13:56 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 42
Loty: 1
Kilometry: 725
My ostatnio przez Doha lecieliśmy do Mumbai.
Mieliśmy 20 godzin na przesiadkę i fajnie bo chcieliśmy zwiedzić Doha.
Co się okazało, przy takim czasie oczekiwania, podchodzisz do lady po lewej stronie w pierwszym terminalu do którego dowozi cię autobus, pokazujesz bilet i....

Dostajesz od linii darmową wizę + hotel + całodzienne wyżywienie + transfer do hotelu:)
Dostaliśmy 4* hotel Safir.

Wystarczy przy dłuższym oczekiwaniu podejść do tej lady:)
_________________
Relacja z Indii 2013 - http://gotujebochce.blogspot.com/p/indie-2013.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 06 Mar 2013 11:56 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
uzik napisał(a):
jacek, w którym hotelu śpisz? Może szczoteczka nie, ale np. aparat sobie przełożę do podręcznego, jeżeli normalnego nie wydają. Upomnę się też o posiłek na lotnisku, bo jak jest przerwa powyżej 4ch godzin, to wydają za darmo ;)


Al Nakheel Hotel
Okolo $70....Mozesz znalesc tanszy ale ten ma sprawdzony transfer lotniskowy...Warunki na miejscu mnie konkretnie nie interesowaly....Aby bylo lozko, posciel i prysznic....Sniadanie tez w cenie jest ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Mar 2013 11:08 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
kamilleba napisał(a):
My ostatnio przez Doha lecieliśmy do Mumbai.
Mieliśmy 20 godzin na przesiadkę i fajnie bo chcieliśmy zwiedzić Doha.
Co się okazało, przy takim czasie oczekiwania, podchodzisz do lady po lewej stronie w pierwszym terminalu do którego dowozi cię autobus, pokazujesz bilet i....

Dostajesz od linii darmową wizę + hotel + całodzienne wyżywienie + transfer do hotelu:)
Dostaliśmy 4* hotel Safir.

Wystarczy przy dłuższym oczekiwaniu podejść do tej lady:)
Tylko, że w lotach WAW-DOH-BKK to nie przysługuje. TUTAJ wszystko wyjaśnione.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Mar 2013 12:50 

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 2
kamilleba napisał(a):
My ostatnio przez Doha lecieliśmy do Mumbai.
Mieliśmy 20 godzin na przesiadkę i fajnie bo chcieliśmy zwiedzić Doha.
Co się okazało, przy takim czasie oczekiwania, podchodzisz do lady po lewej stronie w pierwszym terminalu do którego dowozi cię autobus, pokazujesz bilet i....

Dostajesz od linii darmową wizę + hotel + całodzienne wyżywienie + transfer do hotelu:)
Dostaliśmy 4* hotel Safir.

Wystarczy przy dłuższym oczekiwaniu podejść do tej lady:)


Mieliście bilet promocyjny czy normalny?
My mamy bilet do Bangkoku z czasem oczekiwania 19 h i nie chcą nam dać wizy i noclegu..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Mar 2013 13:20 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Prawidłowo. Jakbyś przeczytał co napisałem wyżej to byś nawet wiedzial dlaczego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mixer lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Mar 2013 14:57 

Rejestracja: 18 Mar 2013
Posty: 1
Czy wie ktoś może, jeżeli wylot mam o 11:55 to o której zamykane są bramki do check-inu z bagażem rejestrowanym w Qatar airways w Wawie ?

Bo w necie znalazłem tylko, że zależy od lotniska ale na ogół 1h przed odlotem..
I czy w Warszawie są miejsca do szybkiego "drop off'u" bagażu co by był sens odprawy online ?
Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 17 Wrz 2013 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 33
Loty: 43
Kilometry: 67 658
Pozwólcie, że odnowię.

8go października śmigam do Hong Kogu QA i standardowo mam przesiadkę w Doha. W tamtą stronę tylko 3,5h natomiast z potworem mój 'pit stop' trwa 11 godzin. Chciałbym wyjść na miasto tylko powiedzcie mi proszę:
Czy muszę ze sobą targać ten wielki bagaż, czy zostaje on w Doha na lotnisku i zabieram ze sobą tylko podręczny? Proszę o wyrozumiałość. Nie mam ŻADNEGO doświadczenia w takich lotach z dłuższymi przerwami i jestem całkiem zielony :)
Pozdrawiam!
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 17 Wrz 2013 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
To zależy wyłącznie od Ciebie, możesz nadać w HongKongu bagaż na całą trasę i zobaczyć go dopiero w Warszawie, a możesz sobie też zaczyczyć aby okleili Ci go tylko do Doha i tam nadasz go ponownie na lot do Warszawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 17 Wrz 2013 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 33
Loty: 43
Kilometry: 67 658
kemot Dzięki wielkie za szybką odpowiedź! :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Wrz 2013 19:57 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Chciałbym wyjść na miasto tylko powiedzcie mi proszę

Masz wizę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Wrz 2013 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Wizę można kupić bezpośrednio na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 17 Wrz 2013 20:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
kemot napisał(a):
Wizę można kupić bezpośrednio na lotnisku.

Wiem o tym. Tylko nie wiem, czy pytający wie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Wrz 2013 20:08 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Twoj bagaz zostaje odprawiony do portu docelowego (np. WAW)...Wychodzisz na miasto tak jak stoisz..Przy transferze autobusem z samolotu wysiadasz na pierwszym stopie..Facet na zewnatrz bedzie ci krzyczal, ze transfer next stop...Olewasz go i wychodzisz do bieda-hali i stajesz w kolejke do immigration. Nie musiasz miec ich waluty. Podchodzisz do stolika...Podajesz paszport i placisz karta kredytowa cos okolo $30, dokladnie juz nie pamietam...Po przejsciu sa bankomaty i tam tez mozna wyjac kase. Do miasta taxi. Bardzo tanio. Ja za przejazd do downtown zaplacilem jakies smieszne chyba $6 a jechal z 30 min w korku bo to bylo okolo poludnia. Miasto jest bardzo bezpieczne. Nawet noca. Oni nie wiedza tam co to jest przestepczosc. Na poczatku mozesz odniesc wrazenie, ze kreca sie dziene typy ale spokojnie. Jest tam bardzo bezpiecznie. Jak najbardziej polecam wykorzystac dlugi transfer, bo okazja zobaczenia ciekawego miasta jest bezcenna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Wrz 2013 20:55 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 31
Ja jechalam o 6 rano i tez byl dziki korek, zreszta w drodze powrotnej kolo 19 tez :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 17 Wrz 2013 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 33
Loty: 43
Kilometry: 67 658
klayton napisał(a):
Masz wizę?

Oczywiście że nie mam ale będę miał ;)

Spoko, Spoko. Orientowałem się co i jak 100 Riali (ok 90zł) i można wyjść. Mówią że warto więc też się skuszę.
Myślę że 10 godzin powinno starczyć by zajechać do miasta połazić chwile, porobić zdjęcia i wrócić.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Wrz 2013 22:47 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Ja chodzilem zaledwie 4h i to nogami przeszedlem od okolic targu do downtown i zobacz sam :



Wiec 10h to tam ho..ho..ho...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 06 Lis 2013 18:32 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 1
W grudniu lecę do Delhi i mam przesiadkę w Doha dość krótką bo zaledwie 2h. Mam pytanie, gdyż jest to mój pierwszy raz. Gdzieś na jakimś forum wyczytałam ze po dotarciu na lotnisko w Doha przesiadamy się w busa i tak rozwożą nas na konkretne "stopy". I ze względu na kolor biletu jaki posiadasz wysiadasz na odpowiednim stopie. Pytanie czy bilet o odpowiednim kolorze nadadzą mi jeszcze w Berlinie(bo stąd wyruszam)jeśli nie to skąd bedę wiedzieć na którym stopie wysiąść??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Lis 2013 12:44 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 2
Witam, ja lecę 29.11.2013 r. z Warszawy do Melbourne z przesiadka w Doha, gdzie mamy tylko 2 godziny na przesiadkę. Mam podobne pytanie jak poprzednik, co z tym autokarem i kolorami bramek. Mam już wydrukowany bilet elektroniczny i odprawę też mam zamiar zrobić on line, skąd będę wiedziała o kolorze. Na bilecie mam informację, że w Doha będę o 23:05 Terminal 2, a kolejny lot mam o 00:55 Terminal 2. Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Lis 2013 12:56 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 24
Zbanowany
mpz napisał(a):
Witam, ja lecę 29.11.2013 r. z Warszawy do Melbourne z przesiadka w Doha, gdzie mamy tylko 2 godziny na przesiadkę. Mam podobne pytanie jak poprzednik, co z tym autokarem i kolorami bramek. Mam już wydrukowany bilet elektroniczny i odprawę też mam zamiar zrobić on line, skąd będę wiedziała o kolorze. Na bilecie mam informację, że w Doha będę o 23:05 Terminal 2, a kolejny lot mam o 00:55 Terminal 2. Proszę o pomoc

roluś napisał(a):
W grudniu lecę do Delhi i mam przesiadkę w Doha dość krótką bo zaledwie 2h. Mam pytanie, gdyż jest to mój pierwszy raz. Gdzieś na jakimś forum wyczytałam ze po dotarciu na lotnisko w Doha przesiadamy się w busa i tak rozwożą nas na konkretne "stopy". I ze względu na kolor biletu jaki posiadasz wysiadasz na odpowiednim stopie. Pytanie czy bilet o odpowiednim kolorze nadadzą mi jeszcze w Berlinie(bo stąd wyruszam)jeśli nie to skąd bedę wiedzieć na którym stopie wysiąść??


tak trudno zrobic search na forum? qatar-doha-wszystkie-informacja,227,36155
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group