Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:29 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 4
Witam,

Kupiłam tani lot z Wawy do Singapuru na weekend majowy i stamtąd chcę dolecieć na Bali. Niestety ceny lotów dla jedej osoby zaczynają się od 750zł w obie strony. Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie promocji AirAsia i np JetStar? Czy czekać aż wypuszczą nowe promocje czy to dobra cena i juz kupować?

I jeszcze jedno pytanie czy warto się szczepić na dur i tezec i WZW A jadąc tam?

Z góry dzięki za rady i wskazówki.
Agata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 12 Lut 2013 16:41 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 165
Spróbuj jeszcze Garuda-indonesia, Tigerairways lub flyscoot. Zapewne zależy ci na czasie więc podróż przez Indonezję odpada, tak? O jakich datach mówimy, lecisz z normalną walizką?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2013 16:43 

Rejestracja: 18 Lip 2012
Posty: 6
Loty: 24
Kilometry: 87 462
Witaj

Spróbuj jeszcze sprawdzić Tiger Airways to tanie linie singapurskie.
Z pewnością latają na Bali. :)
http://www.tigerairways.com

pozdrawiam

Kruk3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:06 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 4
Zależy mi na czasie bo z Singapuru chce wyleciec 4 maja, a wracac do Sin musze juz 8 maja. Na flyscoot nic nie maja, Garuda Indonesia to 900zl, a tiger airways tez ok 900zl. Wyglada na to, ze taniej nie bedzie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:15 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 74
Airasia patrzyłaś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:35 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 4
Tak, AirAsia to koszt 750-800zl. Moi znajomi latali tam za 200zl wiec nie wiem czy czekac jeszcze az spadna czy raczej beda piac sie w gore.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2013 19:50 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
No jak na maj to może być problem, w Azjatyckich LCC cena raczej jest bardziej stabilna niż w europejskich - czyli raczej czym bliżej tym rośnie niż opada. Chociaż AirAsia ma zachwiana, ale nie jakieś ogromne.

Możesz liczyć też na promocje (głównie w AirAsia). Popatrz też na LionAir, ael nie wiem czy mają taki lot.



Inną opcją to np. lot do Jakarty, albo jeszcze Surabaya (TigerAirways i AirAsia ma taki lot). Później za 100 000 IDR (30-35 zł) prywatnym busem na Bali w ok. 10-15 godzin.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2013 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
agatap_81 napisał(a):
Zależy mi na czasie bo z Singapuru chce wyleciec 4 maja, a wracac do Sin musze juz 8 maja. Na flyscoot nic nie maja, Garuda Indonesia to 900zl, a tiger airways tez ok 900zl. Wyglada na to, ze taniej nie bedzie :(


Jezeli masz elastyczne daty podrozy to Tigerem wychodzi okolo 175 SGD czyli okolo 440zł za osobe. Ten powrot 8 maja jest drogi. Jezeli chcesz wracac 7 maja, a wylatywac 3 lub 4 maja to wyjdzie Cie tyle ile pisalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lut 2013 20:24 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 4
Dzieki wielkie za pomoc, poczekam jeszcze chwile moze beda jakies promocje bo noclegi mam juz zaklepane 4-8 maj, a 9 mam z Singu lot do PL :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group